MOVIT zátěžové manžety, 2 x 2,0 kg červená

MOVIT zátěžové manžety, 2 x 2,0 kg červená

MOVIT zátěžové manžety, 2 x 2,0 kg červená

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s MOVIT zátěžové manžety, 2 x 2,0 kg červená. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s MOVIT zátěžové manžety, 2 x 2,0 kg červená vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 357 Kč
Naše cena: 238 Kč Ověřit dostupnost

MOVIT® zátěžové manžety účinně podporují růst svalů a mají mnoho využití. Například pro pěší turistiku, jogging, aerobik, rehabilitace atd. Různé váhové varianty umožňují individuální trénink. Manžety mají suchý zip, který zajišťuje bezpečné upínání na ruku či nohu. Váš trénink tak rázem získává jiný rozměr.   Technické údaje: hmotnost: 2 x 2,0 kg (červená) přizpůsobitelný suchý zip vyroben z odolného nylonu komory plněné pískem  materiál je nylon, odolný vůči roztržení velmi komfortní a příjemně se nosí zesílené švy zajistí dlouhou životnost   Obsah balení: 2 x zátěžová manžeta 2,0 kg

3 důvody proč prodáváme MOVIT zátěžové manžety, 2 x 2,0 kg červená

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje MOVIT zátěžové manžety, 2 x 2,0 kg červená

Simona Pirochová, Benetice

Simona Pirochová, Benetice:
Kdyby se mě někdo zeptal, jestli MOVIT zátěžové manžety, 2 x 2,0 kg červená splnil moje očekávání, řekla bych zcela, že ne. On je celkem několikanásobně předčil. A to vážně si nevymýšlím. Těm, kteří stále váhají, bych doporučila, ať ho rozhodně zkusí. Neříkám, že bude sedět každému. Ale já se určitě mezi šťastné zákazníky patřím.

Emma Chromečková, Drevníky

Emma Chromečková, Drevníky:
Tento MOVIT zátěžové manžety, 2 x 2,0 kg červená jsem hledala dětem a chtěla jsem tu nejúžasnější kvalitu za rozumnou cenu. Oslovila jsem několik eshopů a až u vás jsem objevila přesně to, co jsem potřebovala. Po týdnu testování jsme dostatečně spokojení, že jsme u vás zakoupily další MOVIT zátěžové manžety, 2 x 2,0 kg červená. Synovi se hodně líbí a já jsem ráda, že jsem na obchod narazila. Doporučím vás také svým známým. Děkuji.

Markéta Karlínová, Janská

Markéta Karlínová, Janská:
Chtěla jsem nějakým stylem udělat dojem. Prostě jsem přála vhodnou změnu. Když jsem na MOVIT zátěžové manžety, 2 x 2,0 kg červená jedinečnou náhodou našla, prvně mě okamžitě napadlo bylo - to by mohlo být konečně ono. A moje intuice mě nezklamala. Od toho času jsem sama se sebou opravdu spokojená a cítím, že změnu poznalo i mé okolí.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 19. 10. 2018.

Hodnocení MOVIT zátěžové manžety, 2 x 2,0 kg červená

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze MOVIT zátěžové manžety, 2 x 2,0 kg červená

Matouš K: 110 % spokojenost

Magdaléna Š: Proboha. To raději přispěju na charitu

Jakub V: Celkem jsem spokojený.

Karolína K: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Linda B: děda je z dárku je nadšený

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější MOVIT zátěžové manžety, 2 x 2,0 kg červená. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží MOVIT zátěžové manžety, 2 x 2,0 kg červená

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt