Mramorová mozaika DIVERO béžová/růžová 1 ks

Mramorová mozaika DIVERO béžová/růžová 1 ks

Mramorová mozaika DIVERO béžová/růžová 1 ks

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Mramorová mozaika DIVERO béžová/růžová 1 ks. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Mramorová mozaika DIVERO béžová/růžová 1 ks vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 179 Kč
Naše cena: 119 Kč Ověřit dostupnost

Mozaika z leštěného mramoru, kdy kousky jsou nanešeny na síťku, pro lepší manipulaci. Síťka má rozměry 35 x 35 cm a tloušťku 8 mm. DIVERO mozaikové dlaždice jsou vhodné pro nalepení na zeď nebo jako podlahová krytina. Malé obdélníkové kousky o rozměru 3 - 7 cm jsou vyrobeny z krémového mletého mramoru. Kameny jsou upevněny na síťce a tak připraveny k okamžitému použití. Jeden metr čtvereční váží cca 24 kg. Po položení mozaiky doporučujeme povrch ošetřit speciálním lakem na mramor - dostupný ve všech specializovaných prodejnách.     Technické údaje: rozměry síťky: 35 x 35 cm rozměr pokládky: 33 x 33 cm barva: růžovo béžová velikost kamene: 3 - 7 cm tloušťka: cca 8 mm 100% přírodní kámen všechny hrany zaoblené vhodné do interiéru 1 síťka 35 x 35 cm = 0,12 m²    Obsah balení: 1x mozaika hmotnost: 2,44 kg

3 důvody proč prodáváme Mramorová mozaika DIVERO béžová/růžová 1 ks

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Mramorová mozaika DIVERO béžová/růžová 1 ks

Adam Bínek, Božejov:
Stále MEGA product, bude to si znít divně, ale vlastnil jsem už i NOVĚJŠÍ, který mi ukradli a vrátil jsem se zpět, protože i co se týče kvality, dle mě nejvyvedenější, který byl dosud uveden na trh. Sečteno podtrženo neříkám, že je to {nejvýhodnější|nejlepší{ koupě , co se týče materiálu..velikosti Mramorová mozaika DIVERO béžová/růžová 1 ks, ale vše zatím stále spolehlivě funguje.

Tobiáš Pohořálek, Hostinné:
Mramorová mozaika DIVERO béžová/růžová 1 ks splnil moje potřeby a používám ho každý den. Už jsem takto zkoušel dva nebo sedm konkurenční výrobky, ale teďka vím, že budu vždy u Mramorová mozaika DIVERO béžová/růžová 1 ks. Nemám nejmenší důvod se poohlížet po jiném výrobku. Mramorová mozaika DIVERO béžová/růžová 1 ks si na můj popud pořídilo v sousední rodině už asi šest lidí a nikoho neobalamutil. Což je v existence mého podezíravého tchána€souseda opravdu co říct.

Sabina Stodulková, Senohraby:
Mramorová mozaika DIVERO béžová/růžová 1 ks jsou výborné a kvalitní zboží. Zatím mám nejlepší zkušenosti s výrobky. Doporučuji všem známým. Budu objednávat menší číslo.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 04. 2018.

Hodnocení Mramorová mozaika DIVERO béžová/růžová 1 ks

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze Mramorová mozaika DIVERO béžová/růžová 1 ks

Rozálie K: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Kristýna L: já jsem to prostě chtěla

Aneta M: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Nela K: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Denisa H: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Mramorová mozaika DIVERO béžová/růžová 1 ks. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Mramorová mozaika DIVERO béžová/růžová 1 ks

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt