Mixa Baby šampon 250 ml

Mixa Baby šampon 250 ml

Mixa Baby šampon 250 ml

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Mixa Baby šampon 250 ml. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Mixa Baby šampon 250 ml vám pomohou se rozhodnout

Naše cena: 109 Kč Ověřit dostupnost

Tento dětský šampon má speciální složení obsahující micely zbaví vlásky nečistot bez potřeby drhnutí. Krémová pěna se jednoduše omývá. Vlásky jsou rozmotané, hebké a zářící zdravím, s krásně čistou vůní.

3 důvody proč prodáváme Mixa Baby šampon 250 ml

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Mixa Baby šampon 250 ml

Michael Pova, Košťálov

Michael Pova, Košťálov:
Já si vždy takové produkty nekupuji, tohle nechávám na manželce. Ale Mixa Baby šampon 250 ml byl o něčem jiném, zboží jsem uviděl v tisku a hned jsem měl jistotu, že ho chci. Tak jsem si udělal trošku radost, koupil si ho a řekl si, že ho aspoň prověřím. Nebudu vás dlouho nervovat, je to naprosto super věc a nevím, kde bych bez ní byl. Bez Mixa Baby šampon 250 ml bych si nyní nedokázal svůj běžný den představit.

Vanesa Trousilová, Výprachtice

Vanesa Trousilová, Výprachtice:
Člověk musí číst složení (jako na všem) a nebýt pohodlný se ptát a pak dříve nebo později dostane co hledápoptává}. Dostali by ode mne plný počet hvězdiček, kdyby nehrozilo, že si člověk omylem objedná Mixa Baby šampon 250 ml z části z něčeho co prdělo a mělo maminku a tatínka.

Emma Kailová, Dukovany

Emma Kailová, Dukovany:
Nejprv mne zaujala jednoduchost a přehlednost Eshopu a nabízeného zboží. Vše byla jasné na první pohled a objednala jsem. Poté mne hned překvapila rychlost dovezení objednaného Mixa Baby šampon 250 ml a super zabalení dodávky, aby dodávka nebylo poškozeno. Funkčnost a nepoškozenost je samozřejmostí. Cena nejkrásnější a levná, komunikace informovaná a dodání opravdu bleskové. Nemám nic, co bych řekla jako špatné, takže za mě dvě velké plus! Doporučuji.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 19. 07. 2018.

Hodnocení Mixa Baby šampon 250 ml

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze Mixa Baby šampon 250 ml

František M: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Eva M: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Nela R: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Kateřina D: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

František K: je to fajné

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Mixa Baby šampon 250 ml. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Mixa Baby šampon 250 ml

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt