Mozaika Garth z andezitu - černá obklady 1ks

Mozaika Garth z andezitu - černá obklady 1ks

Mozaika Garth z andezitu - černá obklady 1ks

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Mozaika Garth z andezitu - černá obklady 1ks. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Mozaika Garth z andezitu - černá obklady 1ks vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 174 Kč
Naše cena: 116 Kč Ověřit dostupnost

Mozaika Garth z andezitu - černá obklady 1ks Mozaika tvořená ze čtvercových kousků lešteného černého andezitu (přírodního kamene) je nalepená na síťce a tak se s ní snadno obkládají i větší plochy. Mozaikou můžete obkládat vnitřní i venkovní prostory. Je ideální na obkládání stěn i podlah. Po obložení doporučujeme provést impregnaci, na ochranu před nechtěnými skrvnami. Je potřeba použít spárovací hmotu na pravý kámen.    Technické údaje: Materiál: andezit (přírodní kámen) Rozměr siťky: 30 x 30 cm Barva: černá, šedá Velikost kamenů: cca. 3 x 3 cm (čtvercové) Tloušťka 3,5 až 4 mm   Vhodné pro montáž na stěny i podlahy Všechny hrany zaoblené Jednoduchá montáž, jedná se o kamínky lepené na síťce   Obsah balení: 1x síťka mozaika

3 důvody proč prodáváme Mozaika Garth z andezitu - černá obklady 1ks

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Mozaika Garth z andezitu - černá obklady 1ks

Adéla Capíková, Strakonice

Adéla Capíková, Strakonice:
Byla jsem nákupem hezky překvapena. Objednaný Mozaika Garth z andezitu - černá obklady 1ks dorazil v úžasně rychlém čase a já z něj měla velikou radost. Vyzdvihla bych jeho pěkný vkusný design a samozřejmě praktičnost. To je můj šálek kávy, na to nedám dopustit. Znám lidi, kteří si koupily něco podobného, ale od jiného výrobce (jméno si už nepamatuji) a nadávali na to, že je to k ničemu. Tohle je něco jiného, neselže! Půjčila jsem jim ho na dva dny a dali mi za pravdu. Kupujte originál, kupujte tohle!

Hana Klváčková, Žandov

Hana Klváčková, Žandov:
Tento obchod i Mozaika Garth z andezitu - černá obklady 1ks velmi doporučuji. Kupovala jsem tady již po několikáté a pokaždé všechno přišlo v pořádku a do pěti dnů jsem zboží pokaždé dostala. Ani s tímto výrobkem jsem se nespletla, protože pracuje perfektně. Po několikátém vyzkoušení vypadá pořád jako nový a snadno přežil i pád z rukou, kdy jsem se bála, že se rozbije. Když jsem ho pak testovala, tak fungoval stejně jako dříve. Teda všechno OK.

Emma Poslušná, Hybrálec

Emma Poslušná, Hybrálec:
Mozaika Garth z andezitu - černá obklady 1ks jsou výborné a kvalitní výrobky. Zatím mám výborné zkušenosti s zbožím. Doporučuji všem známým. Budu objednávat pdobné.

Nikolas Vejvoda, Křižanovice

Nikolas Vejvoda, Křižanovice:
Spolehlivý eshop. Vážím si především to, že Mozaika Garth z andezitu - černá obklady 1ks vypadá už na pohled kvalitně a je za rozumnou cenu. Pro denní potřebu je naprosto dostačující, skoro je ho až škoda, protože má i další funkce, které se ale čas od času můžou přijít vhod i běžným lidem. Používáním se neničí, po předlouhou dobu vypadá jako nový. Odolává pádům a dalšímu nepěknému zacházení. Za mě jasně přímá volba.

Emma Bartasová, Modletice

Emma Bartasová, Modletice:
Obdržela jsem Mozaika Garth z andezitu - černá obklady 1ks jako dárek a byla jsem moc hezky překvapena. Jsem opravdu hodně ráda, že mi kamarádka dala hezký dárek.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 17. 08. 2018.

Hodnocení Mozaika Garth z andezitu - černá obklady 1ks

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze Mozaika Garth z andezitu - černá obklady 1ks

František B: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Nikol G: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Šárka A: Proboha. To raději přispěju na charitu

Natálie G: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Markéta P: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Mozaika Garth z andezitu - černá obklady 1ks. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Mozaika Garth z andezitu - černá obklady 1ks

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt