Movit Posilovací inverzní lavice

Movit Posilovací inverzní lavice

Movit Posilovací inverzní lavice

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Movit Posilovací inverzní lavice. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Movit Posilovací inverzní lavice vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 6095 Kč
Naše cena: 4063 Kč Ověřit dostupnost

Posilovací lavice   Systematicky prováděný svalový trénink je tou nejlepší prevencí proti ochabování svalstva, bolestem zad a potížím pohybového aparátu.Výrobek je vhodný pouze k aktivnímu domácímu použití, není určen k profesionálnímu tréninku, pro komerční účely a  vyšší výkonnostní zatížení.   Celkové rozměry : 203 x 65,5 x 152,5 cm Ve složeném stavu: 65.5 x 137 x 41 cm Výškově nastavitelný: 147 - 183 cm Měření ležení: 48 x 110 cm Délka matrace + podnožka: 169 - 203 cm Nosnost:145 kg Prostorově úsporný, skládací Obsah balení:   1 x Posilovací lavice 1 x manuál německý

3 důvody proč prodáváme Movit Posilovací inverzní lavice

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Movit Posilovací inverzní lavice

Josef Řanda, Ejpovice:
Super, dostal jsem přesně to, co jsem si objednal. Dodání bylo perfektní. Movit Posilovací inverzní lavice je velmi krásný, vypadá přesně jako na obrázku na eshopu. Mě přesvědčil, že dobré zboží se dá pořídit za rozumné peníze i přes internet. Když bych ale objednával znovu, vzal bych víc a použil je jako dárek pro dědečka. Mým rodičům by se totiž jistě také hodil. Tak příště... :-)

Anežka Nadrchalová, Bohuslavice nad Vláří:
Jako matka samoživitelka nemám korunek zbytečně moc, ale Movit Posilovací inverzní lavice se mi moc potřebuji a tak jsem se rozhodla jej objednat už kvůli tomu, že stejné modely jsou dražší a vypadaly se mi tak kvalitní. A tuším, že jsem vybrala dobře. Emailem jsem si potvrdila jeho dostupnost a děkuji moc za hodně kvalitní model i za milé jednání.

Valerie Klodnerová, Bystročice:
Movit Posilovací inverzní lavice jsem objednala na těchto stránkách. A jak to dopadlo? Já i spousta dalších nakupujících hodnotíme jako výhodu zanedbatelnou spotřebu, dobré vybavení, nehlučný chod. Co ovšem nebylo součástí balení, byl návod na používání v mateřštině, a specifické prvky nelze repasovat. Obecně celkově hodnotím kladně.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 01. 2018.

Hodnocení Movit Posilovací inverzní lavice

hodnocení 5/5 od 51 hodnotících

Diskuze Movit Posilovací inverzní lavice

Gabriela K: Je to dostatečné?

Marie P: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Josef J: Jsem ráda, že to mám

Aneta S: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Hana Ž: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Movit Posilovací inverzní lavice. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Movit Posilovací inverzní lavice

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt