Míč basketbalový potištěný vel. 7

Míč basketbalový potištěný vel. 7

Míč basketbalový potištěný vel. 7

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Míč basketbalový potištěný vel. 7. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Míč basketbalový potištěný vel. 7 vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 363 Kč
Naše cena: 242 Kč Ověřit dostupnost

Basketbalový míč s potiskem Technické údaje: velikost 7 průměr 240 mm je vyrobený ze syntetické gumy s barevným potiskem Vhodný pro street basketbal, protože míč je odolný proti otěru, umožňuje hru na betonovém a asfaltovém povrchu. K dispozici šest barevných provedení viz foto. Typ míče prosíme dle čísel specifikovat v poznámce objednávky. Obsah balení:   1 x míč   

3 důvody proč prodáváme Míč basketbalový potištěný vel. 7

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Míč basketbalový potištěný vel. 7

Petr Debef, Říkov

Petr Debef, Říkov:
Vše bylo zcela v pořádku. Míč basketbalový potištěný vel. 7 jsem získal za jednu z nejlevnějších cen. Přišlo v zcela bezchybném stavu, navíc rychlost doručení byla velmi překvapivá a já se nestačil koukat, že už u mě zvoní dopravce. Jsem velmi spokojen a můžu tento produkt doporučit opravdu všem. Navíc v e-shopu profesionální jednání a rychlá komunikace je dalším plusovým bodem. Perfektní a děkuji.

Nela Maťátková, Polom

Nela Maťátková, Polom:
Za tento Míč basketbalový potištěný vel. 7 uděluji největší palec nahoru. Velmi mě potěšil a mohu napsat, že jsem nečekala takový úspěch. Objednávala jsem tento výrobek y počátkunejdříve} jako dárek k narozeninám, kdy jsem si ho po otestování musela zakoupit i já sama. Teď už v rodině objednáváme jen tento výrobek a nemůžeme si ho vynachválit. Všem nám bezchybně pracuje, co vím, nikdo s ním neměl zatím žádný problém.

David Vejskrab, Brambory

David Vejskrab, Brambory:
Stoprocentně ten moment znáte, nadchází jubileum a nemáte ponětí, co manželce koupit. Já jsem se bavil s chlapy v práci, protože jsem byl naprosto bez nápadů, a ostatní mi doporučili, ať zkusím Míč basketbalový potištěný vel. 7. Že se mi jejich tip opravdu líbil, tak jsem ho na druhý den objednal. Co vám budu psát, moje nejdražší byla absolutně šťastná, pěla ódy, jak si našla si vybrala perfektního muže a ten den jsme si nebývale užili.

Laura Štychová, Nové Mitrovice

Laura Štychová, Nové Mitrovice:
Míč basketbalový potištěný vel. 7 u nás v dílně jedna kolegyně propagovala tak, že jsem si nakonec rozmyslela, že kdyby měla být jen polovina z toho realita, chci to aspoň vyzkoušet. Jsem více opatrná, ale když jsem ji tak slyšela, přišlo mi divné odmítat něco, s čím nemám samotná zážitek. Navíc ta investice není tak vysoká. Nelituji ani koruny, kterou jsem za Míč basketbalový potištěný vel. 7 zaplatila. S spokojenými příspěvky jsem se tak přidala ke kolegyni a od té doby si Míč basketbalový potištěný vel. 7 objednaly další dvě.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 27. 03. 2019.

Hodnocení Míč basketbalový potištěný vel. 7

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze Míč basketbalový potištěný vel. 7

Oliver T: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Šimon H: Míč basketbalový potištěný vel. 7 je dobrý, ale chtělo yb to větší

Tereza H: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Matouš M: Přišlo to celkem rychle

Dominika M: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Míč basketbalový potištěný vel. 7. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Míč basketbalový potištěný vel. 7

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt