MOVIT Posilovací stroj

MOVIT Posilovací stroj

MOVIT Posilovací stroj

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s MOVIT Posilovací stroj. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s MOVIT Posilovací stroj vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 2108 Kč
Naše cena: 1405 Kč Ověřit dostupnost

Posilovací stroj MOVIT Movit posilovací stroj umožňuje jedinečný klouzavý pohyb nohou do stran, kombinovaný s působením gravitace. Během cvičení zapojíte velmi intenzivně práci svalstva nohou, hýždí a břišních svalů. Pomůže vám vytvarovat sexy nohy i bříško. Uvidíte, že cvičení na posilovacím stroji je velmi snadné, a navíc i zábavné.  Pomůže Vám  docílit vysněné postavy, zeštíhlíte a zpevníte nohy, zadeček i bříško. Je perfektním a rychlým řešení pro posílení Vašich nohou a těla! Jednoduchý obloukový pohyb zvládne opravdu každý, používání a cvičení na posilovacím stroji MOVIT je tak snadné! Navíc při cvičení dochází k posílení kardiovaskulárního systému a cvičemím aktivujete svůj metabolismus.   Výrobek je vhodný pouze k aktivnímu domácímu použití, není určen k profesionálnímu tréninku, pro komerční účely a  vyšší výkonnostní zatížení. Technické údaje: rozměry: 64 - 99 x 46 x 106 cm   rozměry: 63 x 43 x 28 cm šířka rukojeti: 11,5 cm nosnost: 110 kg rozměry základní desky: 12,5 x 33 cm ROHS, CE Obsah balení: 1 x posilovací stroj MOVIT 1 x německý montážní návod  

3 důvody proč prodáváme MOVIT Posilovací stroj

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje MOVIT Posilovací stroj

Adéla Gorná, Chomle:
MOVIT Posilovací stroj mame radi od dětství (drive jsme meli kopii z číny, pozdeji jsme presli prirozene na pravý, ktere překvapivě - jak malá objevilo - se v některých pripadech daji i s MOVIT Posilovací stroj kombinovat :)), malý si s nim hraje tvorive. Toto je darek a jsem si jista, ze bude prijat s nadsenim.

Amálie Rohlederová, Jahodov:
Otestovala jsem už šest podobných produktů a ani jedním jsem nebyla spokojena tak jako s MOVIT Posilovací stroj. Klidně doporučuji! Při množství kladných funkcí jsem po objednání doufala alespoň v to, že výrobek bude plnit třetinu z vyjmenovaných vlastností. K mému velkému potěšení vše přišlo řádně zabalené, se vším všudy a hlavně zcela funkční! Jsem spokojená. Nenašla jsem na jednu chybu, za mě jednoznačná volba.

Matyáš Sommer, Panoší Újezd:
Protože jsem spotřebitel, který lpí na kvalitě, více než na slevových akcích, zakoupil jsem si MOVIT Posilovací stroj v tomto e-shopu. Než jsem to ale uskutečnil, kontaktoval jsem firmu, abych měl garanci, že mi bude MOVIT Posilovací stroj doručen ve špičkové kvalitě a neprodleně. Nicméně jsem následně zjistil, že i když u zboží stojí MOVIT Posilovací stroj k dispozici, bylo to opačně. Přesto jsme dosáhli spokojenosti pro obě strany a obchod se vydařil na výbornou.

Zdeněk Pytloun, Zaječice:
Tento MOVIT Posilovací stroj jsem objevil náhodou v eshopu. Ohlasy na něj byly veskrze vynikající, takže jsem si řekl, že to nemusí být velký risk. Logicky jsem měl pochyby, to je asi při nakupování online normální, ale v momentě, kdy mi MOVIT Posilovací stroj přišel domů, zjistil jsem, že strach byl zcela neopodstatněné. Vše zvládá bez chybičky, opravdu mi pomáhá a nyní jsem fakt rád, že jsem si ho objednal. Bomba!

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 11. 2017.

Hodnocení MOVIT Posilovací stroj

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze MOVIT Posilovací stroj

Laura T: Proboha. To raději přispěju na charitu

Alžběta G: Tento MOVIT Posilovací stroj jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Ema S: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Denisa J: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Kamila S: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější MOVIT Posilovací stroj. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží MOVIT Posilovací stroj

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt