MOVIT Stojan na závaží

MOVIT Stojan na závaží

MOVIT Stojan na závaží

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s MOVIT Stojan na závaží. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s MOVIT Stojan na závaží vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 2033 Kč
Naše cena: 1355 Kč Ověřit dostupnost

Stojan na závaží MOVIT S tímto stylovým stojanem na závaží si udržíte v posilovně dokonalý pořádek a bezpečnost. Vaše závaží budou mít konečně své místo a budete je mít kdykoliv při ruce. Je vybaven sedmi držáky a umístit na něj můžete závaží, která mají vnitřní průměr do 30 mm. Má zaoblené hrany a nohystojanu jsou vybaveny gumovými podložkami, které zabrání poškrábání podlahy. Technické údaje: rozměry: 55 x 93 x 37 cm materiál: černá lakovaná ocel barva: černá výška bez podložek: 91,5 cm boční šířka: 5 cm zaoblené rohy a hrany (nižší riziko zranění) dolní příčka : 42,5 x 5 cm horní příčka: 24,5 x 5 cm síla příček: 0,5 cm nosnost: 250 kg 2 nohy s gumovými podložkami 7 držáků s průměrem 2,5cm z toho: 5 venkovních: 20 cm a 2 vnitřní: 13 cm Obsah balení: 1 x stojan na závaží (závaží na fotografii nejsou součástí balení)      

3 důvody proč prodáváme MOVIT Stojan na závaží

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje MOVIT Stojan na závaží

Viktor Strnádek, Netín:
MOVIT Stojan na závaží jsem si objednával přes internet. Nikdy jsem takhle nic nekupoval, a byl jsem proto trochu jako ostříž. Nemusel jsem ale čekat dlouho, jen jeden den, než mi přijelo před domem pošťačka a předala mi můj MOVIT Stojan na závaží. Ani s dopravou mě nevyšel dráž, než v vesnickém krámě, navíc jsem jej koupil doma u noťasu. Perfektní služba.

Gabriela Hnátová, Lukavice:
MOVIT Stojan na závaží jsem hledala několik měsíců, v většině obchodech byl vyprodaný, nebo drahý. Na radu kolegyň jsem si vybrala právě tento a jsem velice spokojená. Spolehlivě splňuje všechny svoje práce a má velmi hezký design. Také cena mi vyhovuje, a tak mohu doporučit i ostatním.

Jiří Peškar, Bratkovice:
MOVIT Stojan na závaží, objednaný ve Vašem eshopu je určitě z nejhezčích, které jsem měl čas otestovat a porovnával jsem s nejméně šesti jinými. Nejdříve jsem chtěl objednat podobný, ale když jsem si prohlédl všechna pro a negativa zvolil jsem se koupit u Vás. Přestože uběhl již nějaký čas, jsem pořád spokojen a vím, že objednat ve Vašem obchodě byla úžasná volba. Děkuji také za příjemné a vstřícné jednání.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 01. 2018.

Hodnocení MOVIT Stojan na závaží

hodnocení 5/5 od 63 hodnotících

Diskuze MOVIT Stojan na závaží

Antonín S: Přišlo to celkem rychle

Vít B: MOVIT Stojan na závaží je dobrý, ale chtělo yb to větší

Nela K: Tento MOVIT Stojan na závaží jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Nikola V: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Sabina Š: Proboha. To raději přispěju na charitu

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější MOVIT Stojan na závaží. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží MOVIT Stojan na závaží

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt