Movit Posilovací inverzní lavice

Movit Posilovací inverzní lavice

Movit Posilovací inverzní lavice

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Movit Posilovací inverzní lavice. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Movit Posilovací inverzní lavice vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 6095 Kč
Naše cena: 4063 Kč Ověřit dostupnost

Posilovací lavice   Systematicky prováděný svalový trénink je tou nejlepší prevencí proti ochabování svalstva, bolestem zad a potížím pohybového aparátu.Výrobek je vhodný pouze k aktivnímu domácímu použití, není určen k profesionálnímu tréninku, pro komerční účely a  vyšší výkonnostní zatížení.   Celkové rozměry : 203 x 65,5 x 152,5 cm Ve složeném stavu: 65.5 x 137 x 41 cm Výškově nastavitelný: 147 - 183 cm Měření ležení: 48 x 110 cm Délka matrace + podnožka: 169 - 203 cm Nosnost:145 kg Prostorově úsporný, skládací Obsah balení:   1 x Posilovací lavice 1 x manuál německý

3 důvody proč prodáváme Movit Posilovací inverzní lavice

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Movit Posilovací inverzní lavice

Markéta Heimová, Mrákotín

Markéta Heimová, Mrákotín:
Co víc si přát, než jenom luxusní Movit Posilovací inverzní lavice, kdyby takových bylo víc, okamžitě by se lépe žilo. Je opravdu kvalitní, což dokážu ocenit a tak doporučuji ostatním. Každodenní užívání je celkem príma, ano, mám ráda modely, které nejsou pouhým modelem nebo spotřebním výrobkem. Vždy sháním cokoliv víc a v tomto stylu jsem to něco našla. Díky.

Jonáš Frýbert, Bradlecká Lhota

Jonáš Frýbert, Bradlecká Lhota:
Tak na začátek, Movit Posilovací inverzní lavice je ve všech směrech super. Chvíli jsem se bál, že budu muset koukat jinde, když jsem se dozvěděl, že už není na skladě, avšak za tři dny už bylo možné si jej zakoupit. Teď už chápu, jak je možné, že byl vyprodaný. Lepší objednávku jsem totiž neudělal. Při studiu na výšce mi nezbývá moc chechtáků na obyčejné nákupy, takže v mém rozhodování hrála velkou roli cena, na opačnou stranu Movit Posilovací inverzní lavice, který mi dorazil poštou, mě nejvíc překvapil, ať už co do kvality, nebo užitečnosti.

Štěpán Lakatoš, Neveklov

Štěpán Lakatoš, Neveklov:
Čtyřikrát jsem se musel vracet k tlačítku pro objednání, až jsem přečetl upozornění „ERROR“. Pak jsem zavolal na linku, což se ukázalo jako chytrý tah. Prodejce řekl, že má závažnou chybu v systému, ale že se na tom pracuje. Vzal si na mě telefonní číslo, a jakmile dal do pořádku web, kontaktoval mě a nákup jsem dostal za zvýhodněnou cenu.

Valerie Petružálková, Stavenice

Valerie Petružálková, Stavenice:
Pořizovala jsem tento Movit Posilovací inverzní lavice prvně. A i když jsem měla jisté chmury, zjistila jsem, že byly naprosto liché. Rychlost doručení, příjemná komunikace a personální přístup je bonusem a já jsem uspokojená. Vše mi vyhovuje a vím, že jsem zde nenakupovala naposled. Můžu jen a všem všem doporučit.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 27. 04. 2018.

Hodnocení Movit Posilovací inverzní lavice

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze Movit Posilovací inverzní lavice

Adam D: 110 % spokojenost

Viktorie Š: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Klára J: Ideální k osmnáctinám :)

Sabina H: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Klára W: dobré

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Movit Posilovací inverzní lavice. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Movit Posilovací inverzní lavice

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt