MOVIT zátěžové manžety 2x 1,0 kg růžová

MOVIT zátěžové manžety 2x 1,0 kg růžová

MOVIT zátěžové manžety 2x 1,0 kg růžová

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s MOVIT zátěžové manžety 2x 1,0 kg růžová. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s MOVIT zátěžové manžety 2x 1,0 kg růžová vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 330 Kč
Naše cena: 220 Kč Ověřit dostupnost

MOVIT® zátěžové manžety účinně podporují růst svalů a mají mnoho využití. Například pro pěší turistiku, jogging, aerobik, rehabilitace atd. Různé váhové varianty umožňují individuální trénink. Manžety mají suchý zip, který zajišťuje bezpečné upínání na ruku či nohu. Váš trénink tak rázem získává jiný rozměr.   Technické údaje: hmotnost: 2x 1,0 kg (růžová) přizpůsobitelný suchý zip vyroben z odolného nylonu komory plněné pískem  materiál je nylon, odolný vůči roztržení velmi komfortní a příjemně se nosí zesílené švy zajistí dlouhou životnost   Obsah balení: 2x zátěžová manžeta 1,0 kg

3 důvody proč prodáváme MOVIT zátěžové manžety 2x 1,0 kg růžová

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje MOVIT zátěžové manžety 2x 1,0 kg růžová

Matyáš Kobližka, Čím:
MOVIT zátěžové manžety 2x 1,0 kg růžová je jednoduše vynikající! Po revoluci jsem se několik roků pohyboval po Světě jako obchoďák a tak mám možnost srovnání. Je vidět obrovský pokrok a i v Česku je možné najít hodně kvalitní nabídku. Ve všech směrech konkuruje prodejcům v zahraničí a cenově je snad levnější než v některých okolních státech. Jen tak dál.

Tadeáš Fleišman, Rašov:
Kupoval jsem dárky pro děti a vybrané MOVIT zátěžové manžety 2x 1,0 kg růžováY jste měli skladem, což mne velmi překvapilo oproti konkurenci. Navíc za bezkonkurenční ceny. Okamžitě jsem je objednal a do dvou dnů mi je doručovatelka přinesla do domů. Vše bylo naprosto super.

Aneta Mohauptová, Vrcovice:
Spokojenost zákazníka by vždy měla být na hlavním místě. To už říkal nejen Tomáš Baťa a přesto jde ale o utopii. Ovšem pouze MOVIT zátěžové manžety 2x 1,0 kg růžová to splňuje, stejně tak, jako tento obchod, jelikož jsem hodně spokojena. Za přijatelnou cenu jsem koupila to, co jsem chtěla. Svou kvalitou rozhodně předčí stejné modely, tím jsem si jistá. Mám radost, že jsem nenaletěla špatnému výrobci.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 01. 2018.

Hodnocení MOVIT zátěžové manžety 2x 1,0 kg růžová

hodnocení 5/5 od 67 hodnotících

Diskuze MOVIT zátěžové manžety 2x 1,0 kg růžová

Kamila K: Je to dostatečné?

Šárka B: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Jana M: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Jiří Š: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Lukáš C: funkční výrobek

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější MOVIT zátěžové manžety 2x 1,0 kg růžová. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží MOVIT zátěžové manžety 2x 1,0 kg růžová

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt