MOVIT zátěžové manžety, 2 x 0,5 kg žlutá

MOVIT zátěžové manžety, 2 x 0,5 kg žlutá

MOVIT zátěžové manžety, 2 x 0,5 kg žlutá

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s MOVIT zátěžové manžety, 2 x 0,5 kg žlutá. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s MOVIT zátěžové manžety, 2 x 0,5 kg žlutá vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 236 Kč
Naše cena: 157 Kč Ověřit dostupnost

MOVIT® zátěžové manžety účinně podporují růst svalů a mají mnoho využití. Například pro pěší turistiku, jogging, aerobik, rehabilitace atd. Různé váhové varianty umožňují individuální trénink. Manžety mají suchý zip, který zajišťuje bezpečné upínání na ruku či nohu. Váš trénink tak rázem získává jiný rozměr.   Technické údaje: hmotnost: 2x 0,5 kg barva: žlutá přizpůsobitelný suchý zip vyroben z odolného nylonu komory plněné pískem materiál je nylon, odolný vůči roztržení velmi komfortní a příjemně se nosí zesílené švy zajistí dlouhou životnost   Obsah balení: 2 x zátěžová manžeta 0,5 kg

3 důvody proč prodáváme MOVIT zátěžové manžety, 2 x 0,5 kg žlutá

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje MOVIT zátěžové manžety, 2 x 0,5 kg žlutá

Jáchym Paur, Kořenov

Jáchym Paur, Kořenov:
MOVIT zátěžové manžety, 2 x 0,5 kg žlutá jsem si objednával přes internet. Nikdy jsem takhle nic neobjednával, a byl jsem proto trochu opatrný. Nemusel jsem ale čekat dlouho, jen dva dny, než mi zastavila před domem dodávka a předala mi můj MOVIT zátěžové manžety, 2 x 0,5 kg žlutá. Ani s dopravou mě nevyšel dráž, než v vesnickém krámě, navíc jsem jej koupil pohodlně u tabletu. Perfektní služba.

Emma Mikulová, Vysoká Pec

Emma Mikulová, Vysoká Pec:
Lehce skladný. Jednoduše použivatelný a běžně lze s ním manipulovat.Jeho váha dodává dobrou a snadnou mobilitu. Zakoupila jsem si tento model k vystoupení na rodinných akcích a oslavách. Jsem doteď hodně spokojená a věřím,že bude vše i budoucnu v pořádku. klidně doporučuji pro lidi,kteří rádi mluví a nemají konzultace,protože díky hudebního podkladu je možné plnit si své přání....

Tadeáš Chotovinský, Podbořanský Rohozec

Tadeáš Chotovinský, Podbořanský Rohozec:
Letos na Vánoce jsem si řekl, že když pořizuji tolik dárků, že udělám radost i sobě, a něco si koupím. Jak jsem tak sledoval nabídky na internetu, oslovil mně váš MOVIT zátěžové manžety, 2 x 0,5 kg žlutá. Tehdy jsem si pomyslel, že by se mi mohl hodit, a tak jsem si ho pořídil. Nečekal jsem hogofogo, nemám s obdobnými zbožím vhodné zkušenosti, ale co mi přišlo, to předčilo i mé nejšílenější očekávání. Opravdu jsem nečekal, že by mi mohlo dorazit něco tak skvělého! Příští narozeniny se na váš krám podívám dříve, a počítám, že od vás zakoupím víc dárků než včera.

Petra Hinková, Břevnice

Petra Hinková, Břevnice:
Kdyby mi před časem kdokoliv říkal, že si zboží koupím, asi bych se mu vysmála. Ale v období, kdy se nám s mužem narodilo dítě a já zůstala na rodičovské, fakt jsem se sama nudila a snažila se vyzkoušet spoustu nových věcí. A zaměřila jsem se zrovna na MOVIT zátěžové manžety, 2 x 0,5 kg žlutá. Dneska bych tvrdila, že jsem měla kliku. Protože to je záležitost, která by doma neměla nikomu chybět, jsem s ní hodně spokojená a ráda ji používám.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 19. 07. 2018.

Hodnocení MOVIT zátěžové manžety, 2 x 0,5 kg žlutá

hodnocení 5/5 od 7 hodnotících

Diskuze MOVIT zátěžové manžety, 2 x 0,5 kg žlutá

Vanesa B: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

David V: Celkem jsem spokojený.

Tereza P: Tento MOVIT zátěžové manžety, 2 x 0,5 kg žlutá jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Kryštof H: MOVIT zátěžové manžety, 2 x 0,5 kg žlutá je dobrý, ale chtělo yb to větší

Markéta Š: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější MOVIT zátěžové manžety, 2 x 0,5 kg žlutá. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží MOVIT zátěžové manžety, 2 x 0,5 kg žlutá

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt