Míč basketbalový potištěný vel. 7

Míč basketbalový potištěný vel. 7

Míč basketbalový potištěný vel. 7

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Míč basketbalový potištěný vel. 7. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Míč basketbalový potištěný vel. 7 vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 356 Kč
Naše cena: 237 Kč Ověřit dostupnost

Basketbalový míč s potiskem Technické údaje: velikost 7 průměr 240 mm je vyrobený ze syntetické gumy s barevným potiskem Vhodný pro street basketbal, protože míč je odolný proti otěru, umožňuje hru na betonovém a asfaltovém povrchu. K dispozici šest barevných provedení viz foto. Typ míče prosíme dle čísel specifikovat v poznámce objednávky. Obsah balení:   1 x míč   

3 důvody proč prodáváme Míč basketbalový potištěný vel. 7

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Míč basketbalový potištěný vel. 7

Alena Šílená, Liboměřice

Alena Šílená, Liboměřice:
Míč basketbalový potištěný vel. 7 jsem si poprvé pořídila v létě. Po zakoupení jsem si objednáním nebyla jista, ale reklamace ani vrácení zboží nakonec nebylo. Tahle krabička je totiž úplně skvělá! Už od prvního dne jsem si ji zamilovala a používám jí skoro stále. Před měsícem mi přišel další kus pro tchýni a ta je z toho taky uspokojená. Jistě hodlám kupovat další.

Alžběta Soukeníková, Kyselovice

Alžběta Soukeníková, Kyselovice:
Než jsem ho otestovala Míč basketbalový potištěný vel. 7, byla jsem přesvědčená o tom, že už mě nic nemůže překvapit. Byla jsem velmi opatrná ke všem ostatním produktům tohoto typu, Neměla jsem s nimi hezké zkušenosti. To nebyl tenhle případ. Otestovala jsem si, že pouze tento produkt nabízí skutečně unikátní účinky. Přitom první výsledky na sebe nenechaly dlouho čekat. Jsem bez přehánění spokojená a doporučuji.

František Humhal, Benešov nad Černou

František Humhal, Benešov nad Černou:
Mnohokrát jsem už naletěl. Často se nechám ukecat a koupím něco, co zdaleka nesplňuje má očekávání. To stejné jsem si myslel i o Míč basketbalový potištěný vel. 7, nevěděl jsem, jak moc jsem se mýlil. Nejprve jsem nějak překvapen nebyl, ale postupem času nacházím jen na samé výhody. Nepamatuji si, kdy někdy se mi do rukou zatoulalo něco tak kvalitního, co dělá vše, co splňovat má. Bohužel se to neděje tolik často a právě proto jsem tak překvapen.

Tadeáš Štukavec, Prádlo

Tadeáš Štukavec, Prádlo:
Na tento výrobek jsem narazil náhodně a zaujal mne jak cenou, tak napsanými parametry. Do tří dnů po objednání jsem ho měl v dílně a od té doby ho skutečně nepustím z ruky. Je to fajn Míč basketbalový potištěný vel. 7, který plní spolehlivě svůj účel. Hodnotím především jeho dostupnost a kvalitu vyhotovení. V tomto eshopu nekupují poprvé, takže za mě dobrá volba.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 12. 2018.

Hodnocení Míč basketbalový potištěný vel. 7

hodnocení 5/5 od 30 hodnotících

Diskuze Míč basketbalový potištěný vel. 7

Marie P: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Emma N: Tento Míč basketbalový potištěný vel. 7 jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Eliška S: Proboha. To raději přispěju na charitu

Valerie Č: dobré

Šimon P: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Míč basketbalový potištěný vel. 7. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Míč basketbalový potištěný vel. 7

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt