Mramorová mozaika DIVERO krémová 30 x 30 cm 1 ks

Mramorová mozaika DIVERO krémová 30 x 30 cm 1 ks

Mramorová mozaika DIVERO krémová 30 x 30 cm 1 ks

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Mramorová mozaika DIVERO krémová 30 x 30 cm 1 ks. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Mramorová mozaika DIVERO krémová 30 x 30 cm 1 ks vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 216 Kč
Naše cena: 144 Kč Ověřit dostupnost

Mozaika z leštěného mramoru, kdy kousky jsou nanešeny na síťku, pro lepší manipulaci. Síťka má rozměry 30 x 30 cm a tloušťku 60 mm. DIVERO mozaikové dlaždice jsou vhodné pro nalepení na zeď nebo jako podlahová krytina. Malé čtvercové kousky o rozměru 1,7 x 1,7 cm jsou vyrobeny z krémového mletého mramoru. Kameny jsou upevněny na síťce a tak připraveny k okamžitému použití. Jeden metr čtvereční váží cca 10kg. Po položení mozaiky doporučujeme povrch ošetřit speciálním lakem na mramor - dostupný ve všech specializovaných prodejnách.     Technické údaje:  rozměry síťky: 30 x 30 cm barva: krémová velikost kamínků: 1,7 x 1,7 cm tloušťka: cca 0,6 cm vhodné do interiéru i exteriéru, na stěnu i podlahu 100% přírodní všechny hrany zaoblené rozloha: 30 x 30 cm = 0,09m²   Obsah balení: 1 x síťka hmotnost: 10 kg

3 důvody proč prodáváme Mramorová mozaika DIVERO krémová 30 x 30 cm 1 ks

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Mramorová mozaika DIVERO krémová 30 x 30 cm 1 ks

Adéla Horková, Olomučany

Adéla Horková, Olomučany:
Pokud by mi dřív kdokoliv tvrdil, že si produkt pořídím, zřejmě bych řekla že ne. Ale v době, kdy se nám s mužem narodila dcera a já byla na mateřské, docela jsem se doma nudila a snažila se vyzkoušet spoustu nových věcí. A zaměřila jsem se zrovna na Mramorová mozaika DIVERO krémová 30 x 30 cm 1 ks. Dneska bych uvedla, že jsem měla kliku. Protože to je záležitost, která by v domácnosti neměla nikomu chybět, jsem s ní velmi spokojená a ráda ji používám.

David Šlajchrt, Velký Luh

David Šlajchrt, Velký Luh:
Mramorová mozaika DIVERO krémová 30 x 30 cm 1 ks jsem si vybral na základě dobré kombinace slibované zpracování a výhodné ceny. Webové stránky jsou dobře zpracované, vytvářejí ve mně důvěru a to považuji za faktor pro zákazníka hodně důležitý. Všem,kteří už dlouhou chvíli zvažují, že by Mramorová mozaika DIVERO krémová 30 x 30 cm 1 ks vyzkoušeli, bych radil, ať s koupí neváhají. Evidentně je nás, klidných kupujících, dost, a potencionální detaily, které Mramorová mozaika DIVERO krémová 30 x 30 cm 1 ks občas lidé vytýkají, považuji ze nepodstatné. Tedy mně to radost z objednávky rozhodně nezkazilo.

Tadeáš Čuda, Hrušovany u Brna

Tadeáš Čuda, Hrušovany u Brna:
Manželka mě pověřila zakoupením Mramorová mozaika DIVERO krémová 30 x 30 cm 1 ks. I když jsem nedůvěřoval doporučení€radu jejích přítelkyň0, nakonec jsem byl příjemně překvapen. Milá vůně, výborná chuť, snadná příprava. Mramorová mozaika DIVERO krémová 30 x 30 cm 1 ks jsem naservíroval svým kamarádům a sklidil nečekaný potlesk. Jistě najde své pevné místo v naší dílně.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 01. 2019.

Hodnocení Mramorová mozaika DIVERO krémová 30 x 30 cm 1 ks

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze Mramorová mozaika DIVERO krémová 30 x 30 cm 1 ks

Klára Ž: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Martin K: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Denisa K: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Barbora S: děda je z dárku je nadšený

Hana V: Je to dostatečné?

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Mramorová mozaika DIVERO krémová 30 x 30 cm 1 ks. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Mramorová mozaika DIVERO krémová 30 x 30 cm 1 ks

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt