Mozaika Garth z andezitu - šedá obklady - 1x síťka

Mozaika Garth z andezitu - šedá obklady - 1x síťka

Mozaika Garth z andezitu - šedá obklady - 1x síťka

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Mozaika Garth z andezitu - šedá obklady - 1x síťka. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Mozaika Garth z andezitu - šedá obklady - 1x síťka vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 263 Kč
Naše cena: 175 Kč Ověřit dostupnost

Mozaika z leštěného andezitu ( lávy) je nalepená na síťce a tak se s ní snadno obkládají i větší plochy. Mozaikou můžete obkládat vnitřní i venkovní prostory. Je ideální na obkládání stěn a podlah. Je potřeba použít spárovací hmotu na pravý kámen.   Technické údaje: 100% přírodní kámen Rozměry síťky:  30,0 x 30,0 cm Barva: tmavě šedá Velikost kamenů: cca 2,5 - 4,5 cm Magnetická síla: cca 1,0 cm Vhodné do interiéru i exteriéru Všechny hrany zaoblené    Obsah balení: 1x síťka hmotnost: 2 kg

3 důvody proč prodáváme Mozaika Garth z andezitu - šedá obklady - 1x síťka

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Mozaika Garth z andezitu - šedá obklady - 1x síťka

Josef Pozník, Letohrad:
Hodně mě zaujal tento nejnovější Mozaika Garth z andezitu - šedá obklady - 1x síťka, který byl uveden na trh. Hledal jsem moře zbytečností. Hezky mě zaskočil svou nenáročností na údržbu, velkou výkonností a malou cenou. I žena si ho chválí, jelikož jí práce velmi ulehčila práci a máme tak více času na sebe a na naše děti. Stal se z něj dobrý rodinný pomocník, bez něhož si už den nedovedeme představit.

Daniel Ježík, Dolní Bečva:
Chtěl jsem udělat radost manželce k narozeninám. Vůbec jsem však neměl jasnou představu o tom, co objednat. Obrátil jsem se na vás s očekáváním a udělal jsem výborně. Poradili jste mi, jak jste nejlépe uměli a výsledný Mozaika Garth z andezitu - šedá obklady - 1x síťka je perfektní. Manželka byla překvapená. Navíc jsem ještě ušetřil. Určitě u vás opět v budoucnu něco koupím, vše proběhlo naprosto hladce, až jsem byl sám šokovaný.

Šimon Roznos, Bácovice:
Objednat Mozaika Garth z andezitu - šedá obklady - 1x síťka je dobrá volba. Užívám ho už několik dnů a vidím jen samá pozitiva, jednoduše jsem zcela ohromen. Nad pořízením jsem se rozhodoval celkem dlouho, stále jsem se nemohl nadchnout, ale nakonec mě kladné ohlasy ostatních přesvědčily a jsem rád. Má další volba bude stejná. Vždycky je lepší vsadit na jistotu. Obzvlášť v dnešní době.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 01. 2018.

Hodnocení Mozaika Garth z andezitu - šedá obklady - 1x síťka

hodnocení 5/5 od 64 hodnotících

Diskuze Mozaika Garth z andezitu - šedá obklady - 1x síťka

Alžběta H: dobré

Lucie Š: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Tereza S: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Tereza T: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Jonáš Ř: Celkem jsem spokojený.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Mozaika Garth z andezitu - šedá obklady - 1x síťka. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Mozaika Garth z andezitu - šedá obklady - 1x síťka

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt