MOVIT Profesionální činka 15 kg

MOVIT Profesionální činka 15 kg

MOVIT Profesionální činka 15 kg

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s MOVIT Profesionální činka 15 kg. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s MOVIT Profesionální činka 15 kg vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 1647 Kč
Naše cena: 1098 Kč Ověřit dostupnost

Profesionální činka MOVIT, 15 kg Profesionální činka pro ty, kteří chtějí budovat svaly nebo prostě jen chtějí zůstat fit a ušetřit zbytečné náklady za fitnesscentra. Naše činky jsou velice univerzální. Nejen na procvičení bicepsů a tricepsů, ale i například zádových a bříšních svalů. Technické údaje: Hmotnost: 15 kg Barva závaží: černá Vnitřní průměr: 30 mm Délka činky: 35 cm Grip: (kostkovaná přilnavost) 12 cm Záznam disku: každý 10.5 cm Materiál: Železo Hmotnost závaží: 4 x 2,5 kg Průměr závaží: 16,5 x 2,4 cm Průměr závaží: 13 x 2 cm Hmotnost závaží: 2 x 1,25 kg Hmotnost hvězdicovitý uzávěru: 0,5 kg   Obsah balení: 1 x činka 15 kg 2 x hvězdicovitý uzávěr 0,5 kg 4 x závaží 2,5 kg 2 x závaží 1,25 kg

3 důvody proč prodáváme MOVIT Profesionální činka 15 kg

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje MOVIT Profesionální činka 15 kg

Michaela Daičová, Kovčín:
Spokojenost zákazníka by vždy měla být na hlavním místě. To už říkal nejen Tomáš Baťa a přesto jde ale o utopii. Ovšem zrovna MOVIT Profesionální činka 15 kg to splňuje, stejně tak, jako tento eshop, protože jsem hodně spokojena. Za nízkou cenu jsem koupila to, co jsem chtěla. Svou hodnotou určitě předčí podobné modely, tím jsem přesvědčená. Mám radost, že jsem nenaletěla špatnému výrobci.

Magdaléna Řehořová, Úlehle:
MOVIT Profesionální činka 15 kg, který jsem od Vás obdržela po pár dnech od zakoupení, se mi velmi líbí a mohu o něm hovořit pouze v superlativech. Používám jej již více než měsíc a jsem naprosto spokojená, prozatím se mi nepodařilo objevit jedinou vadu. Už na letmý pohled je viditelné, že se jedná o hodně kvalitní výrobek. Prostě SUPER, mockrát děkuji. Budu jej určitě všem {rodině s klidným svědomím doporučovat.

Kristýna Taflířová, Bohdaneč:
Jako každá žena miluji pěkné dárky a ráda si dělám čas od času radost. Dávám přednost dražšímu MOVIT Profesionální činka 15 kg v odpovídajíc kvalitě. S vaším MOVIT Profesionální činka 15 kg jsem nejvíc spokojená, oceňuji perfektní komunikaci, rychlé {zaslání|poslání|doručení a především velmi hezké jednání a širokou nabídku. Ráda se k vám opět vrátím, jakmile budu potřebovat a doporučím vás svým známým.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 01. 2018.

Hodnocení MOVIT Profesionální činka 15 kg

hodnocení 5/5 od 52 hodnotících

Diskuze MOVIT Profesionální činka 15 kg

Tereza Š: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Dominika B: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Richard S: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Vanesa N: Proboha. To raději přispěju na charitu

Daniela B: děda je z dárku je nadšený

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější MOVIT Profesionální činka 15 kg. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží MOVIT Profesionální činka 15 kg

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt