Movit Posilovací inverzní lavice

Movit Posilovací inverzní lavice

Movit Posilovací inverzní lavice

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Movit Posilovací inverzní lavice. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Movit Posilovací inverzní lavice vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 6095 Kč
Naše cena: 4063 Kč Ověřit dostupnost

Posilovací lavice   Systematicky prováděný svalový trénink je tou nejlepší prevencí proti ochabování svalstva, bolestem zad a potížím pohybového aparátu.Výrobek je vhodný pouze k aktivnímu domácímu použití, není určen k profesionálnímu tréninku, pro komerční účely a  vyšší výkonnostní zatížení.   Celkové rozměry : 203 x 65,5 x 152,5 cm Ve složeném stavu: 65.5 x 137 x 41 cm Výškově nastavitelný: 147 - 183 cm Měření ležení: 48 x 110 cm Délka matrace + podnožka: 169 - 203 cm Nosnost:145 kg Prostorově úsporný, skládací Obsah balení:   1 x Posilovací lavice 1 x manuál německý

3 důvody proč prodáváme Movit Posilovací inverzní lavice

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Movit Posilovací inverzní lavice

Markéta Heimová, Mrákotín

Markéta Heimová, Mrákotín:
Co víc chtít, než právě luxusní Movit Posilovací inverzní lavice, kdyby takových bylo víc, hned by se lépe žilo. Je opravdu kvalitní, což dokážu ocenit a proto doporučuji dál. Každodenní užívání je doslova radost, ano, mám ráda modely, které nejsou pouhým výrobkem nebo průmyslovým výrobkem. Vždy hledám cokoliv víc a v tomto stylu jsem to něco našla. Díky.

Jonáš Frýbert, Bradlecká Lhota

Jonáš Frýbert, Bradlecká Lhota:
Tak předně, Movit Posilovací inverzní lavice je ve všech ohledech perfektní. Chvíli jsem se bál, že budu muset poptávat jinde, když jsem se dozvěděl, že už není k okamžitému odběru, avšak za tři dny už bylo možné si jej zakoupit. Teď už chápu, jak je možné, že byl prodaný. Lepší nákup jsem totiž neudělal. Při studiu na vysoké škole mi nezbývá moc chechtáků na obyčejné nákupy, takže v mém rozhodování hrála největší roli cena, na druhou stranu Movit Posilovací inverzní lavice, který mi dorazil kurýrem, mě velmi překvapil, ať už co do kvality, nebo výdrže.

Štěpán Lakatoš, Neveklov

Štěpán Lakatoš, Neveklov:
Třikrát jsem se musel vracet k potvrzení objednávky, až se mi objevilo slovo „ERROR“. Poté jsem kontaktoval prodejce, což se ukázalo jako skvělý krok. Pracovník zjistil zjistil, že má menší systémovou chybu, ale že se na tom pracuje. Vzal si na mě kontakt, a okamžitě poté, co dal do pořádku web, kontaktoval mě a objednávku jsme dokončili s dárkem navíc.

Valerie Petružálková, Stavenice

Valerie Petružálková, Stavenice:
Pořizovala jsem tento Movit Posilovací inverzní lavice prvně. A i když jsem měla určité chmury, zjistila jsem, že byly zcela liché. Rychlost dodání, milá komunikace a profesionální přístup je bonusem a já jsem uspokojená. Vše mi vyhovuje a vím, že jsem zde nenakupovala naposled. Můžu jen a jen všem doporučit.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 05. 2018.

Hodnocení Movit Posilovací inverzní lavice

hodnocení 5/5 od 6 hodnotících

Diskuze Movit Posilovací inverzní lavice

Aleš N: funkční výrobek

Antonín C: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Sára M: Ideální k osmnáctinám :)

Andrea P: děda je z dárku je nadšený

Sabina L: Proboha. To raději přispěju na charitu

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Movit Posilovací inverzní lavice. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Movit Posilovací inverzní lavice

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt