MOVIT Profesionální činka 15 kg

MOVIT Profesionální činka 15 kg

MOVIT Profesionální činka 15 kg

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s MOVIT Profesionální činka 15 kg. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s MOVIT Profesionální činka 15 kg vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 2222 Kč
Naše cena: 1481 Kč Ověřit dostupnost

Profesionální činka MOVIT 15 kg Profesionální činka pro ty, kteří chtějí budovat svaly nebo prostě jen chtějí zůstat fit a ušetřit zbytečné náklady za fitnesscentra. Naše činky jsou velice univerzální. Nejen na procvičení bicepsů a tricepsů, ale i například zádových a bříšních svalů. Technické údaje: Délka činky: 35,5 cm Grip: 12 cm Délka tyče na závaží: 10.5 cm, Ø30 mm Materiál: Železo, chrom, litina Hmotnost závaží: 2 x 1,25 kg, 4 x 2,5 cm Průměr závaží: 13 x 2 cm, 16,5 x 2,3 cm Průměr činky: 355 x 30 mm Hmotnost hvězdicovitého uzávěryu: 0,5 kg Hmotnost činky: 15 kg   Obsah balení: 1 činka - 15 kg 2 x hvězdicové uzávěry 0,5 kg 2 x závaží 1.25 kg 4 x závaží 2.5 kg  

3 důvody proč prodáváme MOVIT Profesionální činka 15 kg

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje MOVIT Profesionální činka 15 kg

Klára Biharyová, Sulice

Klára Biharyová, Sulice:
Věřím, že se na mě nikdo nebude zlobit, ale moc {nechápu|nevěřím|nepochopila jsem{, v čem je tento MOVIT Profesionální činka 15 kg skvělý. Zakoupila jsem si jej na mnohá doporučení a celkem jsem klidná. Dělá to skvělý rámus, a co se týče použitelnosti tak taky docela pokulhává. Ještě jsem na něj čekala týden, což by se dalo přečkat, pokud by se jednalo o kvalitní věc. {Tohle|Toto je krám, za který bych takto vysokou cenu opět dala.

Jáchym Bečvář, Slezské Pavlovice

Jáchym Bečvář, Slezské Pavlovice:
Už několikrát jsem se nedočkal, proto jsem se o vašem obchodu nejdřív informoval a obrátil se na vás na základě doporučení. Udělal jsem skvěle, vše bylo dokonale takové, jak jsem očekával. Jsem s MOVIT Profesionální činka 15 kg hodně spokojený, funguje přesně tak, jak jsem chtěl. Měl jsem ještě několik otázek, na které mi vaši prodavači odpověděli, proto prodej proběhl velmi korektně a ještě opět děkuji.

Jana Zhorná, Zdislava

Jana Zhorná, Zdislava:
Pořád jsem si říkala, jak to moje kámoška dělá, že jí to moc sluší. Ze začátku jsem si myslela, že to jsou jen hormony, ale pak mi to nedalo a zeptala jsem se jí, co za tím skutečně je. Se smíchem mi o MOVIT Profesionální činka 15 kg řekla. Aplikuje ho už pět let a je zcela uspokojená. Takže já nemám na co čekat, jdu také do toho. Mají perfektní e-shop, na kterém si ho klidně objednám.

Andrea Plná, Orlová

Andrea Plná, Orlová:
Tento MOVIT Profesionální činka 15 kg je totálně TOP. Dříve jsem jej pořizovala u jiných a velmi často jsem se setkala s tím, že po nějaké době přestal existovat. Jedině u vás jsem získala hdně delší záruku, skvělý manuál a také možnost zdarma porady. Jsem totálně spokojená a velmi si vážím takto ochotného jednání.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 06. 2018.

Hodnocení MOVIT Profesionální činka 15 kg

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze MOVIT Profesionální činka 15 kg

Šárka S: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Veronika K: já jsem to prostě chtěla

Nikola F: dobré

Michal K: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Markéta V: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější MOVIT Profesionální činka 15 kg. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží MOVIT Profesionální činka 15 kg

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt