Mistral home Pléd Mistral Home beránek Portland hvězdičky modrá 150x200cm

Mistral home Pléd Mistral Home beránek Portland hvězdičky modrá 150x200cm

Mistral home Pléd Mistral Home beránek Portland hvězdičky modrá 150x200cm

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Mistral home Pléd Mistral Home beránek Portland hvězdičky modrá 150x200cm. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Mistral home Pléd Mistral Home beránek Portland hvězdičky modrá 150x200cm vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1199 Kč
Naše cena: 799 Kč Ověřit dostupnost

Nová kolekce oboustranných beránkových dek pro zimu 2017/2018. Značka Mistral Home pochází z Belgie a vyznačuje se krásnými designy podle nejnovějších interierových trendů. Měkoučký a úžasně vypadající pléd s beránkem v rozměru 150 x 200 cm, do kterého se zachumláte od špiček nohou až po bradu. Ideální jako dárek. Materiál: polyester / umělý beránek Rozměr: 150 x 200 cm Odstíny barev na fotografiích nemusí zcela odpovídat skutečnosti. Mohou se lišit v závislosti na nastavení Vašeho monitoru.

3 důvody proč prodáváme Mistral home Pléd Mistral Home beránek Portland hvězdičky modrá 150x200cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Mistral home Pléd Mistral Home beránek Portland hvězdičky modrá 150x200cm

Filip Skrášek, Neplachovice

Filip Skrášek, Neplachovice:
Jak jsem spokojený s Mistral home Pléd Mistral Home beránek Portland hvězdičky modrá 150x200cm? Určitě kupující dostane to, co si objedná. Co se týká koupi přes internet, velice mě potěšilo rychlé dodání i přehlednost internetového eshopu. Líbí se mi, že nabízí nepřeberný výběr produktů a každý si tak v něm najde to svoje. Jenom je škoda, že o tom neví více lidí. Určitě by šel na odbyt!

Anežka Mléčková, Vodranty

Anežka Mléčková, Vodranty:
Připravovala jsem se na hory a Mistral home Pléd Mistral Home beránek Portland hvězdičky modrá 150x200cm nemohl chybět mezi vybavením. Praktický, kompaktní, příjemný. Zvládne i silnější zátěž, delší transport a náročnější vzdušné podmínky. Na jeho kvalitu se mohu spolehnout. Nikdy nevypadne a je zárukou dobrého návratu i z té nejvzdálenější cesty.

Šárka Butulová, Kačice

Šárka Butulová, Kačice:
Nejdříve jsem si přála Mistral home Pléd Mistral Home beránek Portland hvězdičky modrá 150x200cm ve velikosti 45 které jste ve velikosti 47 nenabízeli, proto jsem objednala dle recenzí v očekávané velikosti 48 , velikost sedí, vysoký sdtřed to zas až tak nemá, tak polovysoký. Ale jinak perfektní, už dlouho jsem nenašla velikost která celkem sedí.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 04. 2019.

Hodnocení Mistral home Pléd Mistral Home beránek Portland hvězdičky modrá 150x200cm

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze Mistral home Pléd Mistral Home beránek Portland hvězdičky modrá 150x200cm

Denis R: 110 % spokojenost

Viktorie K: Je to dostatečné?

Alžběta V: Tento Mistral home Pléd Mistral Home beránek Portland hvězdičky modrá 150x200cm jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Matyáš B: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Jan S: tak jsem to dostala aje to super

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Mistral home Pléd Mistral Home beránek Portland hvězdičky modrá 150x200cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Mistral home Pléd Mistral Home beránek Portland hvězdičky modrá 150x200cm

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt