Mramorová mozaika DIVERO krémová obklady 1 ks

Mramorová mozaika DIVERO krémová obklady 1 ks

Mramorová mozaika DIVERO krémová obklady 1 ks

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Mramorová mozaika DIVERO krémová obklady 1 ks. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Mramorová mozaika DIVERO krémová obklady 1 ks vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 248 Kč
Naše cena: 165 Kč Ověřit dostupnost

Mozaika z leštěného mramoru, kdy kousky jsou nanešeny na síťku, pro lepší manipulaci. Síťka má rozměry 30 x 30 cm a tloušťku 8 mm. DIVERO mozaikové dlaždice jsou vhodné pro nalepení na zeď nebo jako podlahová krytina. Malé obdélníkové kousky o rozměru 3 - 7 cm jsou vyrobeny z krémového mletého mramoru. Kameny jsou upevněny na síťce a tak připraveny k okamžitému použití. Jeden metr čtvereční váží cca 22 kg. Po položení mozaiky doporučujeme povrch ošetřit speciálním lakem na mramor - dostupný ve všech specializovaných prodejnách.   Technické údaje:  rozměry síťky: 30 x 30 cm barva: krémová velikost kamínků: cca 3 - 7 cm tloušťka: cca 1,0 cm vhodné do interiéru i exteriéru, na stěnu i podlahu 100% přírodní všechny hrany zaoblené rozloha: 30 x 30 cm = 0,09m²   Obsah balení: 1x síťka  hmotnost: 2,2 kg

3 důvody proč prodáváme Mramorová mozaika DIVERO krémová obklady 1 ks

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Mramorová mozaika DIVERO krémová obklady 1 ks

Kristýna Šperlínová, Čermná nad Orlicí:
Podlehla jsem reklamě,ale nelže.Jen se nesmíte nechat strhnout počáteční poblouzněním a pak tři dny hekat s namoženým břichem,ale začít jenom na prvním stupni a po krátkých seriích,nebojte ,brzy uvidíte změny,ale pro začátečníka 2 min je opravdu těžké,byla jsem ráda prvně 25 cviky. Více než břicho ale zaznamenala jsem pevnější hýždě a bolí mě hodně stehna a lýtka,přestože je i břicho hezčí.Nemám zrovna sílu v rukou,ale ani to není nijak problém,asi záleží na tom,jak si na to udesnete.Montáž Mramorová mozaika DIVERO krémová obklady 1 ks je za 25 minut, funguje bez problémů,vyndáte šroub a šup pod skříňku.

Anežka Brussová, Očihov:
Po Mramorová mozaika DIVERO krémová obklady 1 ks jsme s přítelem pokukovali už dlouho. Pořád jsme se však nemohli vybrat. Takže jsme se rozhodli pro koupi a určitě nelitujeme. Přestože Mramorová mozaika DIVERO krémová obklady 1 ks máme jen krátce, už teď vím, že jsme objednali dobře, více než dobře a jsme naprosto spokojeni.

Petra Klihavcová, Stráž pod Ralskem:
Vždycky mě to stálo spoustu peněz. Potom jsem našla, že existuje i jeho verze na doma. Řekla jsem si, že už jsem do toho investovala tolik, že si Mramorová mozaika DIVERO krémová obklady 1 ks okamžitě musím objednat. A udělala jsem sakra dobře. Peníze se mi už hodně krát vrátily nazpět. Pracuje perfektně bez jakéhokoliv zádrhelu.

Karel Chajda, Netín:
Chtěl jsem potěšit dceru pěkným dárkem. Obrátil jsem se na vás s prosbou o pomoc při výběru. Velmi si vážím vstřícného a solidního jednání, Mramorová mozaika DIVERO krémová obklady 1 ks  mi přišel dneska a vše bylo přesně tak, jak jsem chtěl. Dcera má velkou radost a já s ní, děkuji.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 19. 11. 2017.

Hodnocení Mramorová mozaika DIVERO krémová obklady 1 ks

hodnocení 5/5 od 10 hodnotících

Diskuze Mramorová mozaika DIVERO krémová obklady 1 ks

Viktor N: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Matouš M: 110 % spokojenost

Daniel H: Jsem ráda, že to mám

Emma T: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Jiří V: Celkem jsem spokojený.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Mramorová mozaika DIVERO krémová obklady 1 ks. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Mramorová mozaika DIVERO krémová obklady 1 ks

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt