Mixa 2-fázový odličovač očí 125 ml

Mixa 2-fázový odličovač očí 125 ml

Mixa 2-fázový odličovač očí 125 ml

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Mixa 2-fázový odličovač očí 125 ml. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Mixa 2-fázový odličovač očí 125 ml vám pomohou se rozhodnout

Naše cena: 109 Kč Ověřit dostupnost

Odličovač očí obsahuje dvě viditelné fáze: olejovou a vodní, které rozpouštějí a odstraňují make-up bez nutnosti drhnutí. Je ideální pro citlivé oči a víčka, dokonale odstraňuje i voděodolný make-up.

3 důvody proč prodáváme Mixa 2-fázový odličovač očí 125 ml

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Mixa 2-fázový odličovač očí 125 ml

Filip Hyský, Nová Pláň

Filip Hyský, Nová Pláň:
Jedná se o krapet jednodušší model. Zamlouvá se mi poměr cena-výkon, ale poté už jsem si Mixa 2-fázový odličovač očí 125 ml zakoupil, tak jej snad využiji. Za tu cenu je trochu rychlejší, ale jinak funguje perfektně a doufám, že se nám v práci ještě zužitkuje. Pokud bych pořizoval opět, vzal bych levnější typ, která bude rovnoměrná poměru cena-výkon.

Denis Taufer, Zdechovice

Denis Taufer, Zdechovice:
Mixa 2-fázový odličovač očí 125 ml jsem objednal po řádném zhodnocení. Věnoval jsem docela hodně času srovnávání s stejnými výrobky na našem trhu. Věděl jsem, co od něj mám chtít. Cena i udávané vlastnosti mi podle údajů obchodu vyhovovaly. A musím povědět, že mě to vůbec nepřekvapilo.  S Mixa 2-fázový odličovač očí 125 ml jsem hodně spokojený a určitě bych ho doporučil i dalším zákazníkům.

Viktor Šorf, Vrbice

Viktor Šorf, Vrbice:
Hodně mě zaujal tento nejnovější Mixa 2-fázový odličovač očí 125 ml, který byl uveden na trh. Hledal jsem záplavu zbytečností. Hezky mě překvapil svou jednoduchostí na úklid, silnou výkonností a malou cenou. I žena si ho pochvaluje, jelikož jí práce výrazně ulehčila práci a máme tak více času na rodinu a na naše příbuzné. Stal se z něj dobrý rodinný pomocník, bez něhož si už den nedovedeme představit.

Anežka Doleželová, Nové Mitrovice

Anežka Doleželová, Nové Mitrovice:
Přála jsem otestovat zdravější variantu Mixa 2-fázový odličovač očí 125 ml a příjemně mě překvapil i svou aroma, určitě u něj zůstanu a chci ozkoušet i ostatní druhy s příchutěmi. S trochou mléka a zeleninou je to pecka, doporučuji.

Jakub Echtner, Prosiměřice

Jakub Echtner, Prosiměřice:
Tahle Mixa 2-fázový odličovač očí 125 ml jsem si zvolil, protože je za méně jak třetinovou cenu než stejné kousky na jiných obchodech. Tento nemá lehký design, ale jde o bytelné vyhotovení.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 09. 2018.

Hodnocení Mixa 2-fázový odličovač očí 125 ml

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze Mixa 2-fázový odličovač očí 125 ml

Markéta R: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Anežka P: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Petra K: Tento Mixa 2-fázový odličovač očí 125 ml jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Petr P: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Sofie K: Proboha. To raději přispěju na charitu

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Mixa 2-fázový odličovač očí 125 ml. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Mixa 2-fázový odličovač očí 125 ml

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt