MOVIT zátěžové manžety, 2 x 4,0 kg modrá

MOVIT zátěžové manžety, 2 x 4,0 kg modrá

MOVIT zátěžové manžety, 2 x 4,0 kg modrá

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s MOVIT zátěžové manžety, 2 x 4,0 kg modrá. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s MOVIT zátěžové manžety, 2 x 4,0 kg modrá vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 654 Kč
Naše cena: 436 Kč Ověřit dostupnost

MOVIT® zátěžové manžety účinně podporují růst svalů a mají mnoho využití. Například pro pěší turistiku, jogging, aerobik, rehabilitace atd. Různé váhové varianty umožňují individuální trénink. Manžety mají suchý zip, který zajišťuje bezpečné upínání na ruku či nohu. Váš trénink tak rázem získává jiný rozměr.   Technické údaje: hmotnost: 2 x 4,0 kg (modrá) přizpůsobitelný suchý zip vyroben z odolného nylonu komory plněné pískem  materiál je nylon, odolný vůči roztržení velmi komfortní a příjemně se nosí zesílené švy zajistí dlouhou životnost   Obsah balení: 2 x zátěžová manžeta 4,0 kg

3 důvody proč prodáváme MOVIT zátěžové manžety, 2 x 4,0 kg modrá

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje MOVIT zátěžové manžety, 2 x 4,0 kg modrá

Nikola Abrahamová, Draženov

Nikola Abrahamová, Draženov:
Zpočátku jsem k MOVIT zátěžové manžety, 2 x 4,0 kg modrá neměla důvěru, ale po pár týdnech používání jsem si vyzkoušela, že jeho provedení docela odpovídá popisu. Cena, materiál, rychlost doručení kurýrní službou. Vše proběhlo k maximální spokojenosti mé i kamarádek. MOVIT zátěžové manžety, 2 x 4,0 kg modrá chci určitě doporučit jak maminkám, tak jejich dětem.

Viktorie Puchýřová, Kocelovice

Viktorie Puchýřová, Kocelovice:
Dlouho jsem se dívala na nejlevnější MOVIT zátěžové manžety, 2 x 4,0 kg modrá, nakonec jsem nejlevnější našla na tomto eshopu. Je zbytečné hledat levnější jinde.

Alena Koštuříková, Hřensko

Alena Koštuříková, Hřensko:
Nechci si postěžovat, balíček dorazilo v totálním ordnungu. I když byla stanovena týdenní doručovací lhůta, přišel mi produkt už třetí den, hezky zabalený a bez vad. Okamžitě jsme ho chtěli na zahradě vyzkoušet a funguje úžasně. Ani jsem nevěděla, že s tím budu tolik překvapená, ale jsem ráda, že jsem nečekala a MOVIT zátěžové manžety, 2 x 4,0 kg modrá zakoupila. Této objednávky rozhodně nelituji.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 14. 12. 2018.

Hodnocení MOVIT zátěžové manžety, 2 x 4,0 kg modrá

hodnocení 5/5 od 31 hodnotících

Diskuze MOVIT zátěžové manžety, 2 x 4,0 kg modrá

Adéla Š: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Šimon F: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Anežka C: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Tomáš Z: tak jsem to dostala aje to super

Natálie P: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější MOVIT zátěžové manžety, 2 x 4,0 kg modrá. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží MOVIT zátěžové manžety, 2 x 4,0 kg modrá

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt