MOVIT Stojan na závaží

MOVIT Stojan na závaží

MOVIT Stojan na závaží

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s MOVIT Stojan na závaží. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s MOVIT Stojan na závaží vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 2037 Kč
Naše cena: 1358 Kč Ověřit dostupnost

Stojan na závaží MOVIT S tímto stylovým stojanem na závaží si udržíte v posilovně dokonalý pořádek a bezpečnost. Vaše závaží budou mít konečně své místo a budete je mít kdykoliv při ruce. Je vybaven sedmi držáky a umístit na něj můžete závaží, která mají vnitřní průměr do 30 mm. Má zaoblené hrany a nohystojanu jsou vybaveny gumovými podložkami, které zabrání poškrábání podlahy. Technické údaje: rozměry: 55 x 93 x 37 cm materiál: černá lakovaná ocel barva: černá výška bez podložek: 91,5 cm boční šířka: 5 cm zaoblené rohy a hrany (nižší riziko zranění) dolní příčka : 42,5 x 5 cm horní příčka: 24,5 x 5 cm síla příček: 0,5 cm nosnost: 250 kg 2 nohy s gumovými podložkami 7 držáků s průměrem 2,5cm z toho: 5 venkovních: 20 cm a 2 vnitřní: 13 cm Obsah balení: 1 x stojan na závaží (závaží na fotografii nejsou součástí balení)      

3 důvody proč prodáváme MOVIT Stojan na závaží

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje MOVIT Stojan na závaží

Filip Waszut, Libhošť

Filip Waszut, Libhošť:
Měl jsem strach z používání MOVIT Stojan na závaží, které se ukázaly jako liché. Díky srozumitelnému manuálu jsem zvládl vše snadno a v naprosté zábavě. Mohu komukoliv klidně doporučit. Práce s MOVIT Stojan na závaží byla pro mě úlevou a srandou, kterou si jistě užije kdokoliv tak, jako já. Leták na MOVIT Stojan na závaží mluví naprostou pravdu.

Zdeněk Grubr, Knyk

Zdeněk Grubr, Knyk:
Všem bych řekl, aby se drželi záznamů v popisu MOVIT Stojan na závaží. Myslím, že případná hanící hodnocení mohou v více případech vycházet z nesprávného užívání. Tuhle zkušenost měl náš soused, který nás od nákupu odrazoval. Jsem velmi rád, že jsem na jeho zkušenosti nedal a  MOVIT Stojan na závaží objednal. Mám ho už osmý měsíc a celkem mu nemohu cokoliv vytknout.

Vít Gol, Vevčice

Vít Gol, Vevčice:
Chtěl jsem potěšit milenku pěkným dárkem. Obrátil jsem se na vás s prosbou o pomoc při výběru. Velmi si vážím vstřícného a příjemného jednání, MOVIT Stojan na závaží  mi přišel včera a vše bylo přesně tak, jak jsem si přál. Přítelkyně má velkou radost a já s ní, děkuji.

Aleš Chalupníček, Dobřany

Aleš Chalupníček, Dobřany:
Jedná se o krapet dražší typ. Líbí se mi poměr cena-výkon, ale když už jsem si MOVIT Stojan na závaží pořídil, tak jej snad využiji. Za tu cenu je více méně rychlejší, ale jinak funguje skvěle a myslím, že se nám v práci ještě užije. Pokud bych objednával znova, objednal bych bych jednodušší model, která bude odpovídat poměru cena-výkon.

Vojtěch Tuza, Řečice

Vojtěch Tuza, Řečice:
Chci vyzdvihnout hned pár dobrých hodnost tohoto e-shopu a hlavně produktu, který jsem zde zakoupil. Nejdříve to začala milou a profesionální komunikací, přehledností obchodu a nejlevnější ceny produktu, pak to pokračovalo rychlým dodáním a perfektním zabalením produktu, už při převzetí jsem tušil, že všechno bude jak má být. Neposlední výhodou je zcela báječná cena MOVIT Stojan na závaží. Proto mohu doporučit jak mojim známým a známým, tak i tátovi a dalším lidem. Bravo!

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 19. 10. 2018.

Hodnocení MOVIT Stojan na závaží

hodnocení 5/5 od 9 hodnotících

Diskuze MOVIT Stojan na závaží

Jana Ú: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Kateřina R: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Aleš H: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Šárka Š: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Barbora G: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější MOVIT Stojan na závaží. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží MOVIT Stojan na závaží

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt