Mramorová mozaika Garth- červená obklady 1ks

Mramorová mozaika Garth- červená obklady 1ks

Mramorová mozaika Garth- červená obklady 1ks

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Mramorová mozaika Garth- červená obklady 1ks. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Mramorová mozaika Garth- červená obklady 1ks vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 174 Kč
Naše cena: 116 Kč Ověřit dostupnost

Mramorová mozaika Garth , obklad červená 1 ks Kvalitní mozaika tvořená ze čtvercových kousků lešteného mramoru v různých odstínech červené. Mozaika je nalepená na síťce, a tak se s ní snadno obkládají i větší plochy. Je určena k vnitřnímu i venkovnímu použití - ideální na obkládání stěn i podlah, velmi pěkně vynikne např. v koupelně. Co se týče možných skrvn na obkladech, doporučujeme po obložení provést impregnaci jako ochranu před nechtěnými skrvnami. Je potřeba použít spárovací hmotu na pravý kámen.    Technické údaje: Materiál:mramor Rozměry 1 dlaždice: 30 x 30 cm Barva: různé odstíny červené, někdy až růžové a žluté Velikost jednotlivých kamenů: cca. 3 x 3 cm (čtvercové) Tloušťka: 3,5 až 4 mm   Vhodné pro montáž na stěny i podlahy 100% přírodní Všechny hrany zaoblené Jednoduchá montáž, jedná se o kamínky lepené na síťce   Obsah balení: 1x síťka mozaiky

3 důvody proč prodáváme Mramorová mozaika Garth- červená obklady 1ks

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Mramorová mozaika Garth- červená obklady 1ks

Aneta Gacíková, Dubany:
Skvěle pohodlné a hezké zboží, nejvyšší kvalita, jsem opravdu nejvíce uspokojená. Objednávám u vás už druhý rok, a každý další objednávka mě utvrzuje v tom, že dělám nejlépe. Naposledy jsem si u vás pořídila Mramorová mozaika Garth- červená obklady 1ks, a skoro nevím, co na to mám dodat. Snad jen to, že příště budu pořizovat zase u vás, protože zboží, jaké nabízíte, se v takové barvě a za tak skvělou cenu objednává na internetu jen těžko.

Kristýna Hyklová, Crhov:
nějaký čas jsem nemohla najít skoro podobný Mramorová mozaika Garth- červená obklady 1ks, který by mě nadchnul. Jsem docela náročná a chci pokaždé to nejlepší za nejlevnější cenu. Pak jsem narazila na váš eshop, který je hodně přehledný a nabídka navíc pestrá. Objevila jsem téměř to, co jsem hledala za nízkou cenu. I když jste to neměli skladem, oceňuji hodně korektní komunikaci a nakonec jsem se {zboží|produktu dočkala i rychle. Takže za mě perfektní krámek.

Eliška Jiřičná, Písečné:
Tak to jsme doma hledali! Nestojí hodně, využijí to všichni v rodině od dětí až po přítele a vzhledem k velikosti se nikde nepovaluje, ale jde pěkně schovat. Dodání úžasné, proběhlo to rychle a hladce. Já nevím, jak využijí Mramorová mozaika Garth- červená obklady 1ks ostatní nakupující, ale mně to opravdu usnadnilo život. Palec nahoru!

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 01. 2018.

Hodnocení Mramorová mozaika Garth- červená obklady 1ks

hodnocení 5/5 od 56 hodnotících

Diskuze Mramorová mozaika Garth- červená obklady 1ks

Antonín A: Jsem ráda, že to mám

Eva G: dobré

Laura E: děda je z dárku je nadšený

Karolína V: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Barbora P: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Mramorová mozaika Garth- červená obklady 1ks. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Mramorová mozaika Garth- červená obklady 1ks

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt