MOVIT Švihadlo 277 cm

MOVIT Švihadlo 277 cm

MOVIT Švihadlo 277 cm

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s MOVIT Švihadlo 277 cm. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s MOVIT Švihadlo 277 cm vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 381 Kč
Naše cena: 254 Kč Ověřit dostupnost

Švihadlo MOVIT, 277 cm Švihadlo Movit l ze individuálně zkrátit. Rukojeti mají černou barvu a samotné švihadlo je vyrobeno ze světle hnědé kůže. Díky švihadlu můžete trénovat vytrvalost a výdrž a zlepšíte si koordinaci. Tréninkem se švihadlem posilujete spoustu svalů a spalujete nadbytečné kalorie. Technické údaje: Materiál: Kůže Délka: 277 cm Barva: černá / světle hnědá Rukojeti z anti-alergenní pěny Délka pěnové rukojeti: 10 cm Průměr rukojeti: 3,3 cm Celkoová délka rukojeti: 13,5 cm   Obsah balení: 1 x Švihadlo MOVIT

3 důvody proč prodáváme MOVIT Švihadlo 277 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje MOVIT Švihadlo 277 cm

Jonáš Dibďák, Kladeruby:
S nákupem na ESHOPu mám pěkné zkušenosti. Vlastně jsem na něj natrefil úplnou náhodou, ale pověst MOVIT Švihadlo 277 cm, o kterém jsem slyšel prostřednictvím kolegů v práci, mě navnadila na to zkusit si objednat. Byla to dobrá volba. Splňuje všechny požadavky, které na něj kladu. Možná časem koupím opět, jakmile bude opět potřeba.

Vojtěch Moják, Dvakačovice:
Zakoupili jsme si Rohové provedení MOVIT Švihadlo 277 cm. Sestavení zabere hodně času a jsou potřeba tak čtyř lidi. Složení je hodně těžký oříšek, který jsme stavěli cca 3 hodiny. Chybělo dost šroubků a ostatních věcí. Návod je jen zbytečný kus papíru. Pořádně si promyslete kam MOVIT Švihadlo 277 cm chcete, protože přesunout jí tak, aby se nerozpadla je náročné. K sestavení je potřeba mít dobře šikovné nářadí, ale výsledek stojí za to. Je velké, vzhledově krásná a vejde se do ní vše co chcete.

Martin Kypr, Staré Heřminovy:
S touto MOVIT Švihadlo 277 cm jsem naprosto spokojen. Nejprve jsem ho obdržel na otestování, ale za žádnou cenu bych ho už nedal z ruky. Beze zbytku naplnil mé očekávání. Užitečný pomocník v dobré kvalitě. I když jsem jako chlap na uklízecí záležitosti poněkud méně zručný, nemusel jsem mít strach s MOVIT Švihadlo 277 cm pracovat. Ovládá se více než snadno, má malou spotřebu energie a jeho chod je velmi klidný. Klidně ho komukoliv doporučuji.

Alena Barančicová, Hluboké Dvory:
Nejprv mne zaujala jednoduchost a přehlednost obchodu a prodávaného produktu. Vše byla jasné na první pohled a zakoupila jsem. Poté mne hned překvapila rychlost dovezení zakoupeného MOVIT Švihadlo 277 cm a super zabalení dodávky, aby dodávka nebylo poničeno. Funkčnost a správnost je samozřejmostí. Cena nejkrásnější a nejlevnější, komunikace informovaná a doručení opravdu okamžité. Nemám nic, co bych řekla jako negativní, takže za mě dvě velké ano! Doporučuji.

Magdaléna Podrápská, Vyskytná nad Jihlavou:
Samozřejmě jsem zpočátku byla jako většina trochu opatrná. Přečetla jsem ale množství objektivních recenzí a nechala jsem se také nalákat k vyzkoušení MOVIT Švihadlo 277 cm. A znamenitě jsem udělala. Nyní se ke spokojeným ohlasům totiž opravdu musím přidat. Pokud ještě s vyzkoušením váháte, tak neváhejte a MOVIT Švihadlo 277 cm si objednejte. Nezklame vás, MOVIT Švihadlo 277 cm patří ve své nabídce k nejlepším výrobkům.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 26. 04. 2018.

Hodnocení MOVIT Švihadlo 277 cm

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze MOVIT Švihadlo 277 cm

Karel K: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Lukáš S: Celkem jsem spokojený.

Klára P: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Daniela N: nemá chybu

Emma P: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější MOVIT Švihadlo 277 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží MOVIT Švihadlo 277 cm

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt