MOVIT Posilovací lavice

MOVIT Posilovací lavice

MOVIT Posilovací lavice

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s MOVIT Posilovací lavice. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s MOVIT Posilovací lavice vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 6066 Kč
Naše cena: 4044 Kč Ověřit dostupnost

Posilovací lavice Movit   Systematicky prováděný svalový trénink je tou nejlepší prevencí proti ochabování svalstva, bolestem zad a potížím pohybového aparátu. Výrobek je vhodný pouze k aktivnímu domácímu použití, není určen k profesionálnímu tréninku, pro komerční účely a  vyšší výkonnostní zatížení. Technické údaje: Celkové rozměry: 203 x 65,5 x 152,5 Rozměry balení: 65.5 x 137 x 41 cm Výškově nastavitelná: 147 - 183 cm Měření ležení: 48 x 110 cm Délka matrace + podnožka: 169 - 203 cm Výška (asi 45 ° nad hlavou): 209 cm Nosnost: 130 kg Prostorově úsporný skládací Obsah balení: 1 x posilovací lavice 1 x manuál německý

3 důvody proč prodáváme MOVIT Posilovací lavice

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje MOVIT Posilovací lavice

Šimon Glas, Otmíče

Šimon Glas, Otmíče:
Už nějakou dobu jsem si připadal celkově bez síly. Nic mě nebavilo a když, tak jsem s tím nebavil se. Hledal jsem nějak nakopnout najít MOVIT Posilovací lavice vhodný rovnou pro mě. Byli moc hodní, prostě zkušení. Pokud bude potřeba, nemám obavu se tam znovu vrátit.

Roman Bokor, Hukvaldy

Roman Bokor, Hukvaldy:
Hledal jsem nějaké doplňující informace k MOVIT Posilovací lavice a všechno mi bylo mile a profesionálně vysvětleno. Už to mne přesvědčilo, že si produkt určitě objednám. Samozřejmostí je i okamžitost doručení, což pro mne byl milý bonus a navíc produkt byl za velmi příjemnou cenu. Všechno probíhalo rychle a stručně a díky těmto pozitivním zkušenostem můžu výrobek doporučit komukoliv, co o něj mají zájem. Absolutně nejlepší.

Denisa Hlaváčová, Tuchoraz

Denisa Hlaváčová, Tuchoraz:
Nejdříve jsem k MOVIT Posilovací lavice ztrácela důvěru, ale po pár týdnech používání jsem si vyzkoušela, že jeho kvalita docela odpovídá reklamě. Cena, kvalita, rychlost zaslání zásilkovou službou. Vše proběhlo k perfektní spokojenosti mé i mojí rodiny. MOVIT Posilovací lavice mohu rozhodně doporučit jak ženám, tak jejich kamarádkám.

Samuel Stütz, Vřesovice

Samuel Stütz, Vřesovice:
Co mě vedlo k tomu, abych koupil MOVIT Posilovací lavice? Jednoduše ta skromně nejlevnější cena. A taky doporučení od přátel, kteří jsou už delší dobu zcela spokojeni. Musím říct, že mi nezbývá než souhlasit. Občas jsem k zaváděným věcem skeptický, ale zde musím nechat svůj skepticismus stranou. Zbývá totiž pouze chválit a doporučovat dál.

Tobiáš Číhalík, Synkov-Slemeno

Tobiáš Číhalík, Synkov-Slemeno:
Jako nováčkovi mi strčili do ruky MOVIT Posilovací lavice. Nyní, po roce častém hraní jsem si koupil zase tento MOVIT Posilovací lavice. Od té doby mám pocit, že jsem hrál rok s prknem. Vyberu to co jsem si dřív myslel že je nemyslitelné a konečně s přehledem přestřelím míček přes celé hřiště jako by se nechumelilo. S tímhle mám božský švih a radost ze hry je nyní někde úplně jinde. Nejsem sice moc zdatný hráč, ale díky úžasnému vyvážení a celkovému pocitu lehkosti v ruce se mi daří i technicky náročnější chvilky. Z tuhle cenu můžu to jen doporučit všem kdo s hraním jsou na začátku a chtějí zažít něco super.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 17. 08. 2018.

Hodnocení MOVIT Posilovací lavice

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze MOVIT Posilovací lavice

Tobiáš K: tak jsem to dostala aje to super

Jakub Š: Celkem jsem spokojený.

Zuzana Ž: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Filip U: Jsem ráda, že to mám

Kristýna U: já jsem to prostě chtěla

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější MOVIT Posilovací lavice. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží MOVIT Posilovací lavice

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt