MOVIT Hula Hoop masážní obruč - 103 cm, 48 magnetů

MOVIT Hula Hoop masážní obruč - 103 cm, 48 magnetů

MOVIT Hula Hoop masážní obruč - 103 cm, 48 magnetů

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s MOVIT Hula Hoop masážní obruč - 103 cm, 48 magnetů. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s MOVIT Hula Hoop masážní obruč - 103 cm, 48 magnetů vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 914 Kč
Naše cena: 609 Kč Ověřit dostupnost

Cvičení vás musí především bavit, na to už dávno přišli odborníci na fitness a zdravý životní styl. Taková masážní Hula Hoop obruč zajistí v dokonalé míře oboje. Nejenže je maximálně účinná (tedy pokud dodržujete zásady pravidelného cvičení), ale cvičení vás bude fakt bavit. Nasmějete se a zároveň zacvičíte, no není to super? Vaše tělo, bude příjemně promasírováno, vy se budete cítit výborně. Přitom stačí tak málo, žádná posilovna, žádné nucení k pohybu, jen hra a masáže. Obruč je konstruována na bázi integrovaných magnetů, se silným magnetickým polem, tyto působí na energetické body v těle a podporují tzv. Qi. Vyzkoušejte i vy a buďte stejně nadšeni jako naši zákazníci, kteří si již produkt zakoupili. Upozornění! Z počátku při intenzivním kroužení způsobí otlaky a modřiny.   Technické údaje: materiál: PE barva: modrá + růžová 48 x masážní body s magnety průměr: 103 cm 8 výsečí: rozměry: 3,5 x 7,3 cm   Obsah balení: 1x hula obruč    

3 důvody proč prodáváme MOVIT Hula Hoop masážní obruč - 103 cm, 48 magnetů

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje MOVIT Hula Hoop masážní obruč - 103 cm, 48 magnetů

Štěpán Chot, Dynín:
Měl jsem strach z nového MOVIT Hula Hoop masážní obruč - 103 cm, 48 magnetů, které se ukázaly jako zbytečné. Pomocí jednoduchému návodu jsem zvládl vše lehce a v naprosté zábavě. Mohu komukoliv klidně poradit. Práce s MOVIT Hula Hoop masážní obruč - 103 cm, 48 magnetů byla pro mě úlevou a zábavou, kterou si určitě užije každý tak, jako já. Leták na MOVIT Hula Hoop masážní obruč - 103 cm, 48 magnetů mluví naprostou pravdu.

Matyáš Rampich, Vamberk:
S tímto MOVIT Hula Hoop masážní obruč - 103 cm, 48 magnetů jsem naprosto spokojen. Nejprve jsem ho obdržel na otestování, ale nikdy bych ho už nevrátil. Úplně naplnil mé očekávání. Užitečný pomocník v dobré kvalitě. I když jsem jako chlap na uklízecí činnosti celkem méně zručný, nemusel jsem mít strach s MOVIT Hula Hoop masážní obruč - 103 cm, 48 magnetů pracovat. Používá se více než jednoduše, má minimální spotřebu energie a jeho chod je hodně tichý. Vřele ho komukoliv doporučuji.

Veronika Přívorová, Křečkov:
Už jsem postraší, a s technikou si dost nerozumím, takže jsem při objednávání vašeho MOVIT Hula Hoop masážní obruč - 103 cm, 48 magnetů velmi ocenila hlavně to, jak snadné je zakoupit si ho a nechat si ho dovézt až domů. Pošťák mi pak všechno důležité pověděl, takže po zlých zkušenostech z jiných služeb jsem plně ráda jak s provedením výrobku, tak i s tím, že vycházíte vstříc i technicky méně nadaným kupujícím. Za to bych vám chci poděkovat, a taky pochválit MOVIT Hula Hoop masážní obruč - 103 cm, 48 magnetů, který mi byl zaslán, je opravdu dobrý.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 04. 2018.

Hodnocení MOVIT Hula Hoop masážní obruč - 103 cm, 48 magnetů

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze MOVIT Hula Hoop masážní obruč - 103 cm, 48 magnetů

Jana S: děda je z dárku je nadšený

Rozálie C: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Veronika B: Ideální k osmnáctinám :)

Miroslav A: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Jonáš P: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější MOVIT Hula Hoop masážní obruč - 103 cm, 48 magnetů. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží MOVIT Hula Hoop masážní obruč - 103 cm, 48 magnetů

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt