MOVIT zátěžové manžety, 2 x 3,0 kg černá

MOVIT zátěžové manžety, 2 x 3,0 kg černá

MOVIT zátěžové manžety, 2 x 3,0 kg černá

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s MOVIT zátěžové manžety, 2 x 3,0 kg černá. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s MOVIT zátěžové manžety, 2 x 3,0 kg černá vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 437 Kč
Naše cena: 291 Kč Ověřit dostupnost

Přestala už vám stačit při tréninku váha vlastního těla a potřebujete něco víc? Odpovědí jsou MOVIT® zátěžové manžety. Někdy stačí tak málo a výsledky jsou tady. Zátěžové manžety se bezpečně upínají na končetiny skrze suchý zip a vy můžete pokračovat ve svém tréninku, brzy však uvidíte výsledky, o kterých jste už dávno snili. Technické údaje: hmotnost: 2 x 3,0 kg (černá) přizpůsobitelný suchý zip vyroben z odolného nylonu komory plněné pískem  materiál je nylon, odolný vůči roztržení velmi komfortní a příjemně se nosí zesílené švy zajistí dlouhou životnost  Obsah balení: 2 x zátěžová manžeta 3,0 kg

3 důvody proč prodáváme MOVIT zátěžové manžety, 2 x 3,0 kg černá

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje MOVIT zátěžové manžety, 2 x 3,0 kg černá

Vanesa Dychová, Víchová nad Jizerou:
V středu jsem dostala MOVIT zátěžové manžety, 2 x 3,0 kg černá, přišel zabalený v krásnémpříjemném} a neporušeném balení. Prozatím jsem stačila otestovat, zda skutečně funguje tak, jak uvádí prodejce. Je to sice jen pár dní, ale vypadá to, že je všechno tak, jak má být a můžu být i do budoucna spokojená. Jinak hodnotím MOVIT zátěžové manžety, 2 x 3,0 kg černá jako perfektní.

Dominik Švihel, Luleč:
Chci vás pochválit, protože tak perfektní přístup se jen tak nevidí. MOVIT zátěžové manžety, 2 x 3,0 kg černá, který jsem u vás pořídil, předčil má očekávání a především rychlost dodání, prakticky druhý den a bez platby poštovného. Perfektní zákaznické jednání.

Zuzana Šacherová, Kněžmost:
Před měsícem jsem si u vás koupila MOVIT zátěžové manžety, 2 x 3,0 kg černá a hodně mě rozmazlil, že jsem nákup velmi rychle zopakovala. Je opravdu hodně pěkný a hlavně užitečný. I kamarád si ji pochvaluje, a to je hodně přísný. Chci ocenit také bleskové dodání i malou pozornost v podobě slevy na příští objednávku. Moc si vážím taktního přístupu i pomoci při složení. I když tam byl plánek, s kamarádem jsme se v tom celkem ztratili. Vaši pomoc jsme tedy velice uvítali.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 27. 04. 2018.

Hodnocení MOVIT zátěžové manžety, 2 x 3,0 kg černá

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze MOVIT zátěžové manžety, 2 x 3,0 kg černá

Tereza R: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Nikolas R: Přišlo to celkem rychle

Zdeněk Z: tak jsem to dostala aje to super

Dominik B: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Alena V: děda je z dárku je nadšený

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější MOVIT zátěžové manžety, 2 x 3,0 kg černá. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží MOVIT zátěžové manžety, 2 x 3,0 kg černá

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt