Mixa Čisticí pleťová voda bez alkoholu Sensitive Skin Expert (Alcohol Free Purifying Lotion) 200 ml

Mixa Čisticí pleťová voda bez alkoholu Sensitive Skin Expert (Alcohol Free Purifying Lotion) 200 ml

Mixa Čisticí pleťová voda bez alkoholu Sensitive Skin Expert (Alcohol Free Purifying Lotion) 200 ml

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Mixa Čisticí pleťová voda bez alkoholu Sensitive Skin Expert (Alcohol Free Purifying Lotion) 200 ml. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Mixa Čisticí pleťová voda bez alkoholu Sensitive Skin Expert (Alcohol Free Purifying Lotion) 200 ml vám pomohou se rozhodnout

Naše cena: 115 Kč Ověřit dostupnost

Čisticí pleťová voda důkladně dočišťuje pleť, stahuje rozšířené póry a redukuje lesk bez vysoušení.

3 důvody proč prodáváme Mixa Čisticí pleťová voda bez alkoholu Sensitive Skin Expert (Alcohol Free Purifying Lotion) 200 ml

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Mixa Čisticí pleťová voda bez alkoholu Sensitive Skin Expert (Alcohol Free Purifying Lotion) 200 ml

Jakub Šišpera, Přílepy

Jakub Šišpera, Přílepy:
Mixa Čisticí pleťová voda bez alkoholu Sensitive Skin Expert (Alcohol Free Purifying Lotion) 200 ml mi přišel nepoškozený a včas. Bohužel dle popisu, měl Mixa Čisticí pleťová voda bez alkoholu Sensitive Skin Expert (Alcohol Free Purifying Lotion) 200 ml přijít ve speciálním pouzdře, na což prodejce zapomněl. Kdyby se nejednalo o dárek, vůbec bych nebyl naštvaný. Bohužel jsem musel, ovšem i navzdory tomu komunikace byla pohodová. Omluvili se mi a ihned mi zaslali krabici s pouzdrem. Co bych ovšem změnil, byla doprava. Prodejce preferuje jednu společnost, která si účtuje balné. Další peníze k ceně zboží.

Michaela Lauová, Přední Výtoň

Michaela Lauová, Přední Výtoň:
Mixa Čisticí pleťová voda bez alkoholu Sensitive Skin Expert (Alcohol Free Purifying Lotion) 200 ml jsem si prvně koupila na jaře. Po objednání jsem si objednáním nebyla jista, ale škoda ani vrácení zboží nakonec nenásledovalo. Tahle věcička je totiž úplně miloučká! Už od prvního dne jsem si ji zamilovala a užívám jí vlastně stále. Před měsícem mi přišel další kus pro tchýni a ta je z ní taky nadšená. Jistě hodlám kupovat další.

Kristián Kis, Vysoké nad Jizerou

Kristián Kis, Vysoké nad Jizerou:
Za mě Mixa Čisticí pleťová voda bez alkoholu Sensitive Skin Expert (Alcohol Free Purifying Lotion) 200 ml doporučuji a pravděpodobně se budu do tohoto obchodu vracet. Děkuji.

Jakub Zelenský, Řepníky

Jakub Zelenský, Řepníky:
Mixa Čisticí pleťová voda bez alkoholu Sensitive Skin Expert (Alcohol Free Purifying Lotion) 200 ml jsem zahlédl napoprvé u přítele na přednášce z biochemie. Ihned jsem si uvědomil, že vypadá dobře. Proto jsem se s kolegou chvíli bavil. Chválil si ho, tak jsem učinil rozhodnutí, že ho taky vyzkouším. Vybral jsem si finanční prostředky, pořídil si ho a nyní už můžu říct, že si přítel nevymýšlel. Velmi kvalitní věc a já jsem opravdu nadšený, že jsem si ho objednal.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 07. 2018.

Hodnocení Mixa Čisticí pleťová voda bez alkoholu Sensitive Skin Expert (Alcohol Free Purifying Lotion) 200 ml

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze Mixa Čisticí pleťová voda bez alkoholu Sensitive Skin Expert (Alcohol Free Purifying Lotion) 200 ml

Ondřej H: je to fajné

Sofie L: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Vanesa T: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Radek Š: Jsem ráda, že to mám

Klára B: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Mixa Čisticí pleťová voda bez alkoholu Sensitive Skin Expert (Alcohol Free Purifying Lotion) 200 ml. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Mixa Čisticí pleťová voda bez alkoholu Sensitive Skin Expert (Alcohol Free Purifying Lotion) 200 ml

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt