Mramorová mozaika DIVERO béžová/růžová 1 ks

Mramorová mozaika DIVERO béžová/růžová 1 ks

Mramorová mozaika DIVERO béžová/růžová 1 ks

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Mramorová mozaika DIVERO béžová/růžová 1 ks. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Mramorová mozaika DIVERO béžová/růžová 1 ks vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 179 Kč
Naše cena: 119 Kč Ověřit dostupnost

Mozaika z leštěného mramoru, kdy kousky jsou nanešeny na síťku, pro lepší manipulaci. Síťka má rozměry 35 x 35 cm a tloušťku 8 mm. DIVERO mozaikové dlaždice jsou vhodné pro nalepení na zeď nebo jako podlahová krytina. Malé obdélníkové kousky o rozměru 3 - 7 cm jsou vyrobeny z krémového mletého mramoru. Kameny jsou upevněny na síťce a tak připraveny k okamžitému použití. Jeden metr čtvereční váží cca 24 kg. Po položení mozaiky doporučujeme povrch ošetřit speciálním lakem na mramor - dostupný ve všech specializovaných prodejnách.     Technické údaje: rozměry síťky: 35 x 35 cm rozměr pokládky: 33 x 33 cm barva: růžovo béžová velikost kamene: 3 - 7 cm tloušťka: cca 8 mm 100% přírodní kámen všechny hrany zaoblené vhodné do interiéru 1 síťka 35 x 35 cm = 0,12 m²    Obsah balení: 1x mozaika hmotnost: 2,44 kg

3 důvody proč prodáváme Mramorová mozaika DIVERO béžová/růžová 1 ks

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Mramorová mozaika DIVERO béžová/růžová 1 ks

Michal Hrouza, Kuničky:
Pokud toužíte po růžových Mramorová mozaika DIVERO béžová/růžová 1 ks a jde Vám především o design a vzhled, určitě na trhu nenajdete lepší v podobné cenové kategorii. Nemůžu si vynachválit i perfektní servis eshopu!

Jonáš Aron, Hnačov:
Když jsem váš Mramorová mozaika DIVERO béžová/růžová 1 ks poprvé přinesl domů, docela jsem se bál, co mi na to kolega řekne. Má ve zvyku mi neustále dokola opakovat, že zbytečně utrácím za hlouposti, místo abych schovával kačky na potřebnější zboží. Měl jsem strach, že tentokrát to skončí stejně. Ale naštěstí jsem se pletl. Sotva Mramorová mozaika DIVERO béžová/růžová 1 ks uviděl, řekl mi, ať jí ho ukážu, že ho zkusí. Co myslíte, jak to skončilo? Už mi ho nevrátila, a já si musel objednat nový, na druhou stranu, teď jsme velmi spokojení všichni.

František Fritz, Novosedly:
Parádní cena! Mě překvapil, velmi dobře jsem se s ním naučil zacházet. Manželka mi nejdřív po tom, co se dozvěděla, že jsem to koupil v eshopu, nechtěla uvěřit cenu nákupu. „To je nějaký levný, ne? Není to až moc málo za takovou věc? Vždyť je to Mramorová mozaika DIVERO béžová/růžová 1 ks!“ Její strachy se brzy rozplynuly. Máme ho už víc než dva měsíce, nákupem jsme ušetřili spoustu peněz a opravdu jsme spokojení!

Jana Škopová, Trpísty:
Běžně nakupuji přes Internet a aktuálně jsem potřebovala ke svému používání Mramorová mozaika DIVERO béžová/růžová 1 ks. Po porovnání cenových nabídek mi Vaše připadla nejlepší a proto jsem Mramorová mozaika DIVERO béžová/růžová 1 ks ihned objednala. Doba @dodání|doručení} byla standardní a rovněž způsob platby mi postačil. Splnil mé potřeby a pokud zůstanete na rovnoměrné úrovni, tak jste dostali další spokojenou zákaznici.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 27. 04. 2018.

Hodnocení Mramorová mozaika DIVERO béžová/růžová 1 ks

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze Mramorová mozaika DIVERO béžová/růžová 1 ks

Aleš Č: Jsem ráda, že to mám

Štěpán A: funkční výrobek

Eliška K: děda je z dárku je nadšený

Natálie H: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Martin J: Mramorová mozaika DIVERO béžová/růžová 1 ks je dobrý, ale chtělo yb to větší

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Mramorová mozaika DIVERO béžová/růžová 1 ks. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Mramorová mozaika DIVERO béžová/růžová 1 ks

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt