MOVIT zátěžové manžety, 2 x 1,5 kg šedá

MOVIT zátěžové manžety, 2 x 1,5 kg šedá

MOVIT zátěžové manžety, 2 x 1,5 kg šedá

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s MOVIT zátěžové manžety, 2 x 1,5 kg šedá. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s MOVIT zátěžové manžety, 2 x 1,5 kg šedá vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 318 Kč
Naše cena: 212 Kč Ověřit dostupnost

MOVIT® zátěžové manžety účinně podporují růst svalů a mají mnoho využití. Například pro pěší turistiku, jogging, aerobik, rehabilitace atd. Různé váhové varianty umožňují individuální trénink. Manžety mají suchý zip, který zajišťuje bezpečné upínání na ruku či nohu. Váš trénink tak rázem získává jiný rozměr.   Technické údaje: hmotnost: 2 x 1,5 kg (šedá) přizpůsobitelný suchý zip vyroben z odolného nylonu komory plněné pískem  materiál je nylon, odolný vůči roztržení velmi komfortní a příjemně se nosí zesílené švy zajistí dlouhou životnost   Obsah balení: 2 x zátěžová manžeta 1,5 kg

3 důvody proč prodáváme MOVIT zátěžové manžety, 2 x 1,5 kg šedá

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje MOVIT zátěžové manžety, 2 x 1,5 kg šedá

Kryštof Turský, Černolice:
Daný MOVIT zátěžové manžety, 2 x 1,5 kg šedá jsem nejdřív viděl v reklamě. Předtím mě moc nezaujal, myslel jsem, že je zbytečně přeceňovaný. Nicméně poté jsem se bavil s přáteli, kteří si zboží objednali. Hýřili superlativy, inspirovali mě, tak jsem ho taky vyzkoušel. Nyní mám za to, že reklama na MOVIT zátěžové manžety, 2 x 1,5 kg šedá byla pravdivá. Kvalita, rychlá doprava, dlouhá životnost, zkrátka jedním slovem perfektní.

Vojtěch Kotulič, Želeč:
Za mě MOVIT zátěžové manžety, 2 x 1,5 kg šedá doporučuji a pravděpodobně se budu do tadytoho obchodu vracet. Děkuji.

David Miškech, Hořešovice:
Nejedná se nějakou převratnou novinku, ale mě oslovuje. Z počátku jsem chtěl objednat levnější MOVIT zátěžové manžety, 2 x 1,5 kg šedá, ale přece jenom jsem se rozhodl, že se spokojím se dražším kusem a jsem za to opravdu rád. Kamarád si pořídil právě novější a neustále má nějaké problémy. Já jej používám přes půl roku a nenašel jsem zatím žádné chyby.

Vanesa Baigerová, Podhradí:
S MOVIT zátěžové manžety, 2 x 1,5 kg šedá jsem nadmíru spokojena. Stoprocentně splnil veškerá očekávání a po rozbalení plně se nelišil od obrázku z eshopu. Již podle prodejních fotek jsem si byla jistá v tom, co si pořizuji a zklamaná jsem tak nebyla. Od chvíle, co ho používám, se můj život vskutku velmi zlepšil. Všem můžu velmi doporučit jeho vyzkoušení. Zbavíte se jeho prostřednictvím množství potíží.

Denisa Čavojská, Brodek u Konice:
Tak tohle je úplně úžasné! Nevím, čím to je, ale tenhle MOVIT zátěžové manžety, 2 x 1,5 kg šedá je opravdu skvělý, a hodně mi pomohl. Dlouho jsem kolem něj jen tak kroužila, než jsem se nechala přesvědčit od kamarádky, ať jej taky vyzkouším, a teď zas nevím proč jsem tolik čekala. Tohle prostě musí mít doma každá, dokonce i otec, který nad vším ohrnuje nos, jej vyzkoušel a teď mi ho závidí.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 27. 04. 2018.

Hodnocení MOVIT zátěžové manžety, 2 x 1,5 kg šedá

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze MOVIT zátěžové manžety, 2 x 1,5 kg šedá

Adam J: MOVIT zátěžové manžety, 2 x 1,5 kg šedá je dobrý, ale chtělo yb to větší

Natálie K: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Nela P: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Anežka K: děda je z dárku je nadšený

Lucie B: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější MOVIT zátěžové manžety, 2 x 1,5 kg šedá. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží MOVIT zátěžové manžety, 2 x 1,5 kg šedá

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt