Mozaika Garth z andezitu - šedá obklady - 1x síťka

Mozaika Garth z andezitu - šedá obklady - 1x síťka

Mozaika Garth z andezitu - šedá obklady - 1x síťka

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Mozaika Garth z andezitu - šedá obklady - 1x síťka. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Mozaika Garth z andezitu - šedá obklady - 1x síťka vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 263 Kč
Naše cena: 175 Kč Ověřit dostupnost

Mozaika z leštěného andezitu ( lávy) je nalepená na síťce a tak se s ní snadno obkládají i větší plochy. Mozaikou můžete obkládat vnitřní i venkovní prostory. Je ideální na obkládání stěn a podlah. Je potřeba použít spárovací hmotu na pravý kámen.   Technické údaje: 100% přírodní kámen Rozměry síťky:  30,0 x 30,0 cm Barva: tmavě šedá Velikost kamenů: cca 2,5 - 4,5 cm Magnetická síla: cca 1,0 cm Vhodné do interiéru i exteriéru Všechny hrany zaoblené    Obsah balení: 1x síťka hmotnost: 2 kg

3 důvody proč prodáváme Mozaika Garth z andezitu - šedá obklady - 1x síťka

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Mozaika Garth z andezitu - šedá obklady - 1x síťka

Anna Pitronová, Mníšek:
Dlouho jsem nemohla najít skoro takový Mozaika Garth z andezitu - šedá obklady - 1x síťka, který by mě uspokojil. Jsem celkem náročná a chci vždy to nejskvělejší za nízkou cenu. Pak jsem narazila na váš obchod, který je hodně jednoduchý a nabídka navíc široká. Našla jsem přesně to, co jsem hledala za nízkou cenu. I když jste to neměli na skladě, oceňuji velmi korektní komunikaci a nakonec jsem se {zboží|produktu dočkala i rychle. Takže za mě skvělý obchůdek.

Jakub Vanc, Plumlov:
Dobrý obchod. Oceňuji hlavně to, že Mozaika Garth z andezitu - šedá obklady - 1x síťka vypadá už na dotek nadstandardně a je za levnou cenu. Pro denní potřebu je naprosto dostačující, skoro je ho až škoda, protože má i další funkce, které se ale čas od času můžou přijít vhod i běžným uživatelům. Používáním se neopotřebovává, po předlouhou dobu vypadá jako nový. Odolává otřesům a jinému nepěknému používání. Za mě zcela přímá volba.

Šárka Kolmašová, Bocanovice:
Pořídila jsem především kvůli králikům a jejich chlupům (a samozřejmě dcery lenosti) Je třeba mít teda pootevřené okno, jinak vám Mozaika Garth z andezitu - šedá obklady - 1x síťka vytopí špajzku:) Když se podíváte kolik chlupů je z jedné dávky a co všechno jste si na lanech nechávali vsáknout do zdí, asi se podivíte.

Ondřej Prikner, Příbram:
Potřeboval jsem zakoupit Mozaika Garth z andezitu - šedá obklady - 1x síťka v co nejvyšší kvalitě a za přijatelnou cenu. Navíc jsem na to hodně pospíchal. Naštěstí jste mi vyšli opravdu vstříc, poradili, a dárek poslali okamžitě. BalíčekDárek} před pár dny přišel a vše bylo v naprostém pořádku. Vážím si dobré komunikace a profesionálního přístupu k zákazníkovi.

Valerie Baborská, Obory:
Jednou jsme se se sousedkami dohodly, že si na internetu koupíme větší množství zboží v rámci jednoho nákupu, abychom ušetřily. Já jsem si tehdy zvolila v nabídce právě tento Mozaika Garth z andezitu - šedá obklady - 1x síťka, protože se mi líbil nejvíce. Ale byla to velmi nejlepší volba. Moc jsem od něj nečekala, ale jsem nadšená. Nejvyšší kvalita, bleskové doručení, přijatelná cenovka, jedním slovem skvělé!

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 27. 04. 2018.

Hodnocení Mozaika Garth z andezitu - šedá obklady - 1x síťka

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze Mozaika Garth z andezitu - šedá obklady - 1x síťka

Valerie H: děda je z dárku je nadšený

Vojtěch P: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Sabina Š: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Veronika Č: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Martin Ž: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Mozaika Garth z andezitu - šedá obklady - 1x síťka. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Mozaika Garth z andezitu - šedá obklady - 1x síťka

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt