MOVIT zátěžové manžety, 2 x 2,0 kg červená

MOVIT zátěžové manžety, 2 x 2,0 kg červená

MOVIT zátěžové manžety, 2 x 2,0 kg červená

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s MOVIT zátěžové manžety, 2 x 2,0 kg červená. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s MOVIT zátěžové manžety, 2 x 2,0 kg červená vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 357 Kč
Naše cena: 238 Kč Ověřit dostupnost

MOVIT® zátěžové manžety účinně podporují růst svalů a mají mnoho využití. Například pro pěší turistiku, jogging, aerobik, rehabilitace atd. Různé váhové varianty umožňují individuální trénink. Manžety mají suchý zip, který zajišťuje bezpečné upínání na ruku či nohu. Váš trénink tak rázem získává jiný rozměr.   Technické údaje: hmotnost: 2 x 2,0 kg (červená) přizpůsobitelný suchý zip vyroben z odolného nylonu komory plněné pískem  materiál je nylon, odolný vůči roztržení velmi komfortní a příjemně se nosí zesílené švy zajistí dlouhou životnost   Obsah balení: 2 x zátěžová manžeta 2,0 kg

3 důvody proč prodáváme MOVIT zátěžové manžety, 2 x 2,0 kg červená

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje MOVIT zátěžové manžety, 2 x 2,0 kg červená

Simona Pirochová, Benetice

Simona Pirochová, Benetice:
Kdyby se mě kdokoliv zeptal, jestli MOVIT zátěžové manžety, 2 x 2,0 kg červená splnil moje očekávání, řekla bych jednoznačně, že ano. On je totiž mnohonásobně předčil. A to vážně nepřeháním. Všem, kteří stále přemítají, bych poradila, ať ho rozhodně vyzkouší. Netvrdím, že bude sedět každému. Ale já se rozhodně mezi spokojené zákazníky řadím.

Emma Chromečková, Drevníky

Emma Chromečková, Drevníky:
Tento MOVIT zátěžové manžety, 2 x 2,0 kg červená jsem hledala dětem a očekávala jsem tu nejvyšší kvalitu za rozumnou cenu. Prohlédla jsem pár eshopů a teprve u vás jsem objevila přesně to, co jsem potřebovala. Po měsíci testování jsme natolik spokojení, že jsme u vás objednali ještě jednu MOVIT zátěžové manžety, 2 x 2,0 kg červená. Dceři se hodně líbí a já jsem ráda, že jsem na vás narazila. Doporučím vás také své rodině. Děkuji.

Markéta Karlínová, Janská

Markéta Karlínová, Janská:
Chtěla jsem nějakým stylem udělat dojem. Prostě jsem potřebovala ideální restart. Když jsem na MOVIT zátěžové manžety, 2 x 2,0 kg červená úplnou náhodou našla, první co mě ihned napadlo bylo - to by mohlo být konečně ono. A moje intuice mě pomohla. Od té doby jsem sama se sebou opravdu spokojená a mám pocit, že změnu vnímá i mé okolí.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 05. 2018.

Hodnocení MOVIT zátěžové manžety, 2 x 2,0 kg červená

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze MOVIT zátěžové manžety, 2 x 2,0 kg červená

Adam B: Jsem ráda, že to mám

Ondřej B: je to fajné

Radek Š: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Amálie G: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Eva G: nemá chybu

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější MOVIT zátěžové manžety, 2 x 2,0 kg červená. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží MOVIT zátěžové manžety, 2 x 2,0 kg červená

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt