MOVIT zátěžové manžety, 2 x 2,0 kg červená

MOVIT zátěžové manžety, 2 x 2,0 kg červená

MOVIT zátěžové manžety, 2 x 2,0 kg červená

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s MOVIT zátěžové manžety, 2 x 2,0 kg červená. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s MOVIT zátěžové manžety, 2 x 2,0 kg červená vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 357 Kč
Naše cena: 238 Kč Ověřit dostupnost

MOVIT® zátěžové manžety účinně podporují růst svalů a mají mnoho využití. Například pro pěší turistiku, jogging, aerobik, rehabilitace atd. Různé váhové varianty umožňují individuální trénink. Manžety mají suchý zip, který zajišťuje bezpečné upínání na ruku či nohu. Váš trénink tak rázem získává jiný rozměr.   Technické údaje: hmotnost: 2 x 2,0 kg (červená) přizpůsobitelný suchý zip vyroben z odolného nylonu komory plněné pískem  materiál je nylon, odolný vůči roztržení velmi komfortní a příjemně se nosí zesílené švy zajistí dlouhou životnost   Obsah balení: 2 x zátěžová manžeta 2,0 kg

3 důvody proč prodáváme MOVIT zátěžové manžety, 2 x 2,0 kg červená

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje MOVIT zátěžové manžety, 2 x 2,0 kg červená

Simona Pirochová, Benetice:
Kdyby se mě kdokoliv zeptal, jestli MOVIT zátěžové manžety, 2 x 2,0 kg červená splnil moje potřeby, řekla bych jednoznačně, že ne. On je celkem mnohonásobně předčil. A to opravdu nepřeháním. Těm, kteří ještě váhají, bych poradila, ať ho rozhodně vyzkouší. Neříkám, že bude sedět každému. Ale já se určitě mezi spokojené zákazníky řadím.

Emma Chromečková, Drevníky:
Tento MOVIT zátěžové manžety, 2 x 2,0 kg červená jsem hledala dětem a očekávala jsem tu nejúžasnější kvalitu za přijatelnou cenu. Oslovila jsem několik obchodů a teprve u vás jsem objevila přesně to, co jsem potřebovala. Po měsíci testování jsme dostatečně spokojení, že jsme u vás objednali další MOVIT zátěžové manžety, 2 x 2,0 kg červená. Dceři se moc líbí a já jsem ráda, že jsem na eshop narazila. Doporučím vás také své rodině. Děkuji.

Markéta Karlínová, Janská:
Potřebovala jsem nějakým stylem udělat dojem. Prostě jsem potřebovala ideální změnu. Když jsem na MOVIT zátěžové manžety, 2 x 2,0 kg červená úplnou náhodou našla, prvně mě okamžitě napadlo bylo - to by mohlo být konečně ono. A moje intuice mě nezklamala. Od toho času jsem sama se sebou opravdu spokojená a cítím, že změnu poznalo i mé okolí.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 27. 04. 2018.

Hodnocení MOVIT zátěžové manžety, 2 x 2,0 kg červená

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze MOVIT zátěžové manžety, 2 x 2,0 kg červená

Rozálie V: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Zuzana S: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Dominik M: Jsem ráda, že to mám

Radek Z: 110 % spokojenost

Vanesa S: dobré

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější MOVIT zátěžové manžety, 2 x 2,0 kg červená. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží MOVIT zátěžové manžety, 2 x 2,0 kg červená

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt