MOVIT Stojan na závaží

MOVIT Stojan na závaží

MOVIT Stojan na závaží

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s MOVIT Stojan na závaží. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s MOVIT Stojan na závaží vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 2033 Kč
Naše cena: 1355 Kč Ověřit dostupnost

Stojan na závaží MOVIT S tímto stylovým stojanem na závaží si udržíte v posilovně dokonalý pořádek a bezpečnost. Vaše závaží budou mít konečně své místo a budete je mít kdykoliv při ruce. Je vybaven sedmi držáky a umístit na něj můžete závaží, která mají vnitřní průměr do 30 mm. Má zaoblené hrany a nohystojanu jsou vybaveny gumovými podložkami, které zabrání poškrábání podlahy. Technické údaje: rozměry: 55 x 93 x 37 cm materiál: černá lakovaná ocel barva: černá výška bez podložek: 91,5 cm boční šířka: 5 cm zaoblené rohy a hrany (nižší riziko zranění) dolní příčka : 42,5 x 5 cm horní příčka: 24,5 x 5 cm síla příček: 0,5 cm nosnost: 250 kg 2 nohy s gumovými podložkami 7 držáků s průměrem 2,5cm z toho: 5 venkovních: 20 cm a 2 vnitřní: 13 cm Obsah balení: 1 x stojan na závaží (závaží na fotografii nejsou součástí balení)      

3 důvody proč prodáváme MOVIT Stojan na závaží

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje MOVIT Stojan na závaží

Viktor Strnádek, Netín:
MOVIT Stojan na závaží jsem si objednával přes internet. Nikdy jsem podobně nic nepořizoval, a byl jsem tudíž trošičku opatrný. Nemusel jsem ale čekat dlouho, jen dva dny, než mi dorazilo před domem kurýr a předala mi můj MOVIT Stojan na závaží. Ani s dopravou mě nevyšel dráže, než v kamenném krámě, navíc jsem jej získal pohodlně u tabletu. Skvělá služba.

Gabriela Hnátová, Lukavice:
MOVIT Stojan na závaží jsem hledala pět měsíců, v většině obchodech byl nedostupný, nebo drahý. Na doporučení kolegyň jsem si zvolila právě tento a jsem hodně nadšená. Spolehlivě splňuje všechny svoje funkce a má velmi hezký povrch. Rovněž cena mi imponuje, a tak mohu doporučit i dalším.

Jiří Peškar, Bratkovice:
MOVIT Stojan na závaží, objednaný ve Vašem eshopu je jeden z nejhezčích, které jsem měl možnost otestovat a porovnával jsem s minimálně čtyřmi jinými. Nejdříve jsem chtěl objednat jiný, ale když jsem si prošel všechna pozitiva a proti zvolil jsem se koupit u Vás. I když uběhl již nějaký čas, jsem pořád spokojen a vím, že koupit ve Vašem e-shopu byla výborná volba. Děkuji rovněž za milé a ochotné jednání.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 19. 11. 2017.

Hodnocení MOVIT Stojan na závaží

hodnocení 5/5 od 14 hodnotících

Diskuze MOVIT Stojan na závaží

Valerie K: nemá chybu

Nikolas Z: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Kateřina B: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Adam J: funkční výrobek

Daniela L: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější MOVIT Stojan na závaží. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží MOVIT Stojan na závaží

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt