Mramorová mozaika DIVERO krémová 30 x 30 cm 1 ks

Mramorová mozaika DIVERO krémová 30 x 30 cm 1 ks

Mramorová mozaika DIVERO krémová 30 x 30 cm 1 ks

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Mramorová mozaika DIVERO krémová 30 x 30 cm 1 ks. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Mramorová mozaika DIVERO krémová 30 x 30 cm 1 ks vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 212 Kč
Naše cena: 141 Kč Ověřit dostupnost

Mozaika z leštěného mramoru, kdy kousky jsou nanešeny na síťku, pro lepší manipulaci. Síťka má rozměry 30 x 30 cm a tloušťku 60 mm. DIVERO mozaikové dlaždice jsou vhodné pro nalepení na zeď nebo jako podlahová krytina. Malé čtvercové kousky o rozměru 1,7 x 1,7 cm jsou vyrobeny z krémového mletého mramoru. Kameny jsou upevněny na síťce a tak připraveny k okamžitému použití. Jeden metr čtvereční váží cca 10kg. Po položení mozaiky doporučujeme povrch ošetřit speciálním lakem na mramor - dostupný ve všech specializovaných prodejnách.     Technické údaje:  rozměry síťky: 30 x 30 cm barva: krémová velikost kamínků: 1,7 x 1,7 cm tloušťka: cca 0,6 cm vhodné do interiéru i exteriéru, na stěnu i podlahu 100% přírodní všechny hrany zaoblené rozloha: 30 x 30 cm = 0,09m²   Obsah balení: 1 x síťka hmotnost: 10 kg

3 důvody proč prodáváme Mramorová mozaika DIVERO krémová 30 x 30 cm 1 ks

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Mramorová mozaika DIVERO krémová 30 x 30 cm 1 ks

Michaela Kolčavová, Chabařovice:
Málokdy kupuji něco přes eshop. Mám ráda, když si produkty předem otestuji. Avšak u Mramorová mozaika DIVERO krémová 30 x 30 cm 1 ks se vyplatilo objednání přes net. Ušetřila jsem hodně peněz a dosud nebyl s ničím zádrhel. Rychlé doručení až do domu. Jsem tedy zcela ráda a jsem ráda, že mě můj syn přesvědčil o zakoupení. Teď mi ho rovnou půjčuje si, takže mu asi na vánoce koupím taky takový.

Matouš Stankovič, Zlaté Hory:
Mramorová mozaika DIVERO krémová 30 x 30 cm 1 ks, který prodáváte, jsem poptával jako náhradu za podobný, který mne zklamal. Zpočátku jsem byl dost opatrný, přece jen, jak se říká papír snese všechno a hodnota se mi zdála být nízká. Svůj názor jsem změnil po obdržení zásilky. Soudobý vzhled, snadno čitelný a srozumitelný návod k použití a především model zcela odpovídající tomu, k čemu je určen. Působivé, všem doporučuji.

Andrea Dietzová, Otrokovice:
Tento eshop i Mramorová mozaika DIVERO krémová 30 x 30 cm 1 ks velice doporučuji. Kupovala jsem zde již po třetí a pokaždé všechno dorazilo v cajku a do tří dnů jsem zboží vždy obdržela. Ani s tímto produktem jsem se nespálila, protože pracuje bezvadně. Po několikátém vyzkoušení vzhlíží pořád jako nový a snadno přežil i pád z rukou, kdy jsem se měla strach, že se rozbije. Když jsem ho pak testovala, tak fungoval stejně jako předtím. Takže všechno v pohodě.

Julie Rohalová, Kubova Huť:
Milenec spokojený, délka na dvoumetrového chlapa parádní, střih který si přál a tak není co dodat !...bomba ...kéž bych to měla já tak jednoduché jak on! :D

Václav Hurta, Kroměříž:
Já jsem online obchodům, recenzím a všem podobným záležitostem vždy odolával. Nikoliv z důvodu, že bych si to nemohl dovolit, avšak byl jsem skeptický. Logicky vás nejspíše nešokuje, že jsem si Mramorová mozaika DIVERO krémová 30 x 30 cm 1 ks nekoupil sám, ale pořídila mi ho žena k narozeninám. Po tom, co jsem si ho pořádně prověřil, tvrdím, pletl jsem se. Tohle je ideální nástroj a je mi líto jenom jediné, konkrétně, že jsem si výrobek nezakoupil již dříve.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 11. 2017.

Hodnocení Mramorová mozaika DIVERO krémová 30 x 30 cm 1 ks

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze Mramorová mozaika DIVERO krémová 30 x 30 cm 1 ks

Tadeáš K: Jsem ráda, že to mám

Sofie S: Je to dostatečné?

Daniela T: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

David O: funkční výrobek

Matyáš H: Celkem jsem spokojený.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Mramorová mozaika DIVERO krémová 30 x 30 cm 1 ks. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Mramorová mozaika DIVERO krémová 30 x 30 cm 1 ks

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt