Mramorová mozaika DIVERO krémová 30 x 30 cm 1 ks

Mramorová mozaika DIVERO krémová 30 x 30 cm 1 ks

Mramorová mozaika DIVERO krémová 30 x 30 cm 1 ks

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Mramorová mozaika DIVERO krémová 30 x 30 cm 1 ks. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Mramorová mozaika DIVERO krémová 30 x 30 cm 1 ks vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 212 Kč
Naše cena: 141 Kč Ověřit dostupnost

Mozaika z leštěného mramoru, kdy kousky jsou nanešeny na síťku, pro lepší manipulaci. Síťka má rozměry 30 x 30 cm a tloušťku 60 mm. DIVERO mozaikové dlaždice jsou vhodné pro nalepení na zeď nebo jako podlahová krytina. Malé čtvercové kousky o rozměru 1,7 x 1,7 cm jsou vyrobeny z krémového mletého mramoru. Kameny jsou upevněny na síťce a tak připraveny k okamžitému použití. Jeden metr čtvereční váží cca 10kg. Po položení mozaiky doporučujeme povrch ošetřit speciálním lakem na mramor - dostupný ve všech specializovaných prodejnách.     Technické údaje:  rozměry síťky: 30 x 30 cm barva: krémová velikost kamínků: 1,7 x 1,7 cm tloušťka: cca 0,6 cm vhodné do interiéru i exteriéru, na stěnu i podlahu 100% přírodní všechny hrany zaoblené rozloha: 30 x 30 cm = 0,09m²   Obsah balení: 1 x síťka hmotnost: 10 kg

3 důvody proč prodáváme Mramorová mozaika DIVERO krémová 30 x 30 cm 1 ks

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Mramorová mozaika DIVERO krémová 30 x 30 cm 1 ks

Martin Mahnert, Místo:
Už nějakou dobu jsem si připadal celkově bez energie. Nic mě netěšilo a když, tak jsem s tím nebavil se. Hledal jsem nějak povzbudit). Potom jsem banner uviděl na webu, a protože cena byla příznivá, šel jsem do toho. Stavil jsem se přímo na prodejně, kde mi pomohlihelfli zvolit Mramorová mozaika DIVERO krémová 30 x 30 cm 1 ks vhodný přímo pro mě. Byli moc hodní, prostě profesionálové. Když bude potřeba, nemám obavu se tam opět vrátit.

Matouš Feber, Libina:
Já si vždy takové výrobky nekupuji, tohle je to záležitost mé paní. Ale Mramorová mozaika DIVERO krémová 30 x 30 cm 1 ks byl výjimečný, ten jsem uviděl v magazínu a okamžitě jsem věděl, že ho potřebuji. Tudíž jsem si udělal ohromnou radost, pořídil si ho a řekl si, že ho aspoň prověřím. Nebudu vás dlouho napínat, je to naprosto super věc a nevím, kde bych bez ní byl. Bez Mramorová mozaika DIVERO krémová 30 x 30 cm 1 ks bych si už nechtěl svůj běžný den představit.

Ema Thořová, Klášterská Lhota:
Rychlé dodání. Bezchybný a unikátní vzhled. Možná krapet vyšší cena. Jinak jsem s Mramorová mozaika DIVERO krémová 30 x 30 cm 1 ks spokojená. Nejkladněji hodnotím design, vypadá mnohem líp než na obrázku, ty kačky za to stály. Rozhodovala jsem mezi tímto typem a ještě obdobným, nakonec vyhrál tento. Podle toho, co jsem našla recenze, byl tento kus kvalitnější než jeho napodobeniny v této cenové kategorii.

Veronika Grabková, Dříteň:
Než jsem ho vyzkoušela Mramorová mozaika DIVERO krémová 30 x 30 cm 1 ks, byla jsem přesvědčená v tom, že už mě nic nemůže oslovit. Byla jsem velmi opatrná ke všem jiným výrobkům tohoto modelu, Neměla jsem s nimi hezké zážitky. To nebyl tento případ. Vyzkoušela jsem si, že jedině tento model nabízí skutečně jedinečné funkce. Přitom první výsledky na sebe nenechaly nějaký čas čekat. Jsem bez přehánění spokojená a doporučuji.

Sofie Gardelková, Hamry nad Sázavou:
Přála jsem vyzkoušet zdravější variantu Mramorová mozaika DIVERO krémová 30 x 30 cm 1 ks a hezky mě překvapil i svou aroma, určitě u něj zůstanu a chci otestovat i ostatní druhy s příchutěmi. S trochou jogurtu a ovocem je to bomba, doporučuji.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 04. 2018.

Hodnocení Mramorová mozaika DIVERO krémová 30 x 30 cm 1 ks

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze Mramorová mozaika DIVERO krémová 30 x 30 cm 1 ks

Roman K: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Aneta J: já jsem to prostě chtěla

Dominika Š: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Eliška B: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Tadeáš Š: Mramorová mozaika DIVERO krémová 30 x 30 cm 1 ks je dobrý, ale chtělo yb to větší

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Mramorová mozaika DIVERO krémová 30 x 30 cm 1 ks. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Mramorová mozaika DIVERO krémová 30 x 30 cm 1 ks

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt