Mozaika Garth z andezitu - šedá obklady - 1x síťka

Mozaika Garth z andezitu - šedá obklady - 1x síťka

Mozaika Garth z andezitu - šedá obklady - 1x síťka

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Mozaika Garth z andezitu - šedá obklady - 1x síťka. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Mozaika Garth z andezitu - šedá obklady - 1x síťka vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 263 Kč
Naše cena: 175 Kč Ověřit dostupnost

Mozaika z leštěného andezitu ( lávy) je nalepená na síťce a tak se s ní snadno obkládají i větší plochy. Mozaikou můžete obkládat vnitřní i venkovní prostory. Je ideální na obkládání stěn a podlah. Je potřeba použít spárovací hmotu na pravý kámen.   Technické údaje: 100% přírodní kámen Rozměry síťky:  30,0 x 30,0 cm Barva: tmavě šedá Velikost kamenů: cca 2,5 - 4,5 cm Magnetická síla: cca 1,0 cm Vhodné do interiéru i exteriéru Všechny hrany zaoblené    Obsah balení: 1x síťka hmotnost: 2 kg

3 důvody proč prodáváme Mozaika Garth z andezitu - šedá obklady - 1x síťka

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Mozaika Garth z andezitu - šedá obklady - 1x síťka

Josef Pozník, Letohrad:
Velmi mě zaujal tento nový Mozaika Garth z andezitu - šedá obklady - 1x síťka, který byl dodán na trh. Hledal jsem záplavu drobností. Příjemně mě zaskočil svou nenáročností na údržbu, velkou výkonností a nízkou cenou. I manželka si ho pochvaluje, protože jí výkon výrazně ulehčila práci a máme tak více času na rodinu a na naše příbuzné. Stal se z něj spolehlivý domácí pomocník, bez kterého si už den nedovedeme představit.

Daniel Ježík, Dolní Bečva:
Chtěl jsem udělat radost manželce k narozeninám. Vůbec jsem však neměl jasnou představu o tom, co objednat. Obrátil jsem se na vás s podporou a udělal jsem výborně. Poradili jste mi, jak jste nejlépe uměli a nalezený Mozaika Garth z andezitu - šedá obklady - 1x síťka je báječný. Dcera byla překvapená. Navíc jsem hodně ušetřil. Jistě u vás opět v budoucnu něco zakoupím, vše proběhlo zcela klidně, až jsem byl sám překvapený.

Šimon Roznos, Bácovice:
Objednat Mozaika Garth z andezitu - šedá obklady - 1x síťka je dobrá volba. Užívám ho už pár týdnů a vidím pouze výhody, jednoduše jsem doslova překvapen. Nad pořízením jsem se rozhodoval celkem zdatně, stále jsem se nemohl rozhodnout, ale nakonec mě pozitivní ohlasy dalších přesvědčily a jsem spokojen. Má další volba bude podobná. Vždycky je lepší vsadit na jistotu. Zvlášť v dnešním času.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 19. 11. 2017.

Hodnocení Mozaika Garth z andezitu - šedá obklady - 1x síťka

hodnocení 5/5 od 7 hodnotících

Diskuze Mozaika Garth z andezitu - šedá obklady - 1x síťka

Michaela Z: dobré

Matyáš Z: tak jsem to dostala aje to super

Julie T: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Nikola R: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Tadeáš B: funkční výrobek

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Mozaika Garth z andezitu - šedá obklady - 1x síťka. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Mozaika Garth z andezitu - šedá obklady - 1x síťka

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt