Mitoku Nori plátky mořské řasy 25 g

Mitoku Nori plátky mořské řasy 25 g

Mitoku Nori plátky mořské řasy 25 g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Mitoku Nori plátky mořské řasy 25 g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Mitoku Nori plátky mořské řasy 25 g vám pomohou se rozhodnout

Naše cena: 141 Kč Ověřit dostupnost

Mořská řasa Nori Nori je jednou z nejrozšířenějších a nejpopulárnější ze všech mořských řas, která má vynikající chuť. Rychle se upravuje a má mnohostranné využití.Obsah: 25gVýživové údaje na 100g:Energetická hodnota 1220 kJ/295 kcalTuky 5,2g z toho nasycené mastné kyseliny 1,1gSacharidy 6,9g z toho cukry 0gBílkoviny 39,5gSůl 4,5g

3 důvody proč prodáváme Mitoku Nori plátky mořské řasy 25 g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Mitoku Nori plátky mořské řasy 25 g

Samuel Palo, Želetava

Samuel Palo, Želetava:
Mitoku Nori plátky mořské řasy 25 g mi přišel v pořádku a včas. Bohužel dle nabídky, měl Mitoku Nori plátky mořské řasy 25 g přijít v dárkové krabici, což ale chybělo. Kdyby to nebyl prezent, vůbec bych nebyl naštvaný. Bohužel jsem byl nucen, avšak i tak domluva byla nekonfliktní. Prodejce to mrzelo a dodatečně mi zaslali krabici s pouzdrem. Co bych ale zlepšil, byla doprava. Prodejce má v nabídce jedinou firmu, která vyžaduje balné. Další finanční prostředky nad rámec ceny zboží.

Zdeněk Švaňhal, Mezno

Zdeněk Švaňhal, Mezno:
Po zkušenostech se zahradním nářadím už nakupuji pouze Mitoku Nori plátky mořské řasy 25 g. Dobře drží, rukojeť je padnoucí do ruky. S Mitoku Nori plátky mořské řasy 25 g se dostanete úplně všude. Koupil jsem ji na zahradní práce, párkrát použita na dřevo. Funguje skvěle

Laura Javoříková, Dětřichov

Laura Javoříková, Dětřichov:
Jako každá feministka miluji hezké věci, které jsou něčím výjimečné. Shopping je pro mě radost. Ovšem často narazím na špatné eshopy, hodně mi vadí i dlouhá doba dodání (5 dní i více). Vy jste mě hezky překvapili, protože vše proběhlo lehce a okamžitě bez zbytečných zdržení. I když jste Mitoku Nori plátky mořské řasy 25 g neměli skladem, nečekala jsem dlouho a jako pozornost jsem dostala milý dárek. Dobrý obchůdek.

Adéla Kazárová, Dolní Lánov

Adéla Kazárová, Dolní Lánov:
S Mitoku Nori plátky mořské řasy 25 g jsem nadmíru spokojena. Stoprocentně splnil všechna kritéria a samozřejmě se nelišil od obrázku z e-shopu. Již dle produktových fotografií jsem si byla jistá v tom, co si objednávám a naštvaná jsem tak nebyla. Od té doby, co ho mám doma, se můj život opravdu značně zjednodušil. Ostatním můžu velmi doporučit jeho objednávku. Zbavíte se jeho prostřednictvím množství problémů.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 09. 2018.

Hodnocení Mitoku Nori plátky mořské řasy 25 g

hodnocení 5/5 od 10 hodnotících

Diskuze Mitoku Nori plátky mořské řasy 25 g

Veronika Š: Je to dostatečné?

Viktorie K: já jsem to prostě chtěla

Adéla K: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Kristýna G: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Nikolas Z: 110 % spokojenost

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Mitoku Nori plátky mořské řasy 25 g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Mitoku Nori plátky mořské řasy 25 g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt