MOVIT Stojan na závaží

MOVIT Stojan na závaží

MOVIT Stojan na závaží

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s MOVIT Stojan na závaží. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s MOVIT Stojan na závaží vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 2037 Kč
Naše cena: 1358 Kč Ověřit dostupnost

Stojan na závaží MOVIT S tímto stylovým stojanem na závaží si udržíte v posilovně dokonalý pořádek a bezpečnost. Vaše závaží budou mít konečně své místo a budete je mít kdykoliv při ruce. Je vybaven sedmi držáky a umístit na něj můžete závaží, která mají vnitřní průměr do 30 mm. Má zaoblené hrany a nohystojanu jsou vybaveny gumovými podložkami, které zabrání poškrábání podlahy. Technické údaje: rozměry: 55 x 93 x 37 cm materiál: černá lakovaná ocel barva: černá výška bez podložek: 91,5 cm boční šířka: 5 cm zaoblené rohy a hrany (nižší riziko zranění) dolní příčka : 42,5 x 5 cm horní příčka: 24,5 x 5 cm síla příček: 0,5 cm nosnost: 250 kg 2 nohy s gumovými podložkami 7 držáků s průměrem 2,5cm z toho: 5 venkovních: 20 cm a 2 vnitřní: 13 cm Obsah balení: 1 x stojan na závaží (závaží na fotografii nejsou součástí balení)      

3 důvody proč prodáváme MOVIT Stojan na závaží

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje MOVIT Stojan na závaží

Filip Waszut, Libhošť

Filip Waszut, Libhošť:
Měl jsem strach z nového MOVIT Stojan na závaží, které se předvedly jako zbytečné. Pomocí srozumitelnému návodu jsem zvládl vše snadno a v celkové pohodě. Mohu každému vřele poradit. Práce s MOVIT Stojan na závaží byla pro mě hračkou a srandou, kterou si určitě užije kdokoliv tak, jako já. Leták na MOVIT Stojan na závaží mluví naprostou pravdu.

Zdeněk Grubr, Knyk

Zdeněk Grubr, Knyk:
Komukoliv bych radil, aby se drželi údajů v popisu MOVIT Stojan na závaží. Myslím, že případná hanící hodnocení mohou v více případech pocházet z špatného užívání. Tuhle zkušenost měl náš kamarád, který nás od nákupu odrazoval. Jsem moc rád, že jsem na jeho rady nedal a  MOVIT Stojan na závaží zakoupil. Mám ho už sedmý měsíc a celkem mu nemohu nic vytknout.

Vít Gol, Vevčice

Vít Gol, Vevčice:
Chtěl jsem překvapit manželku dobrým dárkem. Obrátil jsem se na vás s prosbou o pomoc při výběru. Velmi si vážím vstřícného a solidního jednání, MOVIT Stojan na závaží  mi přišel dneska a vše bylo přesně tak, jak jsem chtěl. Dcera má obrovskou radost a já s ní, děkuji.

Aleš Chalupníček, Dobřany

Aleš Chalupníček, Dobřany:
Jedná se o krapet dražší model. Zamlouvá se mi poměr cena-výkon, ale když už jsem si MOVIT Stojan na závaží koupil, tak jej snad zužitkují. Za tu hodnotu je malinko jednodušší, ale přesto funguje skvěle a doufám, že se nám v práci ještě naslouží. Pokud bych pořizoval znova, vzal bych jednodušší model, která bude rovnoměrná poměru cena-výkon.

Vojtěch Tuza, Řečice

Vojtěch Tuza, Řečice:
Chci rezenzovat hned několik plusových hodnost tohoto obchodu a hlavně výrobku, který jsem zde zakoupil. Nejdříve to začala krásnou a profesionální komunikací, přehledností obchodu a skvělé ceny zboží, pak to pokračovalo okamžitým dodáním a skvělým zabalením zboží, už při převzetí jsem věděl, že vše bude v pořádku. Největší bonusem je zcela nejlevnější cena MOVIT Stojan na závaží. Proto mohu doporučit jak mým známým a kamarádům, tak i rodině a dalším lidem. Bravo!

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 07. 2018.

Hodnocení MOVIT Stojan na závaží

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze MOVIT Stojan na závaží

Jonáš N: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Nikolas N: je to fajné

Veronika Š: já jsem to prostě chtěla

Vanesa B: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Viktor B: Jsem ráda, že to mám

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější MOVIT Stojan na závaží. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží MOVIT Stojan na závaží

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt