Míč basketbalový potištěný vel. 7

Míč basketbalový potištěný vel. 7

Míč basketbalový potištěný vel. 7

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Míč basketbalový potištěný vel. 7. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Míč basketbalový potištěný vel. 7 vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 356 Kč
Naše cena: 237 Kč Ověřit dostupnost

Basketbalový míč s potiskem Technické údaje: velikost 7 průměr 240 mm je vyrobený ze syntetické gumy s barevným potiskem Vhodný pro street basketbal, protože míč je odolný proti otěru, umožňuje hru na betonovém a asfaltovém povrchu. K dispozici šest barevných provedení viz foto. Typ míče prosíme dle čísel specifikovat v poznámce objednávky. Obsah balení:   1 x míč   

3 důvody proč prodáváme Míč basketbalový potištěný vel. 7

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Míč basketbalový potištěný vel. 7

Alena Šílená, Liboměřice

Alena Šílená, Liboměřice:
Míč basketbalový potištěný vel. 7 jsem si prvně koupila na podzim. Po objednání jsem si objednáním nebyla jista, ale reklamace ani vrácení zboží nakonec nenásledovalo. Tahle krabička je totiž zcela boží! Už od prvního dne jsem si ji zamilovala a užívám jí vlastně stále. Před týdnem mi přišel jeden kus pro maminku a ta je z ní taky uspokojená. Určitě hodlám objednávat další.

Alžběta Soukeníková, Kyselovice

Alžběta Soukeníková, Kyselovice:
Než jsem ho otestovala Míč basketbalový potištěný vel. 7, byla jsem přesvědčená o tom, že už mě nic nemůže překvapit. Byla jsem hodně skeptická ke všem ostatním produktům tohoto modelu, Neměla jsem s nimi dobré zážitky. To nebyl tenhle výrobek. Otestovala jsem si, že jedině tento produkt nabízí reálně unikátní účinky. Přitom první výsledky na sebe nenechaly nějaký čas čekat. Jsem bez přehánění nadšená a doporučuji.

František Humhal, Benešov nad Černou

František Humhal, Benešov nad Černou:
Častokrát jsem už naletěl. Většinou se nechám ukecat a pořídím něco, co zdaleka nesplňuje má očekávání. To stejné jsem si myslel i o Míč basketbalový potištěný vel. 7, nenapadlo by mě, jak moc jsem se ošidil. Nejprve jsem nějak ohromen nebyl, ale postupem času nacházím jen na samé přednosti. Nepamatuji si, kdy někdy se mi do rukou dostalo něco tak dokonalého, co dělá vše, co splňovat má. Bohužel se to neděje moc často a právě proto jsem tak ohromen.

Tadeáš Štukavec, Prádlo

Tadeáš Štukavec, Prádlo:
Na tenhle produkt jsem narazil náhodně a zaujal mne jak cenou, tak uvedenými vlastnostmi. Do čtyř dnů po objednání jsem ho měl v dílně a od té chvíle ho prakticky nepustím z ruky. Je to fajn Míč basketbalový potištěný vel. 7, který dělá stoprocentně svůj účel. Hodnotím především jeho dobu dodání a způsob vyhotovení. V tomto e-shopu neobjednávám prvně, takže za mě dobrá volba.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 18. 08. 2018.

Hodnocení Míč basketbalový potištěný vel. 7

hodnocení 5/5 od 7 hodnotících

Diskuze Míč basketbalový potištěný vel. 7

Jonáš P: Doufám, že to vydrží několik let :-D

David I: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Nikola P: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Simona J: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Andrea V: dobré

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Míč basketbalový potištěný vel. 7. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Míč basketbalový potištěný vel. 7

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt