MOVIT Švihadlo 277 cm

MOVIT Švihadlo 277 cm

MOVIT Švihadlo 277 cm

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s MOVIT Švihadlo 277 cm. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s MOVIT Švihadlo 277 cm vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 381 Kč
Naše cena: 254 Kč Ověřit dostupnost

Švihadlo MOVIT, 277 cm Švihadlo Movit l ze individuálně zkrátit. Rukojeti mají černou barvu a samotné švihadlo je vyrobeno ze světle hnědé kůže. Díky švihadlu můžete trénovat vytrvalost a výdrž a zlepšíte si koordinaci. Tréninkem se švihadlem posilujete spoustu svalů a spalujete nadbytečné kalorie. Technické údaje: Materiál: Kůže Délka: 277 cm Barva: černá / světle hnědá Rukojeti z anti-alergenní pěny Délka pěnové rukojeti: 10 cm Průměr rukojeti: 3,3 cm Celkoová délka rukojeti: 13,5 cm   Obsah balení: 1 x Švihadlo MOVIT

3 důvody proč prodáváme MOVIT Švihadlo 277 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje MOVIT Švihadlo 277 cm

Kamila Pellantová, Starý Poddvorov:
Tento MOVIT Švihadlo 277 cm jsem shlédla u babičky a začala jsem se o něj informovat. Na kamarádky doporučení jsem okamžitě, co jsem přišla domů, sedla k notebooku a zakoupila. Po opravdu krátké chvíli zazvonil pošťák a já jej můžu vyzkoušet. Jsem velmi spokojená a budu testovat dál. Nejen svým kamarádkám, ale každému, koho potkám a dám se s ním do řeči.

Lucie Dajčarová, Nošovice:
Kdyby mi před tím kdokoliv říkal, že si tohle koupím, nejspíše bych řekla že ne. Ale v čase, kdy se nám s manželem narodilo dítě a já byla v domácnosti, fakt jsem se sama nudila a snažila se vyzkoušet něco nového. A oči mi padly zrovna na MOVIT Švihadlo 277 cm. V současnosti bych uvedla, že jsem měla kliku. Jelikož to je věcička, která by v domácnosti neměla nikomu chybět, jsem s ní velmi spokojená a moc se mi líbí.

Tomáš Kostěnec, Krátká Ves:
MOVIT Švihadlo 277 cm, který jsem sháněl, byl jen zde. Byl jsem příjemně překvapen z široké nabídky. Průběh objednávky mne přesvědčil o solidnosti této firmy. Z toho důvodu mohu doporučit všem, kteří vyžadují kvalitu za nízkou cenu. Jediným nedostatkem je zřejmě klasicky, doprava.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 01. 2018.

Hodnocení MOVIT Švihadlo 277 cm

hodnocení 5/5 od 45 hodnotících

Diskuze MOVIT Švihadlo 277 cm

Valerie G: Ideální k osmnáctinám :)

Kateřina H: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Natálie H: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Denisa K: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Richard E: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější MOVIT Švihadlo 277 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží MOVIT Švihadlo 277 cm

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt