MOVIT Švihadlo 277 cm

MOVIT Švihadlo 277 cm

MOVIT Švihadlo 277 cm

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s MOVIT Švihadlo 277 cm. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s MOVIT Švihadlo 277 cm vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 381 Kč
Naše cena: 254 Kč Ověřit dostupnost

Švihadlo MOVIT, 277 cm Švihadlo Movit l ze individuálně zkrátit. Rukojeti mají černou barvu a samotné švihadlo je vyrobeno ze světle hnědé kůže. Díky švihadlu můžete trénovat vytrvalost a výdrž a zlepšíte si koordinaci. Tréninkem se švihadlem posilujete spoustu svalů a spalujete nadbytečné kalorie. Technické údaje: Materiál: Kůže Délka: 277 cm Barva: černá / světle hnědá Rukojeti z anti-alergenní pěny Délka pěnové rukojeti: 10 cm Průměr rukojeti: 3,3 cm Celkoová délka rukojeti: 13,5 cm   Obsah balení: 1 x Švihadlo MOVIT

3 důvody proč prodáváme MOVIT Švihadlo 277 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje MOVIT Švihadlo 277 cm

Jonáš Dibďák, Kladeruby

Jonáš Dibďák, Kladeruby:
S nákupem na internetovém obchodě mám dobré zkušenosti. Teda jsem na něj natrefil úplnou náhodou, ale pověst MOVIT Švihadlo 277 cm, o kterém jsem slyšel prostřednictvím chlapů na volejbale, mě navnadila na to zkusit si zakoupit. Byla to chytrá volba. Splňuje všechny požadavky, které na něj kladu. Možná časem koupím opět, jakmile bude opět potřeba.

Vojtěch Moják, Dvakačovice

Vojtěch Moják, Dvakačovice:
Zakoupili jsme si Rohové provedení MOVIT Švihadlo 277 cm. Sestavení zabere dosti času a jsou potřeba tak tři lidi. Složení je hodně těžký oříšek, který jsme stavěli cca 4 hodiny. Chybělo některé šroubků a ostatních věcí. Manuál je jen zbytečný cár papíru. Pořádně si rozmyslete kam MOVIT Švihadlo 277 cm chcete, protože posunout jí tak, aby se nerozpadla je těžké na fištrón. K sestavení je potřeba mít opravdu šikovné ručičky, ale výsledek stojí za to. Je velké, vzhledově krásná a vejde se do ní vše co potřebujete.

Martin Kypr, Staré Heřminovy

Martin Kypr, Staré Heřminovy:
S tímto MOVIT Švihadlo 277 cm jsem zcela spokojen. Nejprve jsem ho obdržel na otestování, ale za žádnou cenu bych ho už nedal z ruky. Úplně naplnil mé očekávání. Užitečný pomocník v super kvalitě. I když jsem jako chlap na uklízecí činnosti poněkud méně zručný, nemusel jsem mít strach s MOVIT Švihadlo 277 cm dělat. Ovládá se více než jednoduše, má malou spotřebu energie a jeho provoz je velmi klidný. Vřele ho všem poradím.

Alena Barančicová, Hluboké Dvory

Alena Barančicová, Hluboké Dvory:
Nejdříve mne zaujala krása a úhlednost obchodu a nabízeného zboží. Vše byla informačně bohaté na první pohled a zakoupila jsem. Potom mne hned překvapila rychlost dovezení objednaného MOVIT Švihadlo 277 cm a super zabalení zboží, aby balíček nebylo poškozeno. Fungování a správnost je samozřejmostí. Cena nejlepší a nejlevnější, komunikace informovaná a dodání opravdu okamžité. Nemám nic, co bych řekla jako špatné, takže za mě dvě velké ano! Doporučuji.

Magdaléna Podrápská, Vyskytná nad Jihlavou

Magdaléna Podrápská, Vyskytná nad Jihlavou:
Samozřejmě jsem zpočátku byla jako většina mírně nedůvěřivá. Našla jsem však mnoho nadšených recenzí a dala jsem se také zlákat k objednání MOVIT Švihadlo 277 cm. A dobře jsem učinila. Teď se k oslavným ohlasům totiž rozhodně musím přidat. Jestli nyní s vyzkoušením váháte, tak neváhejte a MOVIT Švihadlo 277 cm si objednejte. Budete spokojení, MOVIT Švihadlo 277 cm patří ve svém sortimentu k absolutní špičce.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 17. 08. 2018.

Hodnocení MOVIT Švihadlo 277 cm

hodnocení 5/5 od 7 hodnotících

Diskuze MOVIT Švihadlo 277 cm

Tomáš V: je to fajné

Tadeáš F: tak jsem to dostala aje to super

Petr B: 110 % spokojenost

Sabina S: nemá chybu

Šárka C: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější MOVIT Švihadlo 277 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží MOVIT Švihadlo 277 cm

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt