Mozaika klobouček 1cm krystal 260ks v krabici

Mozaika klobouček 1cm krystal 260ks v krabici

Mozaika klobouček 1cm krystal 260ks v krabici

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Mozaika klobouček 1cm krystal 260ks v krabici. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Mozaika klobouček 1cm krystal 260ks v krabici vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 299 Kč
Naše cena: 199 Kč Ověřit dostupnost

Technické údaje:Roky 03Obsah balení:Mozaika klobouček 1cm krystal 260ks v krabiciPokud není uvedeno jinak, cena se vztahuje na 1 ks produktu.Pokud máte zájem o konkrétní druh nebo barvu výrobku, specifikujte to, prosím, do poznámky v objednávce.

3 důvody proč prodáváme Mozaika klobouček 1cm krystal 260ks v krabici

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Mozaika klobouček 1cm krystal 260ks v krabici

Ondřej Techlovský, Lipůvka:
Mozaika klobouček 1cm krystal 260ks v krabici mi přišel bez kazu a bez prodlevy. Bohužel dle nabídky, měl Mozaika klobouček 1cm krystal 260ks v krabici přijít ve speciálním pouzdře, což nebyla pravda. Kdyby nešlo o dárek, asi bych nebyl naštvaný. Bohužel jsem musel, ovšem i tak domluva byla pohodová. Omluvili se mi a bezprostředně poté mi poslali krabici s pouzdrem. Co bych ovšem změnil, bylo poštovné. Eshop nabízí jedinou firmu, kde se musí zaplatit balné. Další peníze navíc.

Gabriela Szkutová, Konecchlumí:
S tímto nákupem jsem hodně spokojená. Mozaika klobouček 1cm krystal 260ks v krabici jsem si vybrala za účelem sportování a za tuto cenu si myslím, že jsem si rozumněji vybrat nemohla. Mozaika klobouček 1cm krystal 260ks v krabici jen a jen doporučuji, rozhodně nebudete litovat!

Sofie Joklíková, Hodslavice:
Dlouze jsem přemýšlela, jestli€zda si mám Mozaika klobouček 1cm krystal 260ks v krabici pořídit. Cena se mi zdála dost vysoká a jsem docela nedůvěřivá. Když mně zakoupení doporučil i manžel, tak jsem si tedy objednala. Zásilková služba jej doručila za tři dny a mé první překvapení bylo, jak kvalitně byl zabalený. Netrpělivě jsem vybalila z balíčku a otestovala. Celkem to nemá vadu a když mi šéf řekl, že mi jej uhradí a daruje k vánocům, měla jsem okamžitě moc krásný den.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 01. 2018.

Hodnocení Mozaika klobouček 1cm krystal 260ks v krabici

hodnocení 5/5 od 32 hodnotících

Diskuze Mozaika klobouček 1cm krystal 260ks v krabici

Hana R: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Sára M: Proboha. To raději přispěju na charitu

Karel H: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Anežka V: nemá chybu

Radim K: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Mozaika klobouček 1cm krystal 260ks v krabici. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Mozaika klobouček 1cm krystal 260ks v krabici

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt