MOVIT zátěžové manžety, 2 x 3,0 kg černá

MOVIT zátěžové manžety, 2 x 3,0 kg černá

MOVIT zátěžové manžety, 2 x 3,0 kg černá

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s MOVIT zátěžové manžety, 2 x 3,0 kg černá. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s MOVIT zátěžové manžety, 2 x 3,0 kg černá vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 437 Kč
Naše cena: 291 Kč Ověřit dostupnost

Přestala už vám stačit při tréninku váha vlastního těla a potřebujete něco víc? Odpovědí jsou MOVIT® zátěžové manžety. Někdy stačí tak málo a výsledky jsou tady. Zátěžové manžety se bezpečně upínají na končetiny skrze suchý zip a vy můžete pokračovat ve svém tréninku, brzy však uvidíte výsledky, o kterých jste už dávno snili. Technické údaje: hmotnost: 2 x 3,0 kg (černá) přizpůsobitelný suchý zip vyroben z odolného nylonu komory plněné pískem  materiál je nylon, odolný vůči roztržení velmi komfortní a příjemně se nosí zesílené švy zajistí dlouhou životnost  Obsah balení: 2 x zátěžová manžeta 3,0 kg

3 důvody proč prodáváme MOVIT zátěžové manžety, 2 x 3,0 kg černá

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje MOVIT zátěžové manžety, 2 x 3,0 kg černá

Vanesa Dychová, Víchová nad Jizerou:
V pondělí jsem obdržela MOVIT zátěžové manžety, 2 x 3,0 kg černá, přišel zabalený v krásnémpříjemném} a neporušeném obalu. Zatím jsem stihla vyzkoušet, zda opravdu funguje tak, jak uvádí prodejce. Je to sice jen několik dní, ale zdá se, že je vše tak, jak má být a můžu být i do budoucna spokojená. Jinak hodnotím MOVIT zátěžové manžety, 2 x 3,0 kg černá jako super.

Dominik Švihel, Luleč:
Musím vás pochválit, protože tak profesionální přístup se jen tak nevidí. MOVIT zátěžové manžety, 2 x 3,0 kg černá, který jsem u vás koupil, předčil má očekávání a především rychlost doručení, prakticky obden a bez platby poštovného. Perfektní zákaznické jednání.

Zuzana Šacherová, Kněžmost:
Nedávno jsem si u vás koupila MOVIT zátěžové manžety, 2 x 3,0 kg černá a tolik mě nadchnul, že jsem nákup velmi obratem zopakovala. Je opravdu hodně roztomilý a hlavně funkční. I kamarád si ji pochvaluje, a to je hodně přísný. Musím ocenit také bleskové doručení i příjemnou pozornost v podobě slevy na další objednávku. Moc si vážím taktního přístupu i pomoci při výběru. Ačkoliv tam byl návod, s přítelem jsme se v tom maličko ztratili. Vaši pomoc jsme tedy velmi uvítali.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 26. 04. 2018.

Hodnocení MOVIT zátěžové manžety, 2 x 3,0 kg černá

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze MOVIT zátěžové manžety, 2 x 3,0 kg černá

Petra S: Je to dostatečné?

Simona N: dobré

Kristián K: funkční výrobek

Simona K: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Nikol S: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější MOVIT zátěžové manžety, 2 x 3,0 kg černá. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží MOVIT zátěžové manžety, 2 x 3,0 kg černá

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt