Mixa 2-fázový odličovač očí 125 ml

Mixa 2-fázový odličovač očí 125 ml

Mixa 2-fázový odličovač očí 125 ml

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Mixa 2-fázový odličovač očí 125 ml. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Mixa 2-fázový odličovač očí 125 ml vám pomohou se rozhodnout

Naše cena: 109 Kč Ověřit dostupnost

Odličovač očí obsahuje dvě viditelné fáze: olejovou a vodní, které rozpouštějí a odstraňují make-up bez nutnosti drhnutí. Je ideální pro citlivé oči a víčka, dokonale odstraňuje i voděodolný make-up.

3 důvody proč prodáváme Mixa 2-fázový odličovač očí 125 ml

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Mixa 2-fázový odličovač očí 125 ml

Filip Hyský, Nová Pláň

Filip Hyský, Nová Pláň:
Jedná se o krapet jednodušší typ. Líbí se mi poměr cena-výkon, ale když už jsem si Mixa 2-fázový odličovač očí 125 ml pořídil, tak jej určitě využiji. Za tu cenu je malinko pomalejší, ale jinak funguje perfektně a myslím, že se nám v práci ještě naslouží. Pokud bych pořizoval znova, vzal bych dražší variantu, která bude odpovídat poměru cena-výkon.

Denis Taufer, Zdechovice

Denis Taufer, Zdechovice:
Mixa 2-fázový odličovač očí 125 ml jsem zakoupil po důkladném zhodnocení. Věnoval jsem celkem hodně času porovnání s podobnými výrobky na našem trhu. Věděl jsem, co od něj mohu čekat. Cena i udávané vlastnosti mi podle údajů obchodu vyhovovaly. A chci říct, že mě to nijak nezklamalo.  S Mixa 2-fázový odličovač očí 125 ml jsem hodně šťastný a určitě bych ho poradil i dalším zákazníkům.

Viktor Šorf, Vrbice

Viktor Šorf, Vrbice:
Velmi mě oslovil tento nový Mixa 2-fázový odličovač očí 125 ml, který byl uveden na trh. Očekával jsem záplavu zbytečností. Hezky mě překvapil svou jednoduchostí na údržbu, velkou výkonností a malou cenou. I maminka si ho chválí, protože jí výkon výrazně zjednodušila práci a máme tak více času na rodinu a na naše děti. Stal se z něj dobrý rodinný pomocník, bez kterého si už den nedovedeme představit.

Anežka Doleželová, Nové Mitrovice

Anežka Doleželová, Nové Mitrovice:
Přála jsem otestovat zdravější variantu Mixa 2-fázový odličovač očí 125 ml a příjemně mě překvapil i svou lehkostí, určitě u něj zůstanu a chci otestovat i ostatní druhy s příchutěmi. S trochou mléka a zeleninou je to pecka, doporučuji.

Jakub Echtner, Prosiměřice

Jakub Echtner, Prosiměřice:
Tento Mixa 2-fázový odličovač očí 125 ml jsem si objednal, protože je za méně jak čtvrtinovou cenu než podobné kousky na podobných obchodech. Tento nemá lehký design, ale jde o bytelné vyhotovení.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 07. 2018.

Hodnocení Mixa 2-fázový odličovač očí 125 ml

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze Mixa 2-fázový odličovač očí 125 ml

Denisa M: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Eliška D: Tento Mixa 2-fázový odličovač očí 125 ml jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Tadeáš M: Celkem jsem spokojený.

František K: tak jsem to dostala aje to super

Eva J: Proboha. To raději přispěju na charitu

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Mixa 2-fázový odličovač očí 125 ml. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Mixa 2-fázový odličovač očí 125 ml

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt