MOVIT 2 jednoruční činky s kotouči 40 kg

MOVIT 2 jednoruční činky s kotouči 40 kg

MOVIT 2 jednoruční činky s kotouči 40 kg

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s MOVIT 2 jednoruční činky s kotouči 40 kg. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s MOVIT 2 jednoruční činky s kotouči 40 kg vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1748 Kč
Naše cena: 1165 Kč Ověřit dostupnost

Pro ty, kteří chtějí posílit svaly nebo prostě jen chtějí zůstat fit a ušetřit zbytečné náklady za fitnesscentra. Naše jednoruční činky jsou velice univerzální. Nejen na procvičení bicepsů a tricepsů, ale i například zádových a bříšních svalů.   Technické údaje: 2x tyče: žebrované rukojeti pro lepší uchopení, cca 14,5 cm prostor pro uchopení trapézový šroub pro bezepčené upevnění kotoučů délka: cca 45 cm průměr tyče: 25mm hmotnost tyče se šroubem: 1kg barva: černá   Obah balení: 2x tyč 4x 2 kg, Ø 21,0 cm, šířka 3,7 cm 4x 2,5 kg: Ø 22,0 cm, šířka 3,8 cm 4x 5,0 kg: Ø 26,0 cm, šířka 4,8 cm celková hmotnost balení: cca 41 kg

3 důvody proč prodáváme MOVIT 2 jednoruční činky s kotouči 40 kg

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje MOVIT 2 jednoruční činky s kotouči 40 kg

Julie Polčáková, Zbiroh

Julie Polčáková, Zbiroh:
Tento MOVIT 2 jednoruční činky s kotouči 40 kg jsem hledala holce a očekávala jsem tu nejúžasnější kvalitu za přijatelnou cenu. Prohlédla jsem pár obchodů a až u vás jsem našla přesně to, co jsem hledala. Po měsíci testování jsme natolik spokojení, že jsme u vás objednali další MOVIT 2 jednoruční činky s kotouči 40 kg. Dceři se hodně líbí a já jsem ráda, že jsem na vás narazila. Doporučím vás také svým známým. Děkuji.

Jiří Netušil, Lejšovka

Jiří Netušil, Lejšovka:
Dělali jsme si s klukama legraci, že by se hodilo něco, co by nám v našem věku pomohlo udržet potřebnou energii. Klasicky jsme se štouchali, až nějakej kolega hodně zvážněl a řekl, že by něco podobného uvítal skutečně. Já už o sebe v tomhle směru pečuji delší dobu, takže jsem mu ho jenom mohl schválit. Předevčírem mi poslal e-mail, že děkuje, už MOVIT 2 jednoruční činky s kotouči 40 kg má doma také a pochválila ho i tchýně.

Sebastian Ješátko, Vilice

Sebastian Ješátko, Vilice:
Ve své práci potřebuji vypadat celkem pěkně, protože se denně potkávám se s zákazníky. Mojim cílem je udělat dojem hned na prvním setkání. Nejen v tomto směru mi MOVIT 2 jednoruční činky s kotouči 40 kg moc pomohl. Cítím se zásadně víc jistě a také tak jednám. Díky němu jsem udělal výšlap tím dobrým směrem. Všechno se mi daří a on má na tom nemalý díl. Jsem uspokojený jako už dávno ne.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 19. 08. 2018.

Hodnocení MOVIT 2 jednoruční činky s kotouči 40 kg

hodnocení 5/5 od 21 hodnotících

Diskuze MOVIT 2 jednoruční činky s kotouči 40 kg

Ondřej K: funkční výrobek

Ema Š: Je to dostatečné?

Eliška B: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Jana Ž: dobré

Jakub Z: Celkem jsem spokojený.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější MOVIT 2 jednoruční činky s kotouči 40 kg. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží MOVIT 2 jednoruční činky s kotouči 40 kg

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt