MOVIT neoprenová kondiční zátěž 0,5 kg, modrá

MOVIT neoprenová kondiční zátěž 0,5 kg, modrá

MOVIT neoprenová kondiční zátěž 0,5 kg, modrá

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s MOVIT neoprenová kondiční zátěž 0,5 kg, modrá. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s MOVIT neoprenová kondiční zátěž 0,5 kg, modrá vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 335 Kč
Naše cena: 223 Kč Ověřit dostupnost

MOVIT® kondiční zátěž na zápěstí a kotníky z neoprenu účinně podporuje růst svalů. Vaše cesta k vysněné postavě a pevným svalům bude kratší a rychlejší. Jsou velmi univerzální, vhodné např. pro pěší turistiku, jogging, aerobik, rehabilitace a ještě mnohem více. Závaží mají praktické suché zipy, s nimiž lze snadno upevnit závaží k zápěstí či noze.   Technické údaje: určeno pro posílení svalů rukou a nohou  posiluje svalstvo a pomáhá zvýšit vytrvalost  zlepšuje vitalitu a kondici  hmotnost: 2 x 0,5 kg  barva: modrá upnutí na suchý zip  materiál: neopren  odolné proti roztržení (neoprenová tkanina) příjemné na nošení zesílené švy zajišťují dlouhou životnost náplň: písek, železný prach, železné koule    Obsah balení: 2x kondiční zátěž na zápěstí a kotníky - 0,5 kg

3 důvody proč prodáváme MOVIT neoprenová kondiční zátěž 0,5 kg, modrá

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje MOVIT neoprenová kondiční zátěž 0,5 kg, modrá

Andrea Obršlíková, Smidary

Andrea Obršlíková, Smidary:
S MOVIT neoprenová kondiční zátěž 0,5 kg, modrá jsem velmi spokojena. Naprosto splnil veškerá očekávání a samozřejmě odpovídal popisu z internetového obchodu. Již dle prodejních fotografií jsem měla přehled o tom, co si objednávám a zklamaná jsem tak nebyla. Od momentu, co ho mám doma, se můj život vskutku opravdu zlepšil. Všem můžu velmi doporučit jeho objednávku. Zbavíte se s jeho pomocí mnoha problémů.

Josef Machytka, Tupesy

Josef Machytka, Tupesy:
Jestli hledáte vyvážený poměr ceny a výkonu, bude pro vás MOVIT neoprenová kondiční zátěž 0,5 kg, modrá ideální. Hanbu si přitom nezpůsobí dokonce ani před náročnými nakupujícími. Pro spotřebitele, kteří ještě nyní váhají s objednáním, je MOVIT neoprenová kondiční zátěž 0,5 kg, modrá na první kontakt se s těmito věcičkami bezkonkurenční. Snadno se s ním pracuje, současně ale plní svou funkci a snese srovnání i s podstatně dražšími modely.

Nela Šlorová, Zábrodí

Nela Šlorová, Zábrodí:
Tento obchod i MOVIT neoprenová kondiční zátěž 0,5 kg, modrá vřele doporučuji. Objednávala jsem zde již po druhé a vždy všechno přišlo v pořádku a do pěti dnů jsem zásilku pokaždé obdržela. Ani s tímto výrobkem jsem se nespálila, protože pracuje perfektně. Po několikátém použití vypadá pořád jako nový a snadno přežil i pád na zem, kdy jsem se měla strach, že nevydrží. Když jsem ho pak testovala, tak pracoval stejně jako předtím. Teda všechno v pohodě.

Kristián Zimčík, Starý Vestec

Kristián Zimčík, Starý Vestec:
Jedná se o malinko levnější model. Zamlouvá se mi poměr cena-výkon, ale když už jsem si MOVIT neoprenová kondiční zátěž 0,5 kg, modrá koupil, tak jej snad využiji. Za tu cenu je malinko rychlejší, ale přesto funguje skvěle a myslím, že se nám doma ještě naslouží. Pokud bych pořizoval opět, vzal bych jednodušší typ, která bude odpovídat poměru cena-výkon.

Markéta Wilderová, Rovensko

Markéta Wilderová, Rovensko:
Super nákup! Jsem s tímto produktem naprosto šťastná. Mám ho doma už dva týdny a stále se ho nemůžu užít. Má všechno co očekávám a co jsem hledala u podobných modelů které mě ovšem rozesmutněly. Už jsem vůbec nevěřila, že bych mohla najít na něco skutečně funkčního. Jsem ráda, že jsem objevila právě tento obchod, protože s objednávkou MOVIT neoprenová kondiční zátěž 0,5 kg, modrá jsem rozhodně neprohloupila.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 09. 2018.

Hodnocení MOVIT neoprenová kondiční zátěž 0,5 kg, modrá

hodnocení 5/5 od 17 hodnotících

Diskuze MOVIT neoprenová kondiční zátěž 0,5 kg, modrá

František N: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Tobiáš J: je to fajné

Anežka P: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Daniela B: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Lucie H: dobré

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější MOVIT neoprenová kondiční zátěž 0,5 kg, modrá. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží MOVIT neoprenová kondiční zátěž 0,5 kg, modrá

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt