Míč basketbalový potištěný vel. 7

Míč basketbalový potištěný vel. 7

Míč basketbalový potištěný vel. 7

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Míč basketbalový potištěný vel. 7. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Míč basketbalový potištěný vel. 7 vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 356 Kč
Naše cena: 237 Kč Ověřit dostupnost

Basketbalový míč s potiskem Technické údaje: velikost 7 průměr 240 mm je vyrobený ze syntetické gumy s barevným potiskem Vhodný pro street basketbal, protože míč je odolný proti otěru, umožňuje hru na betonovém a asfaltovém povrchu. K dispozici šest barevných provedení viz foto. Typ míče prosíme dle čísel specifikovat v poznámce objednávky. Obsah balení:   1 x míč   

3 důvody proč prodáváme Míč basketbalový potištěný vel. 7

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Míč basketbalový potištěný vel. 7

Alena Šílená, Liboměřice

Alena Šílená, Liboměřice:
Míč basketbalový potištěný vel. 7 jsem si poprvé pořídila na jaře. Po objednání jsem si koupí nebyla jista, ale reklamace ani vrácení zboží vůbec nenásledovalo. Tahle krabička je totiž zcela boží! Už od první chvilky jsem si ji zamilovala a užívám jí skoro pořád. Před týdnem mi přišel jeden kus pro tchýni a ta je z ní taky uspokojená. Určitě hodlám objednávat další.

Alžběta Soukeníková, Kyselovice

Alžběta Soukeníková, Kyselovice:
Než jsem ho vyzkoušela Míč basketbalový potištěný vel. 7, byla jsem přesvědčená o tom, že už mě nic nemůže překvapit. Byla jsem hodně skeptická ke všem ostatním produktům tohoto modelu, Neměla jsem s nimi dobré zážitky. To nebyl tenhle případ. Otestovala jsem si, že jedině tento produkt nabízí skutečně unikátní účinky. Přitom první výsledky na sebe nenechaly dlouho čekat. Jsem bez přehánění nadšená a doporučuji.

František Humhal, Benešov nad Černou

František Humhal, Benešov nad Černou:
Mnohokrát jsem už prodělal. Často se nechám ukecat a koupím věc, co ani trochu nesplňuje má očekávání. To stejné jsem si pomyslel i o Míč basketbalový potištěný vel. 7, nevěděl jsem, jak hodně jsem se ošidil. Nejprve jsem nějak překvapen nebyl, ale postupem času nacházím jen na samé přednosti. Nepamatuji si, kdy naposledy se mi do rukou dostalo něco tolik dokonalého, co splňuje vše, co dělat má. Bohužel se to neděje moc často a právě proto jsem tak ohromen.

Tadeáš Štukavec, Prádlo

Tadeáš Štukavec, Prádlo:
Na tento výrobek jsem narazil náhodou a zaujal mne jak cenou, tak napsanými parametry. Do dvou dnů po zakoupení jsem ho měl v dílně a od té chvíle ho skutečně nedám z ruky. Je to fajn Míč basketbalový potištěný vel. 7, který plní spolehlivě svůj účel. Oceňuji především jeho dobu dodání a kvalitu zpracování. V tomto obchodě neobjednávám prvně, takže za mě jasná volba.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 19. 10. 2018.

Hodnocení Míč basketbalový potištěný vel. 7

hodnocení 5/5 od 18 hodnotících

Diskuze Míč basketbalový potištěný vel. 7

Linda K: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Eliška S: Proboha. To raději přispěju na charitu

Vojtěch M: funkční výrobek

Patrik B: Míč basketbalový potištěný vel. 7 je dobrý, ale chtělo yb to větší

Eva P: Je to dostatečné?

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Míč basketbalový potištěný vel. 7. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Míč basketbalový potištěný vel. 7

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt