MOVIT Švihadlo 277 cm

MOVIT Švihadlo 277 cm

MOVIT Švihadlo 277 cm

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s MOVIT Švihadlo 277 cm. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s MOVIT Švihadlo 277 cm vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 381 Kč
Naše cena: 254 Kč Ověřit dostupnost

Švihadlo MOVIT, 277 cm Švihadlo Movit l ze individuálně zkrátit. Rukojeti mají černou barvu a samotné švihadlo je vyrobeno ze světle hnědé kůže. Díky švihadlu můžete trénovat vytrvalost a výdrž a zlepšíte si koordinaci. Tréninkem se švihadlem posilujete spoustu svalů a spalujete nadbytečné kalorie. Technické údaje: Materiál: Kůže Délka: 277 cm Barva: černá / světle hnědá Rukojeti z anti-alergenní pěny Délka pěnové rukojeti: 10 cm Průměr rukojeti: 3,3 cm Celkoová délka rukojeti: 13,5 cm   Obsah balení: 1 x Švihadlo MOVIT

3 důvody proč prodáváme MOVIT Švihadlo 277 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje MOVIT Švihadlo 277 cm

Kamila Pellantová, Starý Poddvorov:
Tento MOVIT Švihadlo 277 cm jsem shlédla u babičky a začala jsem se o to informovat. Na její doporučení jsem ihned, co jsem přišla domů, sedla k počítači a objednala. Po opravdu krátké době zazvonil doručovatel a já jej můžu využívat. Jsem velmi spokojená a budu testovat dál. Nejen svým kamarádům, ale každému, koho potkám a dám se s ním do řeči.

Lucie Dajčarová, Nošovice:
Kdyby mi kdysi někdo řekl, že si věcičku koupím, pravděpodobně bych řekla že ne. Ale v čase, kdy se nám s manželem narodila dcera a já byla na mateřské, hodně jsem se doma nudila a snažila se vyzkoušet spoustu nových věcí. A zaměřila jsem se zrovna na MOVIT Švihadlo 277 cm. V současnosti bych řekla, že to bylo štěstí. Protože to je záležitost, která by doma neměla nikomu chybět, jsem s ní velmi spokojená a moc se mi líbí.

Tomáš Kostěnec, Krátká Ves:
MOVIT Švihadlo 277 cm, který jsem potřeboval, byl jen zde. Byl jsem nadšen z bohaté nabídky. Průběh objednávání mne utvrdil o solidnosti tohoto eshopu. Takže mohu doporučit nakupujícím, kteří upřednostňují kvalitu za bezkonkurenční cenu. Jediným záporem je asi klasicky, termín doručení.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 11. 2017.

Hodnocení MOVIT Švihadlo 277 cm

hodnocení 5/5 od 6 hodnotících

Diskuze MOVIT Švihadlo 277 cm

Julie K: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Aneta A: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Nela B: Tento MOVIT Švihadlo 277 cm jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Aneta S: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Vít V: Celkem jsem spokojený.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější MOVIT Švihadlo 277 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží MOVIT Švihadlo 277 cm

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt