MOVIT Hula Hoop masážní obruč - 103 cm, 48 magnetů

MOVIT Hula Hoop masážní obruč - 103 cm, 48 magnetů

MOVIT Hula Hoop masážní obruč - 103 cm, 48 magnetů

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s MOVIT Hula Hoop masážní obruč - 103 cm, 48 magnetů. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s MOVIT Hula Hoop masážní obruč - 103 cm, 48 magnetů vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 914 Kč
Naše cena: 609 Kč Ověřit dostupnost

Cvičení vás musí především bavit, na to už dávno přišli odborníci na fitness a zdravý životní styl. Taková masážní Hula Hoop obruč zajistí v dokonalé míře oboje. Nejenže je maximálně účinná (tedy pokud dodržujete zásady pravidelného cvičení), ale cvičení vás bude fakt bavit. Nasmějete se a zároveň zacvičíte, no není to super? Vaše tělo, bude příjemně promasírováno, vy se budete cítit výborně. Přitom stačí tak málo, žádná posilovna, žádné nucení k pohybu, jen hra a masáže. Obruč je konstruována na bázi integrovaných magnetů, se silným magnetickým polem, tyto působí na energetické body v těle a podporují tzv. Qi. Vyzkoušejte i vy a buďte stejně nadšeni jako naši zákazníci, kteří si již produkt zakoupili. Upozornění! Z počátku při intenzivním kroužení způsobí otlaky a modřiny.   Technické údaje: materiál: PE barva: modrá + růžová 48 x masážní body s magnety průměr: 103 cm 8 výsečí: rozměry: 3,5 x 7,3 cm   Obsah balení: 1x hula obruč    

3 důvody proč prodáváme MOVIT Hula Hoop masážní obruč - 103 cm, 48 magnetů

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje MOVIT Hula Hoop masážní obruč - 103 cm, 48 magnetů

Václav Enoch, Volevčice

Václav Enoch, Volevčice:
MOVIT Hula Hoop masážní obruč - 103 cm, 48 magnetů jsem spatřil v minulosti u kamaráda na přednášce z biochemie. Ihned jsem si uvědomil, že vypadá dobře. Tak jsem se s kolegou chvilku bavil. Byl nadšený, proto jsem učinil stanovisko, že že si ho taky pořídím. Vybral jsem si finance, zakoupil si ho a teď již můžu prohlásit, že si přítel nevymýšlel. Velmi kvalitní věc a já jsem moc rád, že ho mám.

Ondřej Pěchula, Nezdřev

Ondřej Pěchula, Nezdřev:
Hodně jsem se těšil, až mi pošťák přiveze z eshopu MOVIT Hula Hoop masážní obruč - 103 cm, 48 magnetů. Byl jsem příjemně překvapen, když jsem rozbalil zásilku a měl jsem MOVIT Hula Hoop masážní obruč - 103 cm, 48 magnetů doma.

Veronika Kolouchová, Uhy

Veronika Kolouchová, Uhy:
Potřebovala jsem jakýmkoliv stylem udělat dojem. Jednoduše jsem přála vhodnou restart. Když jsem na MOVIT Hula Hoop masážní obruč - 103 cm, 48 magnetů úplnou náhodou našla, první co mě okamžitě napadlo bylo - to by mohlo být konečně ono. A má intuice mě nezklamala. Od toho času jsem sama se sebou opravdu spokojená a mám pocit, že změnu vnímá i mé okolí.

Tobiáš Kulendík, Šebkovice

Tobiáš Kulendík, Šebkovice:
Klidně se přiznám, že jsem patřil k těm, co MOVIT Hula Hoop masážní obruč - 103 cm, 48 magnetů považovali na hloupost. Pak jsem ale v hospodě slyšel kámoše, jak o něm hezky hovoří. Pročetl jsem si weby a můj původně skálopevný postoj vzal za své. I kamarádka mi říkala, že bych neměl odsuzovat cokoliv, co jsem sám neotestoval. Takže jsem MOVIT Hula Hoop masážní obruč - 103 cm, 48 magnetů objednal a hned druhý den ho dodali. Používám ho sice teprve čtvrtý týden, ale nemám mu co vytknout. Věřím, že mě neošidí ani v budoucnu.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 17. 08. 2018.

Hodnocení MOVIT Hula Hoop masážní obruč - 103 cm, 48 magnetů

hodnocení 5/5 od 8 hodnotících

Diskuze MOVIT Hula Hoop masážní obruč - 103 cm, 48 magnetů

Ema S: Je to dostatečné?

Alžběta S: Ideální k osmnáctinám :)

Alena H: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Klára K: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Dominik U: tak jsem to dostala aje to super

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější MOVIT Hula Hoop masážní obruč - 103 cm, 48 magnetů. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží MOVIT Hula Hoop masážní obruč - 103 cm, 48 magnetů

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt