Modiano mini 4 rohy - Světle Modrá

Modiano mini 4 rohy - Světle Modrá

Modiano mini 4 rohy - Světle Modrá

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Modiano mini 4 rohy - Světle Modrá. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Modiano mini 4 rohy - Světle Modrá vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 155 Kč
Naše cena: 103 Kč Ověřit dostupnost

Kvalitní pokerové karty ze 100% plastu oblíbené značky Modiano. Karty mají klasický širokoúhlý formát, jsou 8,89 cm vysoké a 6,35 cm široké. Karty jsou čtyřrohé MINI- tedy ve všech rozích je uvedena hodnota karty a liší se tím, že u MINI provedení je index v rozích v menším provedení. Modiano karty jsou velice oblíbené u pravidelných hráčů pro svou vysokou životnost a odolnost. Díky složení ze 100% plastu vydrží tyto karty 100 krát více her než karty papírové nebo pouze s plastovým potahem. Karty jsou omyvatelné, vodotěsné a pyšní se svou dlouhou životností. 

3 důvody proč prodáváme Modiano mini 4 rohy - Světle Modrá

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Modiano mini 4 rohy - Světle Modrá

Jiří Švenda, Osiky

Jiří Švenda, Osiky:
Tento Modiano mini 4 rohy - Světle Modrá jsem nejdřív spatřil v novinách. V tom momentě mě ale nezaujal, jevil se jako příliš přeceňovaný. Nicméně pak jsem hovořil s kamarády z fotbalu, kteří si zboží objednali. Chválili ho, motivovali mě, tak jsem ho taky objednal. Nyní mám za to, že reklama na Modiano mini 4 rohy - Světle Modrá vůbec nelhala. Zpracování, rychlá doprava, dlouhá životnost, prostě jediným slovem špica.

Zdeněk Vinohradský, Čechtín

Zdeněk Vinohradský, Čechtín:
Hezká Modiano mini 4 rohy - Světle Modrá i do rodiny. Pro občasné zahrání v rodině stačí dvě krabice (i přes menší možnosti obsahuje spoustu zábavy pro pro pár). Pro pravidelnější zábavu a lepší stavění balíčků už to chce více jak tři zkl. sadu. V případě, že holdujetemáte rádi} turnajům, tak 2 sady budou nejspíš doporučené, byť ne zcela nutné. Hraní 1vs1 je klasika a napínavé. Bitva s 3-4 hráči je speciální formát, který na turnajích moc nezhlédneme, ale vhodnější pro partu lidí či rodinu (jen bude složitější do toho všechny zasvětit). Modiano mini 4 rohy - Světle Modrá mají vydařené barvy, jde o lovískovací téma a hlavní je jednoduchost sloučená se složitostí v taktice a radosti. Myšleno tak, že lehce pochopíte pravidla, ale podstatně hůře se naučíte pouýžívat tak, aby se Vám to hodilo. Chce to hodiny používání. :D

Kristýna Habrychová, Dušníky

Kristýna Habrychová, Dušníky:
Modiano mini 4 rohy - Světle Modrá u nás v kanceláři jedna spolupracovnice propagovala tak, že jsem si nakonec řekla, že kdyby měla být jen čtvrtina z toho realita, chci to aspoň vyzkoušet. Jsem více opatrná, ale když jsem ji tak poslouchala, přišlo mi hloupé odmítat něco, s čím nemám sama zážitek. Navíc ta investice není tak nerozumná. Nelituji ani kačky, kterou jsem za Modiano mini 4 rohy - Světle Modrá zaplatila. S nadšenými komentáři jsem se tak přidala ke kolegyni a od té doby si Modiano mini 4 rohy - Světle Modrá objednaly další tři.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 04. 2019.

Hodnocení Modiano mini 4 rohy - Světle Modrá

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze Modiano mini 4 rohy - Světle Modrá

Adéla C: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Sára P: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Dominika S: Proboha. To raději přispěju na charitu

Samuel L: je to fajné

Denisa M: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Modiano mini 4 rohy - Světle Modrá. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Modiano mini 4 rohy - Světle Modrá

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt