MOVIT Posilovací lavice

MOVIT Posilovací lavice

MOVIT Posilovací lavice

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s MOVIT Posilovací lavice. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s MOVIT Posilovací lavice vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 6066 Kč
Naše cena: 4044 Kč Ověřit dostupnost

Posilovací lavice Movit   Systematicky prováděný svalový trénink je tou nejlepší prevencí proti ochabování svalstva, bolestem zad a potížím pohybového aparátu. Výrobek je vhodný pouze k aktivnímu domácímu použití, není určen k profesionálnímu tréninku, pro komerční účely a  vyšší výkonnostní zatížení. Technické údaje: Celkové rozměry: 203 x 65,5 x 152,5 Rozměry balení: 65.5 x 137 x 41 cm Výškově nastavitelná: 147 - 183 cm Měření ležení: 48 x 110 cm Délka matrace + podnožka: 169 - 203 cm Výška (asi 45 ° nad hlavou): 209 cm Nosnost: 130 kg Prostorově úsporný skládací Obsah balení: 1 x posilovací lavice 1 x manuál německý

3 důvody proč prodáváme MOVIT Posilovací lavice

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje MOVIT Posilovací lavice

Nikola Paďourová, Chrudichromy:
Dlouho jsem sháněla něco usnadňující život a péči o mé blízké. A přesně požadovaný je tento MOVIT Posilovací lavice. Ocenila jsem jeho funkce, které se dostavilyskoro okamžitě. Jeho použití je jednoduché a zvládne ho i starší osoba nebo totální začátečník. Nepotřebovala jsem jakékoliv důležité potřeby. Všechno šlo celkem hladce a okamžitě.

Jana Chlandová, Slavičky:
Tuto PROPDUCT jsem si vybrala, protože ji chtěla moje dcera. Jinak bych tento MOVIT Posilovací lavice nikdy nevybrala, protože mi připadá hodně předražená, nemá ani dobrý vzhled, dobrý vzhled, nic. Kvalitou tak za čtyři stovky. Ale ženy zhlouplé reklamou si to vyžádají a my rodinní příslušníci, známí chceme udělat radost.

Jana Steklíková, Líšina:
MOVIT Posilovací lavice JSEM NAŠLA POUZE V NABÍDCE TOHO ESHOPU, PROVEDENI SPLŇUJE MOJE OČEKÁVÁNÍ A JSEM 100% SPOKOJENA. DOPORUČUJI TENTO ESHOP I OSTATNÍM ZÁKAZNÍKŮM.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 04. 2018.

Hodnocení MOVIT Posilovací lavice

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze MOVIT Posilovací lavice

Marek H: je to fajné

Veronika H: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Radek H: MOVIT Posilovací lavice je dobrý, ale chtělo yb to větší

Magdaléna S: Je to dostatečné?

Jan F: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější MOVIT Posilovací lavice. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží MOVIT Posilovací lavice

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt