MOVIT 2 jednoruční činky s kotouči 40 kg

MOVIT 2 jednoruční činky s kotouči 40 kg

MOVIT 2 jednoruční činky s kotouči 40 kg

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s MOVIT 2 jednoruční činky s kotouči 40 kg. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s MOVIT 2 jednoruční činky s kotouči 40 kg vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1842 Kč
Naše cena: 1228 Kč Ověřit dostupnost

Pro ty, kteří chtějí posílit svaly nebo prostě jen chtějí zůstat fit a ušetřit zbytečné náklady za fitnesscentra. Naše jednoruční činky jsou velice univerzální. Nejen na procvičení bicepsů a tricepsů, ale i například zádových a bříšních svalů.   Technické údaje: 2x tyče: žebrované rukojeti pro lepší uchopení, cca 14,5 cm prostor pro uchopení trapézový šroub pro bezepčené upevnění kotoučů délka: cca 45 cm průměr tyče: 25mm hmotnost tyče se šroubem: 1kg barva: černá   Obah balení: 2x tyč 4x 2 kg, Ø 21,0 cm, šířka 3,7 cm 4x 2,5 kg: Ø 22,0 cm, šířka 3,8 cm 4x 5,0 kg: Ø 26,0 cm, šířka 4,8 cm celková hmotnost balení: cca 41 kg

3 důvody proč prodáváme MOVIT 2 jednoruční činky s kotouči 40 kg

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje MOVIT 2 jednoruční činky s kotouči 40 kg

Emma Chudějová, Krouna

Emma Chudějová, Krouna:
preferuji zdravý životní styl, měla jsem docela obrovský problém sehnat si zboží v normálním obchodě. Navíc sortiment je velice malý, ceny bývají nadsazené, a tak jsem vyhledala na internetu eshop, který se zabývá tímto stylem. Nemohu nic jiného říci, než že spokojenost předčila mé požadavky. Když jsem byla na vážkách ohledně MOVIT 2 jednoruční činky s kotouči 40 kg, zavolala jsem na uvedené číslo, kde mi příjemná paní - slečna vysvětlila, z čeho se MOVIT 2 jednoruční činky s kotouči 40 kg sestavuje, jak se používá a dohromady jsme celou objednávku dotáhli do úspěšného konce. Malinko mě zklamala doprava. Ale jak sama říkám, doprava je kapitola sama o sobě.

Nikol Hergetová, Křenovy

Nikol Hergetová, Křenovy:
K MOVIT 2 jednoruční činky s kotouči 40 kg mohu jen dodat, že jeho účinky jsou naprosto dokonalé. K dispozici je v mnoha příchutích, které lze objednat v normálním obchodě. Spojuje v sobě perfektní chuť s šetrným a zároveň skvělým vlivem na mé zdraví. Tyto účinky si pochvaluji nejen já, ale i můj manžel.

Miroslav Krenk, Horní Kamenice

Miroslav Krenk, Horní Kamenice:
Koupili jsme MOVIT 2 jednoruční činky s kotouči 40 kg pro přítele jako dárek k narozeninám. Nejdřív to bylo teda z recese. Když jsme se pak po dvou dnech znovu viděli, hodně si ho chválil. Prý velice moc děkuje, že by ho samotného nenapadlo si ho objednat. Docela mě tím nahlodal. Doma jsem si sednul k internetu a už ho mám také.

Tomáš Koloděj, Kopřivná

Tomáš Koloděj, Kopřivná:
Žena mě pověřila zakoupením MOVIT 2 jednoruční činky s kotouči 40 kg. I když jsem nevěřil doporučení€radu jejích přítelkyň0, nakonec jsem byl příjemně překvapen. Milá vůně, výborná chuť, jednoduchá příprava. MOVIT 2 jednoruční činky s kotouči 40 kg jsem naservíroval svým přátelům a sklidil zasloužený potlesk. Určitě najde své hezké místo v naší kanceláři.

Andrea Basíková, Morašice

Andrea Basíková, Morašice:
Koupila jsem si MOVIT 2 jednoruční činky s kotouči 40 kg teprve před třemi dny a dnes dopoledne mi zvonil doručovatel u branky s balíčkem. Byla jsem překvapená rychlostí doručení, protože jsem se na zásilku těšila a ještě větší radost jsem měla, když jsem zásilku otevřela. Koukl na mě úplně nový výrobek se vším, co k němu podle popisku mělo být. Ještě jsem ho nezkoušela, ale vypadá nepoškozeně, tak věřím, že spln svůj účel.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 28. 06. 2019.

Hodnocení MOVIT 2 jednoruční činky s kotouči 40 kg

hodnocení 5/5 od 7 hodnotících

Diskuze MOVIT 2 jednoruční činky s kotouči 40 kg

Gabriela K: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Oliver H: 110 % spokojenost

Adam B: MOVIT 2 jednoruční činky s kotouči 40 kg je dobrý, ale chtělo yb to větší

Ema M: nemá chybu

Jáchym M: Přišlo to celkem rychle

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější MOVIT 2 jednoruční činky s kotouči 40 kg. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží MOVIT 2 jednoruční činky s kotouči 40 kg

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt