Mramorová mozaika Garth- červená obklady 1ks

Mramorová mozaika Garth- červená obklady 1ks

Mramorová mozaika Garth- červená obklady 1ks

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Mramorová mozaika Garth- červená obklady 1ks. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Mramorová mozaika Garth- červená obklady 1ks vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 174 Kč
Naše cena: 116 Kč Ověřit dostupnost

Mramorová mozaika Garth , obklad červená 1 ks Kvalitní mozaika tvořená ze čtvercových kousků lešteného mramoru v různých odstínech červené. Mozaika je nalepená na síťce, a tak se s ní snadno obkládají i větší plochy. Je určena k vnitřnímu i venkovnímu použití - ideální na obkládání stěn i podlah, velmi pěkně vynikne např. v koupelně. Co se týče možných skrvn na obkladech, doporučujeme po obložení provést impregnaci jako ochranu před nechtěnými skrvnami. Je potřeba použít spárovací hmotu na pravý kámen.    Technické údaje: Materiál:mramor Rozměry 1 dlaždice: 30 x 30 cm Barva: různé odstíny červené, někdy až růžové a žluté Velikost jednotlivých kamenů: cca. 3 x 3 cm (čtvercové) Tloušťka: 3,5 až 4 mm   Vhodné pro montáž na stěny i podlahy 100% přírodní Všechny hrany zaoblené Jednoduchá montáž, jedná se o kamínky lepené na síťce   Obsah balení: 1x síťka mozaiky

3 důvody proč prodáváme Mramorová mozaika Garth- červená obklady 1ks

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Mramorová mozaika Garth- červená obklady 1ks

Vanesa Hryzová, Srbská Kamenice:
Nestává se mi někdy, že bych nějaký Mramorová mozaika Garth- červená obklady 1ks na počkání chválila. Nejsem zastáncem nabídek za každou cenu. Ale když jsem s ním skutečně ráda, proč se o to nepodělit. Třeba se hodí i někomu dalšímu. Co já se něčeho podobného nahledala, takže dámy nemudrujte se a jistě otestujte. Navíc, doručení je zadarmo.

Aneta Tietzová, Tanvald:
Celkem luxusní věc, nečekala bych zrovna dnes, že se mi při mém štěstí€stavu podaří tak levný nákup. Za minimální cenu si koupit Mramorová mozaika Garth- červená obklady 1ks, který je již na první dotek vydrží, lehce fungující, a taky hezky vypadá, to se nepoštěstí každý den. Udělalo mi upřímnou radost, že se mi něco takového podařilo objednat za tak skvělou cenu a s možností levného doručení až do kanceláře, ale výsledek mě potěšil mnohem víc. Až budu pozítří něco poptávat, budu objednávat zase u vás.

Vanesa Therová, Soběslav:
Jako žena vnímám nejvíce vzhled, který mě ihned zaujal a právě proto jsem dala Mramorová mozaika Garth- červená obklady 1ks první volbu. A vyplatilo se, protože jsem více než ráda. Dennodenní užívání se dosud nijak neukázalo, jednoduše jde opravdu o kvalitní věc. Jestli také zvažujete objednání, určitě nebudete chybovat. Hezky mě oslovilo jednání obchodu – opravdu na výši.

Antonín Ivičič, Věžnice:
Když už si něco pořizuji, tak si přeji, abych měl pocit, že mi k tomu dávají taky zdarma servis, objednání přes web, případnou možnost vrácení modelu a samozřejmě přivítám co nejrychlejší dodání. Nejednou jsem se spálil a nedůvěřuji každému. Zde mě ale udělali radost, byla to opravdu hodně perfektní volba. Je příjemné znát kde dělají svou práci kvalitně.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 04. 2018.

Hodnocení Mramorová mozaika Garth- červená obklady 1ks

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze Mramorová mozaika Garth- červená obklady 1ks

Emma M: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Kristián F: Přišlo to celkem rychle

Johana D: Proboha. To raději přispěju na charitu

Petra T: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Eliška D: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Mramorová mozaika Garth- červená obklady 1ks. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Mramorová mozaika Garth- červená obklady 1ks

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt