MOVIT Švihadlo 277 cm

MOVIT Švihadlo 277 cm

MOVIT Švihadlo 277 cm

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s MOVIT Švihadlo 277 cm. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s MOVIT Švihadlo 277 cm vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 381 Kč
Naše cena: 254 Kč Ověřit dostupnost

Švihadlo MOVIT, 277 cm Švihadlo Movit l ze individuálně zkrátit. Rukojeti mají černou barvu a samotné švihadlo je vyrobeno ze světle hnědé kůže. Díky švihadlu můžete trénovat vytrvalost a výdrž a zlepšíte si koordinaci. Tréninkem se švihadlem posilujete spoustu svalů a spalujete nadbytečné kalorie. Technické údaje: Materiál: Kůže Délka: 277 cm Barva: černá / světle hnědá Rukojeti z anti-alergenní pěny Délka pěnové rukojeti: 10 cm Průměr rukojeti: 3,3 cm Celkoová délka rukojeti: 13,5 cm   Obsah balení: 1 x Švihadlo MOVIT

3 důvody proč prodáváme MOVIT Švihadlo 277 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje MOVIT Švihadlo 277 cm

Jonáš Dibďák, Kladeruby:
S nákupem na ESHOPu mám pěkné zkušenosti. Vlastně jsem na něj natrefil úplnou náhodou, ale pověst MOVIT Švihadlo 277 cm, o kterém jsem slyšel prostřednictvím kolegů v práci, mě navnadila na to zkusit si koupit. Byla to rozumná volba. Splňuje všechny požadavky, které na něj kladu. Možná časem koupím znovu, jakmile bude znovu potřeba.

Vojtěch Moják, Dvakačovice:
Zakoupili jsme si Rohové provedení MOVIT Švihadlo 277 cm. Sestavení zabere dosti času a jsou potřeba tak dvou lidi. Složení je hodně těžký oříšek, který jsme stavěli cca 2 hodiny. Chybělo některé šroubků a doplňkových věcí. Návod je jen zbytečný kus papíru. Pořádně si rozmyslete kam MOVIT Švihadlo 277 cm chcete, protože přesunout jí tak, aby se nerozpadla je těžké na fištrón. K sestavení je potřeba mít hodně šikovné nářadí, ale výsledek stojí za to. Je prostorná, vzhledově krásná a vejde se do ní vše co chcete.

Martin Kypr, Staré Heřminovy:
S tímto MOVIT Švihadlo 277 cm jsem naprosto spokojen. Nejprve jsem ho obdržel na vyzkoušení, ale nikdy bych ho už nedal z ruky. Úplně naplnil mé očekávání. Užitečný pomocník v dobré kvalitě. I když jsem jako chlap na domácí činnosti poněkud méně zručný, nemusel jsem mít obavy s MOVIT Švihadlo 277 cm pracovat. Používá se více než jednoduše, má malou spotřebu energie a jeho provoz je velmi tichý. Vřele ho všem poradím.

Alena Barančicová, Hluboké Dvory:
Nejdříve mne zaujala jednoduchost a přehlednost Eshopu a nabízeného zboží. Vše byla jasné na první pohled a objednala jsem. Poté mne hned překvapila rychlost doručení objednaného MOVIT Švihadlo 277 cm a super zabalení dodávky, aby balíček nebylo poničeno. Fungování a nepoškozenost je samozřejmostí. Cena nejlepší a levná, komunikace příjemná a doručení opravdu okamžité. Nemám nic, co bych napsala jako špatné, takže za mě dvě velké plus! Doporučuji.

Magdaléna Podrápská, Vyskytná nad Jihlavou:
Jistě jsem před nákupem byla jako každý velmi skeptická. Přečetla jsem však řadu nadšených článků a dala jsem se také zlákat k otestování MOVIT Švihadlo 277 cm. A skvěle jsem učinila. Teď se k pozitivním názorům totiž rozhodně musím připojit. Jestli teď s pořízením váháte, tak neotálejte a MOVIT Švihadlo 277 cm si objednejte. Nezklame vás, MOVIT Švihadlo 277 cm patří ve svém sortimentu k tomu nejlepšímu.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 26. 04. 2018.

Hodnocení MOVIT Švihadlo 277 cm

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze MOVIT Švihadlo 277 cm

Tobiáš J: tak jsem to dostala aje to super

Zuzana P: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Denis K: Jsem ráda, že to mám

Nela T: děda je z dárku je nadšený

Alena M: nemá chybu

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější MOVIT Švihadlo 277 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží MOVIT Švihadlo 277 cm

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt