MOVIT zátěžové manžety, 2 x 1,5 kg šedá

MOVIT zátěžové manžety, 2 x 1,5 kg šedá

MOVIT zátěžové manžety, 2 x 1,5 kg šedá

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s MOVIT zátěžové manžety, 2 x 1,5 kg šedá. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s MOVIT zátěžové manžety, 2 x 1,5 kg šedá vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 318 Kč
Naše cena: 212 Kč Ověřit dostupnost

MOVIT® zátěžové manžety účinně podporují růst svalů a mají mnoho využití. Například pro pěší turistiku, jogging, aerobik, rehabilitace atd. Různé váhové varianty umožňují individuální trénink. Manžety mají suchý zip, který zajišťuje bezpečné upínání na ruku či nohu. Váš trénink tak rázem získává jiný rozměr.   Technické údaje: hmotnost: 2 x 1,5 kg (šedá) přizpůsobitelný suchý zip vyroben z odolného nylonu komory plněné pískem  materiál je nylon, odolný vůči roztržení velmi komfortní a příjemně se nosí zesílené švy zajistí dlouhou životnost   Obsah balení: 2 x zátěžová manžeta 1,5 kg

3 důvody proč prodáváme MOVIT zátěžové manžety, 2 x 1,5 kg šedá

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje MOVIT zátěžové manžety, 2 x 1,5 kg šedá

Kryštof Turský, Černolice

Kryštof Turský, Černolice:
Daný MOVIT zátěžové manžety, 2 x 1,5 kg šedá jsem napoprvé spatřil v reklamě. Tehdy mě ale nezaujal, připadal mi až moc přeceňovaný. Ale následně jsem hovořil s přáteli, kteří si výrovek zakoupili. Hýřili superlativy, doporučovali mi ho, tak jsem ho taky vyzkoušel. Jsem toho názoru, že reklama na MOVIT zátěžové manžety, 2 x 1,5 kg šedá tvrdila pravdu. Materiály, rychlá doprava, dlouhá životnost, prostě jediným slovem spokojenost.

Vojtěch Kotulič, Želeč

Vojtěch Kotulič, Želeč:
Za mě MOVIT zátěžové manžety, 2 x 1,5 kg šedá doporučuji a pravděpodobně se budu do tohoto obchodu vracet. Děkuji.

David Miškech, Hořešovice

David Miškech, Hořešovice:
Nejedná se takovou převratnou novinku, ale mě vyhovuje. Z počátku jsem chtěl objednat dražší MOVIT zátěžové manžety, 2 x 1,5 kg šedá, ale nakonec jsem se rozhodl, že se spokojím se dražším produktem a jsem za to opravdu rád. Bratr si pořídil právě novější a neustále má nějaké problémy. Já jej používám přes čtvrt roku a neshledal jsem zatím žádné problémy.

Vanesa Baigerová, Podhradí

Vanesa Baigerová, Podhradí:
S MOVIT zátěžové manžety, 2 x 1,5 kg šedá jsem nadmíru spokojena. Stoprocentně splnil má kritéria a samozřejmě odpovídal popisu z eshopu. Již dle ilustračních fotek jsem měla jistotu v tom, co si objednávám a naštvaná jsem tak nebyla. Ode dne, co ho používám, se můj život vskutku značně zjednodušil. Ostatním můžu velmi doporučit jeho vyzkoušení. Zbavíte se díky němu množství nepříjemností.

Denisa Čavojská, Brodek u Konice

Denisa Čavojská, Brodek u Konice:
Tak tohle je úplně boží! Nevím, čím to je, ale tato MOVIT zátěžové manžety, 2 x 1,5 kg šedá je opravdu vhodný, a hodně mi zlepšil život. Týden jsem kolem něj jen tak kroužila, než jsem se nechala přesvědčit od babičky, ať jej taky vyzkouším, a teď najednou nevím proč jsem tolik bála se. Tohle jasně musí mít na zahradě každá, dokonce i syn, který nad vším ohrnuje nos, jej ozkoušel a nyní mi ho závidí.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 10. 2018.

Hodnocení MOVIT zátěžové manžety, 2 x 1,5 kg šedá

hodnocení 5/5 od 12 hodnotících

Diskuze MOVIT zátěžové manžety, 2 x 1,5 kg šedá

Radim V: 110 % spokojenost

Petra D: Ideální k osmnáctinám :)

Johana P: Tento MOVIT zátěžové manžety, 2 x 1,5 kg šedá jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Marie H: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Karel U: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější MOVIT zátěžové manžety, 2 x 1,5 kg šedá. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží MOVIT zátěžové manžety, 2 x 1,5 kg šedá

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt