Mavic Crossmax SL Pro WTS

Mavic Crossmax SL Pro WTS

Mavic Crossmax SL Pro WTS

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Mavic Crossmax SL Pro WTS. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Mavic Crossmax SL Pro WTS vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 25214 Kč
Naše cena: 16809 Kč Ověřit dostupnost

Kola jsou určená pro závody XC a maratony a hobby ježdění v terénu. Zapletená kola jsou konstruovaná pro razantní jízdu v terénu se skoky z výšky menší než 60 cm. Nový model má i vyšší pevnost a limitovaná zátěž je 120 kg. Kola patří do kategorie UST WTS. Kola se tedy dodávají s plášti UST Ready. V případě jízdy na bezdušovém systému demontujte duše, namontujte přibalené UST ventilky a aplikujte do plášťů tekutý tmel. Všechny technologie a patenty Mavic uvedené níže ve specifikacích najdete odkaz ZDE Ráfky: materiál MAXTAL svařený spoj SUP, uchycení niplů je systém FORE, profil je odlehčený systémem ISM 4D (nízká váha=akcelerace), vnitřní rozměr ráfků je 19mm, ráfek je kompatibilní na kalsické i bezdušové pláště. Doporučená šíře plášťů je 28 - 62mm (1,1" - 2,5") Paprsky: materiál Alu-ZICRAL, ploché rovné hlavičky, niple Alu integrované na paprscích, počet paprsků je 20 na předním a 20 na zadním ráfku Náboje: Verze pouze pro INTL (6 děr), přední karbonové/Alu příruby, zadní Alu, osky materiál Alu, seřiditelná - zapouzdřená ložiska, volnoběžné těleso ITS-4 (kompatibilní na Shimano 9-11), pro Sram XD (XX1-X01) je nutné jiné těleso, které se může dokoupit. Přední - na 9 a 15mm (šíře 100mm), zadní - na 9 a 12mm (šíře 135 a 142 mm) Součástí balení je: Zapletená kola, rychloupínače, adaptéry přední 15/9mm, zadní 12/9mm a 12x142mm, 2x multifunkční plastový klíč, 2 sady šroubů pro uchycení brzdového kotouče Váha celého setu je 1520 g bez plášťů. (výrobce uvádí 5% toleranci, váha zapletených kol je bez rychloupínačů) UPOZORNĚNÍ: bezpečný váhový limit pro maximální zatížení zapletených kol je 120kg (váha jezdce i s kolem)

3 důvody proč prodáváme Mavic Crossmax SL Pro WTS

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Mavic Crossmax SL Pro WTS

Vojtěch Rusznyák, Krnsko

Vojtěch Rusznyák, Krnsko:
Nejsem velký příznivce jakýchkoliv novinek. Ale Mavic Crossmax SL Pro WTS jsem viděl u známého a jen tak volně se na něj optal. Vypadalo to, že o něm známý vydrží vyprávět celé dny. A to je to jinak celkem málomluvný člověk. Myslel jsem si, že když to tímto způsobem "chytlo" známého, mohl bych si Mavic Crossmax SL Pro WTS objednat taky.  A udělal jsem dobře. Ani po půl měsíce té objednávky nelituji.

Miroslav Kallmünzer, Smržov

Miroslav Kallmünzer, Smržov:
Dospěl jsem k poznání, že některé věci reklamu nepotřebují. Mezi takové patří i tento Mavic Crossmax SL Pro WTS, který je zcela sobě inzerátem. Nepotřeboval jsem dalekosáhlé domlouvání, že si ho mám koupit. Stačilo ho jenom vyzkoušet a znal jsem, že je to ten pravý Mavic Crossmax SL Pro WTS pro mě. A nejen pro mou osobu. Vzhledem k jejích hezkým způsobům jsem byl nucen objednat další balení, protože o ni propukl nebývalý zájem i u dalších členů přátel. Na větší množství Mavic Crossmax SL Pro WTS jsem dokonce dostal množstevní slevu.

Jakub Fendrych, Přehvozdí

Jakub Fendrych, Přehvozdí:
Mavic Crossmax SL Pro WTS mě zlákal již v momentě, kdy jsem ho poprvé vyzkoušel. Z prvního blízkého setkání jsem měl před tím trochu obavy, ale ty byly úplně zbytečné, jak jsem se přesvědčil. Hlavně se totiž Mavic Crossmax SL Pro WTS vyznačuje vskutku přátelským ovládáním. Ihned si ho automatizují i ti, kteří s tímto Mavic Crossmax SL Pro WTS doposud předchozí zkušenosti neměli. Po prvním otestování si na sto procent získá i vás.

Alžběta Michaliková, Mezilečí

Alžběta Michaliková, Mezilečí:
V pátek jsem dostala Mavic Crossmax SL Pro WTS, přišel zabalený v krásnémpříjemném} a neporušeném balení. Prozatím jsem stačila otestovat, zda skutečně funguje tak, jak uvádí prodejce. Je to sice jen několik dní, ale zdá se, že je vše tak, jak má být a můžu být i do budoucna klidná. Jinak hodnotím Mavic Crossmax SL Pro WTS jako perfektní.

Viktorie Kyšová, Hoštice

Viktorie Kyšová, Hoštice:
O Mavic Crossmax SL Pro WTS jsem se doslechla zcela náhodou. Ve frontě v krámu o něm hovořily nějaké ženy stojící za mnou. Nějak jsem je nemohla neslyšet. A po pár minutách zaujaly mou pozornost. Něco takového by mi také mohlo pomoci. Doma jsem hned sedla k netu a nabídku Mavic Crossmax SL Pro WTS lehce dohledala. Rozmýšlela jsem jen chvíli a v mžiku byla objednávka vyplněná. Zásilka dorazila hned následující den odpoledne. A já si dnes říkám, že i nekonečná fronta k kase může být nakonec k něčemu dobrá. S nákupem jsem totiž opravdu moc spokojená.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 05. 2019.

Hodnocení Mavic Crossmax SL Pro WTS

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze Mavic Crossmax SL Pro WTS

Pavel D: Celkem jsem spokojený.

Eliška Č: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Nikolas J: tak jsem to dostala aje to super

Daniel M: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Amálie P: nemá chybu

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Mavic Crossmax SL Pro WTS. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Mavic Crossmax SL Pro WTS

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt