Movit Posilovací inverzní lavice

Movit Posilovací inverzní lavice

Movit Posilovací inverzní lavice

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Movit Posilovací inverzní lavice. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Movit Posilovací inverzní lavice vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 6095 Kč
Naše cena: 4063 Kč Ověřit dostupnost

Posilovací lavice   Systematicky prováděný svalový trénink je tou nejlepší prevencí proti ochabování svalstva, bolestem zad a potížím pohybového aparátu.Výrobek je vhodný pouze k aktivnímu domácímu použití, není určen k profesionálnímu tréninku, pro komerční účely a  vyšší výkonnostní zatížení.   Celkové rozměry : 203 x 65,5 x 152,5 cm Ve složeném stavu: 65.5 x 137 x 41 cm Výškově nastavitelný: 147 - 183 cm Měření ležení: 48 x 110 cm Délka matrace + podnožka: 169 - 203 cm Nosnost:145 kg Prostorově úsporný, skládací Obsah balení:   1 x Posilovací lavice 1 x manuál německý

3 důvody proč prodáváme Movit Posilovací inverzní lavice

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Movit Posilovací inverzní lavice

Markéta Heimová, Mrákotín

Markéta Heimová, Mrákotín:
Co víc chtít, než jenom dokonalý Movit Posilovací inverzní lavice, kdyby takových bylo víc, hned by se lépe žilo. Je opravdu luxusní, což dokážu poznat a proto doporučuji dál. Neustálé používání je doslova príma, ano, mám ráda modely, které nejsou jenom výrobkem nebo spotřebním výrobkem. Vždy sháním cokoliv víc a v tomto stylu jsem to něco objevila. Díky.

Jonáš Frýbert, Bradlecká Lhota

Jonáš Frýbert, Bradlecká Lhota:
Tak na začátek, Movit Posilovací inverzní lavice je ve všech ohledech perfektní. Chvíli jsem se bál, že budu muset poptávat jinde, když jsem se dozvěděl, že už není k okamžitému odběru, avšak za dva dny už bylo možné si jej objednat. Teď už chápu, jak je možné, že byl vyprodaný. Lepší nákup jsem totiž neudělal. Při studiu na vysoké škole mi nezbývá moc kaček na běžné nákupy, takže v mém rozhodování hrála obrovskou roli cena, na opačnou stranu Movit Posilovací inverzní lavice, který mi přišel kurýrem, mě hodně překvapil, ať už co do provedení, nebo výdrže.

Štěpán Lakatoš, Neveklov

Štěpán Lakatoš, Neveklov:
Čtyřikrát jsem se musel proklikat zpět k objednávce, až se mi objevilo slovo ”CHYBA“. Nakonec jsem kontaktoval prodejce, což se ukázalo jako skvělý tah. Prodejce zjistil, že má nějakou chybu v systému, ale že ji obratem vyřeší. Vzal si na mě kontakt, a jakmile opravil internetové stránky, napsal mi a nákup jsem získal s bonusem.

Valerie Petružálková, Stavenice

Valerie Petružálková, Stavenice:
Pořizovala jsem tento Movit Posilovací inverzní lavice prvně. A i když jsem měla určité chmury, zjistila jsem, že byly naprosto zbytečné. Rychlost dodání, hezká komunikace a personální přístup je bonusem a já jsem ráda. Vše mi vyhovuje a vím, že jsem zde neobjednávala naposled. Můžu jen a všem všem doporučit.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 17. 08. 2018.

Hodnocení Movit Posilovací inverzní lavice

hodnocení 5/5 od 18 hodnotících

Diskuze Movit Posilovací inverzní lavice

Petra P: Ideální k osmnáctinám :)

Julie Z: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Amálie M: děda je z dárku je nadšený

Miroslav I: Doufám, že to vydrží několik let :-D

David S: Movit Posilovací inverzní lavice je dobrý, ale chtělo yb to větší

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Movit Posilovací inverzní lavice. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Movit Posilovací inverzní lavice

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt