MOVIT Hula Hoop masážní obruč - 103 cm, 48 magnetů

MOVIT Hula Hoop masážní obruč - 103 cm, 48 magnetů

MOVIT Hula Hoop masážní obruč - 103 cm, 48 magnetů

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s MOVIT Hula Hoop masážní obruč - 103 cm, 48 magnetů. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s MOVIT Hula Hoop masážní obruč - 103 cm, 48 magnetů vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 914 Kč
Naše cena: 609 Kč Ověřit dostupnost

Cvičení vás musí především bavit, na to už dávno přišli odborníci na fitness a zdravý životní styl. Taková masážní Hula Hoop obruč zajistí v dokonalé míře oboje. Nejenže je maximálně účinná (tedy pokud dodržujete zásady pravidelného cvičení), ale cvičení vás bude fakt bavit. Nasmějete se a zároveň zacvičíte, no není to super? Vaše tělo, bude příjemně promasírováno, vy se budete cítit výborně. Přitom stačí tak málo, žádná posilovna, žádné nucení k pohybu, jen hra a masáže. Obruč je konstruována na bázi integrovaných magnetů, se silným magnetickým polem, tyto působí na energetické body v těle a podporují tzv. Qi. Vyzkoušejte i vy a buďte stejně nadšeni jako naši zákazníci, kteří si již produkt zakoupili. Upozornění! Z počátku při intenzivním kroužení způsobí otlaky a modřiny.   Technické údaje: materiál: PE barva: modrá + růžová 48 x masážní body s magnety průměr: 103 cm 8 výsečí: rozměry: 3,5 x 7,3 cm   Obsah balení: 1x hula obruč    

3 důvody proč prodáváme MOVIT Hula Hoop masážní obruč - 103 cm, 48 magnetů

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje MOVIT Hula Hoop masážní obruč - 103 cm, 48 magnetů

Václav Enoch, Volevčice:
MOVIT Hula Hoop masážní obruč - 103 cm, 48 magnetů jsem zahlédl dříve u kamaráda na přednášce z biochemie. Ihned jsem si uvědomil, že nevypadá zle. Z toho důvodu jsem se s kolegou pár minut bavil. Byl nadšený, tak jsem se rozhodl, že že si ho taky pořídím. Vybral jsem si potřebnou částku, objednal si ho a nyní už můžu prohlásit, že si dotyčný nevymýšlel. Velmi kvalitní výrobek a já jsem moc rád, že ho mám.

Ondřej Pěchula, Nezdřev:
Hodně jsem se těšil, až mi pošťačka přinese z obchodu MOVIT Hula Hoop masážní obruč - 103 cm, 48 magnetů. Byl jsem mile překvapen, když jsem rozbalil balík a měl jsem MOVIT Hula Hoop masážní obruč - 103 cm, 48 magnetů doma.

Veronika Kolouchová, Uhy:
Přála jsem jakýmkoliv způsobem udělat dojem. Prostě jsem potřebovala ideální restart. Když jsem na MOVIT Hula Hoop masážní obruč - 103 cm, 48 magnetů úplnou náhodou narazila, první co mě ihned napadlo bylo - to by mohlo být konečně ono. A má intuice mě pomohla. Od toho času jsem sama se sebou opravdu spokojená a mám pocit, že změnu vnímá i mé okolí.

Tobiáš Kulendík, Šebkovice:
lehce se přiznám, že jsem byl, co MOVIT Hula Hoop masážní obruč - 103 cm, 48 magnetů měli na nesmysl. Pak jsem ale v práci slyšel kámoše, jak o něm nadšeně hovoří. Pročetl jsem si weby a můj původně pevný názor vzal za své. I kamarádka mi říkala, že bych neměl hanit něco, co jsem sám neužíval. Takže jsem MOVIT Hula Hoop masážní obruč - 103 cm, 48 magnetů objednal a hned čtvrtý den ho doručili. Testuji ho sice teprve čtvrtý den, ale nemám mu co vytknout. Věřím, že mě neošidí ani v budoucnu.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 27. 04. 2018.

Hodnocení MOVIT Hula Hoop masážní obruč - 103 cm, 48 magnetů

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze MOVIT Hula Hoop masážní obruč - 103 cm, 48 magnetů

Eva S: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Josef K: Jsem ráda, že to mám

Linda J: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Jáchym K: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Amálie K: nemá chybu

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější MOVIT Hula Hoop masážní obruč - 103 cm, 48 magnetů. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží MOVIT Hula Hoop masážní obruč - 103 cm, 48 magnetů

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt