MOVIT zátěžové manžety, 2 x 4,0 kg modrá

MOVIT zátěžové manžety, 2 x 4,0 kg modrá

MOVIT zátěžové manžety, 2 x 4,0 kg modrá

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s MOVIT zátěžové manžety, 2 x 4,0 kg modrá. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s MOVIT zátěžové manžety, 2 x 4,0 kg modrá vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 654 Kč
Naše cena: 436 Kč Ověřit dostupnost

MOVIT® zátěžové manžety účinně podporují růst svalů a mají mnoho využití. Například pro pěší turistiku, jogging, aerobik, rehabilitace atd. Různé váhové varianty umožňují individuální trénink. Manžety mají suchý zip, který zajišťuje bezpečné upínání na ruku či nohu. Váš trénink tak rázem získává jiný rozměr.   Technické údaje: hmotnost: 2 x 4,0 kg (modrá) přizpůsobitelný suchý zip vyroben z odolného nylonu komory plněné pískem  materiál je nylon, odolný vůči roztržení velmi komfortní a příjemně se nosí zesílené švy zajistí dlouhou životnost   Obsah balení: 2 x zátěžová manžeta 4,0 kg

3 důvody proč prodáváme MOVIT zátěžové manžety, 2 x 4,0 kg modrá

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje MOVIT zátěžové manžety, 2 x 4,0 kg modrá

Nikola Abrahamová, Draženov

Nikola Abrahamová, Draženov:
Zpočátku jsem k MOVIT zátěžové manžety, 2 x 4,0 kg modrá ztrácela důvěru, ale po několika týdnech používání jsem se přesvědčila, že jeho provedení zcela odpovídá popisu. Cena, kvalita, rychlost zaslání zásilkovou službou. Vše proběhlo k perfektní spokojenosti mé i mojí rodiny. MOVIT zátěžové manžety, 2 x 4,0 kg modrá chci rozhodně doporučit jak maminkám, tak jejich kamarádkám.

Viktorie Puchýřová, Kocelovice

Viktorie Puchýřová, Kocelovice:
Dlouho jsem googlovala nejlevnější MOVIT zátěžové manžety, 2 x 4,0 kg modrá, nakonec jsem nejlevnější našla na tomto eshopu. Je zbytečné hledat levnější jinde.

Alena Koštuříková, Hřensko

Alena Koštuříková, Hřensko:
Nechci si stěžovat, balíček dorazilo v naprostém pořádku. Třebaže byla stanovena několikadenní doručovací lhůta, přišel mi výrobek už třetí den, pěkně zabalený a bez vad. Hned jsme ho museli na zahradě otestovat a pracuje bezvadně. Ani jsem nevěděla, že s ním budu tolik překvapená, ale jsem ráda, že jsem neváhala a MOVIT zátěžové manžety, 2 x 4,0 kg modrá objednala. Této koupě rozhodně nelituji.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 09. 2018.

Hodnocení MOVIT zátěžové manžety, 2 x 4,0 kg modrá

hodnocení 5/5 od 15 hodnotících

Diskuze MOVIT zátěžové manžety, 2 x 4,0 kg modrá

Emma P: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Matouš B: 110 % spokojenost

Oliver Š: Jsem ráda, že to mám

Adéla F: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Viktor S: Přišlo to celkem rychle

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější MOVIT zátěžové manžety, 2 x 4,0 kg modrá. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží MOVIT zátěžové manžety, 2 x 4,0 kg modrá

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt