MOVIT 2 jednoruční činky s kotouči 40 kg

MOVIT 2 jednoruční činky s kotouči 40 kg

MOVIT 2 jednoruční činky s kotouči 40 kg

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s MOVIT 2 jednoruční činky s kotouči 40 kg. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s MOVIT 2 jednoruční činky s kotouči 40 kg vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1842 Kč
Naše cena: 1228 Kč Ověřit dostupnost

Pro ty, kteří chtějí posílit svaly nebo prostě jen chtějí zůstat fit a ušetřit zbytečné náklady za fitnesscentra. Naše jednoruční činky jsou velice univerzální. Nejen na procvičení bicepsů a tricepsů, ale i například zádových a bříšních svalů.   Technické údaje: 2x tyče: žebrované rukojeti pro lepší uchopení, cca 14,5 cm prostor pro uchopení trapézový šroub pro bezepčené upevnění kotoučů délka: cca 45 cm průměr tyče: 25mm hmotnost tyče se šroubem: 1kg barva: černá   Obah balení: 2x tyč 4x 2 kg, Ø 21,0 cm, šířka 3,7 cm 4x 2,5 kg: Ø 22,0 cm, šířka 3,8 cm 4x 5,0 kg: Ø 26,0 cm, šířka 4,8 cm celková hmotnost balení: cca 41 kg

3 důvody proč prodáváme MOVIT 2 jednoruční činky s kotouči 40 kg

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje MOVIT 2 jednoruční činky s kotouči 40 kg

Emma Chudějová, Krouna

Emma Chudějová, Krouna:
Protože preferuji zdravý životní styl, měla jsem docela obrovský problém nakoupit si zboží v normálním obchodě. K tomu všemu výběr je hodně malý, ceny bývají předraženy, a tak jsem našla na netu eshop, který se zabývá tímto designem. nemůžu nic jiného říci, než že spokojenost předčila mé očekávání. Když jsem byla nerozhodná ohledně MOVIT 2 jednoruční činky s kotouči 40 kg, zavolala jsem na tamní číslo, kde mi milá paní - slečna pohovořila, z čeho se MOVIT 2 jednoruční činky s kotouči 40 kg sestavuje, na co se používá a dohromady jsme celou zakázku dotáhli do zdárného konce. Trochu mě zklamala doprava. Ale jak sama říkám, doprava je kapitola sama o sobě.

Nikol Hergetová, Křenovy

Nikol Hergetová, Křenovy:
K MOVIT 2 jednoruční činky s kotouči 40 kg mohu jen dodat, že jeho vlastnosti jsou naprosto bezkonkurenční. K dispozici je v mnoha vzorech, které lze sehnat v běžném obchodě. Snoubí v sobě bezvadnou chuť s šetrným a zároveň skvělým vlivem na mé rozpoložení. Tyto vlastnosti si pochvaluji nejen já, ale i můj syn.

Miroslav Krenk, Horní Kamenice

Miroslav Krenk, Horní Kamenice:
Koupili jsme MOVIT 2 jednoruční činky s kotouči 40 kg pro přítele jako dárek k vánocům. Zpočátku to bylo vlastně z srandy. Když jsme se potom po několika týdnech znovu viděli, hrozně si ho chválil. Prý opravdu moc děkuje, že by ho samotného nenapadlo si ho pořídit. Docela mě tím překvapil. Doma jsem si zasedl k internetu a už ho mám taky.

Tomáš Koloděj, Kopřivná

Tomáš Koloděj, Kopřivná:
Manželka mě pověřila nákupem MOVIT 2 jednoruční činky s kotouči 40 kg. I když jsem nevěřil doporučení€radu jejích přítelkyň0, nakonec jsem byl hezky překvapen. Příjemná vůně, dokonalá chuť, snadná příprava. MOVIT 2 jednoruční činky s kotouči 40 kg jsem naservíroval svým přátelům a sklidil zasloužený potlesk. Jistě najde své pevné místo v naší dílně.

Andrea Basíková, Morašice

Andrea Basíková, Morašice:
Koupila jsem si MOVIT 2 jednoruční činky s kotouči 40 kg teprve před čtyřmi dny a dnes dopoledne mi zvonil kurýr u dveří s balíčkem. Byla jsem nadšená rychlostí dodání, protože jsem se na objednávku těšila a ještě větší překvapení jsem měla, když jsem balíček otevřela. Vykoukl na mě zcela nový produkt se vším, co k němu dle návodu mělo být. Ještě jsem ho nezkoušela, ale vypadá hezky, tak věřím, že vyplní svůj účel.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 01. 2019.

Hodnocení MOVIT 2 jednoruční činky s kotouči 40 kg

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze MOVIT 2 jednoruční činky s kotouči 40 kg

Tobiáš K: Přišlo to celkem rychle

Anežka V: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Radek L: MOVIT 2 jednoruční činky s kotouči 40 kg je dobrý, ale chtělo yb to větší

Vít P: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Eliška M: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější MOVIT 2 jednoruční činky s kotouči 40 kg. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží MOVIT 2 jednoruční činky s kotouči 40 kg

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt