Mramorová mozaika DIVERO béžová/růžová 1 ks

Mramorová mozaika DIVERO béžová/růžová 1 ks

Mramorová mozaika DIVERO béžová/růžová 1 ks

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Mramorová mozaika DIVERO béžová/růžová 1 ks. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Mramorová mozaika DIVERO béžová/růžová 1 ks vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 179 Kč
Naše cena: 119 Kč Ověřit dostupnost

Mozaika z leštěného mramoru, kdy kousky jsou nanešeny na síťku, pro lepší manipulaci. Síťka má rozměry 35 x 35 cm a tloušťku 8 mm. DIVERO mozaikové dlaždice jsou vhodné pro nalepení na zeď nebo jako podlahová krytina. Malé obdélníkové kousky o rozměru 3 - 7 cm jsou vyrobeny z krémového mletého mramoru. Kameny jsou upevněny na síťce a tak připraveny k okamžitému použití. Jeden metr čtvereční váží cca 24 kg. Po položení mozaiky doporučujeme povrch ošetřit speciálním lakem na mramor - dostupný ve všech specializovaných prodejnách.     Technické údaje: rozměry síťky: 35 x 35 cm rozměr pokládky: 33 x 33 cm barva: růžovo béžová velikost kamene: 3 - 7 cm tloušťka: cca 8 mm 100% přírodní kámen všechny hrany zaoblené vhodné do interiéru 1 síťka 35 x 35 cm = 0,12 m²    Obsah balení: 1x mozaika hmotnost: 2,44 kg

3 důvody proč prodáváme Mramorová mozaika DIVERO béžová/růžová 1 ks

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Mramorová mozaika DIVERO béžová/růžová 1 ks

Michal Hrouza, Kuničky

Michal Hrouza, Kuničky:
Pokud toužíte po růžových Mramorová mozaika DIVERO béžová/růžová 1 ks a jde Vám hlavně o design a vzhled, určitě na internetu nenajdete lepší v stejné cenové kategorii. Nemůžu si vynachválit i perfektní servis eshopu!

Jonáš Aron, Hnačov

Jonáš Aron, Hnačov:
Když jsem váš Mramorová mozaika DIVERO béžová/růžová 1 ks poprvé přinesl do kanceláře, docela jsem se bál, co mi na to kolega řekne. Má ve zvyku mi neustále dokola opakovat, že zbůhdarma utrácím za nemožnosti, místo abych šetřil kačky na potřebnější zboží. Měl jsem obavu, že tentokrát to dopadne obdobně. Ale naštěstí jsem se pletl. Sotva Mramorová mozaika DIVERO béžová/růžová 1 ks spatříla, řekl mi, ať jí ho půjčím, že ho zkusí. Co myslíte, jak to skončilo? Už mi ho nevrátila, a já si musel objednat další, na druhou stranu, teď jsme velmi spokojení oba.

František Fritz, Novosedly

František Fritz, Novosedly:
Parádní cena! Mě překvapil, velmi dobře jsem se s ním naučil zacházet. Manželka mi nejdřív po tom, co se dozvěděla, že jsem to koupil v eshopu, nechtěla uvěřit cenu nákupu. „To je nějaký levný, ne? Není to až moc málo za takovou věc? Vždyť je to Mramorová mozaika DIVERO béžová/růžová 1 ks!“ Její obavy se brzy rozplynuly. Máme ho už víc než čtyři měsíce, nákupem jsme ušetřili spoustu peněz a opravdu jsme spokojení!

Jana Škopová, Trpísty

Jana Škopová, Trpísty:
Normálně nakupuji přes Internet a nutně jsem potřebovala ke svému používání Mramorová mozaika DIVERO béžová/růžová 1 ks. Po porovnání cenových nabídek mi Vaše vypadala nejlepší a tak jsem Mramorová mozaika DIVERO béžová/růžová 1 ks okamžitě objednala. Doba @dodání|doručení} byla normální a také druh platby mi vyhovoval. Splnil mé očekávání a pokud zůstanete na rovnoměrné úrovni, tak jste dostali další spokojenou zákaznici.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 09. 2018.

Hodnocení Mramorová mozaika DIVERO béžová/růžová 1 ks

hodnocení 5/5 od 31 hodnotících

Diskuze Mramorová mozaika DIVERO béžová/růžová 1 ks

Kamila Č: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Vojtěch Z: je to fajné

Alena B: Tento Mramorová mozaika DIVERO béžová/růžová 1 ks jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Tadeáš S: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Marek O: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Mramorová mozaika DIVERO béžová/růžová 1 ks. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Mramorová mozaika DIVERO béžová/růžová 1 ks

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt