Mramorová mozaika DIVERO béžová/růžová 1 ks

Mramorová mozaika DIVERO béžová/růžová 1 ks

Mramorová mozaika DIVERO béžová/růžová 1 ks

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Mramorová mozaika DIVERO béžová/růžová 1 ks. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Mramorová mozaika DIVERO béžová/růžová 1 ks vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 179 Kč
Naše cena: 119 Kč Ověřit dostupnost

Mozaika z leštěného mramoru, kdy kousky jsou nanešeny na síťku, pro lepší manipulaci. Síťka má rozměry 35 x 35 cm a tloušťku 8 mm. DIVERO mozaikové dlaždice jsou vhodné pro nalepení na zeď nebo jako podlahová krytina. Malé obdélníkové kousky o rozměru 3 - 7 cm jsou vyrobeny z krémového mletého mramoru. Kameny jsou upevněny na síťce a tak připraveny k okamžitému použití. Jeden metr čtvereční váží cca 24 kg. Po položení mozaiky doporučujeme povrch ošetřit speciálním lakem na mramor - dostupný ve všech specializovaných prodejnách.     Technické údaje: rozměry síťky: 35 x 35 cm rozměr pokládky: 33 x 33 cm barva: růžovo béžová velikost kamene: 3 - 7 cm tloušťka: cca 8 mm 100% přírodní kámen všechny hrany zaoblené vhodné do interiéru 1 síťka 35 x 35 cm = 0,12 m²    Obsah balení: 1x mozaika hmotnost: 2,44 kg

3 důvody proč prodáváme Mramorová mozaika DIVERO béžová/růžová 1 ks

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Mramorová mozaika DIVERO béžová/růžová 1 ks

Michal Hrouza, Kuničky

Michal Hrouza, Kuničky:
Pokud toužíte po zlatých Mramorová mozaika DIVERO béžová/růžová 1 ks a jde Vám především o design a vzhled, určitě na internetu nenajdete lepší v podobné cenové kategorii. Nemůžu si vynachválit i perfektní servis obchodě!

Jonáš Aron, Hnačov

Jonáš Aron, Hnačov:
Když jsem váš Mramorová mozaika DIVERO béžová/růžová 1 ks poprvé přinesl domů, docela jsem se bál, co mi na to rodina řekne. Má ve zvyku mi neustále dokola opakovat, že zbytečně utrácím za nemožnosti, místo abych šetřil peníze na potřebnější zboží. Měl jsem obavu, že tentokrát to skončí stejně. Ale naštěstí jsem se pletl. Sotva Mramorová mozaika DIVERO béžová/růžová 1 ks spatříla, řekla mi, ať jí ho zapůjčím, že ho vyzkouší. Co myslíte, jak to dopadlo? Už mi ho nevrátil, a já si musel objednat další, na druhou stranu, teď jsme velmi spokojení všichni.

František Fritz, Novosedly

František Fritz, Novosedly:
Parádní spolehlivost! Mě překvapil, velmi dobře jsem se s ním naučil zacházet. Manželka mi nejdřív po tom, co se dozvěděla, že jsem to koupil na síti, nechtěla uvěřit cenu nákupu. „To je nějaký levný, ne? Není to až moc málo za takovou věc? Vždyť je to Mramorová mozaika DIVERO béžová/růžová 1 ks!“ Její obavy se hned rozplynuly. Máme ho už víc než tři měsíce, nákupem jsme ušetřili spoustu peněz a opravdu nelitujeme!

Jana Škopová, Trpísty

Jana Škopová, Trpísty:
Normálně objednávám přes net a nutně jsem chtěla ke svému využití Mramorová mozaika DIVERO béžová/růžová 1 ks. Po srovnání cenových nabídek mi Vaše připadla nejlepší a proto jsem Mramorová mozaika DIVERO béžová/růžová 1 ks okamžitě objednala. Doba @dodání|doručení} byla standardní a také druh platby mi vyhovoval. Splnil mé očekávání a pokud zůstanete na rovnoměrné úrovni, tak jste dostali další jasnou zákaznici.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 14. 12. 2018.

Hodnocení Mramorová mozaika DIVERO béžová/růžová 1 ks

hodnocení 5/5 od 47 hodnotících

Diskuze Mramorová mozaika DIVERO béžová/růžová 1 ks

Zuzana S: Ideální k osmnáctinám :)

Denis R: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Sabina K: já jsem to prostě chtěla

Daniel B: Celkem jsem spokojený.

Tobiáš K: 110 % spokojenost

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Mramorová mozaika DIVERO béžová/růžová 1 ks. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Mramorová mozaika DIVERO béžová/růžová 1 ks

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt