MOVIT zátěžové manžety, 2 x 2,0 kg červená

MOVIT zátěžové manžety, 2 x 2,0 kg červená

MOVIT zátěžové manžety, 2 x 2,0 kg červená

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s MOVIT zátěžové manžety, 2 x 2,0 kg červená. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s MOVIT zátěžové manžety, 2 x 2,0 kg červená vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 357 Kč
Naše cena: 238 Kč Ověřit dostupnost

MOVIT® zátěžové manžety účinně podporují růst svalů a mají mnoho využití. Například pro pěší turistiku, jogging, aerobik, rehabilitace atd. Různé váhové varianty umožňují individuální trénink. Manžety mají suchý zip, který zajišťuje bezpečné upínání na ruku či nohu. Váš trénink tak rázem získává jiný rozměr.   Technické údaje: hmotnost: 2 x 2,0 kg (červená) přizpůsobitelný suchý zip vyroben z odolného nylonu komory plněné pískem  materiál je nylon, odolný vůči roztržení velmi komfortní a příjemně se nosí zesílené švy zajistí dlouhou životnost   Obsah balení: 2 x zátěžová manžeta 2,0 kg

3 důvody proč prodáváme MOVIT zátěžové manžety, 2 x 2,0 kg červená

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje MOVIT zátěžové manžety, 2 x 2,0 kg červená

Aleš Juřátek, Jablonec nad Nisou:
Jako nováčkovi mi strčili do ruky MOVIT zátěžové manžety, 2 x 2,0 kg červená. Nyní, po roce příležitostného hraní jsem si zakoupil zase tento MOVIT zátěžové manžety, 2 x 2,0 kg červená. Od té doby mám pocit, že jsem hrál rok s dřevákem. Vyberu to co jsem si dřív myslel že je nemyslitelné a konečně s přehledem přestřelím míček přes celé hřiště jako by se nic nedělo. S tímhle mám perfektní švih a radost ze hry je nyní někde úplně skvělá. Nejsem sice moc zdatný hráč, ale díky úžasnému vyvážení a celkovému pocitu přesnosti v ruce se mi daří i technicky těžší chvilky. Z tuhle cenu můžu to jen doporučit všem kdo s hraním už začali a chtějí zažít něco extra.

Lucie Plevková, Myslinka:
Jelikož preferuji zdravý životní styl, měla jsem docela velký problém sehnat si zboží v normálním krámě. Navíc výběr je hodně omezen, ceny jsou předraženy, a tak jsem vyhledala na internetu eshop, který se zabývá tímto designem. nemůžu nic jiného napsat, než že spokojenost předčila mé požadavky. Když jsem byla na vážkách ohledně MOVIT zátěžové manžety, 2 x 2,0 kg červená, zavolala jsem na tamní číslo, kde mi hodná paní - slečna vysvětlila, z čeho se MOVIT zátěžové manžety, 2 x 2,0 kg červená sestavuje, jak se používá a dohromady jsme celou zakázku dotáhli do zdárného konce. Malinko mě zklamala doprava. Ale jak sama říkám, doprava je kapitola sama o sobě.

Ema Bambulová, Jakartovice:
Měla jsem velmi ošklivou zkušenost s nákupy přes internet, proto jsem se předlouho odhodlávala tímto způsobem něco dalšího zakoupit. Nakonec jsem to zkusila u vás a byla jsem mile překvapena, že vše může jít jak po másle. Děkuji vám moc za skvělý MOVIT zátěžové manžety, 2 x 2,0 kg červená, který jsem u vás zakoupila a brzy se na vás obrátím s dalším nákupem.

Gabriela Olšerová, Dolní Věstonice:
Mám MOVIT zátěžové manžety, 2 x 2,0 kg červená již měsíc a stále jsem nadšená

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 04. 2018.

Hodnocení MOVIT zátěžové manžety, 2 x 2,0 kg červená

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze MOVIT zátěžové manžety, 2 x 2,0 kg červená

Daniela Z: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Ema W: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Natálie P: děda je z dárku je nadšený

Simona R: dobré

Eva Z: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější MOVIT zátěžové manžety, 2 x 2,0 kg červená. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží MOVIT zátěžové manžety, 2 x 2,0 kg červená

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt