Mramorová mozaika DIVERO krémová obklady 1 ks

Mramorová mozaika DIVERO krémová obklady 1 ks

Mramorová mozaika DIVERO krémová obklady 1 ks

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Mramorová mozaika DIVERO krémová obklady 1 ks. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Mramorová mozaika DIVERO krémová obklady 1 ks vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 248 Kč
Naše cena: 165 Kč Ověřit dostupnost

Mozaika z leštěného mramoru, kdy kousky jsou nanešeny na síťku, pro lepší manipulaci. Síťka má rozměry 30 x 30 cm a tloušťku 8 mm. DIVERO mozaikové dlaždice jsou vhodné pro nalepení na zeď nebo jako podlahová krytina. Malé obdélníkové kousky o rozměru 3 - 7 cm jsou vyrobeny z krémového mletého mramoru. Kameny jsou upevněny na síťce a tak připraveny k okamžitému použití. Jeden metr čtvereční váží cca 22 kg. Po položení mozaiky doporučujeme povrch ošetřit speciálním lakem na mramor - dostupný ve všech specializovaných prodejnách.   Technické údaje:  rozměry síťky: 30 x 30 cm barva: krémová velikost kamínků: cca 3 - 7 cm tloušťka: cca 1,0 cm vhodné do interiéru i exteriéru, na stěnu i podlahu 100% přírodní všechny hrany zaoblené rozloha: 30 x 30 cm = 0,09m²   Obsah balení: 1x síťka  hmotnost: 2,2 kg

3 důvody proč prodáváme Mramorová mozaika DIVERO krémová obklady 1 ks

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Mramorová mozaika DIVERO krémová obklady 1 ks

Vojtěch Hindrák, Osová Bítýška:
Tento Mramorová mozaika DIVERO krémová obklady 1 ks jsem si objednal, protože je za méně jak poloviční cenu než obdobné kousky na jiných obchodech. Tahle nemá lehký design, ale jde o bytelné provedení.

Petra Lyerová, Kout na Šumavě:
Nemám zdání, jak často objednávají tyhle produkty ženy, ovšem já jsem prostě musela. Mramorová mozaika DIVERO krémová obklady 1 ks se mi vážně líbil a byla jsem toho názoru, že by mi přišel vhod. A skutečně jsem uvažovala dobře. Nyní na něj nedám dopustit. Vynikající kvalita, velká odolnost, prostě jedním slovem paráda a kdo něco takového hledá, tomu můžu bez okolků tenhle Mramorová mozaika DIVERO krémová obklady 1 ks doporučit.

Jan Vojík, Chrastavec:
Kvalitní a cenově přiměřený Mramorová mozaika DIVERO krémová obklady 1 ks, ke kterému se rád navrátím. Vadí mi pouze menší hrubost povrchu než u předchozí verze. Jinak jsem spokojený se vyhotovením. Byl to dárek, proto jsem si nemohl hodně vybírat, ale opravdu mě to udělalo radost. Přemýšlím o pořízení dalšího kusu této značky. Doporučuji.

Natálie Ettlová, Podhořany u Ronova:
Jelikož jsem žena, tak se pokaždé ohlížím na víc aspektů, co může nejen Mramorová mozaika DIVERO krémová obklady 1 ks, ale i eshop dodat. Tím myslím tedy cenu, zabalení výrobku, rychlost dodání, vzhled zboží a zásadní je pro mne odpovídání na dotazy. A můžu konstatovat, že se vším tímto jsem byla nejvíce spokojená. Cena je v levná, zabalení bylo v klidu, žádné velké omotávání stretchkou nebo nevím čím a zaslání bylo do čtyř dnů. Celkově můžu jen doporučit!

Kristián Fořtík, Roseč:
Paráda, dostal jsem přesně to, co jsem si objednal. Dodání bylo bezproblémové. Mramorová mozaika DIVERO krémová obklady 1 ks je velmi pěkný, vypadá přesně jako na obrázku na eshopu. Mě přesvědčil, že dobré zboží se dá pořídit za rozumné peníze i přes internet. Když bych ale objednával znovu, vzal bych víc a použil je jako dárek pro otce. Mým rodičům by se totiž jistě také hodil. Tak příště... :-)

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 04. 2018.

Hodnocení Mramorová mozaika DIVERO krémová obklady 1 ks

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze Mramorová mozaika DIVERO krémová obklady 1 ks

Emma Ž: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Martin W: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Ema C: dobré

Matyáš Č: Přišlo to celkem rychle

Eva P: Je to dostatečné?

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Mramorová mozaika DIVERO krémová obklady 1 ks. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Mramorová mozaika DIVERO krémová obklady 1 ks

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt