MOVIT Profesionální činka 15 kg

MOVIT Profesionální činka 15 kg

MOVIT Profesionální činka 15 kg

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s MOVIT Profesionální činka 15 kg. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s MOVIT Profesionální činka 15 kg vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 2222 Kč
Naše cena: 1481 Kč Ověřit dostupnost

Profesionální činka MOVIT 15 kg Profesionální činka pro ty, kteří chtějí budovat svaly nebo prostě jen chtějí zůstat fit a ušetřit zbytečné náklady za fitnesscentra. Naše činky jsou velice univerzální. Nejen na procvičení bicepsů a tricepsů, ale i například zádových a bříšních svalů. Technické údaje: Délka činky: 35,5 cm Grip: 12 cm Délka tyče na závaží: 10.5 cm, Ø30 mm Materiál: Železo, chrom, litina Hmotnost závaží: 2 x 1,25 kg, 4 x 2,5 cm Průměr závaží: 13 x 2 cm, 16,5 x 2,3 cm Průměr činky: 355 x 30 mm Hmotnost hvězdicovitého uzávěryu: 0,5 kg Hmotnost činky: 15 kg   Obsah balení: 1 činka - 15 kg 2 x hvězdicové uzávěry 0,5 kg 2 x závaží 1.25 kg 4 x závaží 2.5 kg  

3 důvody proč prodáváme MOVIT Profesionální činka 15 kg

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje MOVIT Profesionální činka 15 kg

Klára Biharyová, Sulice

Klára Biharyová, Sulice:
Věřím, že se na mě někdo nebude zlobit, ale moc {nechápu|nevěřím|nepochopila jsem{, v čem je tento MOVIT Profesionální činka 15 kg dobrý. Objednala jsem si jej na mnohá doporučení a vůbec jsem uspokojená. Dělá to skvělý kravál, a co se týče použitelnosti tak taky docela pokulhává. Ještě jsem na něj čekala čtyři dny, což by se dalo přečkat, pokud by se jednalo o perfektní věc. {Tohle|Toto je boží, za který bych takto nízkou cenu opět dala.

Jáchym Bečvář, Slezské Pavlovice

Jáchym Bečvář, Slezské Pavlovice:
Již několikrát jsem se nedočkal, proto jsem se o vašem obchodu předem informoval a obrátil se na vás na podkladu doporučení. Udělal jsem dobře, vše bylo dokonale takové, jak jsem očekával. Jsem s MOVIT Profesionální činka 15 kg moc spokojený, slouží přesně tak, jak jsem chtěl. Měl jsem ještě několik dotazů, na které mi vaši prodejci odpověděli, proto obchod proběhl velmi hezky a ještě opět děkuji.

Jana Zhorná, Zdislava

Jana Zhorná, Zdislava:
Často jsem si říkala, jak to moje kamarádka dělá, že jí to moc sluší. Ze začátku jsem si říkala, že to jsou jen geny, ale pak mi to nedalo a otázala jsem se jí, co za tím opravdu je. Se záchvatem mi o MOVIT Profesionální činka 15 kg pověděla. Aplikuje ho už šest roků a je naprosto uspokojená. Tedy já nemám na co otálet, jdu taky do toho. Mají perfektní e-shop, na kterém si ho klidně zakoupím.

Andrea Plná, Orlová

Andrea Plná, Orlová:
Tuto MOVIT Profesionální činka 15 kg je totálně TOP. Dříve jsem jej kupovala u jiných a hodně často jsem se setkala s tím, že po nějaké době přestal prodávat. Jedině u vás jsem obdržela hdně delší jistotu, jasný manuál a také možnost bezplatné konzultace. Jsem absolutně spokojená a hodně si vážím takto ochotného přístupu.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 12. 2018.

Hodnocení MOVIT Profesionální činka 15 kg

hodnocení 5/5 od 30 hodnotících

Diskuze MOVIT Profesionální činka 15 kg

Marie T: děda je z dárku je nadšený

Anežka F: Je to dostatečné?

Nikol M: Tento MOVIT Profesionální činka 15 kg jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Adéla D: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Viktorie B: já jsem to prostě chtěla

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější MOVIT Profesionální činka 15 kg. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží MOVIT Profesionální činka 15 kg

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt