MOVIT Posilovací lavice

MOVIT Posilovací lavice

MOVIT Posilovací lavice

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s MOVIT Posilovací lavice. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s MOVIT Posilovací lavice vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 6066 Kč
Naše cena: 4044 Kč Ověřit dostupnost

Posilovací lavice Movit   Systematicky prováděný svalový trénink je tou nejlepší prevencí proti ochabování svalstva, bolestem zad a potížím pohybového aparátu. Výrobek je vhodný pouze k aktivnímu domácímu použití, není určen k profesionálnímu tréninku, pro komerční účely a  vyšší výkonnostní zatížení. Technické údaje: Celkové rozměry: 203 x 65,5 x 152,5 Rozměry balení: 65.5 x 137 x 41 cm Výškově nastavitelná: 147 - 183 cm Měření ležení: 48 x 110 cm Délka matrace + podnožka: 169 - 203 cm Výška (asi 45 ° nad hlavou): 209 cm Nosnost: 130 kg Prostorově úsporný skládací Obsah balení: 1 x posilovací lavice 1 x manuál německý

3 důvody proč prodáváme MOVIT Posilovací lavice

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje MOVIT Posilovací lavice

Matěj Klodner, Chotěmice:
Zakoupili jsme si Rohové provedení MOVIT Posilovací lavice. Sestavení zabere hodně času a jsou potřeba tak tři lidi. Složení je opravdu těžký oříšek, který jsme stavěli cca 4 hodiny. Chybělo spousty šroubků a doplňkových věcí. Návod je jen zbytečný cár papíru. Pořádně si rozmyslete kam MOVIT Posilovací lavice chcete, protože přendat jí tak, aby se nerozpadla je loterie. K sestavení je potřeba mít hodně šikovné nářadí, ale výsledek stojí za to. Je velké, vzhledově krásná a vejde se do ní vše co potřebujete.

Linda Wolkerová, Javorník:
Nějaký čas jsem váhala mezi tímto MOVIT Posilovací lavice a jiným, podobným. Nakonec jsem si na základě zkušenosti, kdy jsem si ověřila, jestli je produkt skutečně na skladě a v jakém je stavu, vybrala tento produkt a svého výběru určitě nelituji. Nejen, že paní na emailu byla skutečně příjemná a ochotná, zboží dorazilo opravdu brzy a v originálním stavu. Všechno jak má být, můžu jinak než doporučit.

Jakub Žitka, Troubky-Zdislavice:
S MOVIT Posilovací lavice jsem zatím příliš dobrou zkušenost neměl. Ale až MOVIT Posilovací lavice mě přiměl ze dne na den přemýšlet jinak. Je totiž naprosto fantastický. Nenechte se nasměrovat špatným směrem a určitě ho taky objednejte, přesvědčí vás stejně jako mě. Je ekonomický, jednoduše se používá a mimo to i hezky vypadá. MOVIT Posilovací lavice ihned zapadne do vaší domácnosti.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 19. 11. 2017.

Hodnocení MOVIT Posilovací lavice

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze MOVIT Posilovací lavice

Václav : je to fajné

Václav F: MOVIT Posilovací lavice je dobrý, ale chtělo yb to větší

Rozálie S: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Šárka P: děda je z dárku je nadšený

Michal B: Celkem jsem spokojený.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější MOVIT Posilovací lavice. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží MOVIT Posilovací lavice

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt