Mistral home Pléd Mistral Home beránek Triangle petrolej / žlutá 130x170 cm

Mistral home Pléd Mistral Home beránek Triangle petrolej / žlutá 130x170 cm

Mistral home Pléd Mistral Home beránek Triangle petrolej / žlutá 130x170 cm

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Mistral home Pléd Mistral Home beránek Triangle petrolej / žlutá 130x170 cm. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Mistral home Pléd Mistral Home beránek Triangle petrolej / žlutá 130x170 cm vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 749 Kč
Naše cena: 499 Kč Ověřit dostupnost

Parádní beránková oboustranná deka v barvách podzimu 2016. Značka Mistral home pochází z Belgie a vyznačuje se krásnými designy podle nejnovějších trendů.  Parádní hřejivý pléd - skvělý jako dárek i pro zahřátí. Materiál: polyester, umělý beránek Rozměr:  130x170 cm

3 důvody proč prodáváme Mistral home Pléd Mistral Home beránek Triangle petrolej / žlutá 130x170 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Mistral home Pléd Mistral Home beránek Triangle petrolej / žlutá 130x170 cm

Tomáš Pardy, Bozkov

Tomáš Pardy, Bozkov:
Když něco kupuji, tak vyžaduji výdrž a rychlost zaslání. Toho se ovšem náhodně dočkám. Před časem jsem kupoval Mistral home Pléd Mistral Home beránek Triangle petrolej / žlutá 130x170 cm přes vás a vše, co jsem očekával, se mi splnilo do posledního puntíku. Perfektně, tak by to mělo být. Byl jsem moc spokojený!

Kateřina Kotalíková, Lysice

Kateřina Kotalíková, Lysice:
Daný Mistral home Pléd Mistral Home beránek Triangle petrolej / žlutá 130x170 cm u této firmy bych se stoprocentně nebála i v budoucnu zakoupit. Oceňuji možnost definování individuálních poznatků a navíc pořízení dalších verzí. Zpracování, cena, plánek zcela bez chyby, jen mě trochu nesedla komunikace. Produkt, který měl přijít do 7 dní, měl zpoždění. A elektronický obchod se vymlouval na zásilkovou službu s dodatkem, že oni ho odeslali okamžitě, v den objednávky. Docela škoda.

Amálie Šarešová, Chyšná

Amálie Šarešová, Chyšná:
Mistral home Pléd Mistral Home beránek Triangle petrolej / žlutá 130x170 cm jsem si prvně pořídila v létě. Po objednání jsem si objednáním nebyla jista, ale škoda ani vrácení zboží nakonec nenásledovalo. Tahle krabička je totiž úplně boží! Už od první chvilky jsem si ji zamilovala a používám jí vlastně pořád. Před měsícem mi přišel další kus pro maminku a ta je z ní taky uspokojená. Jistě hodlám kupovat další.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 19. 02. 2019.

Hodnocení Mistral home Pléd Mistral Home beránek Triangle petrolej / žlutá 130x170 cm

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze Mistral home Pléd Mistral Home beránek Triangle petrolej / žlutá 130x170 cm

Emma H: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Veronika K: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Gabriela H: Je to dostatečné?

Anna M: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Veronika R: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Mistral home Pléd Mistral Home beránek Triangle petrolej / žlutá 130x170 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Mistral home Pléd Mistral Home beránek Triangle petrolej / žlutá 130x170 cm

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt