Mramorová mozaika DIVERO krémová obklady 1 ks

Mramorová mozaika DIVERO krémová obklady 1 ks

Mramorová mozaika DIVERO krémová obklady 1 ks

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Mramorová mozaika DIVERO krémová obklady 1 ks. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Mramorová mozaika DIVERO krémová obklady 1 ks vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 248 Kč
Naše cena: 165 Kč Ověřit dostupnost

Mozaika z leštěného mramoru, kdy kousky jsou nanešeny na síťku, pro lepší manipulaci. Síťka má rozměry 30 x 30 cm a tloušťku 8 mm. DIVERO mozaikové dlaždice jsou vhodné pro nalepení na zeď nebo jako podlahová krytina. Malé obdélníkové kousky o rozměru 3 - 7 cm jsou vyrobeny z krémového mletého mramoru. Kameny jsou upevněny na síťce a tak připraveny k okamžitému použití. Jeden metr čtvereční váží cca 22 kg. Po položení mozaiky doporučujeme povrch ošetřit speciálním lakem na mramor - dostupný ve všech specializovaných prodejnách.   Technické údaje:  rozměry síťky: 30 x 30 cm barva: krémová velikost kamínků: cca 3 - 7 cm tloušťka: cca 1,0 cm vhodné do interiéru i exteriéru, na stěnu i podlahu 100% přírodní všechny hrany zaoblené rozloha: 30 x 30 cm = 0,09m²   Obsah balení: 1x síťka  hmotnost: 2,2 kg

3 důvody proč prodáváme Mramorová mozaika DIVERO krémová obklady 1 ks

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Mramorová mozaika DIVERO krémová obklady 1 ks

Kristýna Šperlínová, Čermná nad Orlicí:
Podlehla jsem reklamě,ale nelže.Jen se nesmíte nechat strhnout prvotní poblouzněním a pak týden hekat s namoženým břichem,ale začít opravdu na prvním stupni a po malých seriích,nebojte ,brzy uvidíte změny,ale pro začátečníka 5 min je opravdu vysilující,byla jsem ráda prvně 15 cviky. Více než břicho ale zaznamenala jsem pevnější hýždě a bolí mě hodně stehna a lýtka,přestože je i břicho štíhlejší.Nemám zrovna sílu v rukou,ale ani to není nijak problematické,asi je důležité na tom,jak si na to vlezete.Montáž Mramorová mozaika DIVERO krémová obklady 1 ks je za 5 minut, funguje bez problémů,vyndáte západku a šup pod skříň.

Anežka Brussová, Očihov:
Po Mramorová mozaika DIVERO krémová obklady 1 ks jsme s přítelem pokukovali už nějaký čas. Stále jsme se ale nemohli vybrat. Nakonec jsme se rozhodli pro objednání a rozhodně nelitujeme. Přestože Mramorová mozaika DIVERO krémová obklady 1 ks máme jen krátce, už teď vím, že jsme udělali dobře, více než dobře a jsme úplně spokojeni.

Petra Klihavcová, Stráž pod Ralskem:
Pokaždé mě to stálo hodně peněz. Potom jsem našla, že existuje i jeho verze na doma. Usmyslela jsem si, že už jsem do toho investovala tolik, že si Mramorová mozaika DIVERO krémová obklady 1 ks okamžitě musím objednat. A udělala jsem sakra dobře. Peníze se mi už hodně krát vrátily zpátky. Funguje skvěle bez jakéhokoliv zádrhelu.

Karel Chajda, Netín:
Chtěl jsem potěšit manželku pěkným dárkem. Obrátil jsem se na vás s prosbou o pomoc při výběru. Velmi si vážím vstřícného a solidního jednání, Mramorová mozaika DIVERO krémová obklady 1 ks  mi přišel dneska a vše bylo přesně tak, jak jsem si přál. Dcera má velkou radost a já s ní, děkuji.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 01. 2018.

Hodnocení Mramorová mozaika DIVERO krémová obklady 1 ks

hodnocení 5/5 od 77 hodnotících

Diskuze Mramorová mozaika DIVERO krémová obklady 1 ks

Eliška C: dobré

Hana Z: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Denisa L: Je to dostatečné?

Viktorie K: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Kamila P: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Mramorová mozaika DIVERO krémová obklady 1 ks. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Mramorová mozaika DIVERO krémová obklady 1 ks

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt