Mramorová mozaika DIVERO krémová 30 x 30 cm 1 ks

Mramorová mozaika DIVERO krémová 30 x 30 cm 1 ks

Mramorová mozaika DIVERO krémová 30 x 30 cm 1 ks

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Mramorová mozaika DIVERO krémová 30 x 30 cm 1 ks. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Mramorová mozaika DIVERO krémová 30 x 30 cm 1 ks vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 212 Kč
Naše cena: 141 Kč Ověřit dostupnost

Mozaika z leštěného mramoru, kdy kousky jsou nanešeny na síťku, pro lepší manipulaci. Síťka má rozměry 30 x 30 cm a tloušťku 60 mm. DIVERO mozaikové dlaždice jsou vhodné pro nalepení na zeď nebo jako podlahová krytina. Malé čtvercové kousky o rozměru 1,7 x 1,7 cm jsou vyrobeny z krémového mletého mramoru. Kameny jsou upevněny na síťce a tak připraveny k okamžitému použití. Jeden metr čtvereční váží cca 10kg. Po položení mozaiky doporučujeme povrch ošetřit speciálním lakem na mramor - dostupný ve všech specializovaných prodejnách.     Technické údaje:  rozměry síťky: 30 x 30 cm barva: krémová velikost kamínků: 1,7 x 1,7 cm tloušťka: cca 0,6 cm vhodné do interiéru i exteriéru, na stěnu i podlahu 100% přírodní všechny hrany zaoblené rozloha: 30 x 30 cm = 0,09m²   Obsah balení: 1 x síťka hmotnost: 10 kg

3 důvody proč prodáváme Mramorová mozaika DIVERO krémová 30 x 30 cm 1 ks

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Mramorová mozaika DIVERO krémová 30 x 30 cm 1 ks

Martin Cohorna, Krakov

Martin Cohorna, Krakov:
Každému bych doporučil, aby se drželi záznamů v popisu Mramorová mozaika DIVERO krémová 30 x 30 cm 1 ks. Myslím, že případná nerozumná hodnocení mohou v více případech pocházet z nesprávného používání. Tuhle zkušenost měl náš kamarád, který nás od nákupu odrazoval. Jsem velmi rád, že jsem na jeho zkušenosti nedal a  Mramorová mozaika DIVERO krémová 30 x 30 cm 1 ks objednal. Používám ho už čtvrtý týden a opravdu mu nemohu nic vytknout.

Martin Bandry, Zlukov

Martin Bandry, Zlukov:
Nejprve musím upřednostnit zcela krásný vzhled, potom také skvělý užitek Mramorová mozaika DIVERO krémová 30 x 30 cm 1 ks. Dá se užít pro několik činností, ale bacha je hodně mačkavý. Sestře se převrátil€obrátil na zemi a kousek se ulomil. Na užitek to však nic nezměnilo, jen byl poškozen tenhle originální design. Je opravdu užitečný a celkem tichý.

Antonín Zerzánek, Břestek

Antonín Zerzánek, Břestek:
Nejdřív než jsem Mramorová mozaika DIVERO krémová 30 x 30 cm 1 ks objednal, volal jsem do e-shopu, zda mají skladem obdobný, ale v jiné barvě. Odpověď neznali okamžitě, ale zjistili mi to a ihned zavolali zpátky. Byl jsem hezky překvapen, protože taková snaha není běžný standard, ale spíše výjimka.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 29. 05. 2018.

Hodnocení Mramorová mozaika DIVERO krémová 30 x 30 cm 1 ks

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze Mramorová mozaika DIVERO krémová 30 x 30 cm 1 ks

František P: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Kamila K: děda je z dárku je nadšený

Magdaléna H: Je to dostatečné?

Veronika Z: Proboha. To raději přispěju na charitu

Karolína V: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Mramorová mozaika DIVERO krémová 30 x 30 cm 1 ks. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Mramorová mozaika DIVERO krémová 30 x 30 cm 1 ks

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt