Míč overball 20 cm

Míč overball 20 cm

Míč overball 20 cm

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Míč overball 20 cm. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Míč overball 20 cm vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 125 Kč
Naše cena: 83 Kč Ověřit dostupnost

Míč OVERBALL  Jedná se o výbornou rehabilitační pomůcku i pro fitness cvičení Technické údaje: Míč OVERBALL má průměr 200 mm. Jedná se o výbornou rehabilitační pomůcku i pro fitness cvičení dodáváme v metalické barvě modré, stříbrné a žluté. Maximální nosnost je 120 kg. Barvu prosíme specifikovat v poznámce objednávky. Obsah balení: 1 x Míč   

3 důvody proč prodáváme Míč overball 20 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Míč overball 20 cm

Jana Vagenknechtová, Horní Poříčí

Jana Vagenknechtová, Horní Poříčí:
Nikdy dřív jsem nevěřila reklamám v rádiu ani na webu. Nevzbuzovaly ve mně důvěru a domnívala jsem se, že je to všechno podvod na důvěřivé lidi. Ovšem syn mě kdysi přesvědčil, abych vyzkoušela Míč overball 20 cm. Stavěla jsem se k tomu ne úplně pozitivně, ale chci povědět, že měl pravdu! Vážně mi pomohl!

Eliška Moresová, Trpík

Eliška Moresová, Trpík:
Dostala jsem ho jako překvapení. Do toho času jsem nikdy ani neuvažovala o tom, že bych si ho sama koupila. Pak jsem se tedy rozhodnula, že ho hned zkusím. Bez přehánění chci uznat, že jsem byla velmi hezky překvapená. Kamarádky, které u mě byly na skok se okamžitě ptaly, jak jsem s ní spokojená. Tak jsem popravdě pověděla, že si nemohu stěžovat a bez váhání jsem jim jí doporučila.

Vanesa Kukalová, Čavisov

Vanesa Kukalová, Čavisov:
Tento eshop i Míč overball 20 cm velmi doporučuji. Kupovala jsem tady již po třetí a pokaždé všechno dorazilo v pořádku a do čtyř dnů jsem zásilku pokaždé obdržela. Ani s tímto produktem jsem se nespletla, protože funguje perfektně. Po několikátém vyzkoušení vypadá stále jako nový a snadno přežil i pád ze stolu, kdy jsem se měla strach, že se rozbije. Když jsem ho pak vyzkoušela, tak fungoval stejně jako dříve. Takže všechno v pohodě.

Julie Sloupová, Dobřany

Julie Sloupová, Dobřany:
Po Míč overball 20 cm jsme s přítelem pokukovali už dlouho. Pořád jsme se však nemohli vybrat. Takže jsme se rozhodli pro objednání a rozhodně nelitujeme. Přestože Míč overball 20 cm máme jen pár týdnů, už teď vím, že jsme udělali dobře, více než dobře a jsme naprosto spokojeni.

Johana Polcrová, Trusnov

Johana Polcrová, Trusnov:
Nejsem zvyklá kupovat na internetu. Jsem dáma, takže ráda si vše prohlídnu na vlastní oči a ohmatám. Ovšem tuto Míč overball 20 cm prodávali za výhodnou cenu a slíbili okamžité doručení, tak jsem podlehla. A chci napsat, že jsem ráda, že to tak skončilo. Dokonce jsem ušetřila svůj čas, kdy jsem nemusela někde chodit, ale byl mi produkt zaslán dokonce okamžitě, profesionálně zabalený a já jsem maximálně spokojená. Hezký a intuitivní eshop je největší plus. Doporučuji.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 05. 2018.

Hodnocení Míč overball 20 cm

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze Míč overball 20 cm

Gabriela N: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Sabina P: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Johana P: Tento Míč overball 20 cm jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Rozálie B: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Rozálie H: Je to dostatečné?

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Míč overball 20 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Míč overball 20 cm

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt