Mozaika Garth z andezitu - šedá obklady - 1x síťka

Mozaika Garth z andezitu - šedá obklady - 1x síťka

Mozaika Garth z andezitu - šedá obklady - 1x síťka

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Mozaika Garth z andezitu - šedá obklady - 1x síťka. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Mozaika Garth z andezitu - šedá obklady - 1x síťka vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 263 Kč
Naše cena: 175 Kč Ověřit dostupnost

Mozaika z leštěného andezitu ( lávy) je nalepená na síťce a tak se s ní snadno obkládají i větší plochy. Mozaikou můžete obkládat vnitřní i venkovní prostory. Je ideální na obkládání stěn a podlah. Je potřeba použít spárovací hmotu na pravý kámen.   Technické údaje: 100% přírodní kámen Rozměry síťky:  30,0 x 30,0 cm Barva: tmavě šedá Velikost kamenů: cca 2,5 - 4,5 cm Magnetická síla: cca 1,0 cm Vhodné do interiéru i exteriéru Všechny hrany zaoblené    Obsah balení: 1x síťka hmotnost: 2 kg

3 důvody proč prodáváme Mozaika Garth z andezitu - šedá obklady - 1x síťka

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Mozaika Garth z andezitu - šedá obklady - 1x síťka

Anna Pitronová, Mníšek

Anna Pitronová, Mníšek:
Dlouho jsem nenašla najít přesně takový Mozaika Garth z andezitu - šedá obklady - 1x síťka, který by mě nadchnul. Jsem celkem náročná a chci vždy to nejlepší za rozumnou cenu. Pak jsem narazila na váš e-shop, který je velice přehledný a nabídka k tomu je široká. Objevila jsem téměř to, co jsem hledala za nejlevnější cenu. Ačkoliv jste to neměli na skladě, oceňuji hodně profesionální komunikaci a nakonec jsem se {zboží|produktu dočkala i rychle. Takže za mě skvělý krámek.

Jakub Vanc, Plumlov

Jakub Vanc, Plumlov:
Spolehlivý obchod. Vážím si především to, že Mozaika Garth z andezitu - šedá obklady - 1x síťka vypadá už na dotek kvalitně a je za levnou cenu. Pro denní potřebu je zcela dostačující, skoro je ho až škoda, jelikož má i další funkce, které se ale čas od času můžou přijít vhod i běžným uživatelům. Používáním se neopotřebovává, po dlouhou dobu vypadá jako nový. Odolává otřesům a jinému nehezkému používání. Za mě jasně jednoznačná volba.

Šárka Kolmašová, Bocanovice

Šárka Kolmašová, Bocanovice:
Koupila jsem především kvůli králikům a jejich chlupům (a samozřejmě vlastní lenosti) Je třeba mít teda pootevřené dveře, jinak vám Mozaika Garth z andezitu - šedá obklady - 1x síťka vytopí špajzku:) Když se podíváte kolik vody je z jedné várky a co všechno jste si na sušácích nechávali vsáknout do země, asi se podivíte.

Ondřej Prikner, Příbram

Ondřej Prikner, Příbram:
Potřeboval jsem pořídit Mozaika Garth z andezitu - šedá obklady - 1x síťka v co nejlepší kvalitě a za přijatelnou cenu. Navíc jsem na to velmi pospíchal. Naštěstí jste mi vyšli opravdu vstříc, poradili, a dárek zaslali obratem. BalíčekDárek} včera přišel a vše bylo v naprostém pořádku. Vážím si milé komunikace a skvělému přístupu k zákazníkovi.

Valerie Baborská, Obory

Valerie Baborská, Obory:
Jednoho dne jsme se s kolegyněmi v práci rozhodly, že si u internetového prodejce koupíme hodně věcí na jedno jméno, z důvodu úspory. Já jsem si v té chvíli zvolila v nabídce právě tento Mozaika Garth z andezitu - šedá obklady - 1x síťka, protože jsem se do něj ihned zamilovala. Ovšem byla to hodně nejlepší volba. Moc jsem od něj nevyžadovala, ale bylo to jinak. Nejvyšší kvalita, bezproblémové doručení, nízká cena, jedním slovem pecka!

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 06. 2018.

Hodnocení Mozaika Garth z andezitu - šedá obklady - 1x síťka

hodnocení 5/5 od 8 hodnotících

Diskuze Mozaika Garth z andezitu - šedá obklady - 1x síťka

Richard B: funkční výrobek

Petra S: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Michael M: tak jsem to dostala aje to super

Markéta P: Ideální k osmnáctinám :)

Amálie O: Je to dostatečné?

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Mozaika Garth z andezitu - šedá obklady - 1x síťka. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Mozaika Garth z andezitu - šedá obklady - 1x síťka

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt