MOVIT Švihadlo 277 cm

MOVIT Švihadlo 277 cm

MOVIT Švihadlo 277 cm

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s MOVIT Švihadlo 277 cm. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s MOVIT Švihadlo 277 cm vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 381 Kč
Naše cena: 254 Kč Ověřit dostupnost

Švihadlo MOVIT, 277 cm Švihadlo Movit l ze individuálně zkrátit. Rukojeti mají černou barvu a samotné švihadlo je vyrobeno ze světle hnědé kůže. Díky švihadlu můžete trénovat vytrvalost a výdrž a zlepšíte si koordinaci. Tréninkem se švihadlem posilujete spoustu svalů a spalujete nadbytečné kalorie. Technické údaje: Materiál: Kůže Délka: 277 cm Barva: černá / světle hnědá Rukojeti z anti-alergenní pěny Délka pěnové rukojeti: 10 cm Průměr rukojeti: 3,3 cm Celkoová délka rukojeti: 13,5 cm   Obsah balení: 1 x Švihadlo MOVIT

3 důvody proč prodáváme MOVIT Švihadlo 277 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje MOVIT Švihadlo 277 cm

Jonáš Dibďák, Kladeruby

Jonáš Dibďák, Kladeruby:
S nákupem na ESHOPu mám dobré zkušenosti. Vlastně jsem na něj natrefil úplnou náhodou, ale pověst MOVIT Švihadlo 277 cm, o kterém jsem slyšel prostřednictvím kámošů v hospodě, mě navnadila na to zkusit si koupit. Byla to chytrá volba. Splňuje všechny požadavky, které na něj kladu. Možná časem koupím opět, jakmile bude opět potřeba.

Vojtěch Moják, Dvakačovice

Vojtěch Moják, Dvakačovice:
Zakoupili jsme si Rohové provedení MOVIT Švihadlo 277 cm. Sestavení zabere hodně času a jsou potřeba tak tři lidi. Složení je dosti těžký oříšek, který jsme stavěli cca 4 hodiny. Chybělo dost šroubků a doplňkových věcí. Manuál je jen zbytečný cár papíru. Pořádně si promyslete kam MOVIT Švihadlo 277 cm chcete, protože přendat jí tak, aby se nerozpadla je těžké na fištrón. K sestavení je potřeba mít hodně šikovné nářadí, ale výsledek stojí za to. Je prostorná, vzhledově hezká a vejde se do ní vše co potřebujete.

Martin Kypr, Staré Heřminovy

Martin Kypr, Staré Heřminovy:
S touto MOVIT Švihadlo 277 cm jsem zcela spokojen. Nejprve jsem ho obdržel na otestování, ale nikdy bych ho už nevrátil. Úplně naplnil mé potřeby. Šikovný pomocník v dobré kvalitě. I když jsem jako chlap na domácí záležitosti poněkud nešika, nemusel jsem mít strach s MOVIT Švihadlo 277 cm pracovat. Ovládá se více než jednoduše, má minimální spotřebu energie a jeho provoz je hodně klidný. Klidně ho komukoliv doporučuji.

Alena Barančicová, Hluboké Dvory

Alena Barančicová, Hluboké Dvory:
Nejdříve mne zaujala krása a přehlednost Eshopu a prodávaného zboží. Vše byla informačně bohaté na první pohled a objednala jsem. Poté mne ihned překvapila rychlost doručení zakoupeného MOVIT Švihadlo 277 cm a super zabalení zboží, aby dodávka nebylo poškozeno. Funkčnost a nepoškozenost je samozřejmostí. Cena nejlepší a levná, komunikace příjemná a doručení opravdu okamžité. Nemám nic, co bych řekla jako negativní, takže za mě dvě velké ano! Doporučuji.

Magdaléna Podrápská, Vyskytná nad Jihlavou

Magdaléna Podrápská, Vyskytná nad Jihlavou:
Jistě jsem před nákupem byla jako každý mírně nedůvěřivá. Přečetla jsem však množství objektivních názorů a nechala jsem se také nalákat k pořízení MOVIT Švihadlo 277 cm. A znamenitě jsem učinila. Teď se ke spokojeným recenzím totiž určitě musím připojit. Pokud teď s vyzkoušením váháte, tak neotálejte a MOVIT Švihadlo 277 cm si pořiďte. Budete nadšení, MOVIT Švihadlo 277 cm patří ve svém sortimentu k nejlepším výrobkům.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 05. 2018.

Hodnocení MOVIT Švihadlo 277 cm

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze MOVIT Švihadlo 277 cm

Gabriela H: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Daniel C: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Tadeáš K: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Andrea K: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Matěj M: funkční výrobek

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější MOVIT Švihadlo 277 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží MOVIT Švihadlo 277 cm

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt