MOVIT Fitness sada Expander

MOVIT Fitness sada Expander

MOVIT Fitness sada Expander

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s MOVIT Fitness sada Expander. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s MOVIT Fitness sada Expander vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1268 Kč
Naše cena: 845 Kč Ověřit dostupnost

MOVIT Fitness sada Expander   Fitness sada MOVIT je velice úsporným řešením domácí posilovny. Nemáte prostor na posilovací stroje? Zpevněte si svaly rukou, břicha, hýží i nohou pomocí této jednoduché soupravy.   Technický popis: švihadlo: 270 cm (nastavitelná délka) nastavitelný pružný expander: 5 jednotlivě vyjímatelných částí s bezpečnostním klipsem posilovací tyč: 64 cm     Obsah balení: 1 x švihadlo 1 x elastický expandér 2 x posilovač rukou 1 x posilovací pružinová tyč  

3 důvody proč prodáváme MOVIT Fitness sada Expander

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje MOVIT Fitness sada Expander

Aleš Svozil, Velká Lhota

Aleš Svozil, Velká Lhota:
Nejprve musím pochválit zcela hezký design, potom také úžasný výkon MOVIT Fitness sada Expander. Dá se užít pro více funkcí, ale bacha je hrozně mačkavý. Matce se spadl na zemi a kousek se odtrhnul. Na užitek to ale nic nezměnilo, jen byl poškrábán tenhle hezký design. Je opravdu užitečný a poměrně osobitý.

Natálie Lexmaulová, Ražice

Natálie Lexmaulová, Ražice:
Nějaký čas jsem váhala mezi tímto MOVIT Fitness sada Expander a jiným, skoro stejným. Nakonec jsem si na reakci rozhovoru, kdy jsem si vyzkoušela, jestli je výrobek opravdu na skladě a v jakém je stavu, vybrala tento produkt a svého výběru rozhodně nelituji. Nejen, že paní na telefonu byla opravdu příjemná a ochotná, zboží došlo skutečně brzy a v neporušeném stavu. Všechno jak má být, nemůžu jenom než doporučit.

Ondřej Evják, Čikov

Ondřej Evják, Čikov:
Tento MOVIT Fitness sada Expander jsem objednal poprvé a můžu s radostí napsat, že jsem stoprocentně spokojený. Produkt funguje dostatečně, vše dorazilo v pořádku a hlavně v rekordním čase. A i když to byl můj první objednávka, tak po této zkušenosti můžu říct, že tento produkt si opět koupím jen zde. Jsem opravdu spokojený a můžu všem jen doporučit. Jistota a kvalita. Perfektní.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 19. 08. 2018.

Hodnocení MOVIT Fitness sada Expander

hodnocení 5/5 od 6 hodnotících

Diskuze MOVIT Fitness sada Expander

Amálie S: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Kateřina Č: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Viktorie H: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Zdeněk M: MOVIT Fitness sada Expander je dobrý, ale chtělo yb to větší

Vojtěch B: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější MOVIT Fitness sada Expander. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží MOVIT Fitness sada Expander

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt