Mistral home Mistral Home povlečení bavlněný satén Paisley White 140x200/70x90cm

Mistral home Mistral Home povlečení bavlněný satén Paisley White 140x200/70x90cm

Mistral home Mistral Home povlečení bavlněný satén Paisley White 140x200/70x90cm

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Mistral home Mistral Home povlečení bavlněný satén Paisley White 140x200/70x90cm. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Mistral home Mistral Home povlečení bavlněný satén Paisley White 140x200/70x90cm vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1499 Kč
Naše cena: 999 Kč Ověřit dostupnost

Luxusně zpracované povlečení - jak z pohledu materiálu, tak i barev. Ve standardním jednolůžkovém provedení. Kolekce povlečení z bavlněného saténu od Mistral Home. Značka Mistral home pochází z Belgie a vyznačuje se krásnými designy podle nejnovějších trendů. Značka je známá a oblíbená po celé Evropě, každý rok se se svými novinkami účastní veletrhů bytového textilu, takže ví, co je IN. Povlečení je vyrobené z kvalitní bavlněné příze zabroušené do hedvábného lesku. Bavlněný saténspojuje ty nejlepší…

3 důvody proč prodáváme Mistral home Mistral Home povlečení bavlněný satén Paisley White 140x200/70x90cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Mistral home Mistral Home povlečení bavlněný satén Paisley White 140x200/70x90cm

Ondřej Mouka, Brdy (vojenský újezd)

Ondřej Mouka, Brdy (vojenský újezd):
Dostal jsem ho od manželky. Já sám bych si předtím nikdy nepomyslel, že by mi mohl pomoci. Moje ego bylo lepší než já, i když jsem v uvnitř sebe docela trpěl. Pracoval jsem sám se sebou a předváděl si na borce. Jsem milence vděčný, protože díky jí jsem Mistral home Mistral Home povlečení bavlněný satén Paisley White 140x200/70x90cm zkusil a poznal, že pracuje a není náznak mu nedůvěřovat. Už jsem ho doporučil i kolegovi z práce, která se mi svěřil se stejným zádrhelem.

Jáchym Dobřichovský, Chlumec

Jáchym Dobřichovský, Chlumec:
Dopředu bych upřesnil, že jsem šetřivý typ, někdy možná až moc. Čili než si zboží pořídím, důkladně si vše prověřím. Nešokuje vás proto jistě, že jsem si Mistral home Mistral Home povlečení bavlněný satén Paisley White 140x200/70x90cm důkladně vyhledal na internetu a porovnal zkušenosti. Udivilo mě, že byly všechny kladné. Trochu mě to znejistilo, ale ve finále jsem si Mistral home Mistral Home povlečení bavlněný satén Paisley White 140x200/70x90cm stejně pořídil. No a nemůžu jinak, než k těm pozitivním hodnocením přidat ještě jedno své doporučení. Byla to opravdu velice dobrá koupě.

Natálie Halamíková, Časy

Natálie Halamíková, Časy:
Mistral home Mistral Home povlečení bavlněný satén Paisley White 140x200/70x90cm jsem si pořídila zejména kvůli partnerovi. Přestože jsem si ho zakoupila pro sebe, bylo jisté, že chlapovi se bude zamlouvat. No a nepletla jsem se. Partner mě hned blahořečil a kromě toho, že měl radost on, ji mám i já. Slouží mi fakt dobře a můj muž už ví, co mi má kupovat, abych byla v klidu.

Laura Babulíková, Polště

Laura Babulíková, Polště:
Otestovala jsem už šest podobných produktů a ani jedním jsem nebyla spokojena tak jako s Mistral home Mistral Home povlečení bavlněný satén Paisley White 140x200/70x90cm. Vřele doporučuji! Při množství kladných funkcí jsem po zakoupení doufala alespoň v to, že produkt bude umět třetinu z vyjmenovaných funkcí. K mému velkému potěšení vše dorazilo řádně zabalené, se vším všudy a hlavně zcela funkční! Jsem spokojená. Nenašla jsem na jedinou chybu, za mě jednoznačná volba.

Denisa Čarnogurská, Sobkovice

Denisa Čarnogurská, Sobkovice:
Kdyby se mě někdo zeptal, jestli Mistral home Mistral Home povlečení bavlněný satén Paisley White 140x200/70x90cm splnil moje požadavky, řekla bych úplně, že ano. On je docela opakovaně předčil. A to opravdu nepřeháním. Těm, kteří stále váhají, bych řekla, ať ho rozhodně vyzkouší. Neříkám, že bude sedět každému. Ale já se rozhodně mezi spokojené zákazníky patřím.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 07. 2018.

Hodnocení Mistral home Mistral Home povlečení bavlněný satén Paisley White 140x200/70x90cm

hodnocení 5/5 od 7 hodnotících

Diskuze Mistral home Mistral Home povlečení bavlněný satén Paisley White 140x200/70x90cm

Dominika M: Ideální k osmnáctinám :)

Oliver N: funkční výrobek

Lukáš N: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Radek P: Jsem ráda, že to mám

Ema W: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Mistral home Mistral Home povlečení bavlněný satén Paisley White 140x200/70x90cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Mistral home Mistral Home povlečení bavlněný satén Paisley White 140x200/70x90cm

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt