Mozaika Garth z andezitu - šedá obklady - 1x síťka

Mozaika Garth z andezitu - šedá obklady - 1x síťka

Mozaika Garth z andezitu - šedá obklady - 1x síťka

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Mozaika Garth z andezitu - šedá obklady - 1x síťka. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Mozaika Garth z andezitu - šedá obklady - 1x síťka vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 263 Kč
Naše cena: 175 Kč Ověřit dostupnost

Mozaika z leštěného andezitu ( lávy) je nalepená na síťce a tak se s ní snadno obkládají i větší plochy. Mozaikou můžete obkládat vnitřní i venkovní prostory. Je ideální na obkládání stěn a podlah. Je potřeba použít spárovací hmotu na pravý kámen.   Technické údaje: 100% přírodní kámen Rozměry síťky:  30,0 x 30,0 cm Barva: tmavě šedá Velikost kamenů: cca 2,5 - 4,5 cm Magnetická síla: cca 1,0 cm Vhodné do interiéru i exteriéru Všechny hrany zaoblené    Obsah balení: 1x síťka hmotnost: 2 kg

3 důvody proč prodáváme Mozaika Garth z andezitu - šedá obklady - 1x síťka

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Mozaika Garth z andezitu - šedá obklady - 1x síťka

Valerie Schinzelová, Podlešín:
Jako žena vnímám hlavně vzhled, který mě okamžitě zaujal a právě proto jsem dala Mozaika Garth z andezitu - šedá obklady - 1x síťka přednost. A vyplatilo se, jelikož jsem více než ráda. Každodenní užívání se zatím nijak neukázalo, jednoduše jde opravdu o kvalitní věc. Jestli také přemýšlíte o objednání, rozhodně nebudete litovat. Hezky mě oslovilo jednání eshopu – jasně na úrovni.

Denisa Dohnalová, Doudleby nad Orlicí:
Potřebovala jsem obratem a levně pořídit Mozaika Garth z andezitu - šedá obklady - 1x síťka. Vyšli jste mi vstříc, pomohli a odkázali mne na to, co jsem hledala. Dobré a férové jednání a hlavně zásilka došel včas, jak jsem potřebovala. Super, tak by to mělo být všude.

David Tejkl, Krokočín:
Doporučil mi ho známý. Prý Mozaika Garth z andezitu - šedá obklady - 1x síťka užíval už dlouho a reálně mu pomohl. Chvíli jsem se rozmýšlel, jestli se mi to hodí. Když jsem si ale vzpomněl jak dlouhou čas už s tím bojuji, rozhodl jsem se, že to zkusím. Nechtělo se mi někde stát frontu, takže jsem si ho objednal přes webový formulář a nechal si ho snadno zaslat až do kanceláře. A musím říci, že rozhodně nelituji.

Veronika Kokyová, Vrchovnice:
Jsem mile překvapena jak okamžitým doručením, tak skvělým zajištěním, co se týče zabalení balíčku. Profesionální. Mozaika Garth z andezitu - šedá obklady - 1x síťka přišel v tak jak měl, v krátké době a já ho můžu okamžitě využívat. Nemám co bych eshopu vytkla, všecko zde funguje na jedničku a já jej doporučuji. Jsem šťastná a budu se sem jistě pravidelně vracet a objednávat opakovaně.

Denisa Gottsteinová, Brumov-Bylnice:
Mozaika Garth z andezitu - šedá obklady - 1x síťka jsem obdržela k narozeninám od tchýně. Proto jsem byla víc než opatrná, protože choťova matka dříve často naletěla nejrůznějším ne zrovna poctivým prodejcům. Řekla jsem si, že za zkoušku skoro nedám, když už je to na stole. A názor jsem změnila hodně obratem. Nyní jsem za ten dárek moc ráda. A bonusem to zlepšilo i moje vztahy s tchýní.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 04. 2018.

Hodnocení Mozaika Garth z andezitu - šedá obklady - 1x síťka

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze Mozaika Garth z andezitu - šedá obklady - 1x síťka

Matěj R: 110 % spokojenost

Jan O: Mozaika Garth z andezitu - šedá obklady - 1x síťka je dobrý, ale chtělo yb to větší

Hana M: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Ondřej K: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Zdeněk Ď: je to fajné

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Mozaika Garth z andezitu - šedá obklady - 1x síťka. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Mozaika Garth z andezitu - šedá obklady - 1x síťka

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt