Mixa 24h vyživující krém proti vysušování pleti pro velmi suchou pleť 10% 50 ml

Mixa 24h vyživující krém proti vysušování pleti pro velmi suchou pleť 10% 50 ml

Mixa 24h vyživující krém proti vysušování pleti pro velmi suchou pleť 10% 50 ml

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Mixa 24h vyživující krém proti vysušování pleti pro velmi suchou pleť 10% 50 ml. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Mixa 24h vyživující krém proti vysušování pleti pro velmi suchou pleť 10% 50 ml vám pomohou se rozhodnout

Naše cena: 129 Kč Ověřit dostupnost

24h zklidňující hydratační krém je koncentrovaná péče s účinnými složkami pro okamžité zklidnění a hloubkovou hydrataci pleti.

3 důvody proč prodáváme Mixa 24h vyživující krém proti vysušování pleti pro velmi suchou pleť 10% 50 ml

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Mixa 24h vyživující krém proti vysušování pleti pro velmi suchou pleť 10% 50 ml

Jan Hepnar, Dobrá Voda u Hořic

Jan Hepnar, Dobrá Voda u Hořic:
Asi před půl měsícem jsem koupil výrobek od konkurence, který mě velice zklamal. Dokonce jsem si v té době řekl, že nic stejného už si pořizovat nebudu. Ale kamarádka mi k vánocům objednala Mixa 24h vyživující krém proti vysušování pleti pro velmi suchou pleť 10% 50 ml. Prý si ho chválí řada jejích kamarádek. Přemlouvala mě, ať ho taky užívám. Po pravdě jsem se po mnoha recenzích a zkušenostech jiných uživatelů vůbec nedíval. Řekl jsem si, že dám Mixa 24h vyživující krém proti vysušování pleti pro velmi suchou pleť 10% 50 ml šanci a uvidím sám. Byl jsem celkem potěšený. A když čtu hodnocení ostatních zákazníků, vidím jednoduše, že je nás víc.

Viktor Kurel, Ouběnice

Viktor Kurel, Ouběnice:
Při nákupu Mixa 24h vyživující krém proti vysušování pleti pro velmi suchou pleť 10% 50 ml jsem celkem nekompromisní. Stojím si za zpracováním a přijatelnou cenou. U vás jsem všechno našel a ještě k tomu korektní jednání, které také nemusí být samozřejmost. Oceňuji rychlé odbavení mé zakázky, Mixa 24h vyživující krém proti vysušování pleti pro velmi suchou pleť 10% 50 ml je přesně takový, jaký chci a ještě jsem ušetřil. Tomu se říká báječný jednání. Z vás by si měly vzít jiné obchody příklad.

Anežka Erberová, Srní

Anežka Erberová, Srní:
Absolutní špička mezi Mixa 24h vyživující krém proti vysušování pleti pro velmi suchou pleť 10% 50 ml! Funguje tak, jak je uváděno, výsledky jsou ohromující. Kdo nevyzkouší, ten nepozná sílu tohoto produktu! Velmi jednoduché použití spolu s dalšími kousky. Dobrý poměr kvality a ceny - zdá se nevýhodný, ale opak je pravdou. Mixa 24h vyživující krém proti vysušování pleti pro velmi suchou pleť 10% 50 ml používám hodně let a nikdy mě neopustil. Investovat do něj se vždy vyplatilo. Nezapomeňte pořádně protřepat před každým použitím. Doporučuji po každém použití dobře připravit, aby nedošlo k usazování žmolků. Dobře uzavřít a skladovat na suchém a temném místě při rovnoměrné teplotě.

Laura Grofková, Sokoleč

Laura Grofková, Sokoleč:
Původně jsem si přála Mixa 24h vyživující krém proti vysušování pleti pro velmi suchou pleť 10% 50 ml ve velikosti 44 které jste ve velikosti 46 nenabízeli, proto jsem objednala modré v očekávané velikosti 47 , velikost sedí, vysoký sdtřed to zas až tak nemá, tak polovysoký. Ale jinak perfektní, už dlouho jsem netrefila velikost která celkem sedí.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 05. 2018.

Hodnocení Mixa 24h vyživující krém proti vysušování pleti pro velmi suchou pleť 10% 50 ml

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze Mixa 24h vyživující krém proti vysušování pleti pro velmi suchou pleť 10% 50 ml

Antonín Z: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Nikola P: Ideální k osmnáctinám :)

Kristýna K: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Nikol V: Proboha. To raději přispěju na charitu

Karolína H: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Mixa 24h vyživující krém proti vysušování pleti pro velmi suchou pleť 10% 50 ml. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Mixa 24h vyživující krém proti vysušování pleti pro velmi suchou pleť 10% 50 ml

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt