MOVIT 2 jednoruční činky s kotouči 40 kg

MOVIT 2 jednoruční činky s kotouči 40 kg

MOVIT 2 jednoruční činky s kotouči 40 kg

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s MOVIT 2 jednoruční činky s kotouči 40 kg. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s MOVIT 2 jednoruční činky s kotouči 40 kg vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1748 Kč
Naše cena: 1165 Kč Ověřit dostupnost

Pro ty, kteří chtějí posílit svaly nebo prostě jen chtějí zůstat fit a ušetřit zbytečné náklady za fitnesscentra. Naše jednoruční činky jsou velice univerzální. Nejen na procvičení bicepsů a tricepsů, ale i například zádových a bříšních svalů.   Technické údaje: 2x tyče: žebrované rukojeti pro lepší uchopení, cca 14,5 cm prostor pro uchopení trapézový šroub pro bezepčené upevnění kotoučů délka: cca 45 cm průměr tyče: 25mm hmotnost tyče se šroubem: 1kg barva: černá   Obah balení: 2x tyč 4x 2 kg, Ø 21,0 cm, šířka 3,7 cm 4x 2,5 kg: Ø 22,0 cm, šířka 3,8 cm 4x 5,0 kg: Ø 26,0 cm, šířka 4,8 cm celková hmotnost balení: cca 41 kg

3 důvody proč prodáváme MOVIT 2 jednoruční činky s kotouči 40 kg

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje MOVIT 2 jednoruční činky s kotouči 40 kg

Julie Polčáková, Zbiroh

Julie Polčáková, Zbiroh:
Tento MOVIT 2 jednoruční činky s kotouči 40 kg jsem hledala dětem a očekávala jsem tu nejúžasnější kvalitu za rozumnou cenu. Oslovila jsem pár obchodů a až u vás jsem objevila přesně to, co jsem potřebovala. Po týdnu užívání jsme natolik spokojení, že jsme u vás objednali další MOVIT 2 jednoruční činky s kotouči 40 kg. Dceři se moc líbí a já jsem ráda, že jsem na obchod narazila. Doporučím vás také svým známým. Děkuji.

Jiří Netušil, Lejšovka

Jiří Netušil, Lejšovka:
Dělali jsme si s kolegama legraci, že by se šiklo něco, co by nám v našem věku zajistilo udržet očekávanou sílu. Standardně jsme se štouchali, až jeden kluk trochu zvážněl a řekl, že by něco takového uvítal skutečně. Já už o sebe v tomhle směru pečuji delší čas, proto jsem mu ho přece mohl schválit. Dneska mi posílal e-mail, že děkuje, už MOVIT 2 jednoruční činky s kotouči 40 kg má doma také a pochválila ho i sousedka.

Sebastian Ješátko, Vilice

Sebastian Ješátko, Vilice:
Ve své práci potřebuji vypadat hodně dobře, protože se každý den vídám s zákazníky. Mým cílem je udělat dojem hned na prvním setkání. Nejen v tomhle směru mi MOVIT 2 jednoruční činky s kotouči 40 kg moc pomohl. Cítím se zásadně víc sebejistě a také tak vystupuji. Díky němu jsem udělal krok tím správným směrem. Všechno se mi daří a on má na tom velký podíl. Jsem uspokojený jako už dávno ne.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 10. 2018.

Hodnocení MOVIT 2 jednoruční činky s kotouči 40 kg

hodnocení 5/5 od 33 hodnotících

Diskuze MOVIT 2 jednoruční činky s kotouči 40 kg

Natálie Š: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Sára Č: Proboha. To raději přispěju na charitu

Štěpán G: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Patrik K: Celkem jsem spokojený.

Valerie B: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější MOVIT 2 jednoruční činky s kotouči 40 kg. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží MOVIT 2 jednoruční činky s kotouči 40 kg

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt