MOVIT Posilovací lavice

MOVIT Posilovací lavice

MOVIT Posilovací lavice

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s MOVIT Posilovací lavice. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s MOVIT Posilovací lavice vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 6066 Kč
Naše cena: 4044 Kč Ověřit dostupnost

Posilovací lavice Movit   Systematicky prováděný svalový trénink je tou nejlepší prevencí proti ochabování svalstva, bolestem zad a potížím pohybového aparátu. Výrobek je vhodný pouze k aktivnímu domácímu použití, není určen k profesionálnímu tréninku, pro komerční účely a  vyšší výkonnostní zatížení. Technické údaje: Celkové rozměry: 203 x 65,5 x 152,5 Rozměry balení: 65.5 x 137 x 41 cm Výškově nastavitelná: 147 - 183 cm Měření ležení: 48 x 110 cm Délka matrace + podnožka: 169 - 203 cm Výška (asi 45 ° nad hlavou): 209 cm Nosnost: 130 kg Prostorově úsporný skládací Obsah balení: 1 x posilovací lavice 1 x manuál německý

3 důvody proč prodáváme MOVIT Posilovací lavice

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje MOVIT Posilovací lavice

Matěj Klodner, Chotěmice:
Zakoupili jsme si Rohové provedení MOVIT Posilovací lavice. Sestavení zabere hodně času a jsou potřeba tak dvou lidi. Složení je dosti těžký oříšek, který jsme stavěli cca 4 hodiny. Chybělo některé šroubků a ostatních věcí. Manuál je jen zbytečný kus papíru. Pořádně si rozmyslete kam MOVIT Posilovací lavice chcete, protože přendat jí tak, aby se nerozpadla je náročné. K sestavení je potřeba mít opravdu šikovné ručičky, ale výsledek stojí za to. Je velké, vzhledově hezká a vejde se do ní vše co potřebujete.

Linda Wolkerová, Javorník:
Dlouho jsem váhala mezi tímto MOVIT Posilovací lavice a jiným, skoro stejným. Nakonec jsem si na reakci rozhovoru, kdy jsem si ověřila, jestli je výrobek opravdu v obchodě a v jakém je stavu, zvolila tento produkt a svého výběru určitě nelituji. Nejen, že paní na telefonu byla skutečně milá a vstřícná, zboží došlo opravdu brzy a v originálním obalu. Všechno jak má být, nemůžu jinak než doporučit.

Jakub Žitka, Troubky-Zdislavice:
S MOVIT Posilovací lavice jsem v minulosti příliš dobrou zkušenost neměl. Ale až MOVIT Posilovací lavice mě přinutil úplně změnit stanovisko. Je totiž úplně fantastický. Nenechte se zmást a stoprocentně ho co nejdříve objednejte, uhrane vás tak jako mě. Je ekonomický, snadno se s ním manipuluje a k tomu také hezky vypadá. MOVIT Posilovací lavice ihned zapadne do všech domácností.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 01. 2018.

Hodnocení MOVIT Posilovací lavice

hodnocení 5/5 od 35 hodnotících

Diskuze MOVIT Posilovací lavice

Denisa Z: nemá chybu

Vít V: Jsem ráda, že to mám

Denisa G: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Gabriela P: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Viktor C: je to fajné

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější MOVIT Posilovací lavice. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží MOVIT Posilovací lavice

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt