Míč nafukovací Krtek 51cm v sáčku

Míč nafukovací Krtek 51cm v sáčku

Míč nafukovací Krtek 51cm v sáčku

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Míč nafukovací Krtek 51cm v sáčku. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Míč nafukovací Krtek 51cm v sáčku vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 134 Kč
Naše cena: 89 Kč Ověřit dostupnost

Nafukovací míč s motivem oblíbené pohádkové postavičky Krtečka. Je vhodný pro hraní u vody, na pláži nebo na zahradě. Rozměr 51 cm.Vhodné od 3 let.Technické údaje:Roky 03Obsah balení:Míč nafukovací Krtek 51cm v sáčkuPokud není uvedeno jinak, cena se vztahuje na 1 ks produktu.Konkrétní barvu nebo druh výrobku není možné z technických důvodů zvolit, objednávce bude přidělena náhodná varianta dle skladových možností.

3 důvody proč prodáváme Míč nafukovací Krtek 51cm v sáčku

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Míč nafukovací Krtek 51cm v sáčku

Laura Cibulcová, Čilec

Laura Cibulcová, Čilec:
Předtím jsem ho vyzkoušela Míč nafukovací Krtek 51cm v sáčku, byla jsem přesvědčená o tom, že už mě nic nemůže oslovit. Byla jsem hodně skeptická ke všem ostatním výrobkům tohoto typu, Neměla jsem s nimi dobré zkušenosti. To nebyl tenhle případ. Vyzkoušela jsem si, že pouze tento výrobek nabízí reálně jedinečné funkce. Přitom počáteční výsledky na sebe nenechaly dlouho čekat. Jsem bez přehánění spokojená a doporučuji.

Filip Bartík, Zámostí-Blata

Filip Bartík, Zámostí-Blata:
Za tuto nízkou cenu zcela dostačující produkt. Po konzultaci s prodavačem změněná doba dodání, v komunikaci žádný problém, naopak velice vstřícné jednání. Navíc ochota prodejce zjistit skutečný tvar produktu a otestovat funkčnost Míč nafukovací Krtek 51cm v sáčku ještě před zasláním. Obojí odpovídá popisům. Hodně pohodlný a spolehlivý pomocník pro kancelář i zahradu. {Kvalita|Stabilita|Provedení) přesahující nízkou cenu.

Denis Papica, Podbřezí

Denis Papica, Podbřezí:
S tímto produktem jsem úplně spokojen. Pořízen pro staršího syna s snahou lehkého běžného užívání. Ve prospěch Míč nafukovací Krtek 51cm v sáčku hraje také objem i jeho nevelká váha. Na designu mi nezáleželo, ale i tak vypadá dost pěkně a moderně. Vhodný nejen pro začátečníky. Má všechny potřebné funkce a poměr ceny a užitku je více než dostačující.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 01. 2020.

Hodnocení Míč nafukovací Krtek 51cm v sáčku

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze Míč nafukovací Krtek 51cm v sáčku

Emma B: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Laura R: Ideální k osmnáctinám :)

Tomáš R: Jsem ráda, že to mám

Daniel L: Míč nafukovací Krtek 51cm v sáčku je dobrý, ale chtělo yb to větší

Jiří H: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Míč nafukovací Krtek 51cm v sáčku. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Míč nafukovací Krtek 51cm v sáčku

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt