MOVIT Posilovací lavice

MOVIT Posilovací lavice

MOVIT Posilovací lavice

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s MOVIT Posilovací lavice. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s MOVIT Posilovací lavice vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 6066 Kč
Naše cena: 4044 Kč Ověřit dostupnost

Posilovací lavice Movit   Systematicky prováděný svalový trénink je tou nejlepší prevencí proti ochabování svalstva, bolestem zad a potížím pohybového aparátu. Výrobek je vhodný pouze k aktivnímu domácímu použití, není určen k profesionálnímu tréninku, pro komerční účely a  vyšší výkonnostní zatížení. Technické údaje: Celkové rozměry: 203 x 65,5 x 152,5 Rozměry balení: 65.5 x 137 x 41 cm Výškově nastavitelná: 147 - 183 cm Měření ležení: 48 x 110 cm Délka matrace + podnožka: 169 - 203 cm Výška (asi 45 ° nad hlavou): 209 cm Nosnost: 130 kg Prostorově úsporný skládací Obsah balení: 1 x posilovací lavice 1 x manuál německý

3 důvody proč prodáváme MOVIT Posilovací lavice

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje MOVIT Posilovací lavice

Šimon Glas, Otmíče

Šimon Glas, Otmíče:
Už nějakou dobu jsem si připadal celkově bez energie. Nic mě nebavilo a když, tak jsem u toho nebavil se. Hledal jsem nějak nakopnout zvolit MOVIT Posilovací lavice vhodný rovnou pro mě. Byli moc fajn, prostě profesionálové. Pokud bude potřeba, nemám obavu se tam opět vrátit.

Roman Bokor, Hukvaldy

Roman Bokor, Hukvaldy:
Potřeboval jsem nějaké doplňující informace k MOVIT Posilovací lavice a vše mi bylo mile a odborně vysvětleno. Už to mne upozornilo, že si produkt určitě objednám. Samozřejmostí je i rychlost dodání, což pro mne byl příjemný bonus a navíc model byl za velmi nízkou cenu. Všechno probíhalo ihned a bez okolků a díky těmto pozitivním faktorům můžu produkt doporučit všem, co o něj mají zájem. Bezkonkurenčně nejlepší.

Denisa Hlaváčová, Tuchoraz

Denisa Hlaváčová, Tuchoraz:
Zpočátku jsem k MOVIT Posilovací lavice ztrácela zájem, ale po několika dnech užívání jsem se přesvědčila, že jeho kvalita zcela odpovídá popisu. Cena, kvalita, rychlost doručení zásilkovou službou. Vše proběhlo k maximální spokojenosti mé i přátel. MOVIT Posilovací lavice mohu určitě doporučit jak ženám, tak jejich kamarádkám.

Samuel Stütz, Vřesovice

Samuel Stütz, Vřesovice:
Co mě přivedlo k tomu, abych koupil MOVIT Posilovací lavice? Jednoduše ta skromně nejlevnější cena. A taky recenze od známých, kteří jsou už nějakou dobu maximálně spokojeni. Musím napsat, že mi nezbývá než souhlasit. Často jsem k novým věcem skeptický, ale tady musím nechat svůj skepticismus bokem. Zbývá totiž jen chválit a doporučovat dál.

Tobiáš Číhalík, Synkov-Slemeno

Tobiáš Číhalík, Synkov-Slemeno:
Jako nováčkovi mi strčili do ruky MOVIT Posilovací lavice. Nyní, po roce příležitostného hraní jsem si zakoupil znovu tento MOVIT Posilovací lavice. Od té doby mám pocit, že jsem hrál rok s polenem. Vyberu to co jsem si dřív myslel že je nerozumné a konečně s přehledem přestřelím míček přes celé hřiště jako by se nechumelilo. S tímhle mám skvělý švih a radost ze hry je nyní někde úplně perfektní. Nejsem sice moc ostřílený hráč, ale díky dokonalému vyvážení a celkovému pocitu lehkosti v ruce se mi daří i technicky náročnější chvilky. Z tuto cenu můžu to jen doporučit všem kdo s hraním už začali a chtějí zažít něco bomba.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 05. 2018.

Hodnocení MOVIT Posilovací lavice

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze MOVIT Posilovací lavice

Sebastian R: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Tobiáš R: Přišlo to celkem rychle

Eliška T: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Samuel T: tak jsem to dostala aje to super

Sebastian C: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější MOVIT Posilovací lavice. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží MOVIT Posilovací lavice

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt