MOVIT sada 2 ks hřídelí k jednoručním činkám 2,25 kg

MOVIT sada 2 ks hřídelí k jednoručním činkám 2,25 kg

MOVIT sada 2 ks hřídelí k jednoručním činkám 2,25 kg

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s MOVIT sada 2 ks hřídelí k jednoručním činkám 2,25 kg. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s MOVIT sada 2 ks hřídelí k jednoručním činkám 2,25 kg vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 876 Kč
Naše cena: 584 Kč Ověřit dostupnost

Hvězdicové závity zajišťují, že je závaží vždy pevně a jistě upevněno na hřídeli činky a zamezují klapání závaží o sebe. K zabránění sklouznutí rukou při tréninku je tyč v místě úchytu křížem vroubkovaná. Hřídel k čince je vybavená dvěma nezničitelnými lichoběžníkovými závity - nejjistějším způsobem, jakým se dá závaží upevnit.   Technické údaje: váha: 2,25 kg délka: 35 cm protiskluzový povrch (rýhovaná rukojeť): 12 cm rozměry kotouče: 10,5 cm Ø 30 mm   Obsah dodávky: 2 x hřídel k jednoručné čince 4 x hvězdicové závity k upevnění závaží

3 důvody proč prodáváme MOVIT sada 2 ks hřídelí k jednoručním činkám 2,25 kg

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje MOVIT sada 2 ks hřídelí k jednoručním činkám 2,25 kg

Zuzana Hobžová, Liběchov:
MOVIT sada 2 ks hřídelí k jednoručním činkám 2,25 kg mi koupil přítel k vánocům. Byla jsem celkem zaskočená. Takové dárky si normálně nedáváme. "Zkus to a poznáš," řekl mi, když viděl, jak se tvářím. S lehkou nedůvěrou, ale přece teda jsem MOVIT sada 2 ks hřídelí k jednoručním činkám 2,25 kg vyzkoušela. Nyní už se tomu spolu smějeme. S překvapením mě nakonec víc než potěšil.

Viktorie Hoppeová, Vícenice u Náměště nad Oslavou:
Už jsem v nejlepších letech, a s technikou si moc nerozumím, takže jsem při nákupu vašeho MOVIT sada 2 ks hřídelí k jednoručním činkám 2,25 kg hodně ocenila hlavně to, jak jednoduché je objednat si ho a nechat si ho doručit až do kanceláře. Pošťák mi pak všechno důležité pověděl, takže po zlých zkušenostech z podobných eshopů jsem plně spokojená jak s kvalitou výrobku, tak i s tím, že vycházíte vstříc i věkově méně nadaným lidem. Za to bych vám chtěla popřát, a taky pochválit MOVIT sada 2 ks hřídelí k jednoručním činkám 2,25 kg, který mi byl doručen, je opravdu skvělý.

Josef Sečkár, Lom u Tachova:
MOVIT sada 2 ks hřídelí k jednoručním činkám 2,25 kg jsem si vybral na základě příjemné kombinace slibované zpracování a prodejní ceny. Webové stránky jsou pěkně udělané, budí ve mně důvěru a to považuji za faktor pro zákazníka velmi důležitý. Všem,kteří už nějakou dobu přemýšlí, že by MOVIT sada 2 ks hřídelí k jednoručním činkám 2,25 kg vyzkoušeli, bych poradil, ať s objednáním neváhají. Evidentně je nás, spokojených zákazníků, dost, a potencionální drobnosti, které MOVIT sada 2 ks hřídelí k jednoručním činkám 2,25 kg občas lidé reklamují, považuji ze drobné. Alespoň mně to radost z nákupu rozhodně nezkazilo.

Lucie Ratimcová, Kotovice:
Jako postarší ženská se dnes moc nevyznám v tom, co je nejlevnější. Často dám na rady kohokoliv znalejšího a na ohlasy, které si model získal u dalších kupujících. V tomto případě jsem také dala na recenze ostatních a vyplatilo se. MOVIT sada 2 ks hřídelí k jednoručním činkám 2,25 kg užívám už několik týdnů a za ten čas jsem neobjevila nic, co by mě v budoucnu od zakoupení odradilo. Musím také napsat hodně seriózní jednání ze strany prodejce.

Adéla Štilcová, Trboušany:
S MOVIT sada 2 ks hřídelí k jednoručním činkám 2,25 kg jsem nejvíce spokojená, perfektně sedí, jsou perfektně šité, nikde netáhnout, jsou velmi mocné. Všichni mi je přejí, takže dělají radost nejen mně, ale i kamarádce :)

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 04. 2018.

Hodnocení MOVIT sada 2 ks hřídelí k jednoručním činkám 2,25 kg

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze MOVIT sada 2 ks hřídelí k jednoručním činkám 2,25 kg

Petra J: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Jan S: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Adéla K: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Kamila G: já jsem to prostě chtěla

Radim B: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější MOVIT sada 2 ks hřídelí k jednoručním činkám 2,25 kg. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží MOVIT sada 2 ks hřídelí k jednoručním činkám 2,25 kg

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt