MOVIT zátěžové manžety, 2 x 4,0 kg modrá

MOVIT zátěžové manžety, 2 x 4,0 kg modrá

MOVIT zátěžové manžety, 2 x 4,0 kg modrá

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s MOVIT zátěžové manžety, 2 x 4,0 kg modrá. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s MOVIT zátěžové manžety, 2 x 4,0 kg modrá vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 654 Kč
Naše cena: 436 Kč Ověřit dostupnost

MOVIT® zátěžové manžety účinně podporují růst svalů a mají mnoho využití. Například pro pěší turistiku, jogging, aerobik, rehabilitace atd. Různé váhové varianty umožňují individuální trénink. Manžety mají suchý zip, který zajišťuje bezpečné upínání na ruku či nohu. Váš trénink tak rázem získává jiný rozměr.   Technické údaje: hmotnost: 2 x 4,0 kg (modrá) přizpůsobitelný suchý zip vyroben z odolného nylonu komory plněné pískem  materiál je nylon, odolný vůči roztržení velmi komfortní a příjemně se nosí zesílené švy zajistí dlouhou životnost   Obsah balení: 2 x zátěžová manžeta 4,0 kg

3 důvody proč prodáváme MOVIT zátěžové manžety, 2 x 4,0 kg modrá

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje MOVIT zátěžové manžety, 2 x 4,0 kg modrá

Nikola Abrahamová, Draženov

Nikola Abrahamová, Draženov:
Zpočátku jsem k MOVIT zátěžové manžety, 2 x 4,0 kg modrá ztrácela zájem, ale po pár týdnech používání jsem se přesvědčila, že jeho kvalita zcela odpovídá reklamě. Cena, materiál, rychlost doručení zásilkovou službou. Vše proběhlo k maximální spokojenosti mé i kamarádek. MOVIT zátěžové manžety, 2 x 4,0 kg modrá chci určitě doporučit jak ženám, tak jejich kamarádkám.

Viktorie Puchýřová, Kocelovice

Viktorie Puchýřová, Kocelovice:
Dlouho jsem hledala nejlevnější MOVIT zátěžové manžety, 2 x 4,0 kg modrá, nakonec jsem nejlevnější našla zde. Je zbytečné dívat se na levnější jinde.

Alena Koštuříková, Hřensko

Alena Koštuříková, Hřensko:
Nechci si stěžovat, balíček dorazilo v totálním pořádku. Třebaže byla stanovena týdenní dodací lhůta, dorazil mi výrobek už čtvrtý den, hezky zabalený a bez poškození. Hned jsme ho museli na dvoře vyzkoušet a pracuje bezvadně. Ani jsem nevěděla, že s ním budu tolik spokojená, ale jsem ráda, že jsem neváhala a MOVIT zátěžové manžety, 2 x 4,0 kg modrá objednala. Této objednávky zcela jasně nelituji.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 27. 04. 2018.

Hodnocení MOVIT zátěžové manžety, 2 x 4,0 kg modrá

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze MOVIT zátěžové manžety, 2 x 4,0 kg modrá

Daniela K: Proboha. To raději přispěju na charitu

Tadeáš Z: 110 % spokojenost

Sabina P: Tento MOVIT zátěžové manžety, 2 x 4,0 kg modrá jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Markéta T: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Sabina G: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější MOVIT zátěžové manžety, 2 x 4,0 kg modrá. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží MOVIT zátěžové manžety, 2 x 4,0 kg modrá

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt