Mixa Čisticí pleťová voda bez alkoholu Sensitive Skin Expert (Alcohol Free Purifying Lotion) 200 ml

Mixa Čisticí pleťová voda bez alkoholu Sensitive Skin Expert (Alcohol Free Purifying Lotion) 200 ml

Mixa Čisticí pleťová voda bez alkoholu Sensitive Skin Expert (Alcohol Free Purifying Lotion) 200 ml

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Mixa Čisticí pleťová voda bez alkoholu Sensitive Skin Expert (Alcohol Free Purifying Lotion) 200 ml. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Mixa Čisticí pleťová voda bez alkoholu Sensitive Skin Expert (Alcohol Free Purifying Lotion) 200 ml vám pomohou se rozhodnout

Naše cena: 115 Kč Ověřit dostupnost

Čisticí pleťová voda důkladně dočišťuje pleť, stahuje rozšířené póry a redukuje lesk bez vysoušení.

3 důvody proč prodáváme Mixa Čisticí pleťová voda bez alkoholu Sensitive Skin Expert (Alcohol Free Purifying Lotion) 200 ml

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Mixa Čisticí pleťová voda bez alkoholu Sensitive Skin Expert (Alcohol Free Purifying Lotion) 200 ml

Jakub Šišpera, Přílepy

Jakub Šišpera, Přílepy:
Mixa Čisticí pleťová voda bez alkoholu Sensitive Skin Expert (Alcohol Free Purifying Lotion) 200 ml mi přišel nepoškozený a ve smluvený termín. Bohužel na základě informací, měl Mixa Čisticí pleťová voda bez alkoholu Sensitive Skin Expert (Alcohol Free Purifying Lotion) 200 ml přijít ve speciální krabici, na což prodejce zapomněl. Kdyby nešlo o prezent, zřejmě bych se neozval. Bohužel jsem byl nucen, ovšem i tak domluva byla bezproblémová. Omluvili se mi a bezprostředně poté mi poslali krabičku s pouzdrem. Co bych však zlepšil, byla doprava. Internetový obchod má v nabídce jedinou společnost, která si účtuje balné. Další korunky k ceně zboží.

Michaela Lauová, Přední Výtoň

Michaela Lauová, Přední Výtoň:
Mixa Čisticí pleťová voda bez alkoholu Sensitive Skin Expert (Alcohol Free Purifying Lotion) 200 ml jsem si poprvé pořídila v zimě. Po objednání jsem si koupí nebyla jista, ale škoda ani vrácení zboží vůbec nebylo. Tahle krabička je totiž zcela skvělá! Už od první chvilky jsem si ji zamilovala a užívám jí vlastně stále. Před týdnem mi přišel další kus pro tchýni a ta je z ní taky uspokojená. Určitě hodlám objednávat další.

Kristián Kis, Vysoké nad Jizerou

Kristián Kis, Vysoké nad Jizerou:
Za mě Mixa Čisticí pleťová voda bez alkoholu Sensitive Skin Expert (Alcohol Free Purifying Lotion) 200 ml doporučuji a pravděpodobně se budu do tohoto obchodu vracet. Děkuji.

Jakub Zelenský, Řepníky

Jakub Zelenský, Řepníky:
Mixa Čisticí pleťová voda bez alkoholu Sensitive Skin Expert (Alcohol Free Purifying Lotion) 200 ml jsem uviděl v minulosti u kolegy na přednášce z biologie. V první chvíli jsem si všiml, že nevypadá špatné. Tak jsem se s kamarádem chvilku bavil. Chválil si ho, tak jsem učinil stanovisko, že si ho taky objednám. Vybral jsem si finanční prostředky, zakoupil si ho a nyní už můžu prohlásit, že si přítel nevymýšlel. Nadprůměrně kvalitní zboží a já jsem opravdu rád, že jsem si ho objednal.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 17. 11. 2018.

Hodnocení Mixa Čisticí pleťová voda bez alkoholu Sensitive Skin Expert (Alcohol Free Purifying Lotion) 200 ml

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze Mixa Čisticí pleťová voda bez alkoholu Sensitive Skin Expert (Alcohol Free Purifying Lotion) 200 ml

Johana A: Je to dostatečné?

Daniel K: tak jsem to dostala aje to super

Eva H: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Pavel P: je to fajné

Emma N: dobré

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Mixa Čisticí pleťová voda bez alkoholu Sensitive Skin Expert (Alcohol Free Purifying Lotion) 200 ml. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Mixa Čisticí pleťová voda bez alkoholu Sensitive Skin Expert (Alcohol Free Purifying Lotion) 200 ml

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt