MOVIT sada 2 ks hřídelí k jednoručním činkám 2,25 kg

MOVIT sada 2 ks hřídelí k jednoručním činkám 2,25 kg

MOVIT sada 2 ks hřídelí k jednoručním činkám 2,25 kg

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s MOVIT sada 2 ks hřídelí k jednoručním činkám 2,25 kg. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s MOVIT sada 2 ks hřídelí k jednoručním činkám 2,25 kg vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 842 Kč
Naše cena: 561 Kč Ověřit dostupnost

Hvězdicové závity zajišťují, že je závaží vždy pevně a jistě upevněno na hřídeli činky a zamezují klapání závaží o sebe. K zabránění sklouznutí rukou při tréninku je tyč v místě úchytu křížem vroubkovaná. Hřídel k čince je vybavená dvěma nezničitelnými lichoběžníkovými závity - nejjistějším způsobem, jakým se dá závaží upevnit.   Technické údaje: váha: 2,25 kg délka: 35 cm protiskluzový povrch (rýhovaná rukojeť): 12 cm rozměry kotouče: 10,5 cm Ø 30 mm   Obsah dodávky: 2 x hřídel k jednoručné čince 4 x hvězdicové závity k upevnění závaží

3 důvody proč prodáváme MOVIT sada 2 ks hřídelí k jednoručním činkám 2,25 kg

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje MOVIT sada 2 ks hřídelí k jednoručním činkám 2,25 kg

Radim Burýšek, Služátky:
MOVIT sada 2 ks hřídelí k jednoručním činkám 2,25 kg jsem zakoupil po řádném rozmýšlení. Věnoval jsem docela dost času porovnání s stejnými výrobky na našem trhu. Věděl jsem, co od něj mohu očekávat. Cena i udávané vlastnosti mi podle údajů na e-shopu vyhovovaly. A chci povědět, že mě to vůbec nepřekvapilo.  S MOVIT sada 2 ks hřídelí k jednoručním činkám 2,25 kg jsem moc spokojený a jistě bych ho poradil i dalším nakupujícím.

Daniel Sochanič, Podbřežice:
Zakoupili jsme si Rohové provedení MOVIT sada 2 ks hřídelí k jednoručním činkám 2,25 kg. Sestavení zabere dosti času a jsou potřeba tak tři lidi. Složení je opravdu těžký oříšek, který jsme stavěli cca 2 hodiny. Chybělo spousty šroubků a ostatních věcí. Návod je jen zbytečný cár papíru. Pořádně si promyslete kam MOVIT sada 2 ks hřídelí k jednoručním činkám 2,25 kg chcete, protože přendat jí tak, aby se nerozpadla je loterie. K sestavení je potřeba mít dobře šikovné ručičky, ale výsledek stojí za to. Je prostorná, vzhledově krásná a vejde se do ní vše co potřebujete.

Amálie Csomorová, Kbel:
Po přečtení několika recenzí jsem čekala, že po konzumaci MOVIT sada 2 ks hřídelí k jednoručním činkám 2,25 kg budu mít "šok" a budu makat jak fretka, tento stav se ale (bohužel) nedostavil jako např. po jiných. Na druhou stranu když si ho vezmu, tak vydržím častěji a jsem tak nějak víc v v klidu v lepší náladě, víc se zasměju..zatím jsem brala jeden kus, jak je psáno, ale možná vyzkouším čtyři, jaký to bude mít efekt, možná mě to rozveselí víc. Pro každého, kdo zkouší, určitě super.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 01. 2018.

Hodnocení MOVIT sada 2 ks hřídelí k jednoručním činkám 2,25 kg

hodnocení 5/5 od 38 hodnotících

Diskuze MOVIT sada 2 ks hřídelí k jednoručním činkám 2,25 kg

Michal T: Celkem jsem spokojený.

Patrik G: MOVIT sada 2 ks hřídelí k jednoručním činkám 2,25 kg je dobrý, ale chtělo yb to větší

Štěpán H: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Emma K: Tento MOVIT sada 2 ks hřídelí k jednoručním činkám 2,25 kg jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Valerie M: Je to dostatečné?

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější MOVIT sada 2 ks hřídelí k jednoručním činkám 2,25 kg. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží MOVIT sada 2 ks hřídelí k jednoručním činkám 2,25 kg

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt