MOVIT Hula Hoop masážní obruč - 103 cm, 48 magnetů

MOVIT Hula Hoop masážní obruč - 103 cm, 48 magnetů

MOVIT Hula Hoop masážní obruč - 103 cm, 48 magnetů

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s MOVIT Hula Hoop masážní obruč - 103 cm, 48 magnetů. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s MOVIT Hula Hoop masážní obruč - 103 cm, 48 magnetů vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 914 Kč
Naše cena: 609 Kč Ověřit dostupnost

Cvičení vás musí především bavit, na to už dávno přišli odborníci na fitness a zdravý životní styl. Taková masážní Hula Hoop obruč zajistí v dokonalé míře oboje. Nejenže je maximálně účinná (tedy pokud dodržujete zásady pravidelného cvičení), ale cvičení vás bude fakt bavit. Nasmějete se a zároveň zacvičíte, no není to super? Vaše tělo, bude příjemně promasírováno, vy se budete cítit výborně. Přitom stačí tak málo, žádná posilovna, žádné nucení k pohybu, jen hra a masáže. Obruč je konstruována na bázi integrovaných magnetů, se silným magnetickým polem, tyto působí na energetické body v těle a podporují tzv. Qi. Vyzkoušejte i vy a buďte stejně nadšeni jako naši zákazníci, kteří si již produkt zakoupili. Upozornění! Z počátku při intenzivním kroužení způsobí otlaky a modřiny.   Technické údaje: materiál: PE barva: modrá + růžová 48 x masážní body s magnety průměr: 103 cm 8 výsečí: rozměry: 3,5 x 7,3 cm   Obsah balení: 1x hula obruč    

3 důvody proč prodáváme MOVIT Hula Hoop masážní obruč - 103 cm, 48 magnetů

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje MOVIT Hula Hoop masážní obruč - 103 cm, 48 magnetů

Václav Enoch, Volevčice

Václav Enoch, Volevčice:
MOVIT Hula Hoop masážní obruč - 103 cm, 48 magnetů jsem viděl napoprvé u kolegy na přednášce z chemie. V první chvíli jsem si uvědomil, že má dobrý design. Proto jsem se s ním pár minut bavil. Neměl křivého slova, proto jsem učinil rozhodnutí, že si ho taky objednám. Vybral jsem si finance, objednal si ho a nyní už můžu říct, že si přítel nevymýšlel. Nadprůměrně kvalitní věc a já jsem velmi nadšený, že jsem se tak rozhodl.

Ondřej Pěchula, Nezdřev

Ondřej Pěchula, Nezdřev:
Hodně jsem se těšil, až mi pošťák přiveze z eshopu MOVIT Hula Hoop masážní obruč - 103 cm, 48 magnetů. Byl jsem hezky překvapen, když jsem rozbalil krabici a měl jsem MOVIT Hula Hoop masážní obruč - 103 cm, 48 magnetů doma.

Veronika Kolouchová, Uhy

Veronika Kolouchová, Uhy:
Přála jsem jakýmkoliv stylem udělat dojem. Prostě jsem potřebovala ideální restart. Když jsem na MOVIT Hula Hoop masážní obruč - 103 cm, 48 magnetů úplnou náhodou našla, první co mě ihned napadlo bylo - to by mohlo být konečně ono. A má intuice mě pomohla. Od té doby jsem sama se sebou fakticky spokojená a cítím, že změnu vnímá i moje okolí.

Tobiáš Kulendík, Šebkovice

Tobiáš Kulendík, Šebkovice:
Klidně se přiznám, že jsem patřil k těm, co MOVIT Hula Hoop masážní obruč - 103 cm, 48 magnetů považovali na hloupost. Pak jsem ale v práci slyšel kolegy, jak o něm nadšeně mluví. Vyhledal jsem si weby a můj původně skálopevný postoj vzal za své. I manželka mi řekla, že bych neměl odsuzovat něco, co jsem sám neužíval. Takže jsem MOVIT Hula Hoop masážní obruč - 103 cm, 48 magnetů objednal a hned čtvrtý den ho dodali. Testuji ho sice teprve druhý den, ale nemám mu co vytknout. Myslím si, že mě neošidí ani v budoucnosti.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 27. 04. 2018.

Hodnocení MOVIT Hula Hoop masážní obruč - 103 cm, 48 magnetů

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze MOVIT Hula Hoop masážní obruč - 103 cm, 48 magnetů

Vojtěch B: Celkem jsem spokojený.

Ema P: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Veronika Ř: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Pavel L: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Hana H: nemá chybu

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější MOVIT Hula Hoop masážní obruč - 103 cm, 48 magnetů. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží MOVIT Hula Hoop masážní obruč - 103 cm, 48 magnetů

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt