MOGLI Bio Mini sušenky medvídek máslové s kokosem bez cukru 50g

MOGLI Bio Mini sušenky medvídek máslové s kokosem bez cukru 50g

MOGLI Bio Mini sušenky medvídek máslové s kokosem bez cukru 50g

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s MOGLI Bio Mini sušenky medvídek máslové s kokosem bez cukru 50g. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s MOGLI Bio Mini sušenky medvídek máslové s kokosem bez cukru 50g vám pomohou se rozhodnout

Naše cena: 33 Kč Ověřit dostupnost

Lahodné občerstvení pro naše děti, do školy, na sport a volný čas. Pro naše BIO máslové a kokosové sušenky používáme tu nejlepší BIO špaldovou a pšeničnou mouku, smetanové máslo, aromatické kokosový prášek a mírné sladké agáve. Složení: Špaldová mouka*, pšeničná mouka*, Agave sirup*,  máslo* (13%), agavový prášek*, kokosový prášek*, banánový prášek*, kypřící prostředek: hydrogenuhličitan sodný. * Z ekologického zemědělství . Alergen: lepek, laktózaObsah: 50gZemě původu: NěmeckoVýživové údaje na 100g:Energie 1992 kJ/474 kcalSacharidy  68g z toho cukry cukry 20gTuku 18g z toho nasycené mastné kyseliny 11gVláknina 4,4gBílkoviny 7,9gSůl  0,12g

3 důvody proč prodáváme MOGLI Bio Mini sušenky medvídek máslové s kokosem bez cukru 50g

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje MOGLI Bio Mini sušenky medvídek máslové s kokosem bez cukru 50g

Jaroslav Kočař, Hlinná

Jaroslav Kočař, Hlinná:
Potřeboval jsem zakoupit MOGLI Bio Mini sušenky medvídek máslové s kokosem bez cukru 50g v co nejvyšší kvalitě a za přijatelnou cenu. Navíc jsem na to hodně pospíchal. Naštěstí jste mi vyšli opravdu vstříc, poradili, a dárek zaslali urgentně. BalíčekDárek} včera přišel a vše bylo v naprostém pořádku. Vážím si vstřícné komunikace a skvělému přístupu k zákazníkovi.

Nikol Fuňková, Slatiny

Nikol Fuňková, Slatiny:
Jsem šťastná. MOGLI Bio Mini sušenky medvídek máslové s kokosem bez cukru 50g byl opravdu rychle zaslán k mé celkové radosti. jistě budu povídat dále všem svým známým v okolí a nejen jim. Protože se jedná opravdu o perfektní eshop, rychlá komunikace se zákazníky a pokud máte jakýkoliv dotaz, vše vám hodně rychle a v klidně zodpoví. Uspokojuje mě, když se jedná o "skorohned" dodání nákupu a tady to skvěle probíhá. Doporučuji!

Denis Potomák, Koclířov

Denis Potomák, Koclířov:
MOGLI Bio Mini sušenky medvídek máslové s kokosem bez cukru 50g, který nabízíte, jsem poptával jako náhradu za jiný, který mne nepomohl. Zpočátku jsem byl dost skeptický, přece jen, jak se píše internet snese všechno a hodnota se mi zdála být rozumná. Můj názor jsem změnil po rozbalení balíčku. Soudobý vzhled, snadno čitelný a srozumitelný manuál k použití a hlavně model plně hodící se k tomu, k čemu je určen. Efektní, každému doporučuji.

Linda Mihaliková, Liptaň

Linda Mihaliková, Liptaň:
Kdyby se mě kdokoliv zeptal, jestli MOGLI Bio Mini sušenky medvídek máslové s kokosem bez cukru 50g splnil moje požadavky, odpověděla bych zcela, že ano. On je totiž opakovaně předčil. A to vážně si nevymýšlím. Všem, kteří stále váhají, bych doporučila, ať ho rozhodně vyzkouší. Netvrdím, že bude sedět všem. Ale já se určitě mezi šťastné zákazníky řadím.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 01. 2019.

Hodnocení MOGLI Bio Mini sušenky medvídek máslové s kokosem bez cukru 50g

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze MOGLI Bio Mini sušenky medvídek máslové s kokosem bez cukru 50g

Jan K: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Pavel R: 110 % spokojenost

Adam P: MOGLI Bio Mini sušenky medvídek máslové s kokosem bez cukru 50g je dobrý, ale chtělo yb to větší

Nela K: děda je z dárku je nadšený

Gabriela K: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější MOGLI Bio Mini sušenky medvídek máslové s kokosem bez cukru 50g. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží MOGLI Bio Mini sušenky medvídek máslové s kokosem bez cukru 50g

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt