MOVIT zátěžové manžety, 2 x 2,0 kg červená

MOVIT zátěžové manžety, 2 x 2,0 kg červená

MOVIT zátěžové manžety, 2 x 2,0 kg červená

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s MOVIT zátěžové manžety, 2 x 2,0 kg červená. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s MOVIT zátěžové manžety, 2 x 2,0 kg červená vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 357 Kč
Naše cena: 238 Kč Ověřit dostupnost

MOVIT® zátěžové manžety účinně podporují růst svalů a mají mnoho využití. Například pro pěší turistiku, jogging, aerobik, rehabilitace atd. Různé váhové varianty umožňují individuální trénink. Manžety mají suchý zip, který zajišťuje bezpečné upínání na ruku či nohu. Váš trénink tak rázem získává jiný rozměr.   Technické údaje: hmotnost: 2 x 2,0 kg (červená) přizpůsobitelný suchý zip vyroben z odolného nylonu komory plněné pískem  materiál je nylon, odolný vůči roztržení velmi komfortní a příjemně se nosí zesílené švy zajistí dlouhou životnost   Obsah balení: 2 x zátěžová manžeta 2,0 kg

3 důvody proč prodáváme MOVIT zátěžové manžety, 2 x 2,0 kg červená

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje MOVIT zátěžové manžety, 2 x 2,0 kg červená

Simona Pirochová, Benetice

Simona Pirochová, Benetice:
Kdyby se mě kdokoliv zeptal, jestli MOVIT zátěžové manžety, 2 x 2,0 kg červená splnil moje potřeby, řekla bych jednoznačně, že ne. On je docela opakovaně předčil. A to opravdu si nevymýšlím. Všem, kteří stále váhají, bych poradila, ať ho rozhodně zkusí. Netvrdím, že bude vyhovovat každému. Ale já se rozhodně mezi spokojené zákazníky řadím.

Emma Chromečková, Drevníky

Emma Chromečková, Drevníky:
Tento MOVIT zátěžové manžety, 2 x 2,0 kg červená jsem hledala dětem a očekávala jsem tu nejvyšší kvalitu za rozumnou cenu. Prohlédla jsem několik eshopů a až u vás jsem objevila přesně to, co jsem potřebovala. Po čtrnácti dnech užívání jsme natolik rádi, že jsme u vás objednali další MOVIT zátěžové manžety, 2 x 2,0 kg červená. Dětem se moc líbí a já jsem ráda, že jsem na vás narazila. Doporučím vás také svým známým. Děkuji.

Markéta Karlínová, Janská

Markéta Karlínová, Janská:
Chtěla jsem nějakým stylem udělat dojem. Jednoduše jsem přála ideální změnu. Když jsem na MOVIT zátěžové manžety, 2 x 2,0 kg červená jedinečnou náhodou našla, první co mě okamžitě napadlo bylo - to by mohlo být nakonec ono. A má intuice mě nezklamala. Od toho času jsem sama se sebou fakticky spokojená a mám pocit, že změnu poznalo i moje okolí.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 19. 07. 2018.

Hodnocení MOVIT zátěžové manžety, 2 x 2,0 kg červená

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze MOVIT zátěžové manžety, 2 x 2,0 kg červená

Viktor K: Doufám, že to vydrží několik let :-D

František Š: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Eva L: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Vít O: je to fajné

Michaela Č: já jsem to prostě chtěla

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější MOVIT zátěžové manžety, 2 x 2,0 kg červená. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží MOVIT zátěžové manžety, 2 x 2,0 kg červená

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt