MOVIT Posilovací stroj

MOVIT Posilovací stroj

MOVIT Posilovací stroj

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s MOVIT Posilovací stroj. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s MOVIT Posilovací stroj vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 2150 Kč
Naše cena: 1433 Kč Ověřit dostupnost

Posilovací stroj MOVIT Movit posilovací stroj umožňuje jedinečný klouzavý pohyb nohou do stran, kombinovaný s působením gravitace. Během cvičení zapojíte velmi intenzivně práci svalstva nohou, hýždí a břišních svalů. Pomůže vám vytvarovat sexy nohy i bříško. Uvidíte, že cvičení na posilovacím stroji je velmi snadné, a navíc i zábavné.  Pomůže Vám  docílit vysněné postavy, zeštíhlíte a zpevníte nohy, zadeček i bříško. Je perfektním a rychlým řešení pro posílení Vašich nohou a těla! Jednoduchý obloukový pohyb zvládne opravdu každý, používání a cvičení na posilovacím stroji MOVIT je tak snadné! Navíc při cvičení dochází k posílení kardiovaskulárního systému a cvičemím aktivujete svůj metabolismus.   Výrobek je vhodný pouze k aktivnímu domácímu použití, není určen k profesionálnímu tréninku, pro komerční účely a  vyšší výkonnostní zatížení. Technické údaje: rozměry: 64 - 99 x 46 x 106 cm   rozměry: 63 x 43 x 28 cm šířka rukojeti: 11,5 cm nosnost: 110 kg rozměry základní desky: 12,5 x 33 cm ROHS, CE

3 důvody proč prodáváme MOVIT Posilovací stroj

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje MOVIT Posilovací stroj

Oliver Kostlán, Miřetice

Oliver Kostlán, Miřetice:
„Již jsi si zakoupil MOVIT Posilovací stroj?“ vyzvídají se mě moji kamarádi. Dlouhou dobu jsem jim odpovídal, že ještě nikoliv. A upřímně ani nějak nemohl přijít na to, proč bych si ho pořídit měl. Otázek bylo ale den ode dne víc. Logicky jsem se rozhodl prostě MOVIT Posilovací stroj důkladně otestovat. Nakonec jsem jim dal za pravdu. MOVIT Posilovací stroj je totiž vážně boží, zrovna tak, jak mi bylo řečeno. Také já tak můžu kolegům položit dotaz: „A již jsi vyzkoušel MOVIT Posilovací stroj?“

David Bruner, Druztová

David Bruner, Druztová:
Po více než jednom roce testování tohoto MOVIT Posilovací stroj chci říci, že splňuje moje potřeby. Je funkční, ideální a hodně silný. Již při nákupu jsme s ženou ocenili skvělé jednání i montáž. Toto jednání by měla být kdekoliv, ale bohužel to tak není.

Kristýna Brixiová, Habry

Kristýna Brixiová, Habry:
Objednávám na tomto Eshopu často. Vždy jsem spokojena jak s milou komunikací, tak s zbožím, které mi dorazí. Vše je kvalitně zabaleno a doručeno v nejkratší možném času. Jenom můžu tento produkt doporučit všem. Navíc budete hezky potěšeni tím, jak perfektně vypadá. A příjemné jednání, obětavost a pilná komunikace jsou jen bonbónkem navíc, který miluji.

Richard Mašanský, Blanné

Richard Mašanský, Blanné:
Není mnoho takových výrobků jako právě MOVIT Posilovací stroj. Už po prvním otestování mi bylo jasné, že toto je skutečně to, co jsem předlouho hledal. V dnešní době rozhodně není přebytek kvalitního zboží v této cenové kategorii. MOVIT Posilovací stroj splňuje vše, co jsem chtěl, snad ještě víc, předčil má poměrně přemrštěná očekávání. Proto ho spokojeně doporučím všem z okolí, kteří o zakoupení přemýšlíte. Speciálně je třeba zmínit vstřícnost ze strany eshopu.

Kristián Moškvan, Kosice

Kristián Moškvan, Kosice:
Jsem zase zcela spokojen. Jako vždy padla má volba na tradiční eshop a potvrdilo se. Očekávaná provedení produktu a bezproblémové doručení. Jsem spokojen jak s levnou cenou, možností velkého výběru povrchové varianty zboží, tak i s jednoduchým ovládáním bez zbytečných nastavení navíc. Žádné zdlouhavé čtení uživatelských návodů. Za mě pět bodů z pěti bodů.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 06. 2019.

Hodnocení MOVIT Posilovací stroj

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze MOVIT Posilovací stroj

Kryštof K: Celkem jsem spokojený.

Kateřina S: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Michael Š: je to fajné

Petr M: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Alžběta S: Ideální k osmnáctinám :)

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější MOVIT Posilovací stroj. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží MOVIT Posilovací stroj

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt