MOVIT Hula Hoop masážní obruč - 103 cm, 48 magnetů

MOVIT Hula Hoop masážní obruč - 103 cm, 48 magnetů

MOVIT Hula Hoop masážní obruč - 103 cm, 48 magnetů

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s MOVIT Hula Hoop masážní obruč - 103 cm, 48 magnetů. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s MOVIT Hula Hoop masážní obruč - 103 cm, 48 magnetů vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 914 Kč
Naše cena: 609 Kč Ověřit dostupnost

Cvičení vás musí především bavit, na to už dávno přišli odborníci na fitness a zdravý životní styl. Taková masážní Hula Hoop obruč zajistí v dokonalé míře oboje. Nejenže je maximálně účinná (tedy pokud dodržujete zásady pravidelného cvičení), ale cvičení vás bude fakt bavit. Nasmějete se a zároveň zacvičíte, no není to super? Vaše tělo, bude příjemně promasírováno, vy se budete cítit výborně. Přitom stačí tak málo, žádná posilovna, žádné nucení k pohybu, jen hra a masáže. Obruč je konstruována na bázi integrovaných magnetů, se silným magnetickým polem, tyto působí na energetické body v těle a podporují tzv. Qi. Vyzkoušejte i vy a buďte stejně nadšeni jako naši zákazníci, kteří si již produkt zakoupili. Upozornění! Z počátku při intenzivním kroužení způsobí otlaky a modřiny.   Technické údaje: materiál: PE barva: modrá + růžová 48 x masážní body s magnety průměr: 103 cm 8 výsečí: rozměry: 3,5 x 7,3 cm   Obsah balení: 1x hula obruč    

3 důvody proč prodáváme MOVIT Hula Hoop masážní obruč - 103 cm, 48 magnetů

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje MOVIT Hula Hoop masážní obruč - 103 cm, 48 magnetů

Simona Kindlerová, Nižbor:
Jsem šťastná. MOVIT Hula Hoop masážní obruč - 103 cm, 48 magnetů byl opravdu bleskově zaslán k mé celkové radosti. jistě budu doporučovat dále všem svým kamarádkám v okolí a nejen jim. Protože se jedná opravdu o perfektní obchod, rychlá komunikace se zákazníky a když máte nějaký dotaz, vše vám hodně okamžitě a v klidně zodpoví. Uspokojuje mě, když se jedná o "skorohned" dodání nákupu a tady to skvěle probíhá. Doporučuji!

Daniela Laudátová, Blažovice:
Potřebovala jsem tento MOVIT Hula Hoop masážní obruč - 103 cm, 48 magnetů velmi rychle zaslat a měla jsem dost specifické přání. Díky vám vše dopadlo dobře a já jsem byla hodně překvapená okamžitým přístupem. MOVIT Hula Hoop masážní obruč - 103 cm, 48 magnetů je přesně takový, jaký jsem nutně musela mít. Kamarád je spokojený (byl to dáreček pro něho), takže spokojenost na obou stranách. Kéž by všechny eshopy fungovaly tak jistě, jako ten váš. To by bylo nakupování ještě mnohem milejší.

Aneta Špráchalová, Malčín:
Někdy jsem večer byla doma. Nechtělo se mi šlapat mezi lidi. Kamarádky chodily skoro každý večer, ale já se tam jednoduše necítila hezky. Přišla jsem si mezi nimi až méněcenně. Pak se mi jedna kamarádka z práce mezi řečí pověděla, že MOVIT Hula Hoop masážní obruč - 103 cm, 48 magnetů užívá a je s ním opravdu nadšená. Doslova uvedla, pomohl mi cítit se jako žena. To byl pro mě zlomový podmět. Téměř obratem jsem si ho koupila a stále ho používám. Víkendy už teda u strejdy netrávím, chodím se konečně bavit.

Gabriela Naučová, Slavoňov:
Chystala jsem se na dovolenou a MOVIT Hula Hoop masážní obruč - 103 cm, 48 magnetů nemohl chybět mezi vybavením. Praktický, kompaktní, příjemný. Vydrží i silnější využívání, delší dopravu a složitější vzdušné podmínky. Na jeho provedení se mohu spolehnout. Nikdy nezklame a je zárukou šťastného cesty zpět i z té nejdelší výpravy.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 01. 2018.

Hodnocení MOVIT Hula Hoop masážní obruč - 103 cm, 48 magnetů

hodnocení 5/5 od 52 hodnotících

Diskuze MOVIT Hula Hoop masážní obruč - 103 cm, 48 magnetů

Šimon H: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Julie K: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Viktor C: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Radim P: Přišlo to celkem rychle

Karel T: tak jsem to dostala aje to super

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější MOVIT Hula Hoop masážní obruč - 103 cm, 48 magnetů. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží MOVIT Hula Hoop masážní obruč - 103 cm, 48 magnetů

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt