MOVIT Posilovací lavice

MOVIT Posilovací lavice

MOVIT Posilovací lavice

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s MOVIT Posilovací lavice. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s MOVIT Posilovací lavice vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 6066 Kč
Naše cena: 4044 Kč Ověřit dostupnost

Posilovací lavice Movit   Systematicky prováděný svalový trénink je tou nejlepší prevencí proti ochabování svalstva, bolestem zad a potížím pohybového aparátu. Výrobek je vhodný pouze k aktivnímu domácímu použití, není určen k profesionálnímu tréninku, pro komerční účely a  vyšší výkonnostní zatížení. Technické údaje: Celkové rozměry: 203 x 65,5 x 152,5 Rozměry balení: 65.5 x 137 x 41 cm Výškově nastavitelná: 147 - 183 cm Měření ležení: 48 x 110 cm Délka matrace + podnožka: 169 - 203 cm Výška (asi 45 ° nad hlavou): 209 cm Nosnost: 130 kg Prostorově úsporný skládací Obsah balení: 1 x posilovací lavice 1 x manuál německý

3 důvody proč prodáváme MOVIT Posilovací lavice

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje MOVIT Posilovací lavice

Nikola Paďourová, Chrudichromy:
Nějaký čas jsem hledala něco usnadňující život a starost o mé příbuzné. A přesně požadovaný je tato MOVIT Posilovací lavice. Ocenila jsem jeho účinky, které se dostavilytéměř ihned. Její použití je lehké a zvládne ho i hloupější osoba nebo naprostý amatér. Nepotřebovala jsem jakékoliv speciální pomůcky. Všechno dopadlo celkem klidně a okamžitě.

Jana Chlandová, Slavičky:
Tento PROPDUCT jsem si zakoupila, protože ji chtěla moje vnučka. Jinak bych tuto MOVIT Posilovací lavice nikdy nezakoupila, protože mi připadá šíleně předražená, nemá ani barvu, speciální úpravu, nic. Kvalitou tak za dvě stovky. Ale lidi zhlouplé reklamou si to vyžádají a my rodinní příslušníci, známí chceme udělat radost.

Jana Steklíková, Líšina:
MOVIT Posilovací lavice JSEM NAŠLA POUZE V NABÍDCE TOHO ESHOPU, KVALITA SPLŇUJE MOJE OČEKÁVÁNÍ A JSEM 100% SPOKOJENA. DOPORUČUJI TENTO OBCHOD I OSTATNÍM ZÁKAZNÍKŮM.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 04. 2018.

Hodnocení MOVIT Posilovací lavice

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze MOVIT Posilovací lavice

Jonáš V: MOVIT Posilovací lavice je dobrý, ale chtělo yb to větší

Eva F: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Karolína N: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Šárka C: dobré

Sára V: děda je z dárku je nadšený

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější MOVIT Posilovací lavice. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží MOVIT Posilovací lavice

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt