MOVIT Posilovací stroj

MOVIT Posilovací stroj

MOVIT Posilovací stroj

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s MOVIT Posilovací stroj. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s MOVIT Posilovací stroj vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 2108 Kč
Naše cena: 1405 Kč Ověřit dostupnost

Posilovací stroj MOVIT Movit posilovací stroj umožňuje jedinečný klouzavý pohyb nohou do stran, kombinovaný s působením gravitace. Během cvičení zapojíte velmi intenzivně práci svalstva nohou, hýždí a břišních svalů. Pomůže vám vytvarovat sexy nohy i bříško. Uvidíte, že cvičení na posilovacím stroji je velmi snadné, a navíc i zábavné.  Pomůže Vám  docílit vysněné postavy, zeštíhlíte a zpevníte nohy, zadeček i bříško. Je perfektním a rychlým řešení pro posílení Vašich nohou a těla! Jednoduchý obloukový pohyb zvládne opravdu každý, používání a cvičení na posilovacím stroji MOVIT je tak snadné! Navíc při cvičení dochází k posílení kardiovaskulárního systému a cvičemím aktivujete svůj metabolismus.   Výrobek je vhodný pouze k aktivnímu domácímu použití, není určen k profesionálnímu tréninku, pro komerční účely a  vyšší výkonnostní zatížení. Technické údaje: rozměry: 64 - 99 x 46 x 106 cm   rozměry: 63 x 43 x 28 cm šířka rukojeti: 11,5 cm nosnost: 110 kg rozměry základní desky: 12,5 x 33 cm ROHS, CE

3 důvody proč prodáváme MOVIT Posilovací stroj

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje MOVIT Posilovací stroj

Denis Staňa, Šumvald:
Nejsem nějaký ten příznivce nějakých novinek. Ale MOVIT Posilovací stroj jsem viděl u kamaráda a jen tak nezávazně se na něj dotázal. Vypadalo to, že o něm kamarád vydrží povídat celé dny. A to je to jinak celkem málomluvný člověk. Myslel jsem si, že když to tímto způsobem "chytlo" kamaráda, mohl bych si MOVIT Posilovací stroj pořídit taky.  A udělal jsem dobře. Ani po půl roce toho nákupu nelituji.

Marek Mokříž, Horní Lapač:
Tento MOVIT Posilovací stroj jsem nakoupil poprvé a můžu s láskou napsat, že jsem stoprocentně spokojený. Výrobek funguje dostatečně, vše bylo doručeno v pořádku a hlavně v rekordním čase. A i když to byl můj první nákup, tak po této zkušenosti můžu napsat, že tento výrobek si opět objednám jen zde. Jsem opravdu spokojený a chci všem jen doporučit. Spolehlivost a rychlost. Báječné.

Michaela Sedmihradská, Rychnov u Jablonce nad Nisou:
MOVIT Posilovací stroj jsem si pořídila zejména kvůli manželovi. Navzdory tomu, že jsem si ho objednala pro sebe, tušila jsem, že muži se bude líbit. No a měla jsem pravdu. Muž mě velmi pochválil a mimo to, že byl u vytržení, jsem byla u vytržení i já. Funguje velmi dobře a partner už ví, co mi má kupovat, abych byla v klidu.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 04. 2018.

Hodnocení MOVIT Posilovací stroj

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze MOVIT Posilovací stroj

Pavel H: MOVIT Posilovací stroj je dobrý, ale chtělo yb to větší

Petr K: Přišlo to celkem rychle

Vanesa S: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Rozálie C: Proboha. To raději přispěju na charitu

Kamila P: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější MOVIT Posilovací stroj. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží MOVIT Posilovací stroj

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt