MOVIT Posilovací lavice

MOVIT Posilovací lavice

MOVIT Posilovací lavice

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s MOVIT Posilovací lavice. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s MOVIT Posilovací lavice vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 6066 Kč
Naše cena: 4044 Kč Ověřit dostupnost

Posilovací lavice Movit   Systematicky prováděný svalový trénink je tou nejlepší prevencí proti ochabování svalstva, bolestem zad a potížím pohybového aparátu. Výrobek je vhodný pouze k aktivnímu domácímu použití, není určen k profesionálnímu tréninku, pro komerční účely a  vyšší výkonnostní zatížení. Technické údaje: Celkové rozměry: 203 x 65,5 x 152,5 Rozměry balení: 65.5 x 137 x 41 cm Výškově nastavitelná: 147 - 183 cm Měření ležení: 48 x 110 cm Délka matrace + podnožka: 169 - 203 cm Výška (asi 45 ° nad hlavou): 209 cm Nosnost: 130 kg Prostorově úsporný skládací Obsah balení: 1 x posilovací lavice 1 x manuál německý

3 důvody proč prodáváme MOVIT Posilovací lavice

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje MOVIT Posilovací lavice

Šimon Glas, Otmíče

Šimon Glas, Otmíče:
Už nějakou dobu jsem si připadal celkově bez energie. Nic mě nebavilo a když, tak jsem u toho nevydržel. Hledal jsem nějak povzbudit). Pak jsem banner shlédl na internetu, a jelikož cena byla příznivá, šel jsem do toho. Stavil jsem se přímo v krámě, kde mi pomohlihelfli najít MOVIT Posilovací lavice vhodný rovnou pro mě. Byli moc fajn, prostě zkušení. Pokud bude potřeba, nemám problém se tam znovu vrátit.

Roman Bokor, Hukvaldy

Roman Bokor, Hukvaldy:
Hledal jsem určité další informace k MOVIT Posilovací lavice a vše mi bylo mile a příjemně řečeno. Už to mne přesvědčilo, že si produkt určitě objednám. Samozřejmostí je i okamžitost dodání, což pro mne byl příjemný bonus a navíc model byl za velmi přijatelnou cenu. Všechno probíhalo rychle a jednoduše a díky těmto plusovým zkušenostem můžu výrobek doporučit všem, co o něj mají zájem. Totálně nejlepší.

Denisa Hlaváčová, Tuchoraz

Denisa Hlaváčová, Tuchoraz:
Nejdříve jsem k MOVIT Posilovací lavice neměla důvěru, ale po několika dnech používání jsem se přesvědčila, že jeho kvalita zcela odpovídá reklamě. Cena, materiál, rychlost doručení zásilkovou službou. Vše proběhlo k perfektní spokojenosti mé i kamarádek. MOVIT Posilovací lavice mohu rozhodně doporučit jak maminkám, tak jejich dětem.

Samuel Stütz, Vřesovice

Samuel Stütz, Vřesovice:
Co mě vedlo k tomu, abych koupil MOVIT Posilovací lavice? Jednoduše ta překvapivě levná cena. A taky recenze od kamarádů, kteří jsou už nějakou dobu zcela spokojeni. Musím napsat, že mi nezbývá než souhlasit. Často jsem k novým věcem nedůvěřivý, ale zde musím nechat svůj opatrnost stranou. Zbývá totiž jen chválit a doporučovat všude okolo.

Tobiáš Číhalík, Synkov-Slemeno

Tobiáš Číhalík, Synkov-Slemeno:
Jako začátečníkovi mi strčili do ruky MOVIT Posilovací lavice. Nyní, po roce příležitostného hraní jsem si objednal znovu tento MOVIT Posilovací lavice. Od té doby mám pocit, že jsem hrál rok s dřevákem. Vyberu to co jsem si dřív myslel že je zbytečné a konečně s přehledem přepálím míček přes celé hřiště jako by se nic nedělo. S tímhle mám perfektní švih a radost ze hry je nyní někde úplně skvělá. Nejsem sice moc ostřílený hráč, ale díky úžasnému vyvážení a celkovému pocitu dokonalosti v ruce se mi daří i technicky těžší chvilky. Z tuto cenu můžu to jen doporučit všem kdo s hraním jsou na začátku a chtějí zažít něco super.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 10. 2018.

Hodnocení MOVIT Posilovací lavice

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze MOVIT Posilovací lavice

Šimon K: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Sabina Ž: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Martin R: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Klára H: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Adéla K: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější MOVIT Posilovací lavice. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží MOVIT Posilovací lavice

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt