Mixa 2-fázový odličovač očí 125 ml

Mixa 2-fázový odličovač očí 125 ml

Mixa 2-fázový odličovač očí 125 ml

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Mixa 2-fázový odličovač očí 125 ml. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Mixa 2-fázový odličovač očí 125 ml vám pomohou se rozhodnout

Naše cena: 109 Kč Ověřit dostupnost

Odličovač očí obsahuje dvě viditelné fáze: olejovou a vodní, které rozpouštějí a odstraňují make-up bez nutnosti drhnutí. Je ideální pro citlivé oči a víčka, dokonale odstraňuje i voděodolný make-up.

3 důvody proč prodáváme Mixa 2-fázový odličovač očí 125 ml

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Mixa 2-fázový odličovač očí 125 ml

Filip Hyský, Nová Pláň

Filip Hyský, Nová Pláň:
Jedná se o trošku jednodušší typ. Zamlouvá se mi poměr cena-výkon, ale když už jsem si Mixa 2-fázový odličovač očí 125 ml koupil, tak jej určitě využiji. Za tu hodnotu je více méně rychlejší, ale přesto funguje hezky a myslím, že se nám v práci ještě naslouží. Pokud bych pořizoval opět, vzal bych levnější model, která bude odpovídat poměru cena-výkon.

Denis Taufer, Zdechovice

Denis Taufer, Zdechovice:
Mixa 2-fázový odličovač očí 125 ml jsem koupil po důkladném zhodnocení. Věnoval jsem celkem hodně času porovnání s podobnými výrobky na našem trhu. Věděl jsem, co od něj mám chtít. Cena i udávané vlastnosti mi podle údajů na e-shopu vyhovovaly. A musím povědět, že mě to nijak nezklamalo.  S Mixa 2-fázový odličovač očí 125 ml jsem hodně šťastný a jistě bych ho doporučil i ostatním nakupujícím.

Viktor Šorf, Vrbice

Viktor Šorf, Vrbice:
Velmi mě zaujal tento nejnovější Mixa 2-fázový odličovač očí 125 ml, který byl uveden na trh. Očekával jsem záplavu drobností. Hezky mě překvapil svou nenáročností na úklid, silnou výkonností a nízkou cenou. I maminka si ho chválí, jelikož jí práce velmi ulehčila práci a máme tak více času na rodinu a na naše příbuzné. Stal se z něj spolehlivý domácí pomocník, bez něhož si už život nedovedeme představit.

Anežka Doleželová, Nové Mitrovice

Anežka Doleželová, Nové Mitrovice:
Přála jsem otestovat zdravější variantu Mixa 2-fázový odličovač očí 125 ml a příjemně mě překvapil i svou aroma, určitě u něj zůstanu a chci ozkoušet i ostatní produkty s příchutěmi. S trochou jogurtu a ovocem je to pecka, doporučuji.

Jakub Echtner, Prosiměřice

Jakub Echtner, Prosiměřice:
Tahle Mixa 2-fázový odličovač očí 125 ml jsem si zvolil, protože je za méně jak poloviční cenu než obdobné kousky na jiných obchodech. Tahle nemá lehký design, ale jde o bytelné provedení.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 05. 2018.

Hodnocení Mixa 2-fázový odličovač očí 125 ml

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze Mixa 2-fázový odličovač očí 125 ml

Linda G: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Jáchym M: Mixa 2-fázový odličovač očí 125 ml je dobrý, ale chtělo yb to větší

Gabriela G: nemá chybu

Amálie K: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Natálie S: děda je z dárku je nadšený

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Mixa 2-fázový odličovač očí 125 ml. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Mixa 2-fázový odličovač očí 125 ml

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt