MOVIT Profesionální činka 15 kg

MOVIT Profesionální činka 15 kg

MOVIT Profesionální činka 15 kg

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s MOVIT Profesionální činka 15 kg. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s MOVIT Profesionální činka 15 kg vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1647 Kč
Naše cena: 1098 Kč Ověřit dostupnost

Profesionální činka MOVIT, 15 kg Profesionální činka pro ty, kteří chtějí budovat svaly nebo prostě jen chtějí zůstat fit a ušetřit zbytečné náklady za fitnesscentra. Naše činky jsou velice univerzální. Nejen na procvičení bicepsů a tricepsů, ale i například zádových a bříšních svalů. Technické údaje: Hmotnost: 15 kg Barva závaží: černá Vnitřní průměr: 30 mm Délka činky: 35 cm Grip: (kostkovaná přilnavost) 12 cm Záznam disku: každý 10.5 cm Materiál: Železo Hmotnost závaží: 4 x 2,5 kg Průměr závaží: 16,5 x 2,4 cm Průměr závaží: 13 x 2 cm Hmotnost závaží: 2 x 1,25 kg Hmotnost hvězdicovitý uzávěru: 0,5 kg   Obsah balení: 1 x činka 15 kg 2 x hvězdicovitý uzávěr 0,5 kg 4 x závaží 2,5 kg 2 x závaží 1,25 kg

3 důvody proč prodáváme MOVIT Profesionální činka 15 kg

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje MOVIT Profesionální činka 15 kg

Michaela Daičová, Kovčín:
Spokojenost zákazníka by pokaždé měla být na hlavním místě. To už povídal nejen Tomáš Baťa a přesto jde ale o fantasii. Ovšem pouze MOVIT Profesionální činka 15 kg to splňuje, stejně tak, jako tento obchod, jelikož jsem nadmíru spokojena. Za levnou cenu jsem koupila to, co jsem očekávala. Svou hodnotou určitě předčí podobné výrobky, tím jsem si jistá. Mám radost, že jsem nenaletěla špatnému tvůrci.

Magdaléna Řehořová, Úlehle:
MOVIT Profesionální činka 15 kg, který jsem od Vás dostala po dvou dnech od objednání, se mi hodně líbí a chci o něm hovořit pouze v pozitivních variantách. Používám jej už více než týden a jsem zcela spokojená, prozatím se mi nepodařilo najít jedinou vadu. Již na letmý pohled je viditelné, že se jedná o velmi trvanlivý výrobek. Prostě BOMBA, mockrát děkuji. Budu jej jistě všem {známým s klidným svědomím doporučovat.

Kristýna Taflířová, Bohdaneč:
Jako každá žena miluji hezké dárky a ráda si dělám čas od času radost. Dávám přednost dražšímu MOVIT Profesionální činka 15 kg v odpovídajíc kvalitě. S vaším MOVIT Profesionální činka 15 kg jsem nejvíc spokojená, oceňuji bezchybnou komunikaci, rychlé {zaslání|poslání|doručení a především velmi hezké jednání a širokou nabídku. Ráda se k vám zase vrátím, jakmile budu potřebovat a doporučím vás svým kamarádkám.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 11. 2017.

Hodnocení MOVIT Profesionální činka 15 kg

hodnocení 5/5 od 13 hodnotících

Diskuze MOVIT Profesionální činka 15 kg

Michal R: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Jonáš V: funkční výrobek

Sára L: nemá chybu

Kristýna S: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Viktorie S: Tento MOVIT Profesionální činka 15 kg jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější MOVIT Profesionální činka 15 kg. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží MOVIT Profesionální činka 15 kg

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt