Mixa Baby šampon 250 ml

Mixa Baby šampon 250 ml

Mixa Baby šampon 250 ml

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Mixa Baby šampon 250 ml. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Mixa Baby šampon 250 ml vám pomohou se rozhodnout

Naše cena: 109 Kč Ověřit dostupnost

Tento dětský šampon má speciální složení obsahující micely zbaví vlásky nečistot bez potřeby drhnutí. Krémová pěna se jednoduše omývá. Vlásky jsou rozmotané, hebké a zářící zdravím, s krásně čistou vůní.

3 důvody proč prodáváme Mixa Baby šampon 250 ml

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Mixa Baby šampon 250 ml

Simona Stojanová, Horní Bojanovice

Simona Stojanová, Horní Bojanovice:
objednala jsem si u vás Mixa Baby šampon 250 ml a jsem hodně spokojená. Vypadá přesně tak, jak jsem si představovala a hlavně funguje. Velmi si cením rychlosti dodání, která byla opravdu okamžitá. Takové jednání jako u vás bohužel není standartem. Ještě jednou velcekrát děkuji za bezchybné služby. Patřím mezi perfekcionistky, takže příliš často nechválím. Tentokrát však musím.

Jana Solčániová, Praskolesy

Jana Solčániová, Praskolesy:
Celkem krásná věc, nečekala bych zrovna dnes, že se mi při mém rozpoložení podaří tak výhodný nákup. Za minimální cenu si koupit Mixa Baby šampon 250 ml, který je již na letmý pohled spolehlivý, správně fungující, a taky krásně vypadá, to se nepoštěstí každý den. Udělalo mi velkou radost, že se mi něco takového podařilo objednat za tak levnou cenu a s možností levného zaslání až domů, ale výsledek mě potěšil mnohem víc. Až budu zítra něco hledat, budu nakupovat zase u vás.

Emma Šošolíková, Zalešany

Emma Šošolíková, Zalešany:
Jsem mile překvapena jak okamžitým dodání, tak skvělým zajištěním, co se týče zabalení balíčku. Precizní. Mixa Baby šampon 250 ml dorazil v tak jak měl, v krátké době a já ho můžu ihned využívat. Nemám co bych obchodu vytkla, vše zde funguje na jedničku a já jej doporučuji. Jsem šťastná a budu se sem určitě pravidelně vracet a nakupovat dále.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 11. 2018.

Hodnocení Mixa Baby šampon 250 ml

hodnocení 5/5 od 11 hodnotících

Diskuze Mixa Baby šampon 250 ml

Viktorie T: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Oliver K: 110 % spokojenost

Markéta P: Proboha. To raději přispěju na charitu

Barbora H: Je to dostatečné?

Šimon H: Celkem jsem spokojený.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Mixa Baby šampon 250 ml. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Mixa Baby šampon 250 ml

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt