MOVIT zátěžové manžety, 2 x 1,5 kg šedá

MOVIT zátěžové manžety, 2 x 1,5 kg šedá

MOVIT zátěžové manžety, 2 x 1,5 kg šedá

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s MOVIT zátěžové manžety, 2 x 1,5 kg šedá. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s MOVIT zátěžové manžety, 2 x 1,5 kg šedá vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 318 Kč
Naše cena: 212 Kč Ověřit dostupnost

MOVIT® zátěžové manžety účinně podporují růst svalů a mají mnoho využití. Například pro pěší turistiku, jogging, aerobik, rehabilitace atd. Různé váhové varianty umožňují individuální trénink. Manžety mají suchý zip, který zajišťuje bezpečné upínání na ruku či nohu. Váš trénink tak rázem získává jiný rozměr.   Technické údaje: hmotnost: 2 x 1,5 kg (šedá) přizpůsobitelný suchý zip vyroben z odolného nylonu komory plněné pískem  materiál je nylon, odolný vůči roztržení velmi komfortní a příjemně se nosí zesílené švy zajistí dlouhou životnost   Obsah balení: 2 x zátěžová manžeta 1,5 kg

3 důvody proč prodáváme MOVIT zátěžové manžety, 2 x 1,5 kg šedá

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje MOVIT zátěžové manžety, 2 x 1,5 kg šedá

Kryštof Turský, Černolice

Kryštof Turský, Černolice:
Tenhle MOVIT zátěžové manžety, 2 x 1,5 kg šedá jsem napoprvé zahlédl v novinách. Tehdy mě vůbec nezaujal, připadal mi příliš přeceňovaný. Ovšem následně jsem měl řeč s přáteli, kteří si to pořídili. Byli spokojení, inspirovali mě, tak jsem ho taky vyzkoušel. Myslím, že reklama na MOVIT zátěžové manžety, 2 x 1,5 kg šedá opravdu nepřeháněla. Materiály, rychlost doručení, odolnost, zkrátka jediným slovem špica.

Vojtěch Kotulič, Želeč

Vojtěch Kotulič, Želeč:
Za mě MOVIT zátěžové manžety, 2 x 1,5 kg šedá doporučuji a určitě se budu do tadytoho obchodu vracet. Děkuji.

David Miškech, Hořešovice

David Miškech, Hořešovice:
Nejedná se nějakou převratnou novinku, ale mě vyhovuje. Nejprve jsem chtěl koupit levnější MOVIT zátěžové manžety, 2 x 1,5 kg šedá, ale přece jenom jsem se rozhodl, že se spokojím se dražším produktem a jsem za to i rád. Kamarád si koupil tedy dražší a neustále má nějaké problémy. Já jej používám přes čtvrt roku a neshledal jsem zatím žádné problémy.

Vanesa Baigerová, Podhradí

Vanesa Baigerová, Podhradí:
S MOVIT zátěžové manžety, 2 x 1,5 kg šedá jsem nadmíru spokojena. Stoprocentně splnil veškerá kritéria a samozřejmě odpovídal popisu z eshopu. Již podle ilustračních fotek jsem měla jistotu v tom, co si objednávám a naštvaná jsem tak nebyla. Ode dne, co ho mám doma, se můj život opravdu velmi zlepšil. Všem můžu velmi doporučit jeho objednávku. Zbavíte se díky němu množství nepříjemností.

Denisa Čavojská, Brodek u Konice

Denisa Čavojská, Brodek u Konice:
Tak tohle je celkem nádherňoučké! Nevím, čím to je, ale tato MOVIT zátěžové manžety, 2 x 1,5 kg šedá je vážně vhodný, a hodně mi zlepšil život. Dlouho jsem kolem něj jen tak poohlížela, než jsem se nechala přesvědčit od dcery, ať jej taky zkusím, a teď zas nevím proč jsem tolik čekala. Tohle prostě musí mít doma každý, dokonce i syn, který nad vším ohrnuje nos, jej ozkoušel a teď mi ho závidí.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 17. 08. 2018.

Hodnocení MOVIT zátěžové manžety, 2 x 1,5 kg šedá

hodnocení 5/5 od 6 hodnotících

Diskuze MOVIT zátěžové manžety, 2 x 1,5 kg šedá

Miroslav P: 110 % spokojenost

Michaela M: nemá chybu

Magdaléna L: já jsem to prostě chtěla

Linda D: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Natálie K: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější MOVIT zátěžové manžety, 2 x 1,5 kg šedá. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží MOVIT zátěžové manžety, 2 x 1,5 kg šedá

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt