Mixa Čisticí pleťová voda bez alkoholu Sensitive Skin Expert (Alcohol Free Purifying Lotion) 200 ml

Mixa Čisticí pleťová voda bez alkoholu Sensitive Skin Expert (Alcohol Free Purifying Lotion) 200 ml

Mixa Čisticí pleťová voda bez alkoholu Sensitive Skin Expert (Alcohol Free Purifying Lotion) 200 ml

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Mixa Čisticí pleťová voda bez alkoholu Sensitive Skin Expert (Alcohol Free Purifying Lotion) 200 ml. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Mixa Čisticí pleťová voda bez alkoholu Sensitive Skin Expert (Alcohol Free Purifying Lotion) 200 ml vám pomohou se rozhodnout

Naše cena: 115 Kč Ověřit dostupnost

Čisticí pleťová voda důkladně dočišťuje pleť, stahuje rozšířené póry a redukuje lesk bez vysoušení.

3 důvody proč prodáváme Mixa Čisticí pleťová voda bez alkoholu Sensitive Skin Expert (Alcohol Free Purifying Lotion) 200 ml

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Mixa Čisticí pleťová voda bez alkoholu Sensitive Skin Expert (Alcohol Free Purifying Lotion) 200 ml

Jakub Šišpera, Přílepy

Jakub Šišpera, Přílepy:
Mixa Čisticí pleťová voda bez alkoholu Sensitive Skin Expert (Alcohol Free Purifying Lotion) 200 ml byl doručen ve stoprocentním stavu a včas. Bohužel na základě nabídky, měl Mixa Čisticí pleťová voda bez alkoholu Sensitive Skin Expert (Alcohol Free Purifying Lotion) 200 ml přijít v dárkové krabici, což se tak nestalo. Kdyby to nebyl prezent, vůbec bych nebyl naštvaný. Bohužel jsem byl nucen, ovšem i tak domluva byla nekonfliktní. Omluvili se mi a dodatečně mi poslali krabičku s pouzdrem. Co bych ale změnil, byla doprava. Prodejce nabízí jedinou firmu, která vyžaduje balné. Další peníze nad rámec ceny zboží.

Michaela Lauová, Přední Výtoň

Michaela Lauová, Přední Výtoň:
Mixa Čisticí pleťová voda bez alkoholu Sensitive Skin Expert (Alcohol Free Purifying Lotion) 200 ml jsem si poprvé pořídila v létě. Po objednání jsem si objednáním nebyla jista, ale reklamace ani vrácení zboží vůbec nebylo. Tahle krabička je totiž naprosto miloučká! Už od prvního dne jsem si ji zamilovala a užívám jí vlastně pořád. Před měsícem mi přišel další kus pro tchýni a ta je z toho taky nadšená. Určitě hodlám objednávat další.

Kristián Kis, Vysoké nad Jizerou

Kristián Kis, Vysoké nad Jizerou:
Za mě Mixa Čisticí pleťová voda bez alkoholu Sensitive Skin Expert (Alcohol Free Purifying Lotion) 200 ml doporučuji a určitě se budu do tohoto obchodu vracet. Děkuji.

Jakub Zelenský, Řepníky

Jakub Zelenský, Řepníky:
Mixa Čisticí pleťová voda bez alkoholu Sensitive Skin Expert (Alcohol Free Purifying Lotion) 200 ml jsem zahlédl v minulosti u přítele na přednášce z biologie. V první chvíli jsem zaregistroval, že nevypadá špatné. Tak jsem se s ním pár minut bavil. Byl nadšený, tudíž jsem si řekl, že si ho taky objednám. Vybral jsem si potřebnou částku, zakoupil si ho a nyní již můžu říct, že si kolega nevymýšlel. Velmi kvalitní výrobek a já jsem vskutku rád, že jsem si ho zakoupil.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 05. 2018.

Hodnocení Mixa Čisticí pleťová voda bez alkoholu Sensitive Skin Expert (Alcohol Free Purifying Lotion) 200 ml

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze Mixa Čisticí pleťová voda bez alkoholu Sensitive Skin Expert (Alcohol Free Purifying Lotion) 200 ml

Emma M: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Šimon S: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Simona M: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Zuzana F: Proboha. To raději přispěju na charitu

Anežka M: dobré

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Mixa Čisticí pleťová voda bez alkoholu Sensitive Skin Expert (Alcohol Free Purifying Lotion) 200 ml. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Mixa Čisticí pleťová voda bez alkoholu Sensitive Skin Expert (Alcohol Free Purifying Lotion) 200 ml

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt