Mramorová mozaika DIVERO krémová 30 x 30 cm 1 ks

Mramorová mozaika DIVERO krémová 30 x 30 cm 1 ks

Mramorová mozaika DIVERO krémová 30 x 30 cm 1 ks

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Mramorová mozaika DIVERO krémová 30 x 30 cm 1 ks. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Mramorová mozaika DIVERO krémová 30 x 30 cm 1 ks vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 212 Kč
Naše cena: 141 Kč Ověřit dostupnost

Mozaika z leštěného mramoru, kdy kousky jsou nanešeny na síťku, pro lepší manipulaci. Síťka má rozměry 30 x 30 cm a tloušťku 60 mm. DIVERO mozaikové dlaždice jsou vhodné pro nalepení na zeď nebo jako podlahová krytina. Malé čtvercové kousky o rozměru 1,7 x 1,7 cm jsou vyrobeny z krémového mletého mramoru. Kameny jsou upevněny na síťce a tak připraveny k okamžitému použití. Jeden metr čtvereční váží cca 10kg. Po položení mozaiky doporučujeme povrch ošetřit speciálním lakem na mramor - dostupný ve všech specializovaných prodejnách.     Technické údaje:  rozměry síťky: 30 x 30 cm barva: krémová velikost kamínků: 1,7 x 1,7 cm tloušťka: cca 0,6 cm vhodné do interiéru i exteriéru, na stěnu i podlahu 100% přírodní všechny hrany zaoblené rozloha: 30 x 30 cm = 0,09m²   Obsah balení: 1 x síťka hmotnost: 10 kg

3 důvody proč prodáváme Mramorová mozaika DIVERO krémová 30 x 30 cm 1 ks

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Mramorová mozaika DIVERO krémová 30 x 30 cm 1 ks

Michaela Kolčavová, Chabařovice:
Málokdy objednávám něco přes e-shop. Mám ráda, když si věci předem ozkouším. Ale u Mramorová mozaika DIVERO krémová 30 x 30 cm 1 ks se vyplatilo objednání přes net. Ušetřila jsem spoustu peněz a zatím nebyl s ničím nesnáz. Bleskové doručení až do kanceláře. Jsem tedy zcela ráda a jsem ráda, že mě můj děda přesvědčil o objednání. Teď mi ho rovnou zabavuje, takže mu asi na vánoce objednám taky nový.

Matouš Stankovič, Zlaté Hory:
Mramorová mozaika DIVERO krémová 30 x 30 cm 1 ks, který nabízíte, jsem poptával jako náhradu za jiný, který mne nepomohl. ze začátku jsem byl hodně opatrný, přece jen, jak se píše papír snese všechno a cena se mi zdála být rozumná. Svůj názor jsem změnil po obdržení zásilky. Moderní design, snadno čitelný a srozumitelný manuál k použití a hlavně model zcela hodící se k tomu, k čemu je určen. Efektní, každému doporučuji.

Andrea Dietzová, Otrokovice:
Tento obchod i Mramorová mozaika DIVERO krémová 30 x 30 cm 1 ks vřele doporučuji. Objednávala jsem zde již po třetí a pokaždé všechno přišlo v pořádku a do tří dnů jsem zásilku vždy dostala. Ani s tímto produktem jsem se nespletla, protože funguje perfektně. Po několikátém vyzkoušení vzhlíží pořád jako nový a dokonce přežil i pád ze stolu, kdy jsem se měla strach, že nevydrží. Když jsem ho pak testovala, tak pracoval stejně jako dříve. Takže všechno v pohodě.

Julie Rohalová, Kubova Huť:
Strýc spokojený, délka na dvoumetrového chlapa dobrá, střih který si přál a tak není co dodat !...super ...kéž bych to měla já tak jednoduché jak on! :D

Václav Hurta, Kroměříž:
Já jsem eshopům, reklamám a všem takovým záležitostem vždy odolával. Nikoliv z důvodu, že bych si zboží nemohl dovolit, ale neměl jsem důvěru. Logicky vás nejspíše nepřekvapí, že jsem si Mramorová mozaika DIVERO krémová 30 x 30 cm 1 ks nepořídil z vlastní vůle, ale objednala mi ho žena k narozeninám. Po tom, co jsem si ho párkrát prověřil, musím říct, mýlil jsem se. Produkt je skvělý pomocník a mrzí mě pouze jedna věc, konkrétně, že jsem si produkt nekoupil již předtím.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 01. 2018.

Hodnocení Mramorová mozaika DIVERO krémová 30 x 30 cm 1 ks

hodnocení 5/5 od 51 hodnotících

Diskuze Mramorová mozaika DIVERO krémová 30 x 30 cm 1 ks

Petra D: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Daniela H: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Denisa K: já jsem to prostě chtěla

Veronika J: nemá chybu

Kateřina D: Tento Mramorová mozaika DIVERO krémová 30 x 30 cm 1 ks jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Mramorová mozaika DIVERO krémová 30 x 30 cm 1 ks. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Mramorová mozaika DIVERO krémová 30 x 30 cm 1 ks

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt