MOVIT Profesionální činka 15 kg

MOVIT Profesionální činka 15 kg

MOVIT Profesionální činka 15 kg

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s MOVIT Profesionální činka 15 kg. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s MOVIT Profesionální činka 15 kg vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 2222 Kč
Naše cena: 1481 Kč Ověřit dostupnost

Profesionální činka MOVIT 15 kg Profesionální činka pro ty, kteří chtějí budovat svaly nebo prostě jen chtějí zůstat fit a ušetřit zbytečné náklady za fitnesscentra. Naše činky jsou velice univerzální. Nejen na procvičení bicepsů a tricepsů, ale i například zádových a bříšních svalů. Technické údaje: Délka činky: 35,5 cm Grip: 12 cm Délka tyče na závaží: 10.5 cm, Ø30 mm Materiál: Železo, chrom, litina Hmotnost závaží: 2 x 1,25 kg, 4 x 2,5 cm Průměr závaží: 13 x 2 cm, 16,5 x 2,3 cm Průměr činky: 355 x 30 mm Hmotnost hvězdicovitého uzávěryu: 0,5 kg Hmotnost činky: 15 kg   Obsah balení: 1 činka - 15 kg 2 x hvězdicové uzávěry 0,5 kg 2 x závaží 1.25 kg 4 x závaží 2.5 kg  

3 důvody proč prodáváme MOVIT Profesionální činka 15 kg

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje MOVIT Profesionální činka 15 kg

Daniela Hammerbauerová, Hořenice:
MOVIT Profesionální činka 15 kg pro nás v rodině znamená hlavně výhodnou značku kvality. Rádi využíváme jeho bezvadných vlastností. Především ale já, která jsem si ho zakoupila původně jenom pro sebe k užívání na zahradu. Jeden je ale málo, hodí se pořídit víc kusů, ty korunky stojí za to zainvestovat.

Ema Hlisníková, Zaloňov:
Nejprv mne zaujala jednoduchost a úhlednost Eshopu a prodávaného zboží. Vše byla informačně bohaté na první pohled a objednala jsem. Poté mne hned překvapila rychlost dovezení zakoupeného MOVIT Profesionální činka 15 kg a dobré zabalení zboží, aby balíček nebylo poničeno. Fungování a nepoškozenost je samozřejmostí. Cena nejlepší a levná, komunikace milá a dodání opravdu okamžité. Nemám nic, co bych napsala jako špatné, takže za mě tři velké plus! Doporučuji.

Sofie Kašáková, Lichnov:
Upozornila mě na něj reklama na webu. Schválně jsem se koukla do komentářů pod článkem. Čekala jsem, že jako opakovaně budou názory spíše negativní, jak už to tak u hodně komentářů bývá. Byla jsem překvapená, že to bylo opačně. To už ve mně rostlo pokušení ho vyzkoušet. Neubránila jsem se MOVIT Profesionální činka 15 kg a jsem za to moc ráda. I já se v diskuzi mohla podělit o můj kladný komentář.

Michael Svědík, Hadravova Rosička:
Pohybuji se v online obchodech velmi často, ušetřím tím spoustu času. Stejné to bylo i s MOVIT Profesionální činka 15 kg. Tak jsem vypátral ten svůj, objednal a zanedlouho byl MOVIT Profesionální činka 15 kg přímo ve schránce. Já se místo toho můžu zaměřit na jiné věci. Jsem velmi rád za to, že podobná varianta existuje, MOVIT Profesionální činka 15 kg se mi fakt zalíbil. Tato alternativa nakupování je perfektní pro nakupující, kteří nemají, obdobně jako já, rádi fronty v přeplněných nákupních centrech.

Viktor Balint, Jablonec nad Jizerou:
Chci vyzdvihnout hned několik dobrých hodnost tohoto Eshopu a hlavně výrobku, který jsem zde zakoupil. Nejprve to začala krásnou a příjemnou komunikací, přehledností obchodu a levné ceny produktu, pak to pokračovalo rychlým doručením a skvělým zabalením balíku, už při převzetí jsem tušil, že všechno bude v pořádku. Největší bonusem je zcela nejlevnější cena MOVIT Profesionální činka 15 kg. Proto chci doporučit jak svým známým a známým, tak i bráchovi a ostatním lidem. Bravo!

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 04. 2018.

Hodnocení MOVIT Profesionální činka 15 kg

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze MOVIT Profesionální činka 15 kg

Jana M: Ideální k osmnáctinám :)

Simona N: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Zuzana N: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Hana K: Proboha. To raději přispěju na charitu

Tadeáš S: je to fajné

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější MOVIT Profesionální činka 15 kg. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží MOVIT Profesionální činka 15 kg

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt