MOVIT Fitness sada Expander

MOVIT Fitness sada Expander

MOVIT Fitness sada Expander

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s MOVIT Fitness sada Expander. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s MOVIT Fitness sada Expander vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1268 Kč
Naše cena: 845 Kč Ověřit dostupnost

MOVIT Fitness sada Expander   Fitness sada MOVIT je velice úsporným řešením domácí posilovny. Nemáte prostor na posilovací stroje? Zpevněte si svaly rukou, břicha, hýží i nohou pomocí této jednoduché soupravy.   Technický popis: švihadlo: 270 cm (nastavitelná délka) nastavitelný pružný expander: 5 jednotlivě vyjímatelných částí s bezpečnostním klipsem posilovací tyč: 64 cm     Obsah balení: 1 x švihadlo 1 x elastický expandér 2 x posilovač rukou 1 x posilovací pružinová tyč  

3 důvody proč prodáváme MOVIT Fitness sada Expander

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje MOVIT Fitness sada Expander

Aleš Svozil, Velká Lhota:
Nejprv chci pochválit opravdu krásný design, dále také originální užitek MOVIT Fitness sada Expander. Dá se využít pro několik věcí, ale pozor je hrozně křehký. Dceři se spadl na stole a kousek se odtrhnul. Na užitek to ale nic nezměnilo, jen byl poškrábán tento krásný design. Je teda výkonný a poměrně klidný.

Natálie Lexmaulová, Ražice:
Nějaký čas jsem váhala mezi touto MOVIT Fitness sada Expander a obdobným, skoro stejným. Nakonec jsem si na reakci rozhovoru, kdy jsem si vyzkoušela, jestli je výrobek skutečně v obchodě a v jakém je stavu, zvolila tento výrobek a své volby určitě nelituji. Nejen, že prodejkyně na telefonu byla skutečně příjemná a vstřícná, zboží došlo skutečně brzy a v neporušeném obalu. Všechno jak má být, můžu jenom než doporučit.

Ondřej Evják, Čikov:
Tento MOVIT Fitness sada Expander jsem nakoupil prvně a můžu s láskou napsat, že jsem maximálně spokojený. Výrobek funguje jak má, vše bylo doručeno v pořádku a hlavně v rekordním čase. A i když to byl můj první nákup, tak po této zkušenosti můžu říct, že tento produkt si zase pořídím jen odsud. Jsem opravdu šťastný a chci všem pouze doporučit. Spolehlivost a rychlost. Báječné.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 26. 04. 2018.

Hodnocení MOVIT Fitness sada Expander

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze MOVIT Fitness sada Expander

Vanesa C: dobré

Eva U: nemá chybu

Andrea K: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Michal K: tak jsem to dostala aje to super

Alena V: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější MOVIT Fitness sada Expander. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží MOVIT Fitness sada Expander

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt