MOVIT Profesionální činka 15 kg

MOVIT Profesionální činka 15 kg

MOVIT Profesionální činka 15 kg

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s MOVIT Profesionální činka 15 kg. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s MOVIT Profesionální činka 15 kg vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 2222 Kč
Naše cena: 1481 Kč Ověřit dostupnost

Profesionální činka MOVIT 15 kg Profesionální činka pro ty, kteří chtějí budovat svaly nebo prostě jen chtějí zůstat fit a ušetřit zbytečné náklady za fitnesscentra. Naše činky jsou velice univerzální. Nejen na procvičení bicepsů a tricepsů, ale i například zádových a bříšních svalů. Technické údaje: Délka činky: 35,5 cm Grip: 12 cm Délka tyče na závaží: 10.5 cm, Ø30 mm Materiál: Železo, chrom, litina Hmotnost závaží: 2 x 1,25 kg, 4 x 2,5 cm Průměr závaží: 13 x 2 cm, 16,5 x 2,3 cm Průměr činky: 355 x 30 mm Hmotnost hvězdicovitého uzávěryu: 0,5 kg Hmotnost činky: 15 kg   Obsah balení: 1 činka - 15 kg 2 x hvězdicové uzávěry 0,5 kg 2 x závaží 1.25 kg 4 x závaží 2.5 kg  

3 důvody proč prodáváme MOVIT Profesionální činka 15 kg

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje MOVIT Profesionální činka 15 kg

Klára Biharyová, Sulice

Klára Biharyová, Sulice:
Doufám, že se na mě nikdo nebude hněvat, ale moc {nechápu|nevěřím|nepochopila jsem{, v čem je tento MOVIT Profesionální činka 15 kg dobrý. Zakoupila jsem si jej na značná doporučení a vůbec jsem uspokojená. Dělá to úžasný kravál, a co se týká funkčnosti tak taky docela pokulhává. Navíc jsem na něj čekala čtyři dny, což by se dalo přečkat, pokud by se jednalo o perfektní model. {Tohle|Toto je boží, za který bych celkem vysokou cenu opět dala.

Jáchym Bečvář, Slezské Pavlovice

Jáchym Bečvář, Slezské Pavlovice:
Už párkrát jsem se spálil, proto jsem se o vašem obchodu nejdřív informoval a obrátil se na vás na podkladu doporučení. Udělal jsem dobře, vše bylo dokonale takové, jak jsem hledal. Jsem s MOVIT Profesionální činka 15 kg hodně spokojený, funguje přesně tak, jak jsem chtěl. Měl jsem ještě pár dotazů, na které mi vaši prodavači odpověděli, takže nákup proběhl hodně korektně a ještě znova děkuji.

Jana Zhorná, Zdislava

Jana Zhorná, Zdislava:
Často jsem si myslela, jak to moje přítelkyně dělá, že jí to hodně sluší. Nejdřív jsem si myslela, že to jsou jen geny, ale pak mi to nedalo a otázala jsem se jí, co za tím opravdu je. Se záchvatem mi o MOVIT Profesionální činka 15 kg řekla. Užívá ho už pět roků a je zcela uspokojená. Takže já nemám na co vymlouvat se, jdu také do toho. Mají dobrý eshop, na kterém si ho pohodlně objednám.

Andrea Plná, Orlová

Andrea Plná, Orlová:
Tento MOVIT Profesionální činka 15 kg je absolutně TOP. V minulosti jsem jej kupovala u konkurence a velmi často jsem se setkala s tím, že po krátké době přestal existovat. Jedině u vás jsem získala mnohem delší jistotu, skvělý manuál a také možnost zdarma pomoci. Jsem absolutně spokojená a velmi si vážím takto ochotného přístupu.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 09. 2018.

Hodnocení MOVIT Profesionální činka 15 kg

hodnocení 5/5 od 16 hodnotících

Diskuze MOVIT Profesionální činka 15 kg

Markéta S: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Karel Š: Jsem ráda, že to mám

Magdaléna B: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Adéla V: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Dominika C: děda je z dárku je nadšený

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější MOVIT Profesionální činka 15 kg. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží MOVIT Profesionální činka 15 kg

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt