MOVIT zátěžové manžety, 2 x 4,0 kg modrá

MOVIT zátěžové manžety, 2 x 4,0 kg modrá

MOVIT zátěžové manžety, 2 x 4,0 kg modrá

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s MOVIT zátěžové manžety, 2 x 4,0 kg modrá. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s MOVIT zátěžové manžety, 2 x 4,0 kg modrá vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 654 Kč
Naše cena: 436 Kč Ověřit dostupnost

MOVIT® zátěžové manžety účinně podporují růst svalů a mají mnoho využití. Například pro pěší turistiku, jogging, aerobik, rehabilitace atd. Různé váhové varianty umožňují individuální trénink. Manžety mají suchý zip, který zajišťuje bezpečné upínání na ruku či nohu. Váš trénink tak rázem získává jiný rozměr.   Technické údaje: hmotnost: 2 x 4,0 kg (modrá) přizpůsobitelný suchý zip vyroben z odolného nylonu komory plněné pískem  materiál je nylon, odolný vůči roztržení velmi komfortní a příjemně se nosí zesílené švy zajistí dlouhou životnost   Obsah balení: 2 x zátěžová manžeta 4,0 kg

3 důvody proč prodáváme MOVIT zátěžové manžety, 2 x 4,0 kg modrá

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje MOVIT zátěžové manžety, 2 x 4,0 kg modrá

Nikola Abrahamová, Draženov:
Zpočátku jsem k MOVIT zátěžové manžety, 2 x 4,0 kg modrá neměla důvěru, ale po pár týdnech užívání jsem se přesvědčila, že jeho provedení zcela odpovídá reklamě. Cena, kvalita, rychlost doručení zásilkovou službou. Vše proběhlo k perfektní spokojenosti mé i přátel. MOVIT zátěžové manžety, 2 x 4,0 kg modrá mohu určitě doporučit jak maminkám, tak jejich kamarádkám.

Viktorie Puchýřová, Kocelovice:
Dlouho jsem hledala nejlevnější MOVIT zátěžové manžety, 2 x 4,0 kg modrá, nakonec jsem nejlevnější našla zde. Je zbytečné dívat se na levnější jinde.

Alena Koštuříková, Hřensko:
Nemůžu si stěžovat, balíček dorazilo v totálním ordnungu. I když byla udána sedmi denní dodací lhůta, přišel mi výrobek už čtvrtý den, hezky zabalený a bez vad. Okamžitě jsme ho museli na dvoře otestovat a pracuje úžasně. Ani jsem nečekala, že s ním budu tolik spokojená, ale jsem ráda, že jsem nečekala a MOVIT zátěžové manžety, 2 x 4,0 kg modrá objednala. Této objednávky zcela jasně nelituji.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 26. 04. 2018.

Hodnocení MOVIT zátěžové manžety, 2 x 4,0 kg modrá

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze MOVIT zátěžové manžety, 2 x 4,0 kg modrá

Anna S: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Adam D: MOVIT zátěžové manžety, 2 x 4,0 kg modrá je dobrý, ale chtělo yb to větší

Magdaléna S: Ideální k osmnáctinám :)

Jaroslav M: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Nikol L: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější MOVIT zátěžové manžety, 2 x 4,0 kg modrá. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží MOVIT zátěžové manžety, 2 x 4,0 kg modrá

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt