MOVIT neoprenová kondiční 2 kg, černá

MOVIT neoprenová kondiční 2 kg, černá

MOVIT neoprenová kondiční 2 kg, černá

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s MOVIT neoprenová kondiční 2 kg, černá. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s MOVIT neoprenová kondiční 2 kg, černá vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 752 Kč
Naše cena: 501 Kč Ověřit dostupnost

MOVIT® kondiční zátěž na zápěstí a kotníky z neoprenu účinně podporuje růst svalů. Vaše cesta k vysněné postavě a pevným svalům bude kratší a rychlejší. Jsou velmi univerzální, vhodné např. pro pěší turistiku, jogging, aerobik, rehabilitace a ještě mnohem více. Závaží mají praktické suché zipy, s nimiž lze snadno upevnit závaží k zápěstí či noze.   Technické údaje: určeno pro posílení svalů rukou a nohou  posiluje svalstvo a pomáhá zvýšit vytrvalost  zlepšuje vitalitu a kondici  hmotnost: 2 x 2 kg  barva: černá upnutí na suchý zip  materiál: neopren  odolné proti roztržení (neoprenová tkanina) příjemné na nošení zesílené švy zajišťují dlouhou životnost náplň: písek, železný prach, železné koule    Obsah balení: 2x kondiční zátěž na zápěstí a kotníky - 2 kg

3 důvody proč prodáváme MOVIT neoprenová kondiční 2 kg, černá

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje MOVIT neoprenová kondiční 2 kg, černá

Karolína Klučinová, Mladošovice

Karolína Klučinová, Mladošovice:
Dobře skladný. Jednoduše ovladatelný a snadno lze s ním manipulovat.Jeho váha zajišťuje dobrou a snadnou mobilitu. Koupila jsem si tento výrobek k vystoupení na firemních akcích a oslavách. Jsem doteď hodně spokojená a doufám,že bude vše i budoucnu v pořádku. Vřele doporučuji pro všechny,kteří rádi zpívají a chybí jim rada,protože prostřednictvím mluveného základu je možné plnit si moje přání....

Amálie Lamková, Chýšť

Amálie Lamková, Chýšť:
Prostřednictvím eshopu jsem si objednala MOVIT neoprenová kondiční 2 kg, černá, který v normálním obchodě stojí více jak pár Kč. Přestože jsem byla varována mým partnerem, že dražší zboží není příliš bezpečné nakupovat u online prodejců, chtěla jsem udělat příteli radost (sobě taky), a tak jsem si jej nechala zaslat. Stoprocentní spokojenost jak s cenou, tak s dopravou. Vřele doporučuji tento e-shop.

Daniel Ostřížek, Okrouhlá

Daniel Ostřížek, Okrouhlá:
Chtěl jsem pořídit bezvadnou MOVIT neoprenová kondiční 2 kg, černá do dílny, který by fungoval opravdu bezchybně. Potřeboval jsem podrobný návod a také radu od znalého člověka. Vše se mi u vás dostalo opravdu vrchovatě a jsem vwlmi spokojený. Určitě se na vás obrátím v budoucnu znova a doporučím vás rodině.

Kristián Matheisl, Výrov

Kristián Matheisl, Výrov:
Měl jsem obavy z nového MOVIT neoprenová kondiční 2 kg, černá, které se předvedly jako liché. Díky jednoduchému manuálu jsem zvládl vše lehce a v celkové pohodě. Mohu komukoliv vřele poradit. Práce s MOVIT neoprenová kondiční 2 kg, černá byla pro mě úlevou a srandou, kterou si určitě užije každý tak, jako já. Leták na MOVIT neoprenová kondiční 2 kg, černá mluví úplnou pravdu.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 19. 10. 2018.

Hodnocení MOVIT neoprenová kondiční 2 kg, černá

hodnocení 5/5 od 17 hodnotících

Diskuze MOVIT neoprenová kondiční 2 kg, černá

Aleš P: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Andrea N: já jsem to prostě chtěla

Anežka J: Tento MOVIT neoprenová kondiční 2 kg, černá jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Andrea R: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Kamila M: Je to dostatečné?

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější MOVIT neoprenová kondiční 2 kg, černá. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží MOVIT neoprenová kondiční 2 kg, černá

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt