Mavic Crossmax SL Pro WTS

Mavic Crossmax SL Pro WTS

Mavic Crossmax SL Pro WTS

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Mavic Crossmax SL Pro WTS. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Mavic Crossmax SL Pro WTS vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 25214 Kč
Naše cena: 16809 Kč Ověřit dostupnost

Kola jsou určená pro závody XC a maratony a hobby ježdění v terénu. Zapletená kola jsou konstruovaná pro razantní jízdu v terénu se skoky z výšky menší než 60 cm. Nový model má i vyšší pevnost a limitovaná zátěž je 120 kg. Kola patří do kategorie UST WTS. Kola se tedy dodávají s plášti UST Ready. V případě jízdy na bezdušovém systému demontujte duše, namontujte přibalené UST ventilky a aplikujte do plášťů tekutý tmel. Všechny technologie a patenty Mavic uvedené níže ve specifikacích najdete odkaz ZDE Ráfky: materiál MAXTAL svařený spoj SUP, uchycení niplů je systém FORE, profil je odlehčený systémem ISM 4D (nízká váha=akcelerace), vnitřní rozměr ráfků je 19mm, ráfek je kompatibilní na kalsické i bezdušové pláště. Doporučená šíře plášťů je 28 - 62mm (1,1" - 2,5") Paprsky: materiál Alu-ZICRAL, ploché rovné hlavičky, niple Alu integrované na paprscích, počet paprsků je 20 na předním a 20 na zadním ráfku Náboje: Verze pouze pro INTL (6 děr), přední karbonové/Alu příruby, zadní Alu, osky materiál Alu, seřiditelná - zapouzdřená ložiska, volnoběžné těleso ITS-4 (kompatibilní na Shimano 9-11), pro Sram XD (XX1-X01) je nutné jiné těleso, které se může dokoupit. Přední - na 9 a 15mm (šíře 100mm), zadní - na 9 a 12mm (šíře 135 a 142 mm) Součástí balení je: Zapletená kola, rychloupínače, adaptéry přední 15/9mm, zadní 12/9mm a 12x142mm, 2x multifunkční plastový klíč, 2 sady šroubů pro uchycení brzdového kotouče Váha celého setu je 1520 g bez plášťů. (výrobce uvádí 5% toleranci, váha zapletených kol je bez rychloupínačů) UPOZORNĚNÍ: bezpečný váhový limit pro maximální zatížení zapletených kol je 120kg (váha jezdce i s kolem)

3 důvody proč prodáváme Mavic Crossmax SL Pro WTS

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Mavic Crossmax SL Pro WTS

Vojtěch Rusznyák, Krnsko

Vojtěch Rusznyák, Krnsko:
Nebyl jsem nějaký ten příznivce jakýchkoliv novinek. Ale Mavic Crossmax SL Pro WTS jsem shlédl u kamaráda a jen tak nezávazně se na něj zeptal. Vypadalo to, že o něm kamarád vydrží povídat celé hodiny. A to je to jinak celkem mlčenlivý člověk. Říkal jsem si, že když to tímto způsobem "chytlo" známého, mohl bych si Mavic Crossmax SL Pro WTS pořídit taky.  A udělal jsem výborně. Ani po čtvrt měsíce té objednávky nelituji.

Miroslav Kallmünzer, Smržov

Miroslav Kallmünzer, Smržov:
Dospěl jsem k poznání, že mnohé věci reklamu nemusí mít. Mezi ně patří i toto Mavic Crossmax SL Pro WTS, který je sám sobě inzerátem. Nepotřeboval jsem dlouhé domlouvání, že si ho musím mít. Stačilo ho pouze zkusit a věděl jsem, že je to ten správný Mavic Crossmax SL Pro WTS pro mě. A nejen pro mě. Vzhledem k jeho příjemným účinkům jsem byl nucen pořídit druhé balení, protože o ni povstal velký zájem i u ostatních členů rodiny. Na větší objem Mavic Crossmax SL Pro WTS jsem dokonce získal objemovou slevu.

Jakub Fendrych, Přehvozdí

Jakub Fendrych, Přehvozdí:
Mavic Crossmax SL Pro WTS mě zaujal už v momentě, kdy jsem ho poprvé vyzkoušel. Z prvního blízkého setkání jsem měl nejprve mírné obavy, ale ty byly zcela zbytečné, jak jsem se přesvědčil. Především se totiž Mavic Crossmax SL Pro WTS charakterizuje vskutku komfortním ovládáním. Ihned ho pochopí i ti, kteří s tímto Mavic Crossmax SL Pro WTS dosud žádnou zkušenost neměli. Po prvním vyzkoušení si zaručeně získá i vás.

Alžběta Michaliková, Mezilečí

Alžběta Michaliková, Mezilečí:
V středu jsem obdržela Mavic Crossmax SL Pro WTS, přišel zabalený v hezkémpříjemném} a neporušeném balení. Zatím jsem stačila vyzkoušet, jestli opravdu funguje tak, jak uvádí prodejce. Je to sice jen několik dní, ale vypadá to, že je všechno tak, jak má být a můžu být i do budoucna klidná. Jinak hodnotím Mavic Crossmax SL Pro WTS jako super.

Viktorie Kyšová, Hoštice

Viktorie Kyšová, Hoštice:
O Mavic Crossmax SL Pro WTS jsem se dozvěděla celkem náhodou. Ve frontě v krámu o něm hovořily tři ženy stojící za mnou. Celkem jsem je nemohla neslyšet. A po pár větách upoutaly mou pozornost. Něco podobného by mi také mohlo pomoci. Doma jsem hned sedla k internetu a nabídku Mavic Crossmax SL Pro WTS lehce našla. Rozmýšlela jsem celkem chvíli a za chvíli byla objednávka hotová. Objednávka byla doručena hned druhý den odpoledne. A já si dnes říkám, že i nekonečná fronta k pokladně může být nakonec k něčemu dobrá. S nákupem jsem totiž opravdu hodně spokojená.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 26. 03. 2019.

Hodnocení Mavic Crossmax SL Pro WTS

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze Mavic Crossmax SL Pro WTS

Valerie S: Tento Mavic Crossmax SL Pro WTS jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Karolína V: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Natálie M: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Pavel H: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Laura Š: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Mavic Crossmax SL Pro WTS. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Mavic Crossmax SL Pro WTS

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt