MOVIT sada 2 ks hřídelí k jednoručním činkám 2,25 kg

MOVIT sada 2 ks hřídelí k jednoručním činkám 2,25 kg

MOVIT sada 2 ks hřídelí k jednoručním činkám 2,25 kg

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s MOVIT sada 2 ks hřídelí k jednoručním činkám 2,25 kg. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s MOVIT sada 2 ks hřídelí k jednoručním činkám 2,25 kg vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 842 Kč
Naše cena: 561 Kč Ověřit dostupnost

Hvězdicové závity zajišťují, že je závaží vždy pevně a jistě upevněno na hřídeli činky a zamezují klapání závaží o sebe. K zabránění sklouznutí rukou při tréninku je tyč v místě úchytu křížem vroubkovaná. Hřídel k čince je vybavená dvěma nezničitelnými lichoběžníkovými závity - nejjistějším způsobem, jakým se dá závaží upevnit.   Technické údaje: váha: 2,25 kg délka: 35 cm protiskluzový povrch (rýhovaná rukojeť): 12 cm rozměry kotouče: 10,5 cm Ø 30 mm   Obsah dodávky: 2 x hřídel k jednoručné čince 4 x hvězdicové závity k upevnění závaží

3 důvody proč prodáváme MOVIT sada 2 ks hřídelí k jednoručním činkám 2,25 kg

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje MOVIT sada 2 ks hřídelí k jednoručním činkám 2,25 kg

Radim Burýšek, Služátky:
MOVIT sada 2 ks hřídelí k jednoručním činkám 2,25 kg jsem objednal po řádném zhodnocení. Věnoval jsem celkem dost času srovnávání s podobnými výrobky na našem trhu. Věděl jsem, co od něj mám chtít. Cena i popisované vlastnosti mi podle záznamů na e-shopu vyhovovaly. A musím říct, že mě to nijak nezklamalo.  S MOVIT sada 2 ks hřídelí k jednoručním činkám 2,25 kg jsem velice spokojený a určitě bych ho poradil i dalším zákazníkům.

Daniel Sochanič, Podbřežice:
Zakoupili jsme si Rohové provedení MOVIT sada 2 ks hřídelí k jednoručním činkám 2,25 kg. Sestavení zabere dosti času a jsou potřeba tak dvou lidi. Složení je opravdu těžký oříšek, který jsme stavěli cca 2 hodiny. Chybělo dost šroubků a doplňkových věcí. Manuál je jen zbytečný cár papíru. Pořádně si promyslete kam MOVIT sada 2 ks hřídelí k jednoručním činkám 2,25 kg chcete, protože přesunout jí tak, aby se nerozpadla je náročné. K sestavení je potřeba mít hodně šikovné ručičky, ale výsledek stojí za to. Je velké, vzhledově nejlepší a vejde se do ní vše co potřebujete.

Amálie Csomorová, Kbel:
Po přečtení několika zkušeností jsem čekala, že po vyzkoušení MOVIT sada 2 ks hřídelí k jednoručním činkám 2,25 kg budu mít "šok" a budu vonět jak medvědice, tento stav se ale (bohužel) nedostavil jako např. po jiných. Na druhou stranu když si ho vezmu, tak vydržím dýl a jsem tak nějak víc v pohodě v lepší náladě, víc se zasměju..zatím jsem brala jeden kus, jak je psáno, ale možná vyzkouším tři, jaký to bude mít efekt, možná mě to nakopne víc. Pro každého, kdo uživá, určitě super.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 11. 2017.

Hodnocení MOVIT sada 2 ks hřídelí k jednoručním činkám 2,25 kg

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze MOVIT sada 2 ks hřídelí k jednoručním činkám 2,25 kg

Jana S: Ideální k osmnáctinám :)

Jana U: já jsem to prostě chtěla

Ondřej : Tak až bude bunda doma, hodím foto

Richard K: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Šimon R: Celkem jsem spokojený.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější MOVIT sada 2 ks hřídelí k jednoručním činkám 2,25 kg. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží MOVIT sada 2 ks hřídelí k jednoručním činkám 2,25 kg

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt