MOVIT Posilovací lavice

MOVIT Posilovací lavice

MOVIT Posilovací lavice

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s MOVIT Posilovací lavice. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s MOVIT Posilovací lavice vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 6066 Kč
Naše cena: 4044 Kč Ověřit dostupnost

Posilovací lavice Movit   Systematicky prováděný svalový trénink je tou nejlepší prevencí proti ochabování svalstva, bolestem zad a potížím pohybového aparátu. Výrobek je vhodný pouze k aktivnímu domácímu použití, není určen k profesionálnímu tréninku, pro komerční účely a  vyšší výkonnostní zatížení. Technické údaje: Celkové rozměry: 203 x 65,5 x 152,5 Rozměry balení: 65.5 x 137 x 41 cm Výškově nastavitelná: 147 - 183 cm Měření ležení: 48 x 110 cm Délka matrace + podnožka: 169 - 203 cm Výška (asi 45 ° nad hlavou): 209 cm Nosnost: 130 kg Prostorově úsporný skládací Obsah balení: 1 x posilovací lavice 1 x manuál německý

3 důvody proč prodáváme MOVIT Posilovací lavice

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje MOVIT Posilovací lavice

Šimon Glas, Otmíče

Šimon Glas, Otmíče:
Už dlouhou dobu jsem si připadal takový bez síly. Nic mě nebavilo a když, tak jsem u toho nevydržel. Potřeboval jsem nějak povzbudit). Pak jsem reklamu shlédl na webu, a jelikož cena byla nízká, šel jsem do toho. Stavil jsem se přímo v krámě, kde mi pomohlihelfli vybrat MOVIT Posilovací lavice vhodný rovnou pro mě. Byli moc fajn, prostě profesionálové. Pokud bude potřeba, nemám obavu se tam opět vrátit.

Roman Bokor, Hukvaldy

Roman Bokor, Hukvaldy:
Potřeboval jsem nějaké další informace k MOVIT Posilovací lavice a všechno mi bylo hezky a profesionálně řečeno. Už to mne přesvědčilo, že si výrobek určitě objednám. Samozřejmostí je i rychlost dodání, což pro mne byl milý bonus a navíc model byl za hodně příjemnou cenu. Všechno probíhalo ihned a jednoduše a díky těmto pozitivním faktorům můžu výrobek doporučit všem, co o něj mají zájem. Bezkonkurenčně nejlepší.

Denisa Hlaváčová, Tuchoraz

Denisa Hlaváčová, Tuchoraz:
Zpočátku jsem k MOVIT Posilovací lavice ztrácela zájem, ale po pár dnech užívání jsem si vyzkoušela, že jeho provedení zcela odpovídá reklamě. Cena, kvalita, rychlost doručení zásilkovou službou. Vše proběhlo k maximální spokojenosti mé i přátel. MOVIT Posilovací lavice chci určitě doporučit jak ženám, tak jejich kamarádkám.

Samuel Stütz, Vřesovice

Samuel Stütz, Vřesovice:
Co mě vedlo k tomu, abych koupil MOVIT Posilovací lavice? Jednoduše ta skromně výhodná cena. A taky recenze od přátel, kteří jsou už nějakou dobu zcela spokojeni. Musím říct, že mi nezbývá než souhlasit. Často jsem k zaváděným věcem skeptický, ale zde musím nechat svůj opatrnost stranou. Zbývá totiž jen chválit a doporučovat všude okolo.

Tobiáš Číhalík, Synkov-Slemeno

Tobiáš Číhalík, Synkov-Slemeno:
Jako začátečníkovi mi strčili do ruky MOVIT Posilovací lavice. Nyní, po roce příležitostného hraní jsem si koupil opět tento MOVIT Posilovací lavice. Od té doby mám pocit, že jsem hrál rok s dřevákem. Vyberu to co jsem si dřív myslel že je zbytečné a konečně s přehledem přepálím míček přes celé hřiště jako by se nic nedělo. S tímhle mám božský švih a radost ze hry je nyní někde úplně skvělá. Nejsem sice moc zdatný hráč, ale díky perfektnímu vyvážení a celkovému pocitu lehkosti v ruce se mi daří i technicky těžší chvilky. Z tuhle cenu můžu to jen doporučit všem kdo s hraním jsou na začátku a chtějí zažít něco bomba.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 27. 04. 2018.

Hodnocení MOVIT Posilovací lavice

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze MOVIT Posilovací lavice

Amálie B: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Natálie G: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Tomáš K: Jsem ráda, že to mám

Johana R: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Petra P: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější MOVIT Posilovací lavice. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží MOVIT Posilovací lavice

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt