Modiano mini 4 rohy - Světle Modrá

Modiano mini 4 rohy - Světle Modrá

Modiano mini 4 rohy - Světle Modrá

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Modiano mini 4 rohy - Světle Modrá. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Modiano mini 4 rohy - Světle Modrá vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 155 Kč
Naše cena: 103 Kč Ověřit dostupnost

Kvalitní pokerové karty ze 100% plastu oblíbené značky Modiano. Karty mají klasický širokoúhlý formát, jsou 8,89 cm vysoké a 6,35 cm široké. Karty jsou čtyřrohé MINI- tedy ve všech rozích je uvedena hodnota karty a liší se tím, že u MINI provedení je index v rozích v menším provedení. Modiano karty jsou velice oblíbené u pravidelných hráčů pro svou vysokou životnost a odolnost. Díky složení ze 100% plastu vydrží tyto karty 100 krát více her než karty papírové nebo pouze s plastovým potahem. Karty jsou omyvatelné, vodotěsné a pyšní se svou dlouhou životností. 

3 důvody proč prodáváme Modiano mini 4 rohy - Světle Modrá

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Modiano mini 4 rohy - Světle Modrá

Jiří Švenda, Osiky

Jiří Švenda, Osiky:
Tento Modiano mini 4 rohy - Světle Modrá jsem zprvu viděl v reklamě. Předtím mě příliš nezaujal, myslel jsem, že je příliš přechválený. Nicméně následně jsem se bavil s kamarády z fotbalu, kteří si výrovek pořídili. Nedali na něj dopustit, motivovali mě, tak jsem ho musel vyzkoušet taky. Myslím, že reklama na Modiano mini 4 rohy - Světle Modrá byla pravdivá. Materiály, rychlá doprava, odolnost, zkrátka jedním slovem perfektní.

Zdeněk Vinohradský, Čechtín

Zdeněk Vinohradský, Čechtín:
Dobrý Modiano mini 4 rohy - Světle Modrá i do rodiny. Pro občasné zahrání v rodině stačí jedna krabice (i přes menší možnosti obsahuje spoustu zábavy pro 2-4 hráče). Pro pravidelnější zábavu a lepší stavění balíčků už to chce více jak jednu zkl. sadu. V případě, že holdujetemáte rádi} turnajům, tak 1 sady budou nejspíš vhodné, byť ne zcela nutné. Hraní jeden na jednoho je tradiční a napínavé. Bitva s 3-4 hráči je speciální formát, který na turnajích moc nezhlédneme, ale vhodnější pro partu kamarádek či rodinu (jen bude složitější do toho všechny zasvětit). Modiano mini 4 rohy - Světle Modrá mají vydařené barvy, jde o fajnové téma a hlavní je jednoduchost sloučená se složitostí v taktice a radosti. Myšleno tak, že lehce pochopíte návod, ale podstatně hůře se naučíte využívat tak, aby se Vám to hodilo. Chce to dny cvičení. :D

Kristýna Habrychová, Dušníky

Kristýna Habrychová, Dušníky:
Modiano mini 4 rohy - Světle Modrá u nás ve skladu jedna spolupracovnice vychvalovala tak, že jsem si nakonec rozmyslela, že kdyby měla být jen čtvrtina z toho realita, chci to teda zkusit. Jsem více opatrná, ale když jsem ji tak vnímala, přišlo mi divné odmítat něco, s čím nemám samotná zkušenost. Navíc ta investice není tak vysoká. Nelituji ani koruny, kterou jsem za Modiano mini 4 rohy - Světle Modrá utratila. S nadšenými příspěvky jsem se tak přidala ke kolegyni a od té doby si Modiano mini 4 rohy - Světle Modrá objednaly další pět.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 02. 2019.

Hodnocení Modiano mini 4 rohy - Světle Modrá

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze Modiano mini 4 rohy - Světle Modrá

Vanesa K: nemá chybu

Klára R: děda je z dárku je nadšený

Nikolas L: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Barbora J: dobré

Lukáš Z: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Modiano mini 4 rohy - Světle Modrá. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Modiano mini 4 rohy - Světle Modrá

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt