Mramorová mozaika Garth- červená / terakota obklady - 1x síťka

Mramorová mozaika Garth- červená / terakota obklady - 1x síťka

Mramorová mozaika Garth- červená / terakota obklady - 1x síťka

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Mramorová mozaika Garth- červená / terakota obklady - 1x síťka. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Mramorová mozaika Garth- červená / terakota obklady - 1x síťka vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 131 Kč
Naše cena: 87 Kč Ověřit dostupnost

Luxusní kamenná mozaika z přírodního kamene je nalepená na síťce a tak se s ní snadno obkládají i větší plochy. Mozaikou můžete obkládat vnitřní i venkovní prostory . Je potřeba použít spárovací hmotu na pravý kámen.    Technické údaje:  Rozměry síťky: 30,0 x 30,0 cm Barva: červená / terakota Velikost kamene: 3-7cm (mění se) Tloušťka: cca 0,8 cm Vhodná pro celý interiér, na stěny i podlahy 100% přírodní  Materiál: malé úlomky z přírodního červeného mramoru.  Všechny hrany zaoblené   Obsah balení: 1x síťka hmotnost: 2 kg

3 důvody proč prodáváme Mramorová mozaika Garth- červená / terakota obklady - 1x síťka

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Mramorová mozaika Garth- červená / terakota obklady - 1x síťka

Amálie Šarfová, Vydří:
Dostala jsem Mramorová mozaika Garth- červená / terakota obklady - 1x síťka jako dárek a byla jsem moc mile překvapena. Jsem opravdu spokojená a šťastná, že mi kamarádka dala hezký dárek.

Nikol Kaňkovská, Kosova Hora:
Daný Mramorová mozaika Garth- červená / terakota obklady - 1x síťka u této firmy bych se jistě nebála opět zakoupit. Cením si možnosti navržení individuálních poznatků a mimo jiné možnost volby odlišných typů. Zpracování, cenové rozpětí, manuál zcela bez chyby, pouze mě mírně nevyhovovala komunikace. Produkt, který měl přijít do týdne, se opozdil. A prodejce zodpovědnost přesunul na dopravní společnost s tím, že oni ho zaslali dle domluvy, v den objednávky. Trochu škoda.

Amálie Heikenwälderová, Kounov:
Už jsem v nejlepších letech, a s technikou si moc nerozumím, takže jsem při objednávání vašeho Mramorová mozaika Garth- červená / terakota obklady - 1x síťka dost ocenila hlavně to, jak snadné je objednat si ho a nechat si ho přivézt až do kanceláře. Pošťák mi pak všechno potřebné pověděl, takže po zlých zkušenostech z jiných služeb jsem plně ráda jak s kvalitou výrobku, tak i s tím, že pomáháte vstříc i technicky méně nadaným kupujícím. Za to bych vám chtěla popřát, a taky pochválit Mramorová mozaika Garth- červená / terakota obklady - 1x síťka, který mi byl poslán, je opravdu skvělý.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 04. 2018.

Hodnocení Mramorová mozaika Garth- červená / terakota obklady - 1x síťka

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze Mramorová mozaika Garth- červená / terakota obklady - 1x síťka

Patrik D: je to fajné

Sofie D: děda je z dárku je nadšený

Jonáš R: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Ondřej Č: 110 % spokojenost

Johana O: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Mramorová mozaika Garth- červená / terakota obklady - 1x síťka. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Mramorová mozaika Garth- červená / terakota obklady - 1x síťka

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt