Mozaika Garth z andezitu - šedá obklady - 1x síťka

Mozaika Garth z andezitu - šedá obklady - 1x síťka

Mozaika Garth z andezitu - šedá obklady - 1x síťka

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Mozaika Garth z andezitu - šedá obklady - 1x síťka. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Mozaika Garth z andezitu - šedá obklady - 1x síťka vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 263 Kč
Naše cena: 175 Kč Ověřit dostupnost

Mozaika z leštěného andezitu ( lávy) je nalepená na síťce a tak se s ní snadno obkládají i větší plochy. Mozaikou můžete obkládat vnitřní i venkovní prostory. Je ideální na obkládání stěn a podlah. Je potřeba použít spárovací hmotu na pravý kámen.   Technické údaje: 100% přírodní kámen Rozměry síťky:  30,0 x 30,0 cm Barva: tmavě šedá Velikost kamenů: cca 2,5 - 4,5 cm Magnetická síla: cca 1,0 cm Vhodné do interiéru i exteriéru Všechny hrany zaoblené    Obsah balení: 1x síťka hmotnost: 2 kg

3 důvody proč prodáváme Mozaika Garth z andezitu - šedá obklady - 1x síťka

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Mozaika Garth z andezitu - šedá obklady - 1x síťka

Anna Pitronová, Mníšek:
nějaký čas jsem nemohla najít skoro podobný Mozaika Garth z andezitu - šedá obklady - 1x síťka, který by mě uspokojil. Jsem docela přísná a chci pokaždé to nejskvělejší za nejlevnější cenu. Pak jsem našla váš obchod, který je velice jednoduchý a nabídka navíc pestrá. Objevila jsem přesně to, co jsem hledala za skvělou cenu. I když jste to neměli na skladě, oceňuji hodně korektní komunikaci a nakonec jsem se {zboží|produktu dočkala i obratem. Takže za mě skvělý krámek.

Jakub Vanc, Plumlov:
Spolehlivý obchod. Vážím si hlavně to, že Mozaika Garth z andezitu - šedá obklady - 1x síťka vypadá už na pohled nadstandardně a je za nízkou cenu. Pro denní potřebu je zcela dostačující, skoro je ho až škoda, protože má i další funkce, které se ale čas od času můžou přijít vhod i běžným lidem. Opotřebováním se neopotřebovává, po dlouhou dobu vypadá jako právě rozbalený. Odolává otřesům a jinému nehezkému používání. Za mě jasně jednoznačná volba.

Šárka Kolmašová, Bocanovice:
Pořídila jsem především kvůli kočkám a jejich chlupům (a samozřejmě dcery lenosti) Je třeba mít alespoň pootevřené okno, jinak vám Mozaika Garth z andezitu - šedá obklady - 1x síťka vytopí špajzku:) Když se podíváte kolik vody je z jedné dávky a co všechno jste si na prknech nechávali vsáknout do zdí, asi se podivíte.

Ondřej Prikner, Příbram:
Potřeboval jsem pořídit Mozaika Garth z andezitu - šedá obklady - 1x síťka v co nejvyšší kvalitě a za přijatelnou cenu. Navíc jsem na to hodně pospíchal. Naštěstí jste mi vyšli opravdu vstříc, poradili, a balíček poslali obratem. ZásilkuDárek} včera přišel a vše bylo v naprostém pořádku. Vážím si perfektní komunikace a skvělému přístupu k zákazníkovi.

Valerie Baborská, Obory:
Jednou jsme se s kamarádkami ve škole dohodly, že si na internetu zakoupíme víc věcí na jeden nákup, čímž ušetříme. Já jsem si v tom čase zvolila v nabídce právě tenhle Mozaika Garth z andezitu - šedá obklady - 1x síťka, z důvodu, že jsem se do něj ihned zamilovala. Avšak byla to hodně skvělá volba. Příliš jsem od něj nechtěla, ale byla jsem překvapená. Prvotřídní kvalita, bleskové doručení, nízká cena, jedním slovem skvělé!

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 26. 04. 2018.

Hodnocení Mozaika Garth z andezitu - šedá obklady - 1x síťka

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze Mozaika Garth z andezitu - šedá obklady - 1x síťka

Filip T: Jsem ráda, že to mám

Sofie T: Je to dostatečné?

Michal V: funkční výrobek

Nela J: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Karel Š: Mozaika Garth z andezitu - šedá obklady - 1x síťka je dobrý, ale chtělo yb to větší

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Mozaika Garth z andezitu - šedá obklady - 1x síťka. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Mozaika Garth z andezitu - šedá obklady - 1x síťka

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt