MIKINA VANS ESTABLISHED 66 CREWW - modrá - L

MIKINA VANS ESTABLISHED 66 CREWW - modrá - L

MIKINA VANS ESTABLISHED 66 CREWW - modrá - L

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s MIKINA VANS ESTABLISHED 66 CREWW - modrá - L. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s MIKINA VANS ESTABLISHED 66 CREWW - modrá - L vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1740 Kč
Naše cena: 1160 Ověřit dostupnost

Model established od značky Vans. Kolekce 2018. Barva modrá. Materiál: 80% bavlna, 20% polyester.

Výrobce: Vans
EAN: 191477598654

3 důvody proč prodáváme MIKINA VANS ESTABLISHED 66 CREWW - modrá - L

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje MIKINA VANS ESTABLISHED 66 CREWW - modrá - L

Tomáš Doubic, Poříčany

, Poříčany:
Hezká MIKINA VANS ESTABLISHED 66 CREWW - modrá - L i do rodiny. Pro občasné zahrání v rodině stačí jedna krabice (i přes menší možnosti obsahuje spoustu zábavy pro pro pár). Pro pravidelnější hraní a lepší stavění balíčků už to chce více jak dvě zkl. sadu. V případě, že holdujetemáte rádi} turnajům, tak 1 sady budou nejspíš vítané, byť ne zcela nutné. Hraní jeden na jednoho je tradiční a napínavé. Bitva s 1-2 hráči je speciální formát, který na turnajích moc nezhlédneme, ale vhodnější pro partu lidí či rodinu (jen bude obtížnější do toho všechny zasvětit). MIKINA VANS ESTABLISHED 66 CREWW - modrá - L mají vydařené ilustrace, jde o lovískovací téma a hlavní je jednoduchost sloučená se složitostí v taktice a radosti. Myšleno tak, že lehce pochopíte pravidla, ale podstatně hůře se naučíte využívat tak, aby se Vám to hodilo. Chce to hodiny cvičení. :D

Adam Kolmaš, Selmice

, Selmice:
MIKINA VANS ESTABLISHED 66 CREWW - modrá - L jsem si zakoupil především z důvodu, že byl cenově dostupný. Nejsem příliš bohatý, spíš se musím vždy dívat, jaká je cena, takže cenovka byla pro mě důležitá. Nečekal jsem příliš dlouhou trvanlivost, ale výrobek mě velmi překvapil. Kvalitní, praktická věcička. Za nízkou cenu hodně muziky, jak se říká. Kolegovi, který mě k nákupu přiměl, jsem pak jako revanš věnoval láhev dobrého vína, protože mi tím udělal vskutku ohromnou radost.

Daniel Duban, Buková u Příbramě

, Buková u Příbramě:
Už párkrát jsem se spálil, proto jsem se o vašem e-shopu předem informoval a obrátil se na vás na základě doporučení. Udělal jsem dobře, vše bylo dokonale takové, jak jsem očekával. Jsem s MIKINA VANS ESTABLISHED 66 CREWW - modrá - L hodně spokojený, funguje přesně tak, jak jsem chtěl. Měl jsem ještě několik dotazů, na které mi vaši prodejci odpověděli, proto prodej proběhl velmi hezky a ještě jednou děkuji.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 04. 12. 2020.

Hodnocení MIKINA VANS ESTABLISHED 66 CREWW - modrá - L

hodnocení 5/5 od 6 hodnotících

Diskuze MIKINA VANS ESTABLISHED 66 CREWW - modrá - L

Lucie R: dobré

Ema M: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Matěj B: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Hana P: nemá chybu

Kristián F: MIKINA VANS ESTABLISHED 66 CREWW - modrá - L je dobrý, ale chtělo yb to větší

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější MIKINA VANS ESTABLISHED 66 CREWW - modrá - L. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží MIKINA VANS ESTABLISHED 66 CREWW - modrá - L

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt