MOVIT zátěžové manžety, 2 x 1,5 kg šedá

MOVIT zátěžové manžety, 2 x 1,5 kg šedá

MOVIT zátěžové manžety, 2 x 1,5 kg šedá

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s MOVIT zátěžové manžety, 2 x 1,5 kg šedá. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s MOVIT zátěžové manžety, 2 x 1,5 kg šedá vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 318 Kč
Naše cena: 212 Kč Ověřit dostupnost

MOVIT® zátěžové manžety účinně podporují růst svalů a mají mnoho využití. Například pro pěší turistiku, jogging, aerobik, rehabilitace atd. Různé váhové varianty umožňují individuální trénink. Manžety mají suchý zip, který zajišťuje bezpečné upínání na ruku či nohu. Váš trénink tak rázem získává jiný rozměr.   Technické údaje: hmotnost: 2 x 1,5 kg (šedá) přizpůsobitelný suchý zip vyroben z odolného nylonu komory plněné pískem  materiál je nylon, odolný vůči roztržení velmi komfortní a příjemně se nosí zesílené švy zajistí dlouhou životnost   Obsah balení: 2 x zátěžová manžeta 1,5 kg

3 důvody proč prodáváme MOVIT zátěžové manžety, 2 x 1,5 kg šedá

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje MOVIT zátěžové manžety, 2 x 1,5 kg šedá

Adéla Tefrová, Říčky v Orlických horách:
Jsem spokojená. MOVIT zátěžové manžety, 2 x 1,5 kg šedá byl velmi rychle zaslán k mé plné radosti. Určitě budu povídat dále všem svým známým v okolí a nejen jim. Protože se jedná tedy o perfektní obchod, rychlá komunikace se zákazníky a když máte všetečný dotaz, vše vám hodně okamžitě a v pořádně zodpoví. Mám ráda, když se jedná o "skorohned" doručení zboží a tady to skvěle funguje. Doporučuji!

Jan Švadlena, Koválovice-Osíčany:
Než jsem nakoupil, tak jsem zavolal do eshopu jestli opravdu mají MOVIT zátěžové manžety, 2 x 1,5 kg šedá na skladě. Byl jsem opatrný, ale bylo to zbytečné, za 3 dny mi doma zvonil kurýr. Perfektní rychlost doručení.

David Maršoun, Svratka:
Doporučuji všem, kteří rádi nejraději a řeší velikost kufru auta při balení všech nutností jako je stan,spacáky, karimatky, skládací stoleček s židličkami, oblečení, tříkolky a pod. Toto je osobité MOVIT zátěžové manžety, 2 x 1,5 kg šedá řešení - vše zabaleno v kufříku, který je po rozložení skříní.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 01. 2018.

Hodnocení MOVIT zátěžové manžety, 2 x 1,5 kg šedá

hodnocení 5/5 od 65 hodnotících

Diskuze MOVIT zátěžové manžety, 2 x 1,5 kg šedá

Sebastian B: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Andrea H: Ideální k osmnáctinám :)

Magdaléna J: děda je z dárku je nadšený

Denisa T: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Laura B: Tento MOVIT zátěžové manžety, 2 x 1,5 kg šedá jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější MOVIT zátěžové manžety, 2 x 1,5 kg šedá. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží MOVIT zátěžové manžety, 2 x 1,5 kg šedá

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt