MOVIT Švihadlo 277 cm

MOVIT Švihadlo 277 cm

MOVIT Švihadlo 277 cm

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s MOVIT Švihadlo 277 cm. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s MOVIT Švihadlo 277 cm vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 381 Kč
Naše cena: 254 Kč Ověřit dostupnost

Švihadlo MOVIT, 277 cm Švihadlo Movit l ze individuálně zkrátit. Rukojeti mají černou barvu a samotné švihadlo je vyrobeno ze světle hnědé kůže. Díky švihadlu můžete trénovat vytrvalost a výdrž a zlepšíte si koordinaci. Tréninkem se švihadlem posilujete spoustu svalů a spalujete nadbytečné kalorie. Technické údaje: Materiál: Kůže Délka: 277 cm Barva: černá / světle hnědá Rukojeti z anti-alergenní pěny Délka pěnové rukojeti: 10 cm Průměr rukojeti: 3,3 cm Celkoová délka rukojeti: 13,5 cm   Obsah balení: 1 x Švihadlo MOVIT

3 důvody proč prodáváme MOVIT Švihadlo 277 cm

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje MOVIT Švihadlo 277 cm

Nikol Zyklová, Vražkov:
Super nákup! Jsem s tímto produktem naprosto šťastná. Mám ho v ložnici už čtyři týdny a stále se ho nemůžu nabažit. Má všechno co chci a co jsem hledala u podobných modelů které mě bohužel rozesmutněly. Už jsem skoro nevěřila, že bych mohla narazit na něco skutečně funkčního. Jsem ráda, že jsem našla právě tento eshop, protože s koupí MOVIT Švihadlo 277 cm jsem jistě udělal dobře.

Anna Wachtlová, Frenštát pod Radhoštěm:
Na tomto MOVIT Švihadlo 277 cm se mi líbí veselá škála všelijakého nastavení, i když ovládání je krapet těžší a musel mi poradit sousedův pubertální kluk. Těžko říct, zda se to někdy naučím a jestli opravdu všechny funkce použiji. Budu ráda, když se naučím potřebné věci a ostatní asi nevyužiji. Nicméně za takto výhodnou cenu, bych neočekávala tolik všemožných funkcí. Až budete všechny hledat, bacha na to, některé jsou pečlivě schované. Nicméně návod je celkem srozumitelný.

Petra Fassmannová, Černíky:
Tento MOVIT Švihadlo 277 cm jsem shlédla u babičky a začala jsem se o něj zajímat. Na maminky doporučení jsem okamžitě, co jsem přišla domů, sedla k počítači a objednala. Po celkem krátké době zaťukal kurýr a já jej můžu otestovat. Jsem hodně spokojená a budu zkoušet dál. Nejen svým blízkým, ale každému, koho uvidím a dám se s ním do rozhovoru.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 04. 2018.

Hodnocení MOVIT Švihadlo 277 cm

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze MOVIT Švihadlo 277 cm

Valerie P: Ideální k osmnáctinám :)

Richard G: je to fajné

Jonáš P: Přišlo to celkem rychle

Daniela D: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Julie H: nemá chybu

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější MOVIT Švihadlo 277 cm. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží MOVIT Švihadlo 277 cm

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt