MOVIT zátěžové manžety, 2 x 0,5 kg žlutá

MOVIT zátěžové manžety, 2 x 0,5 kg žlutá

MOVIT zátěžové manžety, 2 x 0,5 kg žlutá

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s MOVIT zátěžové manžety, 2 x 0,5 kg žlutá. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s MOVIT zátěžové manžety, 2 x 0,5 kg žlutá vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 236 Kč
Naše cena: 157 Kč Ověřit dostupnost

MOVIT® zátěžové manžety účinně podporují růst svalů a mají mnoho využití. Například pro pěší turistiku, jogging, aerobik, rehabilitace atd. Různé váhové varianty umožňují individuální trénink. Manžety mají suchý zip, který zajišťuje bezpečné upínání na ruku či nohu. Váš trénink tak rázem získává jiný rozměr.   Technické údaje: hmotnost: 2x 0,5 kg barva: žlutá přizpůsobitelný suchý zip vyroben z odolného nylonu komory plněné pískem materiál je nylon, odolný vůči roztržení velmi komfortní a příjemně se nosí zesílené švy zajistí dlouhou životnost   Obsah balení: 2 x zátěžová manžeta 0,5 kg

3 důvody proč prodáváme MOVIT zátěžové manžety, 2 x 0,5 kg žlutá

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje MOVIT zátěžové manžety, 2 x 0,5 kg žlutá

Jáchym Paur, Kořenov

Jáchym Paur, Kořenov:
MOVIT zátěžové manžety, 2 x 0,5 kg žlutá jsem si objednával přes internet. Nikdy jsem podobně nic nepořizoval, a byl jsem proto hodně jako ostříž. Nemusel jsem ale čekat dlouho, jen jeden den, než mi dorazilo před domem dodávka a předala mi můj MOVIT zátěžové manžety, 2 x 0,5 kg žlutá. Ani s dopravou mě nevyšel dráže, než v klasickém krámě, navíc jsem jej pořídil klidně u tabletu. Skvělá služba.

Emma Mikulová, Vysoká Pec

Emma Mikulová, Vysoká Pec:
Lehce skladný. Lehce použivatelný a běžně lze s ním manipulovat.Jeho váha dodává dobrou a snadnou stabilitu. Objednala jsem si tento výrobek k vystoupení na oslavných akcích a oslavách. Jsem zatím velmi spokojená a věřím,že bude vše i budoucnu v pořádku. Vřele doporučuji pro lidi,kteří rádi mluví a chybí jim konzultace,protože prostřednictvím hudebního základu je možné plnit si moje přání....

Tadeáš Chotovinský, Podbořanský Rohozec

Tadeáš Chotovinský, Podbořanský Rohozec:
Letos na Vánoce jsem si řekl, že když kupuji množství dárků, že udělám radost i sobě, a něco si pořídím. Jak jsem tak projížděl nabídky na eshopech, zalíbil se mi váš MOVIT zátěžové manžety, 2 x 0,5 kg žlutá. Tehdy jsem si pomyslel, že by se mi mohl hodit, a tak jsem si ho pořídil. Nečekal jsem nic moc, nemám s obdobnými výrobky dostatečné zkušenosti, ale co mi přišlo, to předčilo i moje nejlepší očekávání. Opravdu jsem nečekal, že by mi mohlo přijít něco tak báječného! Příští Vánoce se na váš eshop podívám hned, a počítám, že od vás zakoupím víc dárků než letos.

Petra Hinková, Břevnice

Petra Hinková, Břevnice:
Jestliže by mi před časem někdo říkal, že si produkt koupím, nejspíše bych byla proti. Jenomže v době, kdy se nám s partnerem narodilo miminko a já zůstala na mateřské, hodně jsem se doma nudila a zkoušela něco nového. A volba padla právě na MOVIT zátěžové manžety, 2 x 0,5 kg žlutá. Teď bych řekla, že to bylo štěstí. Protože to je věcička, která by doma neměla nikomu chybět, jsem s ní fakt spokojená a ráda ji používám.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 05. 2018.

Hodnocení MOVIT zátěžové manžety, 2 x 0,5 kg žlutá

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze MOVIT zátěžové manžety, 2 x 0,5 kg žlutá

Pavel D: je to fajné

Kateřina F: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Šimon K: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Viktorie T: nemá chybu

Eliška B: Tento MOVIT zátěžové manžety, 2 x 0,5 kg žlutá jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější MOVIT zátěžové manžety, 2 x 0,5 kg žlutá. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží MOVIT zátěžové manžety, 2 x 0,5 kg žlutá

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt