Mancera Roses Greedy - EDP 120 ml

Mancera Roses Greedy - EDP 120 ml

Mancera Roses Greedy - EDP 120 ml

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Mancera Roses Greedy - EDP 120 ml. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Mancera Roses Greedy - EDP 120 ml vám pomohou se rozhodnout

Naše cena: 1499 Kč Ověřit dostupnost

Roses Greede značky Mancera je květinově-ovocná vůně určená pro muže i ženy. Hlavu tvoří mandarinka, broskev, kokos, černý rybíz a růžový pepř. V srdci ucítíte růži, jasmín a další květinové tóny. Základu dominuje bílé pižmo, ambra, vanilka, cukr a benzoin. Nosem této vůně je Pierre Montale. Na trh byla uvedena v roce 2012.

3 důvody proč prodáváme Mancera Roses Greedy - EDP 120 ml

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Mancera Roses Greedy - EDP 120 ml

Barbora Maťová, Svitavy

Barbora Maťová, Svitavy:
Nedávno jsem si u vás koupila Mancera Roses Greedy - EDP 120 ml a hodně mě rozmazlil, že jsem nákup hodně obratem zopakovala. Je opravdu hodně pěkný a hlavně užitečný. I kamarád si jej pochvaluje, a to je velmi náročný. Chci ocenit také okamžité doručení i malou pozornost v podobě slevy na příští nákup. Moc si vážím profesionálního přístupu i pomoci při výběru. Ačkoliv tam byl manuál, s manželem jsme se v tom trochu ztratili. Vaši pomoc jsme tedy hodně uvítali.

Simona Kűhtreiberová, Drahlín

Simona Kűhtreiberová, Drahlín:
Daný Mancera Roses Greedy - EDP 120 ml jsem si zakoupila kvůli nízké ceně a zejména proto, že byl skladem. Byla jsem nervózní, protože zkušenosti zákazníků nebyly příliš skvělé. Nejvíce všem vadil den dodání. Bohužel to tak bylo. Tento Mancera Roses Greedy - EDP 120 ml jsem chtěla mít doma velmi rychle, a ve finále jsem ho obdržela s několikadenním zpožděním, jak bylo uvedeno u konkurence.

Kateřina Sasáková, Hvězdlice

Kateřina Sasáková, Hvězdlice:
Po Mancera Roses Greedy - EDP 120 ml jsme s manželem pokukovali už dlouho. Pořád jsme se ale nemohli rozhodnout. Takže jsme se rozhodli pro koupi a určitě nelitujeme. Přestože Mancera Roses Greedy - EDP 120 ml máme jen krátce, už teď je mi jasné, že jsme udělali dobře, více než dobře a jsme úplně spokojeni.

Zdeněk Velínský, Černá

Zdeněk Velínský, Černá:
Musím vyzdvihnout hned pár dobrých hodnost tohoto e-shopu a hlavně produktu, který jsem zde nakupoval. Nejprve to začala milou a odbornou komunikací, přehledností obchodu a levné ceny zboží, pak to pokračovalo okamžitým dodáním a perfektním zabalením balíku, už při převzetí jsem věděl, že všechno bude v pořádku. Největší výhodou je zcela nejlevnější cena Mancera Roses Greedy - EDP 120 ml. Proto chci doporučit jak svým kamarádům a kamarádům, tak i bráchovi a dalším lidem. Bravo!

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 05. 2019.

Hodnocení Mancera Roses Greedy - EDP 120 ml

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze Mancera Roses Greedy - EDP 120 ml

Jana S: Ideální k osmnáctinám :)

Markéta B: děda je z dárku je nadšený

Karolína T: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Šimon Č: Přišlo to celkem rychle

Adéla M: dobré

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Mancera Roses Greedy - EDP 120 ml. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Mancera Roses Greedy - EDP 120 ml

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt