Mramorová mozaika Garth- červená / terakota obklady - 1x síťka

Mramorová mozaika Garth- červená / terakota obklady - 1x síťka

Mramorová mozaika Garth- červená / terakota obklady - 1x síťka

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Mramorová mozaika Garth- červená / terakota obklady - 1x síťka. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Mramorová mozaika Garth- červená / terakota obklady - 1x síťka vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 131 Kč
Naše cena: 87 Kč Ověřit dostupnost

Luxusní kamenná mozaika z přírodního kamene je nalepená na síťce a tak se s ní snadno obkládají i větší plochy. Mozaikou můžete obkládat vnitřní i venkovní prostory . Je potřeba použít spárovací hmotu na pravý kámen.    Technické údaje:  Rozměry síťky: 30,0 x 30,0 cm Barva: červená / terakota Velikost kamene: 3-7cm (mění se) Tloušťka: cca 0,8 cm Vhodná pro celý interiér, na stěny i podlahy 100% přírodní  Materiál: malé úlomky z přírodního červeného mramoru.  Všechny hrany zaoblené   Obsah balení: 1x síťka hmotnost: 2 kg

3 důvody proč prodáváme Mramorová mozaika Garth- červená / terakota obklady - 1x síťka

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Mramorová mozaika Garth- červená / terakota obklady - 1x síťka

Veronika Holobradová, Kovalovice:
Nutně jsem chtěla tento Mramorová mozaika Garth- červená / terakota obklady - 1x síťka velmi okamžitě zaslat a měla jsem dost divné přání. Díky vám vše dopadlo dobře a já jsem byla opravdu překvapená okamžitým přístupem. Mramorová mozaika Garth- červená / terakota obklady - 1x síťka je přesně takový, jaký jsem nutně musela mít. Kamarád je nadšený (byl to dáreček pro něho), proto spokojenost na obou stranách. Kéž by všechny e-shopy fungovaly tak jistě, jako ten váš. To by bylo nakupování ještě mnohem příjemnější.

Kristián Pešel, Dlouhá Brtnice:
Dohledal jsem v tomto eshopu jednu z těch levnějších cen Mramorová mozaika Garth- červená / terakota obklady - 1x síťka, který jsem hledal. Proto jsem pořídil, jelikož se mi líbil design eshopu, na kterých bylo ihned vidět, co zákazník kupuje. Doručení produktu bylo bleskové, rychlé a bezproblémové, proto jsem byl o to více spokojen. S celým průběhem objednání jsem velmi spokojen a produkt je vážně nejvíc. Chci jen doporučit všem.

Andrea Horáková, Rohoznice:
Mramorová mozaika Garth- červená / terakota obklady - 1x síťka jsem sháněla několik týdnů, v většině obchodech byl vyprodaný, nebo drahý. Na radu kamarádek jsem si vybrala právě tento a jsem hodně spokojená. Kvalitně plní všechny svoje funkce a má velmi hezký design. Také cena mi vyhovuje, a proto můžu doporučit i dalším.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 01. 2018.

Hodnocení Mramorová mozaika Garth- červená / terakota obklady - 1x síťka

hodnocení 5/5 od 53 hodnotících

Diskuze Mramorová mozaika Garth- červená / terakota obklady - 1x síťka

Amálie D: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Natálie L: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Gabriela V: Proboha. To raději přispěju na charitu

Kamila P: dobré

Vojtěch P: Celkem jsem spokojený.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Mramorová mozaika Garth- červená / terakota obklady - 1x síťka. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Mramorová mozaika Garth- červená / terakota obklady - 1x síťka

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt