Mitoku Nori plátky mořské řasy 25 g

Mitoku Nori plátky mořské řasy 25 g

Mitoku Nori plátky mořské řasy 25 g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Mitoku Nori plátky mořské řasy 25 g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Mitoku Nori plátky mořské řasy 25 g vám pomohou se rozhodnout

Naše cena: 141 Kč Ověřit dostupnost

Mořská řasa Nori Nori je jednou z nejrozšířenějších a nejpopulárnější ze všech mořských řas, která má vynikající chuť. Rychle se upravuje a má mnohostranné využití.Obsah: 25gVýživové údaje na 100g:Energetická hodnota 1220 kJ/295 kcalTuky 5,2g z toho nasycené mastné kyseliny 1,1gSacharidy 6,9g z toho cukry 0gBílkoviny 39,5gSůl 4,5g

3 důvody proč prodáváme Mitoku Nori plátky mořské řasy 25 g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Mitoku Nori plátky mořské řasy 25 g

Samuel Palo, Želetava

Samuel Palo, Želetava:
Mitoku Nori plátky mořské řasy 25 g mi přišel ve stoprocentním stavu a bez prodlevy. Bohužel dle popisu, měl Mitoku Nori plátky mořské řasy 25 g přijít ve speciálním pouzdře, což nebyla pravda. Kdyby nešlo o dárek, vůbec bych to neřešil. Bohužel jsem byl nucen, ovšem i tak komunikace byla příjemná. Přijal jsem omluvu a obratem mi poslali krabici s pouzdrem. Co bych však zlepšil, byla doprava. Internetový obchod upřednostňuje jednu firmu, která si účtuje balné. Další peníze k ceně zboží.

Zdeněk Švaňhal, Mezno

Zdeněk Švaňhal, Mezno:
Po zkušenostech se domácím nářadím už nakupuji pouze Mitoku Nori plátky mořské řasy 25 g. Dobře drží, rukojeť je jemná. S Mitoku Nori plátky mořské řasy 25 g se dostanete skoro všude. Koupil jsem ji na zahradní práce, párkrát použita na dřevo. Funguje skvěle

Laura Javoříková, Dětřichov

Laura Javoříková, Dětřichov:
Jako každá manželka miluji krásné věci, které jsou čímkoliv dokonalé. Nakupování je pro mě radost. Ovšem často potkám podvodné prodejce, hodně mi vadí i předlouhá doba dodání (týden i více). Vy jste mě krásně překvapili, protože vše proběhlo hladce a okamžitě bez zbytečných průtahů. I když jste Mitoku Nori plátky mořské řasy 25 g neměli na skladě, nečekala jsem více jak 3 dni a jako omluvu jsem obdržela malý dáreček. Skvělý shopík.

Adéla Kazárová, Dolní Lánov

Adéla Kazárová, Dolní Lánov:
S Mitoku Nori plátky mořské řasy 25 g jsem opravdu spokojena. Stoprocentně splnil veškerá kritéria a stejně tak se nelišil od obrázku z e-shopu. Již dle prodejních obrázků jsem bezpečně věděla, co si nechávám zaslat a naštvaná jsem tak nebyla. Od chvíle, co ho používám, se můj život opravdu opravdu zjednodušil. Všem můžu vřele doporučit jeho pořízení. Zbavíte se s jeho pomocí množství potíží.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 17. 11. 2018.

Hodnocení Mitoku Nori plátky mořské řasy 25 g

hodnocení 5/5 od 12 hodnotících

Diskuze Mitoku Nori plátky mořské řasy 25 g

Zuzana H: Tento Mitoku Nori plátky mořské řasy 25 g jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Matouš C: 110 % spokojenost

Jana M: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Tereza K: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Tobiáš P: funkční výrobek

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Mitoku Nori plátky mořské řasy 25 g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Mitoku Nori plátky mořské řasy 25 g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt