Mistral home Pléd Mistral Home beránek Portland hvězdičky modrá 150x200cm

Mistral home Pléd Mistral Home beránek Portland hvězdičky modrá 150x200cm

Mistral home Pléd Mistral Home beránek Portland hvězdičky modrá 150x200cm

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Mistral home Pléd Mistral Home beránek Portland hvězdičky modrá 150x200cm. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Mistral home Pléd Mistral Home beránek Portland hvězdičky modrá 150x200cm vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1199 Kč
Naše cena: 799 Kč Ověřit dostupnost

Nová kolekce oboustranných beránkových dek pro zimu 2017/2018. Značka Mistral Home pochází z Belgie a vyznačuje se krásnými designy podle nejnovějších interierových trendů. Měkoučký a úžasně vypadající pléd s beránkem v rozměru 150 x 200 cm, do kterého se zachumláte od špiček nohou až po bradu. Ideální jako dárek. Materiál: polyester / umělý beránek Rozměr: 150 x 200 cm Odstíny barev na fotografiích nemusí zcela odpovídat skutečnosti. Mohou se lišit v závislosti na nastavení Vašeho monitoru.

3 důvody proč prodáváme Mistral home Pléd Mistral Home beránek Portland hvězdičky modrá 150x200cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Mistral home Pléd Mistral Home beránek Portland hvězdičky modrá 150x200cm

Filip Skrášek, Neplachovice

Filip Skrášek, Neplachovice:
Jak jsem spokojený s Mistral home Pléd Mistral Home beránek Portland hvězdičky modrá 150x200cm? Určitě zákazník dostane to, co si objedná. Co se týká nákupu přes internet, převelice mě potěšilo rychlé dodání i přehlednost internetového obchodu. Líbí se mi, že nabízí nepřeberný výběr produktů a každý si tak v něm najde to svoje. Jenom je škoda, že o tom neví více lidí. Určitě by šel na odbyt!

Anežka Mléčková, Vodranty

Anežka Mléčková, Vodranty:
Připravovala jsem se na dovolenou a Mistral home Pléd Mistral Home beránek Portland hvězdičky modrá 150x200cm nemohl chybět mezi vybavením. Praktický, skladný, pohodlný. Vydrží i větší zátěž, delší dopravu a složitější klimatické podmínky. Na jeho provedení se mohu spolehnout. Nikdy nezklame a je zárukou dobrého návratu i z té nejdelší výpravy.

Šárka Butulová, Kačice

Šárka Butulová, Kačice:
Původně jsem chtěla Mistral home Pléd Mistral Home beránek Portland hvězdičky modrá 150x200cm ve velikosti 46 které jste ve velikosti 47 nenabízeli, proto jsem objednala modré v očekávané velikosti 48 , velikost sedí, vysoký sdtřed to zas až tak nemá, tak polovysoký. Ale jinak perfektní, už dlouho jsem nenašla velikost která docela sedí.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 01. 2019.

Hodnocení Mistral home Pléd Mistral Home beránek Portland hvězdičky modrá 150x200cm

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze Mistral home Pléd Mistral Home beránek Portland hvězdičky modrá 150x200cm

Martin G: funkční výrobek

Laura D: děda je z dárku je nadšený

Kamila P: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Rozálie P: Ideální k osmnáctinám :)

Richard S: 110 % spokojenost

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Mistral home Pléd Mistral Home beránek Portland hvězdičky modrá 150x200cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Mistral home Pléd Mistral Home beránek Portland hvězdičky modrá 150x200cm

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt