MOVIT Hula Hoop masážní obruč - 103 cm, 48 magnetů

MOVIT Hula Hoop masážní obruč - 103 cm, 48 magnetů

MOVIT Hula Hoop masážní obruč - 103 cm, 48 magnetů

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s MOVIT Hula Hoop masážní obruč - 103 cm, 48 magnetů. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s MOVIT Hula Hoop masážní obruč - 103 cm, 48 magnetů vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 914 Kč
Naše cena: 609 Kč Ověřit dostupnost

Cvičení vás musí především bavit, na to už dávno přišli odborníci na fitness a zdravý životní styl. Taková masážní Hula Hoop obruč zajistí v dokonalé míře oboje. Nejenže je maximálně účinná (tedy pokud dodržujete zásady pravidelného cvičení), ale cvičení vás bude fakt bavit. Nasmějete se a zároveň zacvičíte, no není to super? Vaše tělo, bude příjemně promasírováno, vy se budete cítit výborně. Přitom stačí tak málo, žádná posilovna, žádné nucení k pohybu, jen hra a masáže. Obruč je konstruována na bázi integrovaných magnetů, se silným magnetickým polem, tyto působí na energetické body v těle a podporují tzv. Qi. Vyzkoušejte i vy a buďte stejně nadšeni jako naši zákazníci, kteří si již produkt zakoupili. Upozornění! Z počátku při intenzivním kroužení způsobí otlaky a modřiny.   Technické údaje: materiál: PE barva: modrá + růžová 48 x masážní body s magnety průměr: 103 cm 8 výsečí: rozměry: 3,5 x 7,3 cm   Obsah balení: 1x hula obruč    

3 důvody proč prodáváme MOVIT Hula Hoop masážní obruč - 103 cm, 48 magnetů

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje MOVIT Hula Hoop masážní obruč - 103 cm, 48 magnetů

Simona Kindlerová, Nižbor:
Jsem spokojená. MOVIT Hula Hoop masážní obruč - 103 cm, 48 magnetů byl velmi rychle zaslán k mé celkové štěstí. jistě budu doporučovat dále všem svým přítelkyním v okolí a nejen jim. Protože se jedná tedy o skvělý obchod, okamžitá komunikace se zákazníky a když máte nějaký dotaz, vše vám hodně okamžitě a v pohodě zodpoví. Mám ráda, když se jedná o "skorohned" doručení zboží a tady to skvěle probíhá. Doporučuji!

Daniela Laudátová, Blažovice:
Potřebovala jsem tento MOVIT Hula Hoop masážní obruč - 103 cm, 48 magnetů velmi okamžitě zaslat a měla jsem dost specifické přání. Díky vám vše klaplo a já jsem byla hodně překvapená dobrým přístupem. MOVIT Hula Hoop masážní obruč - 103 cm, 48 magnetů je přesně takový, jaký jsem potřebovala. Přítel je spokojený (byl to dáreček pro něho), proto spokojenost na obou stranách. Kéž by ostatní e-shopy fungovaly tak jistě, jako ten váš. To by bylo nakupování ještě více příjemnější.

Aneta Špráchalová, Malčín:
Často jsem o víkendu byla doma. Nechtělo se mi chodit mezi lidi. Přítelkyně chodily skoro každý víkend, ale já se tam prostě necítila hezky. Cítila jsem si mezi nimi až jako vyděděnec. Pak se mi jedna kolegyně z práce mezi řečí svěřila, že MOVIT Hula Hoop masážní obruč - 103 cm, 48 magnetů používá a je s ním fakt spokojená. Doslova uvedla, pomohl mi cítit se jako bohyně. To byl pro mě neskutečný podmět. Skoro obratem jsem si ho objednala a stále ho užívám. Večery už teda u strejdy netrávím, chodím se ráda bavit.

Gabriela Naučová, Slavoňov:
Chystala jsem se na dovolenou a MOVIT Hula Hoop masážní obruč - 103 cm, 48 magnetů nemohl chybět mezi vybavením. Praktický, kompaktní, příjemný. Zvládne i silnější využívání, delší dopravu a složitější vzdušné podmínky. Na jeho kvalitu se mohu spolehnout. Nikdy nezklame a je zárukou dobrého cesty zpět i z té nejvzdálenější výpravy.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 19. 11. 2017.

Hodnocení MOVIT Hula Hoop masážní obruč - 103 cm, 48 magnetů

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze MOVIT Hula Hoop masážní obruč - 103 cm, 48 magnetů

Hana H: Ideální k osmnáctinám :)

Patrik K: Jsem ráda, že to mám

Markéta L: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Matouš B: Přišlo to celkem rychle

Tereza P: Proboha. To raději přispěju na charitu

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější MOVIT Hula Hoop masážní obruč - 103 cm, 48 magnetů. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží MOVIT Hula Hoop masážní obruč - 103 cm, 48 magnetů

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt