MOVIT zátěžové manžety, 2 x 4,0 kg modrá

MOVIT zátěžové manžety, 2 x 4,0 kg modrá

MOVIT zátěžové manžety, 2 x 4,0 kg modrá

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s MOVIT zátěžové manžety, 2 x 4,0 kg modrá. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s MOVIT zátěžové manžety, 2 x 4,0 kg modrá vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 651 Kč
Naše cena: 434 Kč Ověřit dostupnost

MOVIT® zátěžové manžety účinně podporují růst svalů a mají mnoho využití. Například pro pěší turistiku, jogging, aerobik, rehabilitace atd. Různé váhové varianty umožňují individuální trénink. Manžety mají suchý zip, který zajišťuje bezpečné upínání na ruku či nohu. Váš trénink tak rázem získává jiný rozměr.   Technické údaje: hmotnost: 2 x 4,0 kg (modrá) přizpůsobitelný suchý zip vyroben z odolného nylonu komory plněné pískem  materiál je nylon, odolný vůči roztržení velmi komfortní a příjemně se nosí zesílené švy zajistí dlouhou životnost   Obsah balení: 2 x zátěžová manžeta 4,0 kg

3 důvody proč prodáváme MOVIT zátěžové manžety, 2 x 4,0 kg modrá

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje MOVIT zátěžové manžety, 2 x 4,0 kg modrá

Valerie Krulichová, Strašnov:
Pořídila jsem především kvůli kočkám a jejich chlupům (a samozřejmě vlastní lenosti) Je třeba mít teda pootevřené dveře, jinak vám MOVIT zátěžové manžety, 2 x 4,0 kg modrá vytopí kuchyň:) Když se podíváte kolik vody je z jedné dávky a co všechno jste si na sušácích nechávali vsáknout do země, asi se podivíte.

Vít Šloser, Krátká Ves:
MOVIT zátěžové manžety, 2 x 4,0 kg modrá zcela odpovídá mým přáním. Je šikovný a cena celkem příznivá, myslím, že z něj činí výrobek dostupný|vhodný} opravdu komukoliv. K nákupu mě motivovaly hlavně pozitivní recenze dalších uživatelů. Říkal jsem si, že když je tolik zákazníků rádo, je šance, že se mezi ně dostanu i já osobně.

Václav Eckl, Uhy:
Vyborný MOVIT zátěžové manžety, 2 x 4,0 kg modrá, bohuzel v nasi zemi drahá. Jeste zacatkem května stala hodně, nyni ji vetsina prodejcu nabizi levněji. Nerozumim teto cenove politice. Pro mne to znamena jet do Drážďan, abych usetril. Takto jsme tam jeli i pro další věci. Co se to tady v Brně deje s cenami???

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 11. 2017.

Hodnocení MOVIT zátěžové manžety, 2 x 4,0 kg modrá

hodnocení 5/5 od 8 hodnotících

Diskuze MOVIT zátěžové manžety, 2 x 4,0 kg modrá

Kateřina K: Tento MOVIT zátěžové manžety, 2 x 4,0 kg modrá jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Linda K: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Johana F: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Michaela : Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Veronika R: Proboha. To raději přispěju na charitu

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější MOVIT zátěžové manžety, 2 x 4,0 kg modrá. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží MOVIT zátěžové manžety, 2 x 4,0 kg modrá

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt