Miu Miu L`Eau Bleue - EDP 50 ml

Miu Miu L`Eau Bleue - EDP 50 ml

Miu Miu L`Eau Bleue - EDP 50 ml

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Miu Miu L`Eau Bleue - EDP 50 ml. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Miu Miu L`Eau Bleue - EDP 50 ml vám pomohou se rozhodnout

Naše cena: 1399 Kč Ověřit dostupnost

L'Eau Bleue od značky Miu Miu je květinově-zelená vůně pro ženy. Elegantní tyrkysový flakon a štěstí, které v sobě ukrývá, vám zajistí perfektní den. Hlava vůně je čistě květinová a tvoří ji akordy konvalinky. V srdci se mísí bílé květy, zelené tóny, divoká růže, jasmín s kapkami rosy. V základu se rozvoní vzácné dřevo akigala a pižmo. Vůně byla uvedena na trh v roce 2016.

3 důvody proč prodáváme Miu Miu L`Eau Bleue - EDP 50 ml

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Miu Miu L`Eau Bleue - EDP 50 ml

Eva Ruszóová, Bulhary

Eva Ruszóová, Bulhary:
Potřebovala jsem už nějaký čas pomoct. Ale opravdu efektivně. Přece jen jsem se doma starala o početnou rodinu a síly už mi scházely. Nechtěla jsem skončit jako naštvaná, utahaná bába, která bude dalším pouze na starost. Když jsem zjistila, že existuje Miu Miu L`Eau Bleue - EDP 50 ml, který mi opravdu může pomoci, nemeškala jsem. Nyní můžu bez obav napsat, že jsem to opět já. Stíhám v pohodě vše co chci a navíc mi přebývá čas i síla na to, co dělá milou také mě.

Nikola Prieložná, Slunečná

Nikola Prieložná, Slunečná:
Koupila jsem pro syna Miu Miu L`Eau Bleue - EDP 50 ml a byl nadšený a vlastně všichni v našem okolí a spousta známých, chtěli hned kontakt na obchod, aby si to mohli také koupit

Vojtěch Merfait, Rohov

Vojtěch Merfait, Rohov:
Navzdory tomu e-shop nabízel vskutku širokou nabídku Miu Miu L`Eau Bleue - EDP 50 ml, nadšení opadlo, když Miu Miu L`Eau Bleue - EDP 50 ml přivezl kurýr. Co se týče dopravy, vše na výbornou. Ale prodejce mi nedokázal vysvětlit, z jakého důvodu přišel jiný typ. Šlamastika se vyřešila po více jak měsíci, což je podle mě velký nedostatek tohoto prodejního webu.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 11. 2018.

Hodnocení Miu Miu L`Eau Bleue - EDP 50 ml

hodnocení 5/5 od 15 hodnotících

Diskuze Miu Miu L`Eau Bleue - EDP 50 ml

Barbora B: Je to dostatečné?

Karel H: je to fajné

Oliver H: Přišlo to celkem rychle

Sára N: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Matyáš V: 110 % spokojenost

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Miu Miu L`Eau Bleue - EDP 50 ml. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Miu Miu L`Eau Bleue - EDP 50 ml

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt