MOVIT Švihadlo 277 cm

MOVIT Švihadlo 277 cm

MOVIT Švihadlo 277 cm

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s MOVIT Švihadlo 277 cm. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s MOVIT Švihadlo 277 cm vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 381 Kč
Naše cena: 254 Kč Ověřit dostupnost

Švihadlo MOVIT, 277 cm Švihadlo Movit l ze individuálně zkrátit. Rukojeti mají černou barvu a samotné švihadlo je vyrobeno ze světle hnědé kůže. Díky švihadlu můžete trénovat vytrvalost a výdrž a zlepšíte si koordinaci. Tréninkem se švihadlem posilujete spoustu svalů a spalujete nadbytečné kalorie. Technické údaje: Materiál: Kůže Délka: 277 cm Barva: černá / světle hnědá Rukojeti z anti-alergenní pěny Délka pěnové rukojeti: 10 cm Průměr rukojeti: 3,3 cm Celkoová délka rukojeti: 13,5 cm   Obsah balení: 1 x Švihadlo MOVIT

3 důvody proč prodáváme MOVIT Švihadlo 277 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje MOVIT Švihadlo 277 cm

Jonáš Dibďák, Kladeruby

Jonáš Dibďák, Kladeruby:
S nákupem na ESHOPu mám nejlepší zkušenosti. Teda jsem na něj natrefil úplnou náhodou, ale pověst MOVIT Švihadlo 277 cm, o kterém jsem slyšel prostřednictvím kolegů v práci, mě navnadila na to zkusit si objednat. Byla to rozumná volba. Splňuje všechny požadavky, které na něj kladu. Možná časem koupím opět, jakmile bude znovu potřeba.

Vojtěch Moják, Dvakačovice

Vojtěch Moják, Dvakačovice:
Zakoupili jsme si Rohové provedení MOVIT Švihadlo 277 cm. Sestavení zabere dosti času a jsou potřeba tak tři lidi. Složení je dosti těžký oříšek, který jsme stavěli cca 3 hodiny. Chybělo některé šroubků a doplňkových věcí. Návod je jen zbytečný cár papíru. Pořádně si promyslete kam MOVIT Švihadlo 277 cm chcete, protože posunout jí tak, aby se nerozpadla je náročné. K sestavení je potřeba mít hodně šikovné nářadí, ale výsledek stojí za to. Je velké, vzhledově krásná a vejde se do ní vše co potřebujete.

Martin Kypr, Staré Heřminovy

Martin Kypr, Staré Heřminovy:
S touto MOVIT Švihadlo 277 cm jsem naprosto spokojen. Nejprve jsem ho obdržel na vyzkoušení, ale nikdy bych ho už nedal z ruky. Úplně naplnil mé očekávání. Užitečný pomocník v dobré kvalitě. I když jsem jako muž na uklízecí záležitosti poněkud nešika, nemusel jsem mít strach s MOVIT Švihadlo 277 cm dělat. Ovládá se více než jednoduše, má minimální spotřebu energie a jeho chod je velmi tichý. Klidně ho komukoliv poradím.

Alena Barančicová, Hluboké Dvory

Alena Barančicová, Hluboké Dvory:
Nejdříve mne zaujala jasnost a úhlednost obchodu a prodávaného produktu. Vše byla jasné na první pohled a objednala jsem. Poté mne hned překvapila rychlost doručení objednaného MOVIT Švihadlo 277 cm a dobré zabalení dodávky, aby zboží nebylo poničeno. Funkčnost a správnost je samozřejmostí. Cena nejlepší a levná, komunikace milá a doručení opravdu bleskové. Nemám nic, co bych napsala jako špatné, takže za mě tři velké ano! Doporučuji.

Magdaléna Podrápská, Vyskytná nad Jihlavou

Magdaléna Podrápská, Vyskytná nad Jihlavou:
Ovšem, že jsem zpočátku byla jako většina velmi skeptická. Vyhledala jsem však množství nadšených zkušeností a dala jsem se také nalákat k nákupu MOVIT Švihadlo 277 cm. A znamenitě jsem se rozhodla. Teď se ke spokojeným názorům totiž opravdu musím přidat. Pokud stále s vyzkoušením váháte, tak přestaňte váhat a MOVIT Švihadlo 277 cm si objednejte. Nezklame vás, MOVIT Švihadlo 277 cm patří ve své nabídce k absolutní špičce.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 10. 2018.

Hodnocení MOVIT Švihadlo 277 cm

hodnocení 5/5 od 11 hodnotících

Diskuze MOVIT Švihadlo 277 cm

Vít Č: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Natálie S: děda je z dárku je nadšený

Jaroslav K: Celkem jsem spokojený.

Nela F: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Jakub R: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější MOVIT Švihadlo 277 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží MOVIT Švihadlo 277 cm

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt