MOVIT zátěžové manžety, 2 x 3,0 kg černá

MOVIT zátěžové manžety, 2 x 3,0 kg černá

MOVIT zátěžové manžety, 2 x 3,0 kg černá

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s MOVIT zátěžové manžety, 2 x 3,0 kg černá. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s MOVIT zátěžové manžety, 2 x 3,0 kg černá vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 437 Kč
Naše cena: 291 Kč Ověřit dostupnost

Přestala už vám stačit při tréninku váha vlastního těla a potřebujete něco víc? Odpovědí jsou MOVIT® zátěžové manžety. Někdy stačí tak málo a výsledky jsou tady. Zátěžové manžety se bezpečně upínají na končetiny skrze suchý zip a vy můžete pokračovat ve svém tréninku, brzy však uvidíte výsledky, o kterých jste už dávno snili. Technické údaje: hmotnost: 2 x 3,0 kg (černá) přizpůsobitelný suchý zip vyroben z odolného nylonu komory plněné pískem  materiál je nylon, odolný vůči roztržení velmi komfortní a příjemně se nosí zesílené švy zajistí dlouhou životnost  Obsah balení: 2 x zátěžová manžeta 3,0 kg

3 důvody proč prodáváme MOVIT zátěžové manžety, 2 x 3,0 kg černá

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje MOVIT zátěžové manžety, 2 x 3,0 kg černá

Johana Krédlová, Rakousy:
Kdyby se mě kdokoliv zeptal, jestli MOVIT zátěžové manžety, 2 x 3,0 kg černá splnil moje očekávání, odpověděla bych jednoznačně, že ne. On je docela opakovaně předčil. A to vážně si nevymýšlím. Všem, kteří stále váhají, bych řekla, ať ho rozhodně zkusí. Netvrdím, že bude sedět každému. Ale já se rozhodně mezi šťastné zákazníky patřím.

Klára Juráková, Horní Krupá:
Krásně provedený MOVIT zátěžové manžety, 2 x 3,0 kg černá, hodí se ke každým historickým šatům a dokáže je netradičně zkrášlit. Dělá šaty ještě více zajímavější, dodává ten krásný šmrnc.

Miroslav Volák, Strachotín:
Doporučuji! Já osobně jsem z MOVIT zátěžové manžety, 2 x 3,0 kg černá nadšený a chválím všude, kde to jen je možné. V dnešní době, kdy se na kvalitu moc nekouká a kvantita převažuje nad kvalitou, je jedinou výjimkou. Jsem starší generace a pamatuji si na časy, kdy výrobky vydrželi roky. A právě tohle kousek splňuje, používám ho už roky a jistě nadále budu. Hezký byl přístup eshopu, který mi mile zodpověděl mé dotazy.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 04. 2018.

Hodnocení MOVIT zátěžové manžety, 2 x 3,0 kg černá

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze MOVIT zátěžové manžety, 2 x 3,0 kg černá

Adéla Š: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Rozálie C: já jsem to prostě chtěla

Denis H: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Jiří P: Jsem ráda, že to mám

Patrik M: funkční výrobek

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější MOVIT zátěžové manžety, 2 x 3,0 kg černá. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží MOVIT zátěžové manžety, 2 x 3,0 kg černá

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt