MOVIT zátěžové manžety, 2 x 1,5 kg šedá

MOVIT zátěžové manžety, 2 x 1,5 kg šedá

MOVIT zátěžové manžety, 2 x 1,5 kg šedá

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s MOVIT zátěžové manžety, 2 x 1,5 kg šedá. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s MOVIT zátěžové manžety, 2 x 1,5 kg šedá vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 318 Kč
Naše cena: 212 Kč Ověřit dostupnost

MOVIT® zátěžové manžety účinně podporují růst svalů a mají mnoho využití. Například pro pěší turistiku, jogging, aerobik, rehabilitace atd. Různé váhové varianty umožňují individuální trénink. Manžety mají suchý zip, který zajišťuje bezpečné upínání na ruku či nohu. Váš trénink tak rázem získává jiný rozměr.   Technické údaje: hmotnost: 2 x 1,5 kg (šedá) přizpůsobitelný suchý zip vyroben z odolného nylonu komory plněné pískem  materiál je nylon, odolný vůči roztržení velmi komfortní a příjemně se nosí zesílené švy zajistí dlouhou životnost   Obsah balení: 2 x zátěžová manžeta 1,5 kg

3 důvody proč prodáváme MOVIT zátěžové manžety, 2 x 1,5 kg šedá

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje MOVIT zátěžové manžety, 2 x 1,5 kg šedá

Kryštof Turský, Černolice

Kryštof Turský, Černolice:
Daný MOVIT zátěžové manžety, 2 x 1,5 kg šedá jsem předtím viděl na billboardu. V tom momentě mě však neoslovil, považoval jsem ho za zbytečně přeceňovaný. Nicméně následně jsem měl řeč s kamarády z fotbalu, kteří si zboží pořídili. Byli spokojení, doporučovali mi ho, tak jsem ho taky vyzkoušel. Nyní mám za to, že reklama na MOVIT zátěžové manžety, 2 x 1,5 kg šedá vůbec nelhala. Zpracování, ryhlé doručení, dlouhá životnost, prostě jediným slovem špica.

Vojtěch Kotulič, Želeč

Vojtěch Kotulič, Želeč:
Za mě MOVIT zátěžové manžety, 2 x 1,5 kg šedá doporučuji a určitě se budu do tohoto obchodu vracet. Děkuji.

David Miškech, Hořešovice

David Miškech, Hořešovice:
Nejedná se nějakou dech beroucí novinku, ale mě vyhovuje. Z počátku jsem chtěl objednat novější MOVIT zátěžové manžety, 2 x 1,5 kg šedá, ale přece jenom jsem se rozhodl, že se spokojím se starším kusem a jsem za to opravdu rád. Kamarád si objednal právě dražší a neustále má nějaké problémy. Já jej používám přes čtvrt roku a nenašel jsem zatím žádné problémy.

Vanesa Baigerová, Podhradí

Vanesa Baigerová, Podhradí:
S MOVIT zátěžové manžety, 2 x 1,5 kg šedá jsem nadmíru spokojena. Do puntíku splnil veškerá kritéria a stejně tak byl stejný jako na fotografii z internetového obchodu. Již podle prodejních fotek jsem měla jistotu v tom, co si objednávám a v rozpacích jsem tak nebyla. Od chvíle, co ho mám doma, se můj život vskutku značně zjednodušil. Ostatním můžu vřele doporučit jeho objednávku. Zbavíte se díky němu množství potíží.

Denisa Čavojská, Brodek u Konice

Denisa Čavojská, Brodek u Konice:
Tak tohle je celkem boží! Nevím, čím to je, ale tato MOVIT zátěžové manžety, 2 x 1,5 kg šedá je vážně skvělý, a hodně mi pomohl. Dlouho jsem kolem něj jen tak kroužila, než jsem se nechala přesvědčit od babičky, ať jej taky ozkouším, a teď najednou nevím proč jsem tolik čekala. Tohle jasně musí mít na zahradě každý, dokonce i otec, který nad vším ohrnuje nos, jej ozkoušel a teď mi ho závidí.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 05. 2018.

Hodnocení MOVIT zátěžové manžety, 2 x 1,5 kg šedá

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze MOVIT zátěžové manžety, 2 x 1,5 kg šedá

Šimon F: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Vojtěch K: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Adéla Š: já jsem to prostě chtěla

Magdaléna P: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Karel S: Jsem ráda, že to mám

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější MOVIT zátěžové manžety, 2 x 1,5 kg šedá. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží MOVIT zátěžové manžety, 2 x 1,5 kg šedá

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt