Míč Krtek nafukovací 51cm asst 2 barvy v sáčku

Míč Krtek nafukovací 51cm asst 2 barvy v sáčku

Míč Krtek nafukovací 51cm asst 2 barvy v sáčku

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Míč Krtek nafukovací 51cm asst 2 barvy v sáčku. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Míč Krtek nafukovací 51cm asst 2 barvy v sáčku vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 134 Kč
Naše cena: 89 Kč Ověřit dostupnost

Nafukovací míč s motivem oblíbené pohádkové postavičky Krtečka. Je vhodný pro hraní u vody, na pláži nebo na zahradě. Rozměr 51 cm.Vhodné od 3 let.Technické údaje:Roky 03Obsah balení:Míč Krtek nafukovací 51cm asst 2 barvy v sáčkuPokud není uvedeno jinak, cena se vztahuje na 1 ks produktu.Konkrétní barvu nebo druh výrobku není možné z technických důvodů zvolit, objednávce bude přidělena náhodná varianta dle skladových možností.

3 důvody proč prodáváme Míč Krtek nafukovací 51cm asst 2 barvy v sáčku

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Míč Krtek nafukovací 51cm asst 2 barvy v sáčku

Šimon Škramovský, Rakovice

Šimon Škramovský, Rakovice:
Obdržel jsem Míč Krtek nafukovací 51cm asst 2 barvy v sáčku jako dárek, ale přesto jsem spokojený. Ono se povídá, že darovanému koni na zuby nekoukej, ale tady ani na nic koukat nejde. Funkční jednoduchý design, žádná chybovost. Jednoduše perfektní produkt, který mi udělal ochotně radost a doporučuji všem, kteří váhají nebo se rozhodují mezi několika modely. vyberte jasně tenhle.

Ondřej Dryják, Doňov

Ondřej Dryják, Doňov:
Hodnotím jakožto příležitostný uživatel (porovnání). Celkově se jedná o hezký Míč Krtek nafukovací 51cm asst 2 barvy v sáčku s řadou dobrých vychytávek, který má vše,co běžný uživatel potřebuje. Velmi kvituji jeho odolnost a možností přizpůsobit si užití svým očekáváním.

Filip Kawka, Tvrzice

Filip Kawka, Tvrzice:
Musím teda říct, že k Míč Krtek nafukovací 51cm asst 2 barvy v sáčku jsem byl zpočátku trochu nedůvěřivý. Tak úžasná cena, za jakou se prodává, mi byla poněkud podezřelá. Na doporučení švagra, který mi to vychválil a ujistil mě, že s jeho koupí nemůžu nic pokazit, jsem překonal mou vrozenou opatrnost a zkusil si objednat. Když mi přišel domů, okamžitě jsem ho šel zkusit. Dnes musím uznat, že velice předčil mé očekávání! 100% doporučuji, protože je to něco, co jsem už léta v domácnosti potřeboval!

Ema Aschenbrennerová, Nová Role

Ema Aschenbrennerová, Nová Role:
Jsem hezky překvapena jak okamžitým dodání, tak skvělým zajištěním, co se týká zabalení balíčku. Precizní. Míč Krtek nafukovací 51cm asst 2 barvy v sáčku přišel v pořádku, v brzké době a já ho můžu okamžitě využívat. Nemám co bych obchodu vytkla, všecko zde funguje dobře a já jej doporučuji. Jsem šťastná a budu se sem jistě pravidelně navracet a nakupovat dále.

Aneta Gorová, Krasíkovice

Aneta Gorová, Krasíkovice:
Poměr cena/výkon, jedná se o báječný Míč Krtek nafukovací 51cm asst 2 barvy v sáčku, ne nejhorší, ale v této cenové relaci mohu doporučit. Má trochu ostřejší ocas a poté se dostaví expresní směs chutí - což z mého pohledu vnímám jako nejspíš příjemné, po uplynutí dalších 9 sekund se teprve dostaví příjemno v ústech. Bonus je hezký vzhled a navíc ve vydařeném designu, jako dárek doporučuji. Za rozumný peníz solidní Míč Krtek nafukovací 51cm asst 2 barvy v sáčku, takže ok. Psáno po třetím panáku ;)

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 01. 2020.

Hodnocení Míč Krtek nafukovací 51cm asst 2 barvy v sáčku

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze Míč Krtek nafukovací 51cm asst 2 barvy v sáčku

Jáchym K: je to fajné

Johana Č: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Eva K: Tento Míč Krtek nafukovací 51cm asst 2 barvy v sáčku jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Denisa Č: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Tadeáš C: tak jsem to dostala aje to super

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Míč Krtek nafukovací 51cm asst 2 barvy v sáčku. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Míč Krtek nafukovací 51cm asst 2 barvy v sáčku

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt