MOVIT zátěžové manžety, 2 x 3,0 kg černá

MOVIT zátěžové manžety, 2 x 3,0 kg černá

MOVIT zátěžové manžety, 2 x 3,0 kg černá

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s MOVIT zátěžové manžety, 2 x 3,0 kg černá. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s MOVIT zátěžové manžety, 2 x 3,0 kg černá vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 437 Kč
Naše cena: 291 Kč Ověřit dostupnost

Přestala už vám stačit při tréninku váha vlastního těla a potřebujete něco víc? Odpovědí jsou MOVIT® zátěžové manžety. Někdy stačí tak málo a výsledky jsou tady. Zátěžové manžety se bezpečně upínají na končetiny skrze suchý zip a vy můžete pokračovat ve svém tréninku, brzy však uvidíte výsledky, o kterých jste už dávno snili. Technické údaje: hmotnost: 2 x 3,0 kg (černá) přizpůsobitelný suchý zip vyroben z odolného nylonu komory plněné pískem  materiál je nylon, odolný vůči roztržení velmi komfortní a příjemně se nosí zesílené švy zajistí dlouhou životnost  Obsah balení: 2 x zátěžová manžeta 3,0 kg

3 důvody proč prodáváme MOVIT zátěžové manžety, 2 x 3,0 kg černá

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje MOVIT zátěžové manžety, 2 x 3,0 kg černá

Vanesa Dychová, Víchová nad Jizerou

Vanesa Dychová, Víchová nad Jizerou:
V pátek jsem dostala MOVIT zátěžové manžety, 2 x 3,0 kg černá, přišel zabalený v krásnémpříjemném} a neporušeném balení. Prozatím jsem stačila otestovat, jestli skutečně funguje tak, jak uvádí výrobce. Je to sice jen pár dní, ale vypadá to, že je všechno tak, jak má být a můžu být i do budoucna spokojená. Jinak hodnotím MOVIT zátěžové manžety, 2 x 3,0 kg černá jako perfektní.

Dominik Švihel, Luleč

Dominik Švihel, Luleč:
Chci vás pochválit, protože tak profesionální přístup se jen tak nevidí. MOVIT zátěžové manžety, 2 x 3,0 kg černá, který jsem u vás zakoupil, předčil má očekávání a především rychlost zaslání, prakticky do druhého dne a bez platby poštovného. Úžasné zákaznické jednání.

Zuzana Šacherová, Kněžmost

Zuzana Šacherová, Kněžmost:
Nedávno jsem si u vás objednala MOVIT zátěžové manžety, 2 x 3,0 kg černá a hodně mě rozmazlil, že jsem nákup hodně rychle zopakovala. Je opravdu hodně pěkný a hlavně funkční. I manžel si ho pochvaluje, a to je velmi náročný. Chci ocenit také bleskové doručení i malou pozornost v podobě slevy na další nákup. Moc si vážím profesionálního přístupu i pomoci při složení. I když tam byl návod, s kamarádem jsme se v tom trochu ztratili. Vaši pomoc jsme tedy velmi uvítali.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 10. 2018.

Hodnocení MOVIT zátěžové manžety, 2 x 3,0 kg černá

hodnocení 5/5 od 27 hodnotících

Diskuze MOVIT zátěžové manžety, 2 x 3,0 kg černá

Emma C: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Dominik D: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Kateřina G: Ideální k osmnáctinám :)

Zuzana Š: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Tobiáš K: MOVIT zátěžové manžety, 2 x 3,0 kg černá je dobrý, ale chtělo yb to větší

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější MOVIT zátěžové manžety, 2 x 3,0 kg černá. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží MOVIT zátěžové manžety, 2 x 3,0 kg černá

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt