Míč Overball - 25 cm

Míč Overball - 25 cm

Míč Overball - 25 cm

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Míč Overball - 25 cm. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Míč Overball - 25 cm vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 288 Kč
Naše cena: 192 Kč Ověřit dostupnost

Míč OVERBALL o průměru 230 mm je vyrobený v Itálii. Jedná se o míč, vyrobený z těch nejkvalitnějších a odolných materiálů, syntetické pryskyřice. Je výbornou rehabilitační pomůckou i pomůckou pro fitness cvičení.  Technické informace: Průměr 230 mm Vyrobený v Itálii Syntetická pryskyřice Dodáváme v metalické barvě žluté, modré a červené. Nosnost míče, je 150 kg. Barvu prosíme specifikovat v poznámce objednávky. Obsah balení: 1 x Míč

3 důvody proč prodáváme Míč Overball - 25 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Míč Overball - 25 cm

Ema Chromá, Zlosyň

Ema Chromá, Zlosyň:
Skvěle pohodlné a parádní zboží, nejvyšší kvalita, jsem opravdu hodně spokojená. Pořizuji u vás už druhý rok, a každý další objednávka mě utvrzuje v tom, že objednávám dobře. Naposledy jsem si u vás pořídila Míč Overball - 25 cm, a skutečně nevím, co na to mám říct. Snad jen to, že příště budu objednávat opět u vás, protože zboží, jaké nabízíte, se v takové vlastnostech a za tak výhodnou cenu hledá na internetu jen složitě.

Vít Tašner, Ronov nad Doubravou

Vít Tašner, Ronov nad Doubravou:
Stále BOMBA product, bude to si znít zvláštně, ale vlastnil jsem už i stabilnější, který mi ukradli a vrátil jsem se zpět, protože i co se týče kvality, dle mě nejkvalitnější, který byl dosud prodáván. Sečteno podtrženo neříkám, že je to {nejvýhodnější|nejlepší{ koupě , co se týče parametrů..velikosti Míč Overball - 25 cm, ale vše zatím stále spolehlivě funguje.

Hana Fridrichovská, Temelín

Hana Fridrichovská, Temelín:
Nakupovala jsem tento Míč Overball - 25 cm poprvé. A i když jsem měla určité obavy, zjistila jsem, že byly naprosto liché. Rychlost doručení, hezká komunikace a personální přístup je bonusem a já jsem uspokojená. Vše mi vyhovuje a vím, že jsem v tomto eshopu neobjednávala naposled. Můžu jen a všem všem doporučit.

Simona Vykročilová, Trusnov

Simona Vykročilová, Trusnov:
Míč Overball - 25 cm splňuje všechny vlastnosti reklamované v reklamě. Ovládání jednoduché, vysoká citlivost na sebemenší změnu v ovzduší, velmi příjemný provoz u televize neruší a vzduch v ve sklepě stále příjemný, jako po vyvětrání. Mohu všem zájemcům doporučit,

Anna Bartesová, Písečné

Anna Bartesová, Písečné:
Za tento Míč Overball - 25 cm uděluji velký palec nahoru. Velmi mě udělal radost a mohu napsat, že jsem nečekala takový úspěch. Kupovala jsem tento produkt y počátkunejdříve} jako dárek k narozeninám, kdy jsem si ho po vyzkoušení musela objednat i já sama. Teď už v rodině kupujeme jen tento výrobek a nemůžeme si ho dostatečně užít. Všem nám pěkně slouží, pokud vím, nikdo s ním neměl zatím žádný problém.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 05. 2018.

Hodnocení Míč Overball - 25 cm

hodnocení 5/5 od 6 hodnotících

Diskuze Míč Overball - 25 cm

Rozálie T: dobré

Zuzana H: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Eliška C: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Kryštof Š: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Jana H: já jsem to prostě chtěla

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Míč Overball - 25 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Míč Overball - 25 cm

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt