Mramorová mozaika DIVERO krémová obklady 1 ks

Mramorová mozaika DIVERO krémová obklady 1 ks

Mramorová mozaika DIVERO krémová obklady 1 ks

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Mramorová mozaika DIVERO krémová obklady 1 ks. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Mramorová mozaika DIVERO krémová obklady 1 ks vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 254 Kč
Naše cena: 169 Kč Ověřit dostupnost

Mozaika z leštěného mramoru, kdy kousky jsou nanešeny na síťku, pro lepší manipulaci. Síťka má rozměry 30 x 30 cm a tloušťku 8 mm. DIVERO mozaikové dlaždice jsou vhodné pro nalepení na zeď nebo jako podlahová krytina. Malé obdélníkové kousky o rozměru 3 - 7 cm jsou vyrobeny z krémového mletého mramoru. Kameny jsou upevněny na síťce a tak připraveny k okamžitému použití. Jeden metr čtvereční váží cca 22 kg. Po položení mozaiky doporučujeme povrch ošetřit speciálním lakem na mramor - dostupný ve všech specializovaných prodejnách.   Technické údaje:  rozměry síťky: 30 x 30 cm barva: krémová velikost kamínků: cca 3 - 7 cm tloušťka: cca 1,0 cm vhodné do interiéru i exteriéru, na stěnu i podlahu 100% přírodní všechny hrany zaoblené rozloha: 30 x 30 cm = 0,09m²   Obsah balení: 1x síťka  hmotnost: 2,2 kg

3 důvody proč prodáváme Mramorová mozaika DIVERO krémová obklady 1 ks

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Mramorová mozaika DIVERO krémová obklady 1 ks

Eliška Božáková, Draženov

Eliška Božáková, Draženov:
Podívejte, tohle je zboží, které si dělá reklamu samo. Asi není třeba ho představovat, kdo vyzkoušel, ví, o čem mluvím a kdo ještě ne, ten by to měl ihned napravit! ;-) Ale kdyby se pořád našel někdo, kdo se s Mramorová mozaika DIVERO krémová obklady 1 ks nepotkal, tak poradím, ať se nebojí a pořídí si na zkoušku. Všichni si to pochvalují, funguje to a já nevidím důvod, proč nedoporučit i ostatním.

Daniela Úředníčková, Zdobín

Daniela Úředníčková, Zdobín:
Řeknu Vám, že k nákupům přes internet jsem trochu skeptická, a proto jsem si i tento eshop ze začátku prověřila a napsala tam. Musím napsat, že paní, co mi zvedla telefon, byla velmi přátelská a ujistila mě, že zboží dojde v pořádku do čtyř dnů od zakoupení. Nakonec jsem si tento produkt zakoupila a na dodání jsem nečekala ani čtyři dni. Mramorová mozaika DIVERO krémová obklady 1 ks došel v pořádku. Užívám ho docela pravidelně a neměnila bych.

Marie Valdová, Hustopeče nad Bečvou

Marie Valdová, Hustopeče nad Bečvou:
Na mateřské mě jednou napadlo, že bych mohla zkusit sehnat pro rodinu něco jako Mramorová mozaika DIVERO krémová obklady 1 ks. Vyhledávač mi našel tento internetový obchůdek a já zde po chvíli rozmýšlení nakoupila. Zásilka se zbožím přišla do dvou dnů, s zbožím jsem stále spokojená. Funguje, jak má, žádné problémy s ním nejsou, nestojí moc peněz. Už bych ho nevyměnila!

Marek Stojanova, Žirovnice

Marek Stojanova, Žirovnice:
Paráda, dostal jsem přesně to, co jsem si objednal. Dodání bylo perfektní. Mramorová mozaika DIVERO krémová obklady 1 ks je velmi pěkný, vypadá přesně jako na obrázku na eshopu. Mě přesvědčil, že kvalitní zboží se dá pořídit za rozumné peníze i přes internet. Když bych ale objednával znovu, vzal bych víc a použil je jako dárek pro babičku. Mým rodičům by se totiž jistě také hodil. Tak příště... :-)

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 01. 2019.

Hodnocení Mramorová mozaika DIVERO krémová obklady 1 ks

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze Mramorová mozaika DIVERO krémová obklady 1 ks

Petra K: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Vanesa D: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Andrea T: já jsem to prostě chtěla

Denis H: Přišlo to celkem rychle

Roman B: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Mramorová mozaika DIVERO krémová obklady 1 ks. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Mramorová mozaika DIVERO krémová obklady 1 ks

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt