Mozaika Garth z andezitu - černá obklady 1ks

Mozaika Garth z andezitu - černá obklady 1ks

Mozaika Garth z andezitu - černá obklady 1ks

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Mozaika Garth z andezitu - černá obklady 1ks. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Mozaika Garth z andezitu - černá obklady 1ks vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 174 Kč
Naše cena: 116 Kč Ověřit dostupnost

Mozaika Garth z andezitu - černá obklady 1ks Mozaika tvořená ze čtvercových kousků lešteného černého andezitu (přírodního kamene) je nalepená na síťce a tak se s ní snadno obkládají i větší plochy. Mozaikou můžete obkládat vnitřní i venkovní prostory. Je ideální na obkládání stěn i podlah. Po obložení doporučujeme provést impregnaci, na ochranu před nechtěnými skrvnami. Je potřeba použít spárovací hmotu na pravý kámen.    Technické údaje: Materiál: andezit (přírodní kámen) Rozměr siťky: 30 x 30 cm Barva: černá, šedá Velikost kamenů: cca. 3 x 3 cm (čtvercové) Tloušťka 3,5 až 4 mm   Vhodné pro montáž na stěny i podlahy Všechny hrany zaoblené Jednoduchá montáž, jedná se o kamínky lepené na síťce   Obsah balení: 1x síťka mozaika

3 důvody proč prodáváme Mozaika Garth z andezitu - černá obklady 1ks

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Mozaika Garth z andezitu - černá obklady 1ks

Adéla Capíková, Strakonice

Adéla Capíková, Strakonice:
Byla jsem nákupem mile překvapena. Objednaný Mozaika Garth z andezitu - černá obklady 1ks dorazil v úžasně rychlém čase a já z něj měla velikou radost. Vyzdvihla bych jeho hezký vkusný design a samozřejmě praktičnost. To je můj šálek kávy, na to nedám dopustit. Znám lidi, kteří si koupily něco podobného, ale od jiného výrobce (jméno si už nepamatuji) a nadávali na to, že je to k ničemu. Tohle je něco jiného, neselže! Půjčila jsem jim ho na týden a dali mi za pravdu. Kupujte originál, kupujte tohle!

Hana Klváčková, Žandov

Hana Klváčková, Žandov:
Tento obchod i Mozaika Garth z andezitu - černá obklady 1ks velmi doporučuji. Kupovala jsem zde již po druhé a pokaždé všechno přišlo v pořádku a do čtyř dnů jsem zboží vždy dostala. Ani s tímto produktem jsem se nespálila, protože funguje bezvadně. Po několikátém vyzkoušení vypadá stále jako nový a snadno přežil i pád ze stolu, kdy jsem se bála, že se rozbije. Když jsem ho pak vyzkoušela, tak pracoval stejně jako předtím. Takže všechno OK.

Emma Poslušná, Hybrálec

Emma Poslušná, Hybrálec:
Mozaika Garth z andezitu - černá obklady 1ks jsou výborné a kvalitní produkty. Zatím mám dobré zkušenosti s produkty. Doporučuji všem známým. Budu objednávat pdobné.

Nikolas Vejvoda, Křižanovice

Nikolas Vejvoda, Křižanovice:
Dobrý obchod. Vážím si hlavně to, že Mozaika Garth z andezitu - černá obklady 1ks vypadá už na dotek kvalitně a je za levnou cenu. Pro denní použití je zcela dostačující, skoro je ho až škoda, jelikož má i další funkce, které se ale čas od času mohou hodit i normálním lidem. Opotřebováním se neopotřebovává, po dlouhou dobu vypadá jako právě rozbalený. Odolává otřesům a dalšímu nepěknému používání. Za mě jasně jednoznačná volba.

Emma Bartasová, Modletice

Emma Bartasová, Modletice:
Obdržela jsem Mozaika Garth z andezitu - černá obklady 1ks jako dárek a byla jsem moc hezky překvapena. Jsem opravdu hodně ráda, že mi syn daroval pěkný dárek.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 10. 2018.

Hodnocení Mozaika Garth z andezitu - černá obklady 1ks

hodnocení 5/5 od 10 hodnotících

Diskuze Mozaika Garth z andezitu - černá obklady 1ks

Emma P: Ideální k osmnáctinám :)

Vojtěch Z: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Antonín J: je to fajné

Kristýna J: děda je z dárku je nadšený

Jan U: 110 % spokojenost

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Mozaika Garth z andezitu - černá obklady 1ks. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Mozaika Garth z andezitu - černá obklady 1ks

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt