Mramorová mozaika DIVERO krémová 30 x 30 cm 1 ks

Mramorová mozaika DIVERO krémová 30 x 30 cm 1 ks

Mramorová mozaika DIVERO krémová 30 x 30 cm 1 ks

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Mramorová mozaika DIVERO krémová 30 x 30 cm 1 ks. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Mramorová mozaika DIVERO krémová 30 x 30 cm 1 ks vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 212 Kč
Naše cena: 141 Kč Ověřit dostupnost

Mozaika z leštěného mramoru, kdy kousky jsou nanešeny na síťku, pro lepší manipulaci. Síťka má rozměry 30 x 30 cm a tloušťku 60 mm. DIVERO mozaikové dlaždice jsou vhodné pro nalepení na zeď nebo jako podlahová krytina. Malé čtvercové kousky o rozměru 1,7 x 1,7 cm jsou vyrobeny z krémového mletého mramoru. Kameny jsou upevněny na síťce a tak připraveny k okamžitému použití. Jeden metr čtvereční váží cca 10kg. Po položení mozaiky doporučujeme povrch ošetřit speciálním lakem na mramor - dostupný ve všech specializovaných prodejnách.     Technické údaje:  rozměry síťky: 30 x 30 cm barva: krémová velikost kamínků: 1,7 x 1,7 cm tloušťka: cca 0,6 cm vhodné do interiéru i exteriéru, na stěnu i podlahu 100% přírodní všechny hrany zaoblené rozloha: 30 x 30 cm = 0,09m²   Obsah balení: 1 x síťka hmotnost: 10 kg

3 důvody proč prodáváme Mramorová mozaika DIVERO krémová 30 x 30 cm 1 ks

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Mramorová mozaika DIVERO krémová 30 x 30 cm 1 ks

Martin Mahnert, Místo:
Už dlouhou dobu jsem si připadal celkově bez energie. Nic mě nebavilo a když, tak jsem u toho nevydržel. Hledal jsem nějak povzbudit). Potom jsem reklamu uviděl na webu, a jelikož cena byla nízká, šel jsem do toho. Stavil jsem se přímo v krámě, kde mi pomohlihelfli najít Mramorová mozaika DIVERO krémová 30 x 30 cm 1 ks vhodný rovnou pro mě. Byli moc hodní, prostě experti. Pokud bude potřeba, nemám obavu se tam znovu vrátit.

Matouš Feber, Libina:
Já si většinou takové výrobky nepořizuji, tohle dělá to má žena. Ale Mramorová mozaika DIVERO krémová 30 x 30 cm 1 ks byl o něčem jiném, výrobek jsem viděl v magazínu a okamžitě jsem se utvrdil v tom, že ho chci. Tak jsem si udělal ohromnou radost, koupil si ho a řekl si, že ho aspoň prověřím. Nebudu vás dlouho nervovat, je to úplně senzační věcička a nevím, jak bych bez ní existoval. Bez Mramorová mozaika DIVERO krémová 30 x 30 cm 1 ks bych si nyní nedokázal svůj každodenní stereotyp představit.

Ema Thořová, Klášterská Lhota:
Rychlé dodání. Dobrý a unikátní design. Asi malinko vyšší cena. Jinak jsem s Mramorová mozaika DIVERO krémová 30 x 30 cm 1 ks spokojená. Nejkladněji hodnotím design, vypadá mnohem lépe než na prospektu, ty kačky za to stály. Rozhodovala jsem mezi tímto druhem a ještě jedním, nakonec vyhrál tento. Podle toho, co jsem přečetla, byl tento kus výbornější než jeho konkurenti v této užitkové kategorii.

Veronika Grabková, Dříteň:
Předtím jsem ho vyzkoušela Mramorová mozaika DIVERO krémová 30 x 30 cm 1 ks, byla jsem přesvědčená v tom, že už mě nic nemůže oslovit. Byla jsem hodně skeptická ke všem jiným výrobkům tohoto modelu, Neměla jsem s nimi dobré zkušenosti. To nebyl tenhle případ. Vyzkoušela jsem si, že jedině tento model nabízí reálně jedinečné funkce. Přitom počáteční výsledky na sebe nenechaly dlouho počkat. Jsem bez přehánění spokojená a doporučuji.

Sofie Gardelková, Hamry nad Sázavou:
Přála jsem vyzkoušet zdravější variantu Mramorová mozaika DIVERO krémová 30 x 30 cm 1 ks a krásně mě překvapil i svou aroma, určitě u něj zůstanu a chci otestovat i ostatní produkty s příchutěmi. S trochou tvarohu a ovocem je to pecka, doporučuji.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 04. 2018.

Hodnocení Mramorová mozaika DIVERO krémová 30 x 30 cm 1 ks

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze Mramorová mozaika DIVERO krémová 30 x 30 cm 1 ks

Kamila Č: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Sabina T: dobré

Václav J: Přišlo to celkem rychle

Eliška K: Ideální k osmnáctinám :)

Jiří R: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Mramorová mozaika DIVERO krémová 30 x 30 cm 1 ks. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Mramorová mozaika DIVERO krémová 30 x 30 cm 1 ks

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt