MOVIT zátěžové manžety, 2 x 0,5 kg žlutá

MOVIT zátěžové manžety, 2 x 0,5 kg žlutá

MOVIT zátěžové manžety, 2 x 0,5 kg žlutá

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s MOVIT zátěžové manžety, 2 x 0,5 kg žlutá. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s MOVIT zátěžové manžety, 2 x 0,5 kg žlutá vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 149 Kč
Naše cena: 99 Kč Ověřit dostupnost

MOVIT® zátěžové manžety účinně podporují růst svalů a mají mnoho využití. Například pro pěší turistiku, jogging, aerobik, rehabilitace atd. Různé váhové varianty umožňují individuální trénink. Manžety mají suchý zip, který zajišťuje bezpečné upínání na ruku či nohu. Váš trénink tak rázem získává jiný rozměr.   Technické údaje: hmotnost: 2x 0,5 kg barva: žlutá přizpůsobitelný suchý zip vyroben z odolného nylonu komory plněné pískem materiál je nylon, odolný vůči roztržení velmi komfortní a příjemně se nosí zesílené švy zajistí dlouhou životnost   Obsah balení: 2 x zátěžová manžeta 0,5 kg

3 důvody proč prodáváme MOVIT zátěžové manžety, 2 x 0,5 kg žlutá

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje MOVIT zátěžové manžety, 2 x 0,5 kg žlutá

Samuel Helísek, Ševětín

Samuel Helísek, Ševětín:
MOVIT zátěžové manžety, 2 x 0,5 kg žlutá jsem si koupil převážně z důvodu, že nebyl předražený. Nepatřím k bohatším, naopak se musím vždy ubezpečit, kolik co stojí, takže cena byla pro mě důležitá. Neočekával jsem moc dobré zpracování, ale výrobek mě příjemně překvapil. Prvotřídní, šikovná věcička. Za málo peněz hodně muziky, jak se říká. Kamarádovi, který mi ho doporučil, jsem pak za odměnu koupil láhev rumu, protože mi svým tipem udělal vážně ohromnou radost.

Nikol Jenčová, Obora

Nikol Jenčová, Obora:
S MOVIT zátěžové manžety, 2 x 0,5 kg žlutá jsem moc spokojená, perfektně sedí, jsou perfektně šité, nikde netáhnout, jsou velmi pohodlné. Všichni mi je pochvalují, takže dělají radost nejen mně, ale i milencovi :)

Aleš Lindák, Bílá Hlína

Aleš Lindák, Bílá Hlína:
Tento MOVIT zátěžové manžety, 2 x 0,5 kg žlutá jsem zakoupil poprvé a můžu s láskou napsat, že jsem nejvíc spokojený. Produkt funguje na sto procent, vše dorazilo v pořádku a hlavně v rekordním čase. A i když to byl můj první objednávka, tak po této zkušenosti můžu říct, že tento výrobek si zase objednám jen odsud. Jsem zcela spokojený a chci všem pouze doporučit. Jistota a kvalita. Báječné.

Eva Petriščová, Věžky

Eva Petriščová, Věžky:
Skvěle luxusní a hezké zboží, vysoká kvalita, jsem opravdu moc spokojená. Pořizuji u vás dlouho, a každý další objednávka mě utvrzuje v tom, že kupuji dobře. Naposledy jsem si u vás koupila MOVIT zátěžové manžety, 2 x 0,5 kg žlutá, a téměř nevím, co na to mám dodat. Snad jen to, že příště budu objednávat zase u vás, protože produkty, jaké nabízíte, se v takové kvalitě a za tak výhodnou cenu hledá na internetu jen těžko.

Marek Hoffinger, Kočov

Marek Hoffinger, Kočov:
Dělali jsme si s kolegama srandu, že by se hodilo něco, co by nám v našem věku zajistilo udržet očekávanou sílu. Standardně jsme se hecovali, až jeden kluk hodně zvážněl a řekl, že by něco podobného uvítal doopravdy. Já už o sebe v tomto směru dbám delší dobu, proto jsem mu ho přece mohl doporučit. Dneska mi posílal e-mail, že děkuje, už MOVIT zátěžové manžety, 2 x 0,5 kg žlutá má doma také a pochválila ho i manželka.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 01. 2019.

Hodnocení MOVIT zátěžové manžety, 2 x 0,5 kg žlutá

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze MOVIT zátěžové manžety, 2 x 0,5 kg žlutá

Gabriela B: já jsem to prostě chtěla

Dominika M: Proboha. To raději přispěju na charitu

Anna O: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Ema K: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Barbora M: Je to dostatečné?

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější MOVIT zátěžové manžety, 2 x 0,5 kg žlutá. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží MOVIT zátěžové manžety, 2 x 0,5 kg žlutá

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt