MOVIT Profesionální činka 15 kg

MOVIT Profesionální činka 15 kg

MOVIT Profesionální činka 15 kg

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s MOVIT Profesionální činka 15 kg. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s MOVIT Profesionální činka 15 kg vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 2222 Kč
Naše cena: 1481 Kč Ověřit dostupnost

Profesionální činka MOVIT 15 kg Profesionální činka pro ty, kteří chtějí budovat svaly nebo prostě jen chtějí zůstat fit a ušetřit zbytečné náklady za fitnesscentra. Naše činky jsou velice univerzální. Nejen na procvičení bicepsů a tricepsů, ale i například zádových a bříšních svalů. Technické údaje: Délka činky: 35,5 cm Grip: 12 cm Délka tyče na závaží: 10.5 cm, Ø30 mm Materiál: Železo, chrom, litina Hmotnost závaží: 2 x 1,25 kg, 4 x 2,5 cm Průměr závaží: 13 x 2 cm, 16,5 x 2,3 cm Průměr činky: 355 x 30 mm Hmotnost hvězdicovitého uzávěryu: 0,5 kg Hmotnost činky: 15 kg   Obsah balení: 1 činka - 15 kg 2 x hvězdicové uzávěry 0,5 kg 2 x závaží 1.25 kg 4 x závaží 2.5 kg  

3 důvody proč prodáváme MOVIT Profesionální činka 15 kg

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje MOVIT Profesionální činka 15 kg

Klára Biharyová, Sulice:
Doufám, že se na mě nikdo nebude dívat přes prsty, ale moc {nechápu|nevěřím|nepochopila jsem{, v čem je tento MOVIT Profesionální činka 15 kg dobrý. Zakoupila jsem si jej na značná doporučení a celkem jsem spokojená. Dělá to perfektní kravál, a co se týká funkčnosti tak celkem docela vítězí. Ještě jsem na něj čekala tři dny, což by se dalo omluvit, pokud by se jednalo o skvělou produkt. {Tohle|Toto je vychytávka, za který bych takto nízkou cenu zaplatila.

Jáchym Bečvář, Slezské Pavlovice:
Již několikrát jsem se nedočkal, proto jsem se o vašem e-shopu předem informoval a obrátil se na vás na základě doporučení. Udělal jsem nejlíp, vše bylo dokonale takové, jak jsem očekával. Jsem s MOVIT Profesionální činka 15 kg hodně spokojený, funguje přesně tak, jak jsem chtěl. Měl jsem ještě pár dotazů, na které mi vaši prodejci odpověděli, takže prodej proběhl velmi profesionálně a ještě opět díky.

Jana Zhorná, Zdislava:
Často jsem si myslela, jak to moje kámoška dělá, že jí to moc sluší. Nejdřív jsem si myslela, že to jsou prostě hormony, ale pak mi to nedalo a otázala jsem se jí, co za tím skutečně stojí. Se záchvatem mi o MOVIT Profesionální činka 15 kg pověděla. Aplikuje ho už několik roků a je zcela spokojená. Tedy já nemám na co otálet, jdu také do toho. Mají perfektní obchod, na kterém si ho klidně objednám.

Andrea Plná, Orlová:
Tento MOVIT Profesionální činka 15 kg je zcela TOP. Dříve jsem jej pořizovala u konkurence a velmi často jsem se setkala s tím, že po nějaké době přestal existovat. Jedině u vás jsem získala hdně delší jistotu, skvělý návod a také možnost zdarma konzultace. Jsem totálně spokojená a hodně si vážím takto vstřícného jednání.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 26. 04. 2018.

Hodnocení MOVIT Profesionální činka 15 kg

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze MOVIT Profesionální činka 15 kg

Denis V: tak jsem to dostala aje to super

Kristýna G: děda je z dárku je nadšený

Adam V: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Radek Ž: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Viktorie A: Proboha. To raději přispěju na charitu

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější MOVIT Profesionální činka 15 kg. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží MOVIT Profesionální činka 15 kg

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt