MIKINA VOLCOM Stone P/O - zelená - M

MIKINA VOLCOM Stone P/O - zelená - M

MIKINA VOLCOM Stone P/O - zelená - M

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s MIKINA VOLCOM Stone P/O - zelená - M. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s MIKINA VOLCOM Stone P/O - zelená - M vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 2549 Kč
Naše cena: 1699 Ověřit dostupnost

Model stone od značky Volcom. Kolekce 2019. Barva zelená. Materiál: 80% bavlna, 20% polyester.

Výrobce: Volcom
EAN: 886608917304

3 důvody proč prodáváme MIKINA VOLCOM Stone P/O - zelená - M

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje MIKINA VOLCOM Stone P/O - zelená - M

Julie Omáčková, Troubsko

, Troubsko:
Vybírala jsem dárek k vánocům pro svou matku. Měla jsem nějakou ideu, ale nedokázala jsem zvolit to nejlepší. Ochotný prodejkyně ve vašem obchodě mi poradil. Dostala jsem dobrý tip, za který jsem hodně ráda. MIKINA VOLCOM Stone P/O - zelená - M se tetě moc líbil a dnes po několika měsících je stále velmi spokojená. Zásilka mi přišel za tři dni, jak jsem chtěla, protože jsem dárek objednávala na poslední chvíli. Perfektní a osobitá jednání.

Martin Liskovský, Smolnice

, Smolnice:
Všechno bylo zcela v pořádku. MIKINA VOLCOM Stone P/O - zelená - M jsem získal za jednu z nejlepších cen. Dorazilo v naprosto bezchybném stavu, navíc rychlost doručení byla velmi překvapivá a já se nestačil koukat, že už u mě zvoní kurýr. Jsem opravdu uspokojen a můžu tento model doporučit snad asi všem. Navíc v obchodu vstřícné jednání a rychlá komunikace je dalším pozitivním poznatkem. Perfektní a děkuji.

Petr Crhan, Tichonice

, Tichonice:
Nemá na českém trhu přímočaré. Konkurence je široká a snaží se prodávat vlastní nekvalitní šmejdy. Já se v téhle oblasti pohybuju už nějaký ten pátek a mám čistou představu, co za svou tvrdě vydřenou sumu chci objednat. A konkurence má smůlu. Já věřím jedině MIKINA VOLCOM Stone P/O - zelená - M a nic mě nepřesvědčí o změně. Říkejte si, co chcete, pro nás to je věc, která nemá v Česku konkurenci.

Linda Tauschová, Trnávka

, Trnávka:
Daný MIKINA VOLCOM Stone P/O - zelená - M u této společnosti bych se stoprocentně nebála i v budoucnu zakoupit. Jsem vděčná za navržení svých poznatků a taktéž zakoupení jiných verzí. Zpracování, cena, návod stoprocentně v pořádku, pouze mě trochu nevyhovovala komunikace. Produkt, který měl přijít za 7 dní, nedorazil. A e-shop zodpovědnost přesunul na dopravní společnost s tvrzením, že oni ho zaslali okamžitě, včas. Trochu škoda.

Anna Kaňková, Písečná

, Písečná:
Já osobně nemám s MIKINA VOLCOM Stone P/O - zelená - M své vlastní zkušenosti, pořídila jsem ho pro maminku. Volba na něj padla hlavně z důvodu, že měl na internetu velice hezké diskuze a protože spousta známých se s ním také setkalo. Matka, navzdory tomu, že byla nejdříve mírně na rozpacích, si zboží teď velmi cení. Pokaždé, když k ní dorazím na návštěvu, tak o něm mluví a je vážně nadšená.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 17. 06. 2021.

Hodnocení MIKINA VOLCOM Stone P/O - zelená - M

hodnocení 5/5 od 11 hodnotících

Diskuze MIKINA VOLCOM Stone P/O - zelená - M

Martin K: MIKINA VOLCOM Stone P/O - zelená - M je dobrý, ale chtělo yb to větší

Denis S: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Petra P: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Zdeněk Š: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Gabriela C: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější MIKINA VOLCOM Stone P/O - zelená - M. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží MIKINA VOLCOM Stone P/O - zelená - M

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt