Mattire Dámský kabát Mattire Eve modrý - modrá

Mattire Dámský kabát Mattire Eve modrý - modrá

Mattire Dámský kabát Mattire Eve modrý - modrá

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Mattire Dámský kabát Mattire Eve modrý - modrá. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Mattire Dámský kabát Mattire Eve modrý - modrá vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 4319 Kč
Naše cena: 2879 Kč Ověřit dostupnost

Mattire je neotřelá značka dámských kabátů a šatů. Pokud hledáte zajímavý kousek oblečení, který podtrhne vaše křivky a nabídne vám obstojnou kvalitu za přiměřené peníze, od tohoto výrobce si zajisté vyberete. Jarní či podzimní krátký kabátek. Pohodlí a elegance v jednom. Klasický střih, 60% vlny, pohodlné kapsy, elegantní střih kolem krku. Značka Mattire vám nabízí tento krásný, příjemný kabátek, který si zamilujete. Složení: Polyester: 30% Viskóza: 10% Vlna: 60% Tabulka rozměrů: Velikost...

3 důvody proč prodáváme Mattire Dámský kabát Mattire Eve modrý - modrá

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Mattire Dámský kabát Mattire Eve modrý - modrá

Matěj Falat, Vysoký Chlumec

Matěj Falat, Vysoký Chlumec:
Nejedná se takovou převratnou novinku, ale mě vyhovuje. Z počátku jsem chtěl objednat dražší Mattire Dámský kabát Mattire Eve modrý - modrá, ale přece jenom jsem se rozhodl, že se spokojím se starším produktem a jsem za to opravdu rád. Bratr si objednal právě dražší a neustále má nějaké chyby. Já jej používám přes půl roku a neshledal jsem zatím žádné chyby.

Viktor Rajz, Jarohněvice

Viktor Rajz, Jarohněvice:
Úžasné, dostal jsem přesně to, co jsem si objednal. Dodání bylo bezproblémové. Mattire Dámský kabát Mattire Eve modrý - modrá je velmi krásná, vypadá přesně jako na fotce na eshopu. Mě přesvědčil, že kvalitní zboží se dá pořídit za rozumné peníze i přes internet. Když bych ale objednával znovu, vzal bych víc a použil je jako dárek pro maminku. Mým rodičům by se totiž jistě také hodil. Tak příště... :-)

Radek Vimr, Chřenovice

Radek Vimr, Chřenovice:
Opravdu bezva věc, tohle se opravdu jen tak nepotká. Můžu to všem vřele doporučit, takový Mattire Dámský kabát Mattire Eve modrý - modrá jsem sháněl na internetu hodně dlouho, ale vždy měl nějakou vadu ? vysoká cena, mizerná kvalita, nebo chyby s dodáním zásilky... Každopádně tohle je prostě príma, a jsem po všech stranách spokojený. Tento Mattire Dámský kabát Mattire Eve modrý - modrá můžu rozhodně doporučit rodině, kteří něco stejného hledají.

Radek Vinkl, Rejštejn

Radek Vinkl, Rejštejn:
Několikrát jsem se musel vrátit k objednávce, až se mi objevilo nápis ”NELZE PROVÉST“. Pak jsem zavolal na linku, což byl dobrý krok. Majitel řekl, že má závažnou systémovou chybu, ale že ji obratem vyřeší. Vzal si na mě telefonní číslo, a hned jak opravil nákupní košík, zavolal mi a nákup jsme dokončili se slevou.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 08. 2019.

Hodnocení Mattire Dámský kabát Mattire Eve modrý - modrá

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze Mattire Dámský kabát Mattire Eve modrý - modrá

Šimon Š: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Kristián P: tak jsem to dostala aje to super

Johana S: děda je z dárku je nadšený

Vanesa K: nemá chybu

Karolína K: Proboha. To raději přispěju na charitu

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Mattire Dámský kabát Mattire Eve modrý - modrá. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Mattire Dámský kabát Mattire Eve modrý - modrá

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt