Mozaika Garth z andezitu - šedá obklady - 1x síťka

Mozaika Garth z andezitu - šedá obklady - 1x síťka

Mozaika Garth z andezitu - šedá obklady - 1x síťka

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Mozaika Garth z andezitu - šedá obklady - 1x síťka. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Mozaika Garth z andezitu - šedá obklady - 1x síťka vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 263 Kč
Naše cena: 175 Kč Ověřit dostupnost

Mozaika z leštěného andezitu ( lávy) je nalepená na síťce a tak se s ní snadno obkládají i větší plochy. Mozaikou můžete obkládat vnitřní i venkovní prostory. Je ideální na obkládání stěn a podlah. Je potřeba použít spárovací hmotu na pravý kámen.   Technické údaje: 100% přírodní kámen Rozměry síťky:  30,0 x 30,0 cm Barva: tmavě šedá Velikost kamenů: cca 2,5 - 4,5 cm Magnetická síla: cca 1,0 cm Vhodné do interiéru i exteriéru Všechny hrany zaoblené    Obsah balení: 1x síťka hmotnost: 2 kg

3 důvody proč prodáváme Mozaika Garth z andezitu - šedá obklady - 1x síťka

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Mozaika Garth z andezitu - šedá obklady - 1x síťka

Anna Pitronová, Mníšek

Anna Pitronová, Mníšek:
Dlouho jsem nemohla najít přesně takový Mozaika Garth z andezitu - šedá obklady - 1x síťka, který by mě uspokojil. Jsem celkem náročná a chci pokaždé to nejskvělejší za nejlevnější cenu. Pak jsem narazila na váš eshop, který je hodně jednoduchý a nabídka k tomu je pestrá. Našla jsem přesně to, co jsem hledala za nízkou cenu. I když jste to neměli k dodání, oceňuji hodně profesionální komunikaci a nakonec jsem se {zboží|produktu dočkala i rychle. Takže za mě skvělý krámek.

Jakub Vanc, Plumlov

Jakub Vanc, Plumlov:
Spolehlivý eshop. Vážím si především to, že Mozaika Garth z andezitu - šedá obklady - 1x síťka vypadá už na pohled kvalitně a je za nízkou cenu. Pro denní potřebu je naprosto dostačující, skoro je ho až škoda, jelikož má i další funkce, které se ale čas od času mohou přijít vhod i normálním lidem. Opotřebováním se neopotřebovává, po předlouhou dobu vypadá jako právě rozbalený. Odolává nárazům a jinému nepěknému používání. Za mě jasně jednoznačná volba.

Šárka Kolmašová, Bocanovice

Šárka Kolmašová, Bocanovice:
Objednala jsem především kvůli kočkám a jejich chlupům (a samozřejmě vlastní lenosti) Je třeba mít alespoň pootevřené dveře, jinak vám Mozaika Garth z andezitu - šedá obklady - 1x síťka vytopí obývák:) Když se podíváte kolik vody je z jedné várky a co všechno jste si na podlaze nechávali vsáknout do země, asi se podivíte.

Ondřej Prikner, Příbram

Ondřej Prikner, Příbram:
Potřeboval jsem objednat Mozaika Garth z andezitu - šedá obklady - 1x síťka v co nejvyšší kvalitě a za přijatelnou cenu. Navíc jsem na to hodně pospíchal. Naštěstí jste mi vyšli opravdu vstříc, poradili, a balíček poslali obratem. BalíčekDárek} před pár dny přišel a vše bylo v naprostém pořádku. Vážím si perfektní komunikace a profesionálního přístupu k zákazníkovi.

Valerie Baborská, Obory

Valerie Baborská, Obory:
Jednoho dne jsme se s kamarádkami ve škole rozhodly, že si u internetového prodejce objednáme větší množství věcí najednou, abychom ušetřily. Já jsem si v tom čase zvolila v nabídce právě tenhle Mozaika Garth z andezitu - šedá obklady - 1x síťka, jelikož mě upoutal na první pohled. Ovšem byla to hodně šťastná volba. Zázraky jsem od něj nečekala, ale jsem nadšená. Nejvyšší kvalita, bezproblémové doručení, dostupná cenovka, jinými slovy bomba!

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 09. 2018.

Hodnocení Mozaika Garth z andezitu - šedá obklady - 1x síťka

hodnocení 5/5 od 22 hodnotících

Diskuze Mozaika Garth z andezitu - šedá obklady - 1x síťka

Valerie P: nemá chybu

Patrik D: je to fajné

Aleš M: Přišlo to celkem rychle

Nikol P: Proboha. To raději přispěju na charitu

Nikola L: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Mozaika Garth z andezitu - šedá obklady - 1x síťka. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Mozaika Garth z andezitu - šedá obklady - 1x síťka

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt