MOVIT Profesionální činka 15 kg

MOVIT Profesionální činka 15 kg

MOVIT Profesionální činka 15 kg

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s MOVIT Profesionální činka 15 kg. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s MOVIT Profesionální činka 15 kg vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 2222 Kč
Naše cena: 1481 Kč Ověřit dostupnost

Profesionální činka MOVIT 15 kg Profesionální činka pro ty, kteří chtějí budovat svaly nebo prostě jen chtějí zůstat fit a ušetřit zbytečné náklady za fitnesscentra. Naše činky jsou velice univerzální. Nejen na procvičení bicepsů a tricepsů, ale i například zádových a bříšních svalů. Technické údaje: Délka činky: 35,5 cm Grip: 12 cm Délka tyče na závaží: 10.5 cm, Ø30 mm Materiál: Železo, chrom, litina Hmotnost závaží: 2 x 1,25 kg, 4 x 2,5 cm Průměr závaží: 13 x 2 cm, 16,5 x 2,3 cm Průměr činky: 355 x 30 mm Hmotnost hvězdicovitého uzávěryu: 0,5 kg Hmotnost činky: 15 kg   Obsah balení: 1 činka - 15 kg 2 x hvězdicové uzávěry 0,5 kg 2 x závaží 1.25 kg 4 x závaží 2.5 kg  

3 důvody proč prodáváme MOVIT Profesionální činka 15 kg

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje MOVIT Profesionální činka 15 kg

Klára Biharyová, Sulice:
Doufám, že se na mě nikdo nebude hněvat, ale moc {nechápu|nevěřím|nepochopila jsem{, v čem je tento MOVIT Profesionální činka 15 kg perfektní. Zakoupila jsem si jej na značná doporučení a vůbec jsem spokojená. Dělá to skvělý rámus, a co se týče použitelnosti tak taky docela vítězí. Navíc jsem na něj čekala dva dny, což by se dalo omluvit, pokud by se jednalo o perfektní model. {Tohle|Toto je boží, za který bych takto rozumnou cenu opět dala.

Jáchym Bečvář, Slezské Pavlovice:
Již párkrát jsem se nedočkal, proto jsem se o vašem e-shopu nejdřív informoval a obrátil se na vás na podkladu doporučení. Udělal jsem nejlíp, vše bylo přesně takové, jak jsem očekával. Jsem s MOVIT Profesionální činka 15 kg hodně spokojený, funguje přesně tak, jak jsem potřeboval. Měl jsem ještě pár dotazů, na které mi vaši prodejci odpověděli, proto obchod proběhl hodně korektně a ještě opět děkuji.

Jana Zhorná, Zdislava:
Často jsem si říkala, jak to moje kolegyně dělá, že jí to hodně sluší. Ze začátku jsem si myslela, že to jsou prostě geny, ale pak mi to nedalo a zeptala jsem se jí, co za tím opravdu je. Se záchvatem mi o MOVIT Profesionální činka 15 kg pověděla. Užívá ho už pár roků a je naprosto spokojená. Takže já nemám na co otálet, jdu také do toho. Mají perfektní e-shop, na kterém si ho lehce objednám.

Andrea Plná, Orlová:
Tuto MOVIT Profesionální činka 15 kg je totálně TOP. V minulosti jsem jej objednávala u konkurence a hodně často jsem se setkala s tím, že po nějaké době přestal fungovat. Jedině u vás jsem dostala mnohem delší záruku, skvělý návod a také možnost zdarma pomoci. Jsem totálně spokojená a hodně si vážím takto vstřícného jednání.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 27. 04. 2018.

Hodnocení MOVIT Profesionální činka 15 kg

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze MOVIT Profesionální činka 15 kg

Adam K: Jsem ráda, že to mám

Viktorie T: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Veronika S: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Tobiáš M: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Rozálie T: dobré

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější MOVIT Profesionální činka 15 kg. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží MOVIT Profesionální činka 15 kg

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt