Mixa Baby šampon 250 ml

Mixa Baby šampon 250 ml

Mixa Baby šampon 250 ml

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Mixa Baby šampon 250 ml. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Mixa Baby šampon 250 ml vám pomohou se rozhodnout

Naše cena: 109 Kč Ověřit dostupnost

Tento dětský šampon má speciální složení obsahující micely zbaví vlásky nečistot bez potřeby drhnutí. Krémová pěna se jednoduše omývá. Vlásky jsou rozmotané, hebké a zářící zdravím, s krásně čistou vůní.

3 důvody proč prodáváme Mixa Baby šampon 250 ml

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Mixa Baby šampon 250 ml

Michael Pova, Košťálov

Michael Pova, Košťálov:
Já si odjakživa takové zboží neobjednávám, tohle dělá to má žena. Ale Mixa Baby šampon 250 ml byl výjimkou, výrobek jsem spatřil v magazínu a hned jsem měl jistotu, že ho musím mít. Tak jsem si udělal ohromnou radost, zakoupil si ho a řekl si, že ho aspoň prověřím. Nebudu vás dlouho nervovat, je to naprosto skvělá věcička a nechci domýšlet, co bych bez ní dělal. Bez Mixa Baby šampon 250 ml bych si již nedovedl svoje fungování představit.

Vanesa Trousilová, Výprachtice

Vanesa Trousilová, Výprachtice:
Člověk měl by číst složení (jako na všem) a nebýt líný se ptát a pak dříve nebo později dostane co hledápoptává}. Dostali by ode mne pět hvězdiček, kdyby nehrozilo, že si člověk omylem koupí Mixa Baby šampon 250 ml z části z něčeho co dýchalo a mělo maminku a dědečka.

Emma Kailová, Dukovany

Emma Kailová, Dukovany:
Nejprv mne zaujala jednoduchost a úhlednost obchodu a prodávaného zboží. Vše byla informačně bohaté na první pohled a zakoupila jsem. Poté mne hned překvapila rychlost doručení objednaného Mixa Baby šampon 250 ml a dobré zabalení dodávky, aby balíček nebylo poškozeno. Funkčnost a nepoškozenost je samozřejmostí. Cena nejkrásnější a nejlevnější, komunikace milá a dodání opravdu bleskové. Nemám nic, co bych napsala jako negativní, takže za mě tři velké ano! Doporučuji.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 09. 2018.

Hodnocení Mixa Baby šampon 250 ml

hodnocení 5/5 od 12 hodnotících

Diskuze Mixa Baby šampon 250 ml

Andrea G: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Martin S: funkční výrobek

Sofie H: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Vojtěch F: Celkem jsem spokojený.

Karolína U: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Mixa Baby šampon 250 ml. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Mixa Baby šampon 250 ml

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt