Mramorová mozaika Garth- červená / terakota obklady - 1x síťka

Mramorová mozaika Garth- červená / terakota obklady - 1x síťka

Mramorová mozaika Garth- červená / terakota obklady - 1x síťka

Internetový poradce Vám poradí nejen v diskuzi s Mramorová mozaika Garth- červená / terakota obklady - 1x síťka. Dobré recenze a pozitivní zkušenosti s Mramorová mozaika Garth- červená / terakota obklady - 1x síťka vám pomohou se rozhodnout

Běžný prodej: 131 Kč
Naše cena: 87 Kč Ověřit dostupnost

Luxusní kamenná mozaika z přírodního kamene je nalepená na síťce a tak se s ní snadno obkládají i větší plochy. Mozaikou můžete obkládat vnitřní i venkovní prostory . Je potřeba použít spárovací hmotu na pravý kámen.    Technické údaje:  Rozměry síťky: 30,0 x 30,0 cm Barva: červená / terakota Velikost kamene: 3-7cm (mění se) Tloušťka: cca 0,8 cm Vhodná pro celý interiér, na stěny i podlahy 100% přírodní  Materiál: malé úlomky z přírodního červeného mramoru.  Všechny hrany zaoblené   Obsah balení: 1x síťka hmotnost: 2 kg

3 důvody proč prodáváme Mramorová mozaika Garth- červená / terakota obklady - 1x síťka

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Mramorová mozaika Garth- červená / terakota obklady - 1x síťka

Veronika Holobradová, Kovalovice:
Potřebovala jsem tento Mramorová mozaika Garth- červená / terakota obklady - 1x síťka opravdu rychle doručit a měla jsem dost speciální přání. Díky vám vše klaplo a já jsem byla hodně překvapená dobrým přístupem. Mramorová mozaika Garth- červená / terakota obklady - 1x síťka je přesně takový, jaký jsem nutně musela mít. Kamarád je nadšený (byl to dáreček pro něho), takže spokojenost na obou stranách. Kéž by ostatní eshopy fungovaly tak jistě, jako ten váš. To by bylo nakupování ještě mnohem milejší.

Kristián Pešel, Dlouhá Brtnice:
Našel jsem v tomto obchodě jednu z těch levnějších cen Mramorová mozaika Garth- červená / terakota obklady - 1x síťka, který jsem sháněl. Proto jsem zakoupil, jelikož se mi líbil vzhled stránek, na kterých bylo hned vidět, co nakupující kupuje. Zaslání výrobku bylo okamžité, rychlé a bezchybné, proto jsem byl o to mnohem rád. S celým procesem objednání jsem hodně spokojen a výrobek je opravdu nejvíc. Chci jen doporučit každému.

Andrea Horáková, Rohoznice:
Mramorová mozaika Garth- červená / terakota obklady - 1x síťka jsem sháněla pět měsíců, v většině obchodech byl nedostupný, nebo předražený. Na radu kolegyň jsem si vybrala právě tento a jsem hodně nadšená. Spolehlivě plní všechny svoje práce a má velmi pěkný vzhled. Také cena mi imponuje, a proto mohu doporučit i ostatním.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 19. 11. 2017.

Hodnocení Mramorová mozaika Garth- červená / terakota obklady - 1x síťka

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze Mramorová mozaika Garth- červená / terakota obklady - 1x síťka

Šárka K: já jsem to prostě chtěla

Markéta A: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Barbora : Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Anna R: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Adam S: funkční výrobek

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Mramorová mozaika Garth- červená / terakota obklady - 1x síťka. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Mramorová mozaika Garth- červená / terakota obklady - 1x síťka

Nahoru

info @ internetovyporadce.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt