Movit Posilovací inverzní lavice

Movit Posilovací inverzní lavice

Movit Posilovací inverzní lavice

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Movit Posilovací inverzní lavice. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Movit Posilovací inverzní lavice vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 6095 Kč
Naše cena: 4063 Kč Ověřit dostupnost

Posilovací lavice   Systematicky prováděný svalový trénink je tou nejlepší prevencí proti ochabování svalstva, bolestem zad a potížím pohybového aparátu.Výrobek je vhodný pouze k aktivnímu domácímu použití, není určen k profesionálnímu tréninku, pro komerční účely a  vyšší výkonnostní zatížení.   Celkové rozměry : 203 x 65,5 x 152,5 cm Ve složeném stavu: 65.5 x 137 x 41 cm Výškově nastavitelný: 147 - 183 cm Měření ležení: 48 x 110 cm Délka matrace + podnožka: 169 - 203 cm Nosnost:145 kg Prostorově úsporný, skládací Obsah balení:   1 x Posilovací lavice 1 x manuál německý

3 důvody proč prodáváme Movit Posilovací inverzní lavice

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Movit Posilovací inverzní lavice

Vanesa Zajkrová, Mikulášovice:
Tento Movit Posilovací inverzní lavice, to je prostě maximálně suprová věcička! Odkládala jsem si na něj poměrně dlouho, protože se mi vždy ušetřené finance nějakým způsobem vypařily, ale poté jsem si ho pořídila a je to stoprocentně cool. Ale nejvíc se mi líbí, že vypadá velice dobře. Ne že by to byla jediná výhoda, ale pro mě je to rozhodující. Ale je to zároveň funkční věcička, věřte mi :-)

Miroslav Gorzolka, Staré Hodějovice:
Movit Posilovací inverzní lavice a ještě jednou Movit Posilovací inverzní lavice. Báječný produkt, který mi hodně zpříjemnil život. Žádná nákladná příprava, žádné dlouhé shánění. Na webu jsem ho zaplatil dříve a měl jsem celkem obavy. Ale druhý den přišla SMS od kurýra a datumem a přesnou hodinou doručení. Všechno proběhlo, jak mělo, takže jsem své zboží v pořádku dostal a mohl začít užívat. Opravdu celková spokojenost.

Julie Pechurová, Dolní Novosedly:
Byla jsem zpočátku opatrná, a protože nerada nakupuji přes web. Byla jsem se na Movit Posilovací inverzní lavice podívat v klasickém obchodě. Vyzkoušela jsem jej a byla jsem okouzlena, jakého užitečného pomocníka můžu mít doma. Nečekala jsem, sedla jsem k webu a za výhodnou cenu jej pořídila. Mám ho v bytě sedm dní a nemůžu si ho vynachválit. Musím se naučit jej zvládat, ale vzhlíží to lehce, tak snad nebude problém.

Dominik Jarý, Česká Třebová:
Nemá na českém trhu lehké. Konkurence je silná a snaží se prodávat vlastní nekvalitní šmejdy. Já se v téhle oblasti pohybuju už nějaký ten pátek a mám nezkreslenou představu, co za svou tvrdě vydřenou sumu chci koupit. A konkurence má smůlu. Já věřím jedině Movit Posilovací inverzní lavice a nic mě nepřesvědčí o změně. Říkejte si, co chcete, pro nás to je věc, která nemá v Evropě konkurenci.

Linda Bradáčková, Řehlovice:
Nejdříve jsem k Movit Posilovací inverzní lavice ztrácela důvěru, ale po pár dnech užívání jsem se přesvědčila, že jeho kvalita zcela odpovídá reklamě. Cena, kvalita, rychlost doručení kurýrní službou. Vše proběhlo k maximální spokojenosti mé i kamarádek. Movit Posilovací inverzní lavice mohu určitě doporučit jak maminkám, tak jejich kamarádkám.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 04. 2018.

Hodnocení Movit Posilovací inverzní lavice

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze Movit Posilovací inverzní lavice

Miroslav O: 110 % spokojenost

Kryštof R: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Tereza P: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Adéla D: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Daniela B: Proboha. To raději přispěju na charitu

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Movit Posilovací inverzní lavice. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Movit Posilovací inverzní lavice

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt