MOVIT neoprenová kondiční zátěž 0,5 kg, modrá

MOVIT neoprenová kondiční zátěž 0,5 kg, modrá

MOVIT neoprenová kondiční zátěž 0,5 kg, modrá

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s MOVIT neoprenová kondiční zátěž 0,5 kg, modrá. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s MOVIT neoprenová kondiční zátěž 0,5 kg, modrá vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 335 Kč
Naše cena: 223 Kč Ověřit dostupnost

MOVIT® kondiční zátěž na zápěstí a kotníky z neoprenu účinně podporuje růst svalů. Vaše cesta k vysněné postavě a pevným svalům bude kratší a rychlejší. Jsou velmi univerzální, vhodné např. pro pěší turistiku, jogging, aerobik, rehabilitace a ještě mnohem více. Závaží mají praktické suché zipy, s nimiž lze snadno upevnit závaží k zápěstí či noze.   Technické údaje: určeno pro posílení svalů rukou a nohou  posiluje svalstvo a pomáhá zvýšit vytrvalost  zlepšuje vitalitu a kondici  hmotnost: 2 x 0,5 kg  barva: modrá upnutí na suchý zip  materiál: neopren  odolné proti roztržení (neoprenová tkanina) příjemné na nošení zesílené švy zajišťují dlouhou životnost náplň: písek, železný prach, železné koule    Obsah balení: 2x kondiční zátěž na zápěstí a kotníky - 0,5 kg

3 důvody proč prodáváme MOVIT neoprenová kondiční zátěž 0,5 kg, modrá

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje MOVIT neoprenová kondiční zátěž 0,5 kg, modrá

Andrea Obršlíková, Smidary

Andrea Obršlíková, Smidary:
S MOVIT neoprenová kondiční zátěž 0,5 kg, modrá jsem opravdu spokojena. Stoprocentně splnil veškerá očekávání a po rozbalení plně se nelišil od obrázku z eshopu. Již dle produktových fotek jsem měla jistotu v tom, co si pořizuji a v rozpacích jsem tak nebyla. Od momentu, co ho používám, se můj život opravdu výrazně zjednodušil. Všem můžu vřele doporučit jeho objednávku. Zbavíte se jeho prostřednictvím množství problémů.

Josef Machytka, Tupesy

Josef Machytka, Tupesy:
Jestliže hledáte ideální poměr ceny a kvality, bude pro vás MOVIT neoprenová kondiční zátěž 0,5 kg, modrá jasnou volbou. Hanbu si navíc nezpůsobí dokonce ani před “rozmazlenými“ zákazníky. Pro všechny, kteří stále váhají s objednáním, je MOVIT neoprenová kondiční zátěž 0,5 kg, modrá na první kontakt se s těmito produkty naprosto skvělý. Snadno se s ním pracuje, současně ale perfektně plní svou funkci a lze srovnat i s podstatně dražšími typy.

Nela Šlorová, Zábrodí

Nela Šlorová, Zábrodí:
Tento eshop i MOVIT neoprenová kondiční zátěž 0,5 kg, modrá velice doporučuji. Kupovala jsem zde již po třetí a pokaždé všechno přišlo v pořádku a do pěti dnů jsem zboží pokaždé dostala. Ani s tímto produktem jsem se nespálila, protože pracuje perfektně. Po několikátém otestování vypadá stále jako nový a dokonce přežil i pád z rukou, kdy jsem se měla strach, že se rozbije. Když jsem ho pak testovala, tak pracoval stejně jako předtím. Takže všechno v pohodě.

Kristián Zimčík, Starý Vestec

Kristián Zimčík, Starý Vestec:
Jedná se o malinko levnější typ. Zamlouvá se mi poměr cena-výkon, ale poté už jsem si MOVIT neoprenová kondiční zátěž 0,5 kg, modrá koupil, tak jej určitě využiji. Za tu cenu je trochu pomalejší, ale přesto funguje hezky a myslím, že se nám doma ještě zužitkuje. Pokud bych objednával znova, vzal bych levnější typ, která bude rovnoměrná poměru cena-výkon.

Markéta Wilderová, Rovensko

Markéta Wilderová, Rovensko:
Super koupě! Jsem s tímto výrobkem naprosto spokojená. Mám ho koupelně už čtyři týdny a pořád se ho nemůžu nabažit. Má všechno co chci a co jsem hledala u jiných modelů které mě ovšem zklamaly. Už jsem skoro nedoufala, že bych mohla narazit na něco opravdu funkčního. Jsem ráda, že jsem objevila právě tento obchod, protože s koupí MOVIT neoprenová kondiční zátěž 0,5 kg, modrá jsem rozhodně udělal dobře.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 06. 2018.

Hodnocení MOVIT neoprenová kondiční zátěž 0,5 kg, modrá

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze MOVIT neoprenová kondiční zátěž 0,5 kg, modrá

Josef H: MOVIT neoprenová kondiční zátěž 0,5 kg, modrá je dobrý, ale chtělo yb to větší

Michael P: Jsem ráda, že to mám

Sofie P: dobré

Andrea D: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Vojtěch I: Přišlo to celkem rychle

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější MOVIT neoprenová kondiční zátěž 0,5 kg, modrá. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží MOVIT neoprenová kondiční zátěž 0,5 kg, modrá

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt