MOVIT Profesionální činka 15 kg

MOVIT Profesionální činka 15 kg

MOVIT Profesionální činka 15 kg

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s MOVIT Profesionální činka 15 kg. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s MOVIT Profesionální činka 15 kg vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 2222 Kč
Naše cena: 1481 Kč Ověřit dostupnost

Profesionální činka MOVIT 15 kg Profesionální činka pro ty, kteří chtějí budovat svaly nebo prostě jen chtějí zůstat fit a ušetřit zbytečné náklady za fitnesscentra. Naše činky jsou velice univerzální. Nejen na procvičení bicepsů a tricepsů, ale i například zádových a bříšních svalů. Technické údaje: Délka činky: 35,5 cm Grip: 12 cm Délka tyče na závaží: 10.5 cm, Ø30 mm Materiál: Železo, chrom, litina Hmotnost závaží: 2 x 1,25 kg, 4 x 2,5 cm Průměr závaží: 13 x 2 cm, 16,5 x 2,3 cm Průměr činky: 355 x 30 mm Hmotnost hvězdicovitého uzávěryu: 0,5 kg Hmotnost činky: 15 kg   Obsah balení: 1 činka - 15 kg 2 x hvězdicové uzávěry 0,5 kg 2 x závaží 1.25 kg 4 x závaží 2.5 kg  

3 důvody proč prodáváme MOVIT Profesionální činka 15 kg

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje MOVIT Profesionální činka 15 kg

Linda Portešová, Nenkovice:
Tenhle MOVIT Profesionální činka 15 kg, to je prostě maximálně boží super věcička! Odkládala jsem si na něj poměrně dlouho, protože se mi několikrát ušetřené finance nějakým způsobem vytratily, ale nedávno jsem si ho koupila a je to stoprocentně pecka. Ale hlavně se mi líbí, že vypadá úchvatně. Ne že by to byla jediná výhoda, ale pro mě je to rozhodující. Ale je to současně funkční věc, dejte na můj názor :-)

Markéta Martinová, Voznice:
V středu jsem obdržela MOVIT Profesionální činka 15 kg, přišel zabalený v krásnémpříjemném} a neporušeném balení. Zatím jsem stačila vyzkoušet, jestli skutečně funguje tak, jak uvádí prodejce. Je to sice jen několik dní, ale vypadá to, že je vše tak, jak má být a můžu být i do budoucna spokojená. Jinak hodnotím MOVIT Profesionální činka 15 kg jako super.

Marek Miřácký, Dobré:
Nejprv musím vyzdvihnout zcela hezký vzhled, dále také skvělý užitek MOVIT Profesionální činka 15 kg. Dá se užít pro více věcí, ale bacha je hrozně křehký. Matce se spadl na zemi a kousek se ulomil. Na funkčnost to však nic nezměnilo, jen byl změněn tenhle originální vzhled. Je teda užitečný a celkem osobitý.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 11. 2017.

Hodnocení MOVIT Profesionální činka 15 kg

hodnocení 5/5 od 11 hodnotících

Diskuze MOVIT Profesionální činka 15 kg

Jonáš P: 110 % spokojenost

Oliver S: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Zdeněk M: je to fajné

Roman Z: Jsem ráda, že to mám

Klára P: Proboha. To raději přispěju na charitu

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější MOVIT Profesionální činka 15 kg. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží MOVIT Profesionální činka 15 kg

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt