Mixa Baby šampon 250 ml

Mixa Baby šampon 250 ml

Mixa Baby šampon 250 ml

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Mixa Baby šampon 250 ml. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Mixa Baby šampon 250 ml vám pomohou se rozhodnout

Naše cena: 109 Kč Ověřit dostupnost

Tento dětský šampon má speciální složení obsahující micely zbaví vlásky nečistot bez potřeby drhnutí. Krémová pěna se jednoduše omývá. Vlásky jsou rozmotané, hebké a zářící zdravím, s krásně čistou vůní.

3 důvody proč prodáváme Mixa Baby šampon 250 ml

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Mixa Baby šampon 250 ml

Simona Stojanová, Horní Bojanovice

Simona Stojanová, Horní Bojanovice:
objednala jsem si u vás Mixa Baby šampon 250 ml a jsem velmi spokojená. Vypadá přesně tak, jak jsem chtěla a hlavně funguje. Hodně si cením rychlosti dodání, která byla opravdu blesková. Takové jednání jako u vás bohužel není časté. Ještě jednou velcekrát děkuji za perfektní služby. Patřím mezi pedantky, takže hodně často nechválím. Tentokrát však musím.

Jana Solčániová, Praskolesy

Jana Solčániová, Praskolesy:
Celkem luxusní věc, neočekávala bych nikdy, že se mi při mém rozpoložení podaří tak dobrý nákup. Za nízkou cenu si objednat Mixa Baby šampon 250 ml, který je již na první dotek vydrží, správně fungující, a taky krásně vypadá, to se nepodaří každý den. Udělalo mi velkou radost, že se mi něco takového podařilo získat za tak výhodnou cenu a s možností levného doručení až do kanceláře, ale výsledek mě potěšil mnohem víc. Až budu pozítří něco hledat, budu nakupovat opět u vás.

Emma Šošolíková, Zalešany

Emma Šošolíková, Zalešany:
Jsem mile překvapena jak rychlostí dodání, tak skvělým zajištěním, co se týká zabalení zboží. Precizní. Mixa Baby šampon 250 ml dorazil v tak jak měl, v brzké době a já ho můžu ihned využívat. Nemám co bych eshopu vytkla, všecko zde funguje na jedničku a já jej doporučuji. Jsem spokojená a budu se sem určitě pravidelně navracet a nakupovat opakovaně.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 05. 2018.

Hodnocení Mixa Baby šampon 250 ml

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze Mixa Baby šampon 250 ml

Viktor O: 110 % spokojenost

Zuzana W: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Lukáš Š: je to fajné

Gabriela B: já jsem to prostě chtěla

Eliška D: Ideální k osmnáctinám :)

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Mixa Baby šampon 250 ml. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Mixa Baby šampon 250 ml

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt