Modiano mini 4 rohy - Světle Modrá

Modiano mini 4 rohy - Světle Modrá

Modiano mini 4 rohy - Světle Modrá

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Modiano mini 4 rohy - Světle Modrá. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Modiano mini 4 rohy - Světle Modrá vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 152 Kč
Naše cena: 101 Kč Ověřit dostupnost

Kvalitní pokerové karty ze 100% plastu oblíbené značky Modiano. Karty mají klasický širokoúhlý formát, jsou 8,89 cm vysoké a 6,35 cm široké. Karty jsou čtyřrohé MINI- tedy ve všech rozích je uvedena hodnota karty a liší se tím, že u MINI provedení je index v rozích v menším provedení. Modiano karty jsou velice oblíbené u pravidelných hráčů pro svou vysokou životnost a odolnost. Díky složení ze 100% plastu vydrží tyto karty 100 krát více her než karty papírové nebo pouze s plastovým potahem. Karty jsou omyvatelné, vodotěsné a pyšní se svou dlouhou životností. 

3 důvody proč prodáváme Modiano mini 4 rohy - Světle Modrá

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Modiano mini 4 rohy - Světle Modrá

Michal Venclíček, Hrušovany u Brna

Michal Venclíček, Hrušovany u Brna:
Nejedná se takovou převratnou novinku, ale mě líbí se. Z počátku jsem chtěl objednat novější Modiano mini 4 rohy - Světle Modrá, ale přece jenom jsem se rozhodl, že se spokojím se levnějším modelem a jsem za to celkem rád. Soused si objednal tedy dražší a neustále má nějaké chyby. Já jej užívám přes čtvrt roku a nenašel jsem zatím žádné chyby.

Anežka Konšelová, Šebetov

Anežka Konšelová, Šebetov:
Věřím, že se na mě nikdo nebude zlobit, ale moc {nechápu|nevěřím|nepochopila jsem{, v čem je tento Modiano mini 4 rohy - Světle Modrá úžasný. Objednala jsem si jej na mnohá doporučení a celkem jsem klidná. Dělá to hrozný vibrace, a co se týká použitelnosti tak taky docela vítězí. Ještě jsem na něj čekala čtyři dny, což by se dalo zamluvit, pokud by se jednalo o skvělou věc. {Tohle|Toto je vychytávka, za který bych takto rozumnou cenu zaplatila.

Michaela Šuláková, Otovice

Michaela Šuláková, Otovice:
Tenhle Modiano mini 4 rohy - Světle Modrá je opravdu perfektní! Nikdy bych si nemyslela, že si takto takového zakoupím, ale určitě těch kaček, které jsem za to utratila, nelituji. Je to perfektní věc, a jsem hrozně ráda, že jsem si ono objednala. Bez okolků, kudy chodím, tudy chválím, protože je to velice užitečná a dobrá věc. Za sebe ji mohu pouze doporučit.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 08. 2019.

Hodnocení Modiano mini 4 rohy - Světle Modrá

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze Modiano mini 4 rohy - Světle Modrá

Valerie J: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Sofie Z: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Michaela B: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Nikola R: Proboha. To raději přispěju na charitu

Daniel T: je to fajné

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Modiano mini 4 rohy - Světle Modrá. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Modiano mini 4 rohy - Světle Modrá

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt