MOVIT zátěžové manžety, 2 x 0,5 kg žlutá

MOVIT zátěžové manžety, 2 x 0,5 kg žlutá

MOVIT zátěžové manžety, 2 x 0,5 kg žlutá

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s MOVIT zátěžové manžety, 2 x 0,5 kg žlutá. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s MOVIT zátěžové manžety, 2 x 0,5 kg žlutá vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 236 Kč
Naše cena: 157 Kč Ověřit dostupnost

MOVIT® zátěžové manžety účinně podporují růst svalů a mají mnoho využití. Například pro pěší turistiku, jogging, aerobik, rehabilitace atd. Různé váhové varianty umožňují individuální trénink. Manžety mají suchý zip, který zajišťuje bezpečné upínání na ruku či nohu. Váš trénink tak rázem získává jiný rozměr.   Technické údaje: hmotnost: 2x 0,5 kg barva: žlutá přizpůsobitelný suchý zip vyroben z odolného nylonu komory plněné pískem materiál je nylon, odolný vůči roztržení velmi komfortní a příjemně se nosí zesílené švy zajistí dlouhou životnost   Obsah balení: 2 x zátěžová manžeta 0,5 kg

3 důvody proč prodáváme MOVIT zátěžové manžety, 2 x 0,5 kg žlutá

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje MOVIT zátěžové manžety, 2 x 0,5 kg žlutá

Zuzana Kostovská, Volyně:
Chvíli jsem měla chmury, protože můj přítel mi žhavě doporučoval něco zcela jiného. To on dělá často. Ale určující v mém případě byla cena. Tento MOVIT zátěžové manžety, 2 x 0,5 kg žlutá stál levněji a přesto, že ho přítel hanil, já jsem zcela spokojená. Potom i on uznal, že tento výrobek je opravdu kvalitní. Jsem ráda, že jsem neposlechla jeho řeči, poněvadž jsem díky svému rozhodnutí hodně ušetřila.

Klára Škudrnová, Kuničky:
Jsem šťastná. MOVIT zátěžové manžety, 2 x 0,5 kg žlutá byl velmi bleskově doručen k mé celkové štěstí. Určitě budu povídat dále všem svým známým v okolí a nejen jim. Protože se jedná opravdu o suprový eshop, okamžitá komunikace se zákazníky a pokud máte všetečný dotaz, vše vám velmi okamžitě a v pořádně zodpoví. Mám ráda, když se jedná o okamžité dodání nákupu a tady to opravdu funguje. Doporučuji!

Lucie Opatrná, Dolní Stakory:
Musím se přiznat, že jsem v dříve asi třikrát vyzkoušela stejný model jako je MOVIT zátěžové manžety, 2 x 0,5 kg žlutá. Nabídka ostatních firem ale nebyla zcela přehledná a přišlo mi, že slibují něco, co nejde splnit. S objednávkou jsem teda moc uspokojená nebyla. V jednom případě chyběl český manuál, druhý dodavatel by docela problémový (ošklivá komunikace, složitá reklamace zboží). V případě MOVIT zátěžové manžety, 2 x 0,5 kg žlutá mě ale zaujala už jeho předvedení a milost obchodníka. Nejprve jsem se na MOVIT zátěžové manžety, 2 x 0,5 kg žlutá vyptávala a moje otázky byly dostatečně zodpovězeny, ačkoliv jsem si doteď vůbec nic nezakoupila. Takový přístup mě k objednávce motivoval a chci říct, že jsem teda našla dobrého dodavatele a také výborný výrobek, který mohu všem poradit.

Sofie Zurynková, Hlušovice:
Už před časem jsme doma s partnerem řešili pár problémů. MOVIT zátěžové manžety, 2 x 0,5 kg žlutá vychvalovala kamarádka z kanceláře, kterou shodou okolností dřív potkalo něco podobného. Popravdě jsem ničemu nedávala šanci, ale s mužem jsme se shodli, že za zkoušku to stojí. Tedy jsme si MOVIT zátěžové manžety, 2 x 0,5 kg žlutá objednali. Nechci tvrdit, že jsme tím vyřešili celý problém, ale spoustu problémů nám usnadnil. Dnes bych si nechtěla vůbec představit ho nemít.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 04. 2018.

Hodnocení MOVIT zátěžové manžety, 2 x 0,5 kg žlutá

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze MOVIT zátěžové manžety, 2 x 0,5 kg žlutá

Eliška K: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Kryštof L: 110 % spokojenost

Kamila K: Proboha. To raději přispěju na charitu

Matouš V: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Denis S: funkční výrobek

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější MOVIT zátěžové manžety, 2 x 0,5 kg žlutá. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží MOVIT zátěžové manžety, 2 x 0,5 kg žlutá

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt