MOVIT zátěžové manžety 2x 1,0 kg růžová

MOVIT zátěžové manžety 2x 1,0 kg růžová

MOVIT zátěžové manžety 2x 1,0 kg růžová

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s MOVIT zátěžové manžety 2x 1,0 kg růžová. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s MOVIT zátěžové manžety 2x 1,0 kg růžová vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 330 Kč
Naše cena: 220 Kč Ověřit dostupnost

MOVIT® zátěžové manžety účinně podporují růst svalů a mají mnoho využití. Například pro pěší turistiku, jogging, aerobik, rehabilitace atd. Různé váhové varianty umožňují individuální trénink. Manžety mají suchý zip, který zajišťuje bezpečné upínání na ruku či nohu. Váš trénink tak rázem získává jiný rozměr.   Technické údaje: hmotnost: 2x 1,0 kg (růžová) přizpůsobitelný suchý zip vyroben z odolného nylonu komory plněné pískem  materiál je nylon, odolný vůči roztržení velmi komfortní a příjemně se nosí zesílené švy zajistí dlouhou životnost   Obsah balení: 2x zátěžová manžeta 1,0 kg

3 důvody proč prodáváme MOVIT zátěžové manžety 2x 1,0 kg růžová

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje MOVIT zátěžové manžety 2x 1,0 kg růžová

Matyáš Kobližka, Čím:
MOVIT zátěžové manžety 2x 1,0 kg růžová je prostě vynikající! Po saměťáku jsem se pár let pohyboval po Asii jako obchoďák a tak mám možnost srovnání. Je vidět velký pokrok a i v Česku je možné najít velmi kvalitní nabídku. Po všech stránkách konkuruje nabídce v Evropě a cenově je dokonce levnější než v některých vedlejších státech. Jen tak dál.

Tadeáš Fleišman, Rašov:
Hledal jsem dárky pro děti a vybrané MOVIT zátěžové manžety 2x 1,0 kg růžováY jste měli skladem, což mne velmi překvapilo oproti konkurenci. Navíc za úžasné ceny. Ihned jsem je objednal a do dvou dnů mi je kurýrka přinesla do práce. Vše bylo naprosto báječné.

Aneta Mohauptová, Vrcovice:
Spokojenost nakupujícího by pokaždé měla být na hlavním místě. To už říkal nejen Tomáš Baťa a přesto jde ale o fantasii. Ovšem pouze MOVIT zátěžové manžety 2x 1,0 kg růžová to splňuje, stejně tak, jako tento eshop, jelikož jsem hodně spokojena. Za levnou cenu jsem koupila to, co jsem chtěla. Svou hodnotou rozhodně předčí stejné modely, tím jsem si jistá. Mám radost, že jsem nenaletěla špatnému tvůrci.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 19. 11. 2017.

Hodnocení MOVIT zátěžové manžety 2x 1,0 kg růžová

hodnocení 5/5 od 14 hodnotících

Diskuze MOVIT zátěžové manžety 2x 1,0 kg růžová

Jana H: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Jana H: dobré

Jaroslav K: Jsem ráda, že to mám

Zuzana L: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Patrik B: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější MOVIT zátěžové manžety 2x 1,0 kg růžová. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží MOVIT zátěžové manžety 2x 1,0 kg růžová

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt