Medisana Tlakoměr s LCD displejem Cardio Compact

Medisana Tlakoměr s LCD displejem Cardio Compact

Medisana Tlakoměr s LCD displejem Cardio Compact

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Medisana Tlakoměr s LCD displejem Cardio Compact. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Medisana Tlakoměr s LCD displejem Cardio Compact vám pomohou se rozhodnout

Naše cena: 1399 Kč Ověřit dostupnost

Certifikovaný lékařský tlakoměr s LCD displejem a funkcí budíku. Modře podsvícený velký LCD displej tlakoměru poskytuje optimální čitelnost obzvlášť při tlumeném světlu. Pokud se přístroj nepoužívá, displej se vypne a šetří tak energii a v noci neruší Váš spánek. Pomocí integrovaného mini USB rozhraní lze data měření přesunout na VitaDock a pohodlně je vyhodnocovat a monitorovat v přehledných grafech na PC, iPhonu, iPodu touch nebo iPadu.

3 důvody proč prodáváme Medisana Tlakoměr s LCD displejem Cardio Compact

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Medisana Tlakoměr s LCD displejem Cardio Compact

Gabriela Svitavská, Stradouň

Gabriela Svitavská, Stradouň:
Tento Medisana Tlakoměr s LCD displejem Cardio Compact jsem si objednala z důvodu nízké ceny a hlavně, že byl na skladě. Byla jsem nervózní, protože hodnocení nebyly příliš pozitivní. Zásadním problémem byl termín dopravy. Bohužel se tak stalo. Tento Medisana Tlakoměr s LCD displejem Cardio Compact jsem chtěla mít doma poměrně brzy, a nakonec jsem ho dostala s několikadenním zpožděním, než u konkurence.

Natálie Nepimachová, Stanovice

Natálie Nepimachová, Stanovice:
Myslím si, že Medisana Tlakoměr s LCD displejem Cardio Compact docela předčí všechny ostatní konkurenční modely. A nejde jen o jeho efektivitu. Pro mě byla hlavní i cena ve vazbě na to, co za ni vlastně získám. Nevybírám vždy jen ten nejkrásnější výrobek, snažím se vzít v potaz provedení i cenu poštovného a kontakt s e-shopem. V tomhle ohledu mě Medisana Tlakoměr s LCD displejem Cardio Compact více než potěšil a chci ho každému doporučit.

Jáchym Chlebiš, Kratonohy

Jáchym Chlebiš, Kratonohy:
Medisana Tlakoměr s LCD displejem Cardio Compact si na internetu našla přítelkyně a tak jsem se rozhodl koupit ho k našemu výročí. S místem kde a jak to pořídit mi musela pomoci dcera a nakonec i objednala. Spolu jsme jej pak rozdělali a otestovali, zda je v pořádku. Oběma se nám moc líbil a žena bude mít určitě radost. Kamarádka říkala, že si pořídí taky. Děkujeme.

Tadeáš Ajm, Střílky

Tadeáš Ajm, Střílky:
Manželka mě pověřila nákupem Medisana Tlakoměr s LCD displejem Cardio Compact. I když jsem nedůvěřoval doporučení€radu jejích kamarádek0, nakonec jsem byl hezky překvapen. Příjemná vůně, výborná chuť, jednoduchá příprava. Medisana Tlakoměr s LCD displejem Cardio Compact jsem dal svým přátelům a sklidil nečekaný potlesk. Určitě najde své hezké místo v naší domácnosti.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 16. 10. 2018.

Hodnocení Medisana Tlakoměr s LCD displejem Cardio Compact

hodnocení 5/5 od 17 hodnotících

Diskuze Medisana Tlakoměr s LCD displejem Cardio Compact

Emma V: dobré

Kamila M: děda je z dárku je nadšený

František V: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Vít C: funkční výrobek

Ondřej H: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Medisana Tlakoměr s LCD displejem Cardio Compact. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Medisana Tlakoměr s LCD displejem Cardio Compact

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt