Movit Posilovací inverzní lavice

Movit Posilovací inverzní lavice

Movit Posilovací inverzní lavice

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Movit Posilovací inverzní lavice. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Movit Posilovací inverzní lavice vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 6095 Kč
Naše cena: 4063 Kč Ověřit dostupnost

Posilovací lavice   Systematicky prováděný svalový trénink je tou nejlepší prevencí proti ochabování svalstva, bolestem zad a potížím pohybového aparátu.Výrobek je vhodný pouze k aktivnímu domácímu použití, není určen k profesionálnímu tréninku, pro komerční účely a  vyšší výkonnostní zatížení.   Celkové rozměry : 203 x 65,5 x 152,5 cm Ve složeném stavu: 65.5 x 137 x 41 cm Výškově nastavitelný: 147 - 183 cm Měření ležení: 48 x 110 cm Délka matrace + podnožka: 169 - 203 cm Nosnost:145 kg Prostorově úsporný, skládací Obsah balení:   1 x Posilovací lavice 1 x manuál německý

3 důvody proč prodáváme Movit Posilovací inverzní lavice

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Movit Posilovací inverzní lavice

Markéta Heimová, Mrákotín:
Co víc chtít, než právě luxusní Movit Posilovací inverzní lavice, kdyby takových bylo víc, okamžitě by se lépe žilo. Je velmi kvalitní, což dokážu ocenit a tak doporučuji ostatním. Každodenní používání je celkem príma, ano, mám ráda věci, které nejsou pouhým výrobkem nebo spotřebním zbožím. Vždy hledám něco víc a v tomto stylu jsem to něco našla. Díky.

Jonáš Frýbert, Bradlecká Lhota:
Tak na začátek, Movit Posilovací inverzní lavice je ve všech ohledech super. Chvíli jsem se bál, že budu muset koukat jinde, když jsem zjistil, že už není k okamžitému odběru, avšak za jeden den už bylo možné si jej zakoupit. Teď je mi jasné, jak je možné, že byl vyprodaný. Lepší nákup jsem totiž neudělal. Při studiu na výšce mi nezbývá moc chechtáků na každodenní nákupy, takže v mém úsudku hrála největší roli cena, na opačnou stranu Movit Posilovací inverzní lavice, který mi přišel kurýrem, mě hodně překvapil, ať už co do barvy, nebo užitečnosti.

Štěpán Lakatoš, Neveklov:
Několikrát jsem se musel vracet k potvrzení objednávky, až jsem přečetl slovo ”CHYBA“. Nakonec jsem kontaktoval prodejce, což byl chytrý tah. Prodejce zjistil, že má jakousi systémovou chybu, ale že dá vše do pořádku. Vyžádal si na mě kontakt, a ihned poté, co opravil eshop, napsal mi a objednávku jsem dostal levněji.

Valerie Petružálková, Stavenice:
Nakupovala jsem tento Movit Posilovací inverzní lavice prvně. A i když jsem měla jisté chmury, zjistila jsem, že byly zcela zbytečné. Rychlost doručení, hezká komunikace a osobitý přístup je samozřejmostí a já jsem uspokojená. Vše mi vyhovuje a vím, že jsem v tomto eshopu neobjednávala naposled. Můžu jen a jen všem doporučit.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 27. 04. 2018.

Hodnocení Movit Posilovací inverzní lavice

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze Movit Posilovací inverzní lavice

Anna H: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Tomáš C: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Jaroslav C: je to fajné

Anna G: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Aleš L: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Movit Posilovací inverzní lavice. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Movit Posilovací inverzní lavice

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt