MOVIT zátěžové manžety, 2 x 3,0 kg černá

MOVIT zátěžové manžety, 2 x 3,0 kg černá

MOVIT zátěžové manžety, 2 x 3,0 kg černá

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s MOVIT zátěžové manžety, 2 x 3,0 kg černá. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s MOVIT zátěžové manžety, 2 x 3,0 kg černá vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 437 Kč
Naše cena: 291 Kč Ověřit dostupnost

Přestala už vám stačit při tréninku váha vlastního těla a potřebujete něco víc? Odpovědí jsou MOVIT® zátěžové manžety. Někdy stačí tak málo a výsledky jsou tady. Zátěžové manžety se bezpečně upínají na končetiny skrze suchý zip a vy můžete pokračovat ve svém tréninku, brzy však uvidíte výsledky, o kterých jste už dávno snili. Technické údaje: hmotnost: 2 x 3,0 kg (černá) přizpůsobitelný suchý zip vyroben z odolného nylonu komory plněné pískem  materiál je nylon, odolný vůči roztržení velmi komfortní a příjemně se nosí zesílené švy zajistí dlouhou životnost  Obsah balení: 2 x zátěžová manžeta 3,0 kg

3 důvody proč prodáváme MOVIT zátěžové manžety, 2 x 3,0 kg černá

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje MOVIT zátěžové manžety, 2 x 3,0 kg černá

Vanesa Dychová, Víchová nad Jizerou

Vanesa Dychová, Víchová nad Jizerou:
V úterý jsem obdržela MOVIT zátěžové manžety, 2 x 3,0 kg černá, přišel zabalený v hezkémpříjemném} a neporušeném obalu. Zatím jsem stihla otestovat, jestli skutečně funguje tak, jak píše výrobce. Je to sice jen pár dní, ale zdá se, že je všechno tak, jak má být a můžu být i do budoucna klidná. Jinak hodnotím MOVIT zátěžové manžety, 2 x 3,0 kg černá jako super.

Dominik Švihel, Luleč

Dominik Švihel, Luleč:
Chci vás pochválit, protože tak perfektní přístup se jen tak nevidí. MOVIT zátěžové manžety, 2 x 3,0 kg černá, který jsem u vás zakoupil, předčil má očekávání a především rychlost doručení, prakticky druhý den a bez platby poštovného. Úžasné zákaznické jednání.

Zuzana Šacherová, Kněžmost

Zuzana Šacherová, Kněžmost:
Nedávno jsem si u vás koupila MOVIT zátěžové manžety, 2 x 3,0 kg černá a tolik mě nadchnul, že jsem nákup velmi rychle zopakovala. Je celkem velmi roztomilý a hlavně funkční. I přítel si jej pochvaluje, a to je velmi přísný. Chci ocenit také okamžité doručení i malou pozornost v podobě slevy na další nákup. Hodně si vážím profesionálního přístupu i pomoci při výběru. Ačkoliv tam byl plánek, s kamarádem jsme se v tom celkem ztratili. Vaši pomoc jsme tedy velice uvítali.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 05. 2018.

Hodnocení MOVIT zátěžové manžety, 2 x 3,0 kg černá

hodnocení 5/5 od 6 hodnotících

Diskuze MOVIT zátěžové manžety, 2 x 3,0 kg černá

Matyáš S: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Johana T: dobré

Nela O: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Vít V: 110 % spokojenost

Alena L: nemá chybu

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější MOVIT zátěžové manžety, 2 x 3,0 kg černá. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží MOVIT zátěžové manžety, 2 x 3,0 kg černá

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt