Mozaika Garth z andezitu - černá obklady 1ks

Mozaika Garth z andezitu - černá obklady 1ks

Mozaika Garth z andezitu - černá obklady 1ks

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Mozaika Garth z andezitu - černá obklady 1ks. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Mozaika Garth z andezitu - černá obklady 1ks vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 174 Kč
Naše cena: 116 Kč Ověřit dostupnost

Mozaika Garth z andezitu - černá obklady 1ks Mozaika tvořená ze čtvercových kousků lešteného černého andezitu (přírodního kamene) je nalepená na síťce a tak se s ní snadno obkládají i větší plochy. Mozaikou můžete obkládat vnitřní i venkovní prostory. Je ideální na obkládání stěn i podlah. Po obložení doporučujeme provést impregnaci, na ochranu před nechtěnými skrvnami. Je potřeba použít spárovací hmotu na pravý kámen.    Technické údaje: Materiál: andezit (přírodní kámen) Rozměr siťky: 30 x 30 cm Barva: černá, šedá Velikost kamenů: cca. 3 x 3 cm (čtvercové) Tloušťka 3,5 až 4 mm   Vhodné pro montáž na stěny i podlahy Všechny hrany zaoblené Jednoduchá montáž, jedná se o kamínky lepené na síťce   Obsah balení: 1x síťka mozaika

3 důvody proč prodáváme Mozaika Garth z andezitu - černá obklady 1ks

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Mozaika Garth z andezitu - černá obklady 1ks

Adéla Capíková, Strakonice

Adéla Capíková, Strakonice:
Byla jsem nákupem mile překvapena. Objednaný Mozaika Garth z andezitu - černá obklady 1ks dorazil v úžasně rychlém čase a já z něj měla velikou radost. Vyzdvihla bych jeho vkusný vkusný design a samozřejmě praktičnost. To je můj šálek kávy, na to nedám dopustit. Znám lidi, kteří si koupily něco podobného, ale od jiného výrobce (jméno si už nepamatuji) a nadávali na to, že je to k ničemu. Tohle je něco jiného, neselže! Půjčila jsem jim ho na týden a dali mi za pravdu. Kupujte originál, kupujte tohle!

Hana Klváčková, Žandov

Hana Klváčková, Žandov:
Tento obchod i Mozaika Garth z andezitu - černá obklady 1ks velice doporučuji. Objednávala jsem zde již po třetí a vždy všechno dorazilo v cajku a do pěti dnů jsem zboží pokaždé obdržela. Ani s tímto výrobkem jsem se nespletla, protože pracuje bezvadně. Po několikátém otestování vzhlíží pořád jako nový a snadno přežil i pád na zem, kdy jsem se bála, že se rozbije. Když jsem ho pak vyzkoušela, tak fungoval stejně jako dříve. Teda všechno OK.

Emma Poslušná, Hybrálec

Emma Poslušná, Hybrálec:
Mozaika Garth z andezitu - černá obklady 1ks jsou výborné a stálé produkty. Zatím mám nejlepší zkušenosti s produkty. Doporučuji všem kamarádům. Budu objednávat menší číslo.

Nikolas Vejvoda, Křižanovice

Nikolas Vejvoda, Křižanovice:
Dobrý eshop. Vážím si především to, že Mozaika Garth z andezitu - černá obklady 1ks vypadá už na dotek nadstandardně a je za nejlevnější cenu. Pro běžnou použití je zcela dostačující, skoro je ho až škoda, jelikož má i další nastavení, které se ale čas od času mohou hodit i normálním lidem. Opotřebováním se neopotřebovává, po dlouhou dobu vypadá jako nový. Odolává otřesům a jinému nepěknému používání. Za mě určitě přímá volba.

Emma Bartasová, Modletice

Emma Bartasová, Modletice:
Dostala jsem Mozaika Garth z andezitu - černá obklady 1ks jako dárek a byla jsem moc hezky překvapena. Jsem opravdu hodně ráda, že mi kolegové darovali pěkný dárek.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 27. 04. 2018.

Hodnocení Mozaika Garth z andezitu - černá obklady 1ks

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze Mozaika Garth z andezitu - černá obklady 1ks

Viktorie B: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Tomáš K: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Magdaléna P: dobré

Jana U: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Ema K: Proboha. To raději přispěju na charitu

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Mozaika Garth z andezitu - černá obklady 1ks. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Mozaika Garth z andezitu - černá obklady 1ks

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt