MOVIT zátěžové manžety, 2 x 4,0 kg modrá

MOVIT zátěžové manžety, 2 x 4,0 kg modrá

MOVIT zátěžové manžety, 2 x 4,0 kg modrá

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s MOVIT zátěžové manžety, 2 x 4,0 kg modrá. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s MOVIT zátěžové manžety, 2 x 4,0 kg modrá vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 651 Kč
Naše cena: 434 Kč Ověřit dostupnost

MOVIT® zátěžové manžety účinně podporují růst svalů a mají mnoho využití. Například pro pěší turistiku, jogging, aerobik, rehabilitace atd. Různé váhové varianty umožňují individuální trénink. Manžety mají suchý zip, který zajišťuje bezpečné upínání na ruku či nohu. Váš trénink tak rázem získává jiný rozměr.   Technické údaje: hmotnost: 2 x 4,0 kg (modrá) přizpůsobitelný suchý zip vyroben z odolného nylonu komory plněné pískem  materiál je nylon, odolný vůči roztržení velmi komfortní a příjemně se nosí zesílené švy zajistí dlouhou životnost   Obsah balení: 2 x zátěžová manžeta 4,0 kg

3 důvody proč prodáváme MOVIT zátěžové manžety, 2 x 4,0 kg modrá

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje MOVIT zátěžové manžety, 2 x 4,0 kg modrá

Valerie Krulichová, Strašnov:
Koupila jsem především kvůli kočkám a jejich chlupům (a samozřejmě synovy lenosti) Je třeba mít alespoň pootevřené dveře, jinak vám MOVIT zátěžové manžety, 2 x 4,0 kg modrá vytopí místnost:) Když se podíváte kolik chlupů je z jedné cyklu a co všechno jste si na podlaze nechávali vsáknout do zdí, asi se podivíte.

Vít Šloser, Krátká Ves:
MOVIT zátěžové manžety, 2 x 4,0 kg modrá zcela odpovídá mým přáním. Je účinný a cena přitom nízká, myslím, že z něj dělá výrobek dostupný|vhodný} celkem každému. K nákupu mě motivovaly hlavně kladné recenze dalších uživatelů. Říkal jsem si, že když je tolik zákazníků rádo, je šance, že se mezi ně zařadím i já sám.

Václav Eckl, Uhy:
Vyborný MOVIT zátěžové manžety, 2 x 4,0 kg modrá, bohuzel v nasi zemi drahá. Jeste zacatkem února stala přespříliš, nyni ji vetsina prodejcu nabizi levněji. Nerozumim teto cenove politice. Pro mne to znamena jet do Bratislavy, abych usetril. Takto jsme tam jeli i pro mnohé věci. Co se to tady v CR deje s cenami???

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 01. 2018.

Hodnocení MOVIT zátěžové manžety, 2 x 4,0 kg modrá

hodnocení 5/5 od 45 hodnotících

Diskuze MOVIT zátěžové manžety, 2 x 4,0 kg modrá

Klára H: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Anna R: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Kristián R: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Kristýna H: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Jonáš Z: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější MOVIT zátěžové manžety, 2 x 4,0 kg modrá. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží MOVIT zátěžové manžety, 2 x 4,0 kg modrá

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt